Прикарпатська модель: «Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії» (фото)

«Наполегливо працювати і ніколи не падати духом». Такої думки дотримується Руслана Стефінів — калуська модель, що вже кілька років працює за кордоном. Їй лише 17, але дівчина вже добре знає, що таке нелегка, хоч і цікава робота.

«Вікна» поспілкувалися з калушанкою про її модельне життя, цінності та орієнтири, якими керується, а також про те, як змінило дівчину модельне життя. Руслана розповіла, що змалечку захоплюється усім активним, цікавим та креативним, тож, такий стиль життя їй до душі.

— Як почалося твоє модельне життя?

— Все почалося, коли мені було лише 15, до того ж, дуже неочікувано. Завжди комплексувала через свій ріст і тому сутулилась. Усі дівчатка з мого оточення були майже на голову нижчими, тож, про підбори і мови не було. І от одного чудового дня мама змусила мене піти в модельну школу “Ювента+”. Початковою метою було елементарне опанування підборів і дефіле, адже мені ж, як і усім дівчаткам, хотілось бути жіночною. Досить тривалий час наші заняття починались із “Ой, божечки, Руслано, що з ногами?”. Ну не могла я пройтися рівно по лінії. У мене якщо не одна нога кудись в бік піде, то інша почне труситись. Але з часом я все опанувала. Навчання надало мені впевненості у собі.

На покази від нашої модельної школи час від часу приїздив модельний скаут від агентства “One Models”, який «кинув оком» на мене ще в 15. Саме він і запропонував мені мій перший контракт за кордоном.

— Розкажи про нинішню роботу в Китаї та про контракт, за яким ти працюєш?

— Робота в Китаї досить одноманітна. Тут виготовляють багато піжам, тому зйомок для фен-журналів майже немає. З усіх зйомок світлини майже однакові, адже китайці не люблять зраджувати стандартам. Але тут набагато краще, аніж в Індонезії. Там бувало 8-9 годин роботи оплачувались, як 4-5 в Китаї. Тому цю країну радять саме тим, хто починає свою кар’єру і хоче трішки заробити.  Контракт мені знайшло моє материнське агентство — “One Models”.

Мені пощастило в Індонезії знатись для журналу Harper’s Bazaar Indonesia, а тут такої змоги немає, бо переважно усі зйомки — для інтернет-ресурсів. В Індонезії ти можеш бути різною. А в Китаї завжди намагаються зробити тебе однаково милою.

Проте робота подобається, бо мені завжди щастить працювати з дуже позитивними людьми. Якщо під час картингів твій типаж підходить — тебе затверджують на цю роботу. Не варто засмучуватись, коли тебе не обрали. Деякі клієнти хочуть брюнеток, деякі — блондинок. Комусь потрібна дівчинка з довгим волоссям, комусь — з коротким. Усе індивідуально, тому один непройдений кастинг — це не трагедія. Загалом моя робота тут — різноманітні фотосесії: піжами, спальна білизна, взуття, одяг, навушники, плаття, косметика і т.д. Тобто усе, що потрібно прорекламувати. Інколи трапляються покази, найчастіше — на весільні сукні або китайський національний одяг.

Тривалість мого контракту — три місяці, тому на початку червня я вже летітиму в Україну і якраз встигну на сесію.

news-image: Калуська модель: «Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії»

— Де ти навчаєшся і як суміщаєш роботу і навчання?

— Після закінчення Калуської гімназії я вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, готельно-ресторанна справа. Зараз я — студентка першого курсу. Після моєї дебютної модельної поїздки Індонезію вирішила, що навчання на стаціонарі не зовсім мені підходить, оскільки не можу всидіти за партою, коли навколо мене вирує життя. Тому розглядала тільки варіант заочного. За 4 місяці у Джакарті (11-й клас, кілька місяців до ЗНО) я цілком зрозуміла принцип дистанційного навчання і точно знала, що добре впораюся із заочним навчанням в університеті. Так і сталось, перша сесія уже позаду. І тепер я розриваюсь з-поміж двох країн та двох міст: Україна — Китай, Калуш — Львів.

— Які у тебе є захоплення крім моди?

— Захоплень у мене багато. Ще зі школи я була досить активною. Хор, ансамбль, шкільний театр, театр “Чарівник” в ПК”Юність”, шкільні вистави, конкурси читців поезій. Останнім і досі пишаюсь, брала участь у поетичних конкурсах читання поезій Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка шість разів — і щоразу посідала перше місце. Окрім цього, опановую гру на фортепіано, вивчаю англійську. Не люблю пасти задніх, тому навіть в університеті, навчаючись на заочній формі, виконую обов’язки старости. Тому я в хороших стосунках із усіма викладачами і часто «рятую» своїх однокурсників.

