Прикарпатка перемогла на Київському Міжнародному турнірі з з трьох видів боротьби (фото)

Упродовж трьох жнів в Київському Палаці спорту втривав ХХІІ-ий Київський Міжнародний турнір з трьох видів боротьби, участь в якому взяли спортсмени з 38-ми держав.

Калушанка перемогла на Київському Міжнародному турнірі з з трьох видів боротьби. ФОТО

Разом з нашими співвітчизниками на столичних килимах глядачі побачили представників найсильніших борцівських країн, таких як США, Іран, Азербайджан, Канада, Грузія, Японія, інформують “Вікна” з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

В змаганнях брали участь чотири діючих чемпіона світу та кілька переможців та призерів Олімпіади. Київський турнір має добру репутацію в світі, тому борці з різних куточків планети приїжджають до Києва, аби перевірити власні сили напередодні чемпіонату Європи.

Вихованка калуської школи вільної боротьби Христина Береза стала переможцем турніру у ваговій категорії 53 кг.

Христина Береза переконливо перемогла, не віддавши жодного бала з п’ яти зустрічей, і стала чемпіонкою України.