Прикарпатцям на замітку: садочки та школи можуть не допустити до навчання невакцинованих дітей

Згідно з наказом департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки від 01.07.2019 №612 –адм/183, діти, які не щеплені згідно з Календарем щеплень, не можуть бути допущені до навчання.

Результат пошуку зображень за запитом "діти, які не щеплені згідно з Календарем щеплень, не можуть бути допущені до навчання."

Що необхідно зробити? Терміново звернутись до свого сімейного лікаря та отримати направлення на щеплення.

Якщо дитині не можна робити щеплення через певне захворювання — у школу потрібно надати довідку ЛКК про відвід за медичними показами.

Довідка, у якій вказано, що щеплення не зроблене через відмову батьків, НЕ ДОЗВОЛЯЄ відвідувати навчальний заклад.

Довідка має бути надана у навчальний заклад до 28.08.2019 року ВКЛЮЧНО, інакше Ваша дитина буде не допущена до освітнього процесу. Це стосується усіх, без виключення, учнів школи.

“Зверніть увагу на щеплення проти кору! Сьогодні в Україні це питання стоїть гостро, тому має бути приорітетним для батьків, чиї діти не отримали щеплення КПК”, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Білик.

 

(Visited 257 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Наказ виданий Киівською ОДА
  Що ви пишете тут, перевіряйте інформацію

   Я,

   Для тих хто в танку:
   Стаття 15 закону “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачає: дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.
   Вчитися можна і дистанційно і індивідуально, але якщо хочеш в школу чи садок і нема ніяких протипоказань – роби щеплення.

  Юрист,

  Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід. Конституція України, ст.28 “Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.”. Послуга, яка має ознаки суттєвих недоліків є необов’язковою для споживання (захист прав споживача).

   Я,

   “Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід.”

   Дайте посилання джерело, звідки ви цю цитату відкопали. Хочу оцінити законність і науковість даного твердження.

    Гість,

    Словник української мови
    Академічний тлумачний словник (1970—1980)

    Дослід.
    1. Відтворення якого-небудь явища або спостереження за новим явищем у певних умовах з метою вивчення, дослідження; експеримент.

     Я,

     Я оцінив ваші інтелектуальні здібності за посилання на древні манускрипти. А тепер зробіть висновок – вакцинація це дослід чи ні?

     Регулярний секс з жінкою – це “відтворення якого-небудь явища” чи ні? А спостереження за новим явищем, коли клоун став президентом України – це теж експеримент?

      Гість,

      Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід.

       Я,

       “Юрист,” питання з тобою закрите. Ця цитата гуляє в інтернеті вже давно. Я думав, що ти від себе маєш що додати. Не маєш своєї аргументованої думки – не пиши дурниць!

        Гість,

        Попереджаю, ще раз перейдеш з аргументованих коментарів по темі на особисте звернення, будеш послане накуй. Ти мені зовсім не цікаве як особистість, мене цікавить аргументація.

        Гість,

        До речі, можливо ти є громадянин України з медичною освітою, який надає послуги по вакцинопрофілактики без суттєвих недоліків? Я як батько дитини, яка пострадала до стану клінічної смерті, готовий звернутися до тебе особисто і отримати таку послугу. Потім я тебе розрекламую на цілу державу, коли побачу відповідальну особу. Я всіх вас обійшов, починаючи від педіатра дільничого, до юриста обласного департаменту охорони здоров’я, ніхто не хоче брати на себе особисто відповідальність. Пропоную визначити рівень патогенного навантаження вакцини і рівень імунної відповіді – дивляться як баран на нові ворота. Чому ви не вчите імунологію, чому не шануєте викладачів кафедр, які для вас стараються .p.s свої коменти я залишаю тільки у робочий час, до 18 години, тому не фантазуй у своїй хворобливій уяві, коментуючи інших дописувачів.

  Гість,

  Враховуючи ,що ніхто, не поперджає про можливі ускладненя і навіть про смерть дитини ( про які часто замовчують) Я рахую ,що це експеремет …Чому любий медичний припарат ,має застиреження, а вакцини в яких в комплексі входять по кілька вірусів ні?!

   Я,

   Ти рахуй, що хочеш. Таке враження, що малограмотний школяр пише. Вакцина – це медичний препарат зі своїми особливостями і застереженнями, і вакцинують людей не на базарі чи вокзалі, а в медзакладі. І шкода від них може бути (переконався на власному досвіді), але біда, яку несуть епідемії і смерті в тому числі діток – це аргумент на 100% за щеплення, особливо дітей.

    До я,

    По перше ! Не умнічай ! Які епідемії ?! Де? Я про епідемії тільки по телебаченні чую! І які в нас медичні заклади з дибілами лікарями які можуть і лишній орган вирізати і лічити не то що треба( по власному досвіду знаю) . І ще чим можуть загрожувати діти які не щепленні тим які щепленні? Вони ж захищенні?! Де логіка?

     Я,

     Тут погоджуюся, бувають і лікарі дебіли, які і орган не той можуть вирізати – наприклад частину мозку, як у тебе, однак, незважаючи на це вакцинація – це добра справа, і я би хотів щоби всі люди були здорові.

  Гість до я,

  І ще ,якій в тебе може бути досвід! Ти би скалічив би власну дитину щепленням від якоїсь хвороби ,якою вона не ясно би чи захворіла ти би це не писав!!! Так що підозрюю що ти один з цих лікарів дибілів…

   Я,

   Про таких як ти є гарне українське прислів’я – “Поки грім не вдарить дурень не перехреститься”

    Гість,

    Я поняв аргументи закінчилися .. тоді іди нх!!!

     Я,

     “Юрист”, не радь людям того, в чому розбираєшся як свиня в апельсинах. Домовилися?

      Гість до я,

      Я не юрист , я батько якій власними руками скалічив свою дитину вакцинами … так що іди НХ і не вертайся! Домовилися?

       Я,

       Я батько доньки, яка мала проблеми через надмірну дозу вакцини, які їй дали. Була лікарня… Але це винятки, які дозволяють жити здоровим життям тисячам інших дітей. Не перенось свої проблеми на інших, і не давай дурних рекомендацій, бо може статися – тебе проклянуть ті хто до них прислухався.

        Гістьдо я,

        А я проклинаю таких як ти , що послухав!!! І не забудь наступний раз бумажку підписати в якій знімаєш всю відповідальність з лікарів при можливих негативних наслідків! А вони бл є !І всі про це повинні знати ! І кожний має право на вибір робити чи не робити…

         Я,

         Всі прокльони вернуться тобі, чекай. А я вже Богу свічку поставив, коли в квітні моя дитина була в колективі з хворою на кір дитиною… з 20 дітей не захворіли тільки 4, які мали щеплення. А кір це така хвороба яка може себе проявити і через рік, 5 років, 10 років… Так що іди нахер звідси, бо через таких дурнів страждають інші нормальні люди.

          Гість,

          То я не нормальний, а ти нормальний ,бо тобі сука повезло і з твоєю донькою слава Богу все обійшлося !!! Мені повезло менше… Я ще раз кажу каждий має мати вибір !!! І ніхто не може комусь щось навязувати, тим більше що є ризик про який потрібно попереджати! Тим більше чим можуть загрожувати діти які не вакциновані тим які вакциновані? Ти ж сам писав що захворіли не вакциновані… Каждий сам відповідає за свою безпеку, якщо це не загрожує таким нормальним як ти , то які можуть бути питання до таких не нормальних як я?! Всьо дискусія закінчена ,бо я не хочу більше тебе ображати , тобі не зрозуміти мене , а мені тебе! Щиро бажаю міцного здоров‘ я твоїй донечці!

  Гість,

  на дітях та онуках цього депарменту вакцини споробувати тоді і на моїй

  Гість,

  Якщо вакцинація- це дуже добре,чому лікарі вимагають розписки,що батьки не будуть мати претензій.А ще хочу зазначити,що жоден лікар негативні наслідки тої чи іншої вакцини не розказує. Вони ж своїх дітей не вакцинують,а тільки у мед.карках просто записують.Це дуже проблемне питання,це корупція з боку лікарів.Я згідний вакцинуватися,але якщо це буде якісна вакцина,буде відповідальність виробників вакцини,лікарів,які мають проводити обстеження індивідуально кожній дитині ,чи підходить та чи інша вакцина і як вони вводять вакцину,яку дозу і т.д…Тоді нехай департамент приймає накази.А ці статті це породження корупції,адже 90 відсотків батьки бояться вакцинувати дітей,а просто домовляються ,

  Гість,

  Якщо б не вирощували штучно віруси і не запускали в повітря,то і діти,і дорослі були здорові, А це ж так не може бути, тому що це бізнес, лікарі вже наперед знають,які ліки можуть протидіяти тому чи іншому вірусу, Чому задумайтеся ?????

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9253

загрузка...

У Івано-Франківську обмежать рух транспорту на одному із переїздів 13:06

Про це попереджають водіїв у Телеграм-чаті “ЧАТ-112”. Залізничний переїзд на вулиці Надрічній буде перекритий для руху автотранспорту з 17 вересня по 20 вересня. Рух буде обмежений з десятої вечора до шостої...

У Івано-Франківську пройшов Всеукраїнський марш за тварин (фоорепортаж) 12:39

Сьогодні у Івано-Франківську відбувається Всеукраїнський марш за права тврин, інформує Правда.іф. Захід відбувається вже 3 рік поспіль. " Ми збираємо людей по всій країні для того, аби підтримати права диких...

На Рожнятивщині знайшли криївку, де ймовірно жили очільники пропаганди ОУН 12:33 1 коментар

Два тижні тому лісівники під час лісовідновлювальної рубки натрапили на глибоку яму високо в горах, повідомляє UA: Карпати. Саме тому 12 вересня працівники комунального підприємства “Пам’ять” вирушили в урочище Зелена Яворина,...

Калушан запрошують одружитися 19 вересня 12:04

Калушан закликають скористатися магією чисел і одружитися 19 вересня. Про це написали на сторінці Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС. “Мабуть, магія чисел, а саме, дата реєстрації шлюбу, впливає на життя подружжя. У місті...

У місті Рівне відзначили Івано-Франківських патрульних 11:35

Сьогодні цінні подарунки та подяки від керівника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова у місті Рівне отримали Івано-Франківські патрульні: Архамула Роман, Кожевнікова Юлія, Ясінській Андрій, Лебухорська Мар'яна, Дриндак Олег на чолі...

Прикарпатці звернулися на передачу "Стосується кожного", щоб врятувати дітей від насильства 11:03 1 коментар

Громада села Стопчатів, що на Івано-Франківщині, занепокоєна тим, що відбувається з трьома маленькими сусідськими дітьми. Мало не щодня односельчани чують крики та плач дітей, і постійно бачать бійки на подвір’ї...

У Івано-Франківську посеред центральної вулиці стоїть розбите авто, ймовірно, внаслідок ДТП (фотофакт) 10:52 4 коментарі

У Івано-Франківську посеред вулиці Франка стоїть розбитий автомобіль БМВ, ймовірно, внаслідок ДТП. Про це повідомили у телеграм-чаті ЧАТ 112. "Машина стоїть на аварійці та без власника",- пише очевидець.

З початку року на Прикарпатті у закладах харчування отруїлись 42 дитини 10:37

За 8 місяців поточного року по Україні працівники Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 114 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 1377 осіб, з них 770 дітей (60%). За...

Косів міжвоєнний: нове життя старих світлин Генрика Подембського 10:06 1 коментар

Розфарбовані старі фотографії, які відкривають історію в іншому кольорі. Завдяки проекту “Нове життя старих фото” WestNews розповідає про минуле Івано-Франківська та Прикарпаття. Ми вирішили додати кольорів унікальним світлинам видатного фотографа та мандрівника минулого Генріка Поддембського, який...

Гуцульщина: як стати чабаном і навчити європейців любити бринзу 09:33 3 коментарі

Путера, вурда, бербениця, чабани. Магія? Так. Ці люди розмовляють дивною мовою, живуть в горах, без жінок, Facebook і холодильника з зимним пивом. Вони міряють життя церковними празниками, від Юрія до...

Франківці обурені якістю підземних смітників (фотофакт) 09:04 9 коментарів

Як повідомлялося раніше, що на вулиці Грушевського встановлені нові підземні смітники. У соціальній спільноті Комуналка ІФ мешканці міста обурені якістю підземних смітників. "Це так мало бути?",- йдеться у дописі. У коментарях...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

15 вересня – 215 років від дня народження Михайла Максимовича (1804-1873), вченого, історика, фольклориста і мовознавця. Рубрика виходить за підтримки Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка. Окрема подяка відділу...

Як франківці відновлювали українські цвинтарі в Польщі 08:33 1 коментар

Пам’ять про свою історію треба підтримувати. Тому вже три роки поспіль відділ внутрішньої політики Івано-Франківської міськради організовує поїздки у прикордонні райони Польщі. Там волонтери відновлюють українські кладовища, пише “Репортер“. Трагічно...

Попри заборону, на Прикарпатті масово спалюють суху траву 08:01

За минулу добу в області зареєстровано 22 пожежі: - 14.09.2019 р. о 11.43 Тлумацький район, смт. Обертин, вул. Шевченка. Пожежа сухої трави. - 14.09.2019 р. о 12.23 Івано-Франківська МР, с....

Не справився з керуванням: з'явилися деталі ДТП внаслідок якого загинуло двоє людей 07:21 4 коментарі

14.09.2019 р. о 05:50 с. Конюшки Рогатинського району. Водій автомобіля ВАЗ 21043, гр. Г., 1947 р. н., житель с. Казанів Коломийського району, на заокругленій ділянці дороги у праву сторону, не...

Жахлива знахідка: на Прикарпатті у річці виявили тіло людини 07:13

На Прикарпатті у річці виявили тіло людини. 14.09.2019 р. Богородчанський район, с. Гута. В р. Бистриця-Солотвинська виявлено тіло гр. 1978 р. н., житель с. Хриплин Івано-Франківської МР. Причина смерті встановлюється,...

Винуватець смертельної ДТП у Галицькому районі отримав свій вирок 21:21 1 коментар

Прокуратура Івано-Франківської області підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, відкритому за фактом смертельної ДТП у селі Дем’янів Галицького району. 31.03.2019 водій автомобіля «Опель Вектра»,порушивши правила дорожнього руху,  виїхав на зустрічну...

У Коломиї 15 вересня оголосили днем жалоби 20:27 1 коментар

У Коломиї 15 вересня - день жалоби за загиблим захисником Олександром Іваньковим,інформує Коломийська міська рада. Загинув 34-річний Іваньков Олександр, старший лейтенант Центру спеціальних операцій "Альфа" СБУ. Прийти попрощатися з Олександром можна...

Футбольний фестиваль “Грають всі” триває в Івано-Франківську 19:33

І-й традиційний футбольний фестиваль “Грають всі” триває в Івано-Франківську. В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України, з метою активізації позашкільної спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей та юнацтва...

У дитячому садочку "Кобзарик" облаштували медичний кабінет 18:47

Завдяки міському конкурсу проектів та програм вдалося обладнати сучасний медичний кабінет у дитячому садочку «Кобзарик».   Директор садочка Ірина Дорожівська ділиться, що цей проект – давня її мрія. Вона завжди...
 • Калуський бровар