— Чи змінило тебе «модельне життя»?

— Як на мене, модельне життя не може не змінити. Із наляканої дівчинки кожна із нас стає впевненою в собі. Модельне життя емоційно загартовує. Я стала настільки стресостійкою, що вивести з рівноваги уже нічого не може. Зрізали половину брови під час макіяжу, коли ти зависла у телефоні? Не біда! Намастили волосся гелем, лаком для укладки, воском, а потім вирішили усе це насухо розчесати? Будь ласка!
Дали туфлі на два розміри менші? Втиснусь! Загубилась, продовжуючи візу, в іншому місті без інтернету? Спокійно! Сказали, що ти вихідна, а потім дзвонять і кажуть, що маєш 10 хвилин на збори, бо робота і потім кастинг? Чудово! Не можеш знайти дорогу додому, а англійської ніхто не знає? Розберусь. Тепер будь-яка ситуація змушує мене шукати вихід з неї, а не істерити. Волю в кулах і — вперед!. З кожною новою проблемою ти стаєш сильнішою. Часті перельоти показали, хто друг, а хто — просто знайомий.

— Чим ти хочеш займатися в житті? Продовжуватимеш модельну кар’єру?

— До 25-ти років я планую займатися моделінгом. Звісно, було б по-дурному робити ставку тільки на це. Молодість — не вічна. Особистість має розвиватись у багатьох сферах. Після закінчення роботи за кордоном планую працювати в готельно-ресторанній сфері.

До речі, в період між сесіями і контрактами я мала два вільних місяці, і щоб не гаяти часу, вирішила спробувати себе у ресторанній сфері, то попросилася на вакансію офіціанта у комплекс “Касабланка”. Це був колосальний досвід. Сервірування столів, подача страв, психологія спілкування з клієнтами, вгамування конфліктів, робота з електронною системою, доставка в номери. Я побачила усю систему роботи готельно-ресторанного комплексу зсередини.

Звісно ж, спочатку було трішки незручно, коли до ресторану приходили батьки моїх однокласників чи вчителі з гімназії, яких я обслуговувала, але я швидко звикла до цього перешіптування за спиною: “О, так це ж та модель, закінчила гімназію, щоб тарілки приносити”. Я виконувала свою роботу і знала, для чого мені це потрібно. Жоден університет не навчить так добре, як, власне, практика. Але це стосується тільки моєї професії. На рахунок лікарів чи юристів — це вже зовсім інша справа.

Коли прилечу, матиму два вільних місяці, і, якщо ресторану будуть потрібні робочі руки, — я завжди напоготові.

— Чи підтримують тебе твої близькі з таким вибором?

— Щодо порозуміння з батьками — мені дуже пощастило. Мої близькі завжди підтримують мене у всіх починаннях. Ніколи не було докорів з боку батьків чи друзів, що мене вічно немає вдома. Приємно, коли тебе розуміють. Не раз чула від моделей-початківців, що батьки проти цього. Забороняють летіти на контракт, кажуть, що усе це ілюзія і т.д. Підтримуйте і вірте у своїх дітей! Особисто знаю трьох дівчат з нашого міста, які мають чудові природні дані для моделінгу, але вони втратили свій шанс, тому що втрутилися батьки.

—  Хто для тебе є авторитетом у світі моди?

— Досі пам’ятаю перші збори з батьками перед навчальним роком у модельній школі. Викладач Вікторія Нісонська-Медвідь зайшла до кабінету у неймовірному червоному платті і червоних лодочках, з ідеальним макіяжем та несла за собою енергетику впевненості. Усі в приміщенні ахнули від її краси.

Також я особисто знайома з Тетяною Терсеновою-Заводовською, директором модельного агентства “Ювента” в Івано-Франківську, яка більш відома як член журі у телешоу “Від пацанки до панянки”. Одного разу я і ще кілька дівчат з калуського агентства приїхали на показ до Франківська. Місцеві моделі криво на нас дивилися, бо для них Калуш — майже те саме, що й село. Якось під кінець шоу одному дизайнеру не вистачало дівчат і Тетяна Герасимівна якраз була за кулісами. Ніхто не звертав на мене увагу, усі вибирали з-поміж дівчат з ростом 175 см, а я на той час мала 172 см. І тільки вона взяла мене за руку, вивела до них і сказала, що Руслана буде з ними. Бачили б ви їхні вирази обличчя, коли мене назвали по імені. В той момент мені відкрилися очі: я теж можу бути, як професійні моделі з агентств! Можливо, Тетяна Герасимівна навіть не пам’ятає цього випадку, але для мене це стало рушійною силою для руху вперед.

Саме ці дві людини відкрили для мене світ моди.

—  Маєш бажання спробувати себе у телепроектах на кшталт «Супермодель по-українськи»?

— У телепроектах поки що не бажаю брати участь, оскільки зараз маю роботу. До речі, коли мені було 15, я  їхала на кастинг «Супермодель по-українськи», але тоді мені сказали, що я ще за маленька і щоб поверталася наступного року. Проте наступного року я полетіла за кордон працювати за контрактом і на кастинг вже не встигала. Можливо, через рік-другий спробую ще раз.

— Що порадиш дівчатам, які хочуть бути моделями?

— Якщо хочеш бути моделлю і твій ріст тобі дозволяє це, чому б ні? Параметри завжди можна підкоригувати спортом. Головне — впевненість у своїх силах. Розсилайте свої снепи у різні агентства, ходіть на кастинги і доля вам обов’язково усміхнеться. Мене взагалі перший час нікуди не брали. Я не проходила жодного з п’яти кастингів.

— Як ти вдосконалюєш себе як модель? Зокрема, як дбаєш про фігуру та шкіру обличчя?

— Щоб вдосконалити і тримати себе в формі я стараюся харчуватись здоровою їжею. Мінімум борошняного та жирного. Від солодкого поки що не можу відмовитись. 2-3 рази на тиждень пробіжка, роблю фітнес-вправи, які знаходжу в інтернеті. Нічого надзвичайного, усе геніальне — в простому. Коли харчуєшся правильно, особливого догляду за шкірою не потрібно. З овочів та фруктів шкіра отримує усі потрібні вітаміни. Наразі користуюся тільки міцелярною водою та жирним кремом після душу. Шкіру потрібно лікувати зсередини.

— Якою є найближча мета?

— Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії. Так, так, не Італія, не Франція, а саме Японія. Обожнюю Азію і її кухню, тому, гадаю, в цій країні мені сподобається.

(Visited 265 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4476

загрузка...

Онкохвора мати двох дітей з починає новий курс лікування: жінка просить про допомогу 00:16

В онкохворої Тетяни Кусенко починається новий курс лікування. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці. Волинянка зазначає, що її єдиний шанс на життя залишається у таргентному препараті «Ібранс»....

У театрі навчають людяності. Як у Франківську діти від 6 до 16 відвідують театральну майстерню (фоторепортаж) 23:24

У Франківську з вересня діє Дитяча театральна майстерня при драмтеатрі. 90 дітей від 6 до 16 років вчаться презентувати себе, передавати емоції та вживаються в ролі. Дехто з них вже...

У Франківську затвердили нові правила бюджету участі – як мешканці розділять чотири мільйони на ідеї 20:13

У Франківську вже четвертий рік реалізовують бюджет участі. Цьогоріч мешканці можуть подати на голосування громади свої ініціативи і розділити на їх реалізацію 4 млн грн. Стільки грошей ще не виділяли, пише...

Міські легенди Франківська: Бійка у «Карпатах» 19:51

Ця історія описана у книзі Степана Пушика «Блискавиці б’ють у найвищі дерева». На початку 1970-х в Івано-Франківську жив Микола Сакадел, який дружив зі знаменитим композитором Володимиром Івасюком. Але тоді Івасюка ще...

Ганчірки та целофан: Франківці зробили з каналізації смітник (фотофакт) 19:22 1 коментар

Мешканці Івано-Франківська продовжують використовувати каналізаційну мережу як сміттєпровід та додавати роботи комунальникам. Інформують на сторінці "КП Івано-Франківськводоекотехпром". "Шановні мешканці міста. Ми уже не знаємо, як Вас просити щоб ви не...

Слідами останнього цісаря: майбутній імператор Австро-Угорщини Карл І жив у Коломиї і нагороджував героїв, які розбили росіян біля Тлумача (фоторепортаж) 18:04

Архикнязь (ерц-герцог) Карл Франц Йосиф із династії Габсбургів був останнім імператором Австро-Угорщини, королем Чехії, Угорщини, Галичини та Володимерії. Йому довелося очолити монархію у надскладний період – у розпал Першої світової...

В курортному Татарові трапилась курйозна ДТП - іномарка протаранила підводу із сіном. Місцеві жителі просять встановити світлофор на небезпечному перехресті (фотофакт) 17:21

В курортному Татарові трапилась курйозна ДТП - іномарка протаранила підводу із сіном. Місцеві жителі просять встановити світлофор на небезпечному перехресті. Про цю пригоду розповів у Фейсбук сільський голова Татарова Олег...

Як зимує Білий Слон. Один день з життя рятувальників на висоті 2028 метрів над рівнем моря (фоторепортаж) 17:16

«Дай Боже здоровля, ґаздики, до Шибеного їдете?» – окинула щирою посмішкою старенька бабуся. В автобусі, що виїхав з Верховини, до людей з важкими наплічниками давно звикли. З Шибеного, невеличкого прикордонного...

Маленька прикарпатка, у якої виявили рак, потребує допомоги 16:32

Мешканка Рожнятівщини Оксана Шпакович просить допомоги – їй потрібні кошти, щоб врятувати 11-річну дочку Діану. Все почалося із звичайного кашлю, на який не діяли антибіотики. Потім почав збільшуватись животик та...

Навесні на Прикарпатті відновлюватимуть дорогу, яку не ремонтували п’ять років (фотофакт) 15:23

Із настанням весни на Прикарпатті будуть продовжені роботи із відновлення дорожнього полотна на окремих ділянках дороги національного значення Н-09 Мукачево – Львів. Цю дорогу не ремонтували середнім поточним ремонтом протягом...

У мережі з’явився неймовірний знімок Говерли (фотофакт) 14:42

Закарпатець поширив красиве фото гори Говерли у соціальній мережі. Кадром у мережі Фейсбук поділився художник Вячеслав Попович, повідомляє Типовий Франківськ. «Хтось колись бачив таку Говерлу?» – запитує чоловік у читачів....

Global Village: франківцям показали культуру інших країн (фоторепортаж) 13:50

У Івано-Франківській фортечній галереї Бастіон відбувається традиційний фестиваль культур «Global Village». Сьогодні тут можна скуштувати національні страви, напої та поринути в танцювальне мистецтво, повідомляє Правда.іф. Своєю культурою та традиціями цьогоріч...

Прикарпатські військовослужбовці отримали бойові відзнаки (фотофакт) 13:45 12 коментарів

Сьогодні, під час відзначення річниці виходу з Дебальцевого бойові нагороди отримали учасники подій в Дебальцево, пише Правда.іф.

На Вічевому майдані розгорнули польову кухню (фотофакт) 13:41 1 коментар

Сьогодні в Івано-Франківську відзначають четверту річницю виходу з Дебальцевого. Зранку відбулася Літургія, хода та молитва в Меморіальному сквері, інформує Правда.іф. Також на Вічевому майдані для військовослужбовців розгорнули польову кухню. Для...

Мешканці дворів на Пулюя продовжують захищати двір від забудови (відео) 13:07 2 коментарі

Мешканці будинків на вулиці Пулюя та Галицькій, в Івано-Франківську, вимагають не розпочинати будівництво на Пулюя, 9. Там міська асоціація учасників АТО планує збудувати житло. З такою вимогою люди вранці 16...

Ходою та молитвою в Івано-Франківську відзначили річницю завершення битви за Дебальцеве (фоторепортаж) 12:50 8 коментарів

Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківську відзначають четверту річницю виходу з Дебальцевого. Від 15 і до 18 лютого 2015 року на Дебальцівському плацдармі точилися найзапекліші бої. Тоді загинуло щонайменше 110 українських...

“Принеси радість іншим”: заповіді 104-річного карпатського мудреця для здоров’я душі і тіла 00:24 2 коментарі

Високо в Карпатах жив безжурний і працьовитий Андрій Ворон. Він не знав про існування мотивуючих тренінгів, не був лайф-коучем і не виступав на конференціях. Це був звичайний чоловік, який прожив...

“Це підприємство стане прикладом для України”, – Марцінків завітав на “Локомотиворемонтний завод” (фоторепортаж) 23:30 9 коментарів

Міський голова поділився інформацією про стан справ на Локомотиворемонтному заводі: Був неподалік на чорній п’ятниці й не міг не навідатись на Локомотиворемонтний завод. Нарощуємо виробництво. Почали ремонтувати дрезини, чого ще...

Івано-Франківщина: на фейковий платний мітинг у Коломиї зголосились прийти десятки людей 22:54 5 коментарів

Перед приїздом до Коломиї Юлії Тимошенко 13 лютого у Фейсбуці з'явилося оголошення, в якому людям пропонували гроші за участь у мітингу на підтримку кандидатки. ОПОРА з'ясувала, що оголошення фейкове. Справою...

З чим іде в президенти прикарпатець Новак: недобудована хата, отримана благодійна допомога і право на книжку 21:40 5 коментарів

46-річний український економіст Андрій Новак народився у Коломиