pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Покалічена і з ранами: в Снятинському районі браконьєр виловлював “червонокнижку” (фото)04 Кві, 17:09

Під час проведення рибоохоронного рейду на Пруті в Снятинському районі виявлено факт вилову риби з грубим порушенням правил рибальства – способом багріння.

Мешканець Будилова біля шлюзів Снятинської ГЕС на момент затримання встиг витягти з річки 6 підустів та одну “червонокнижну” марену, інформує WestNews. Риба була покалічена трійником браконьєрської снасті. А скільки ще риб із рваними ранами зірвались з гачка та залишились у Пруті – вже невідомо. Така риба дуже часто гине того ж дня.

За добуті цим варварським способом 1,5 кг риби браконьєру нараховано 534 грн. збитків. Знаряддя лову та рибу вилучено. Складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Справу спрямовано до суду, який накладе на браконьєра штраф від 340 грн. до 680 грн.

 

Там двоє місцевих мешканців вирішили половити рибу крошнями. На момент затримання браконьєрів один вже встиг піймати двох щук загальною вагою 2,2 кг, інший ще нічого не виловив. Більш “вдалий” порушник тепер мусить відшкодувати збитки в сумі 680 грн.

За фактами браконьєрства складено 2 адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Сітні знаряддя лову та рибу вилучено. Матеріали справ направлено до суду, який накладе на порушників правил рибальства штрафи від 340 грн. до 680 грн.

(Visited 165 times, 1 visits today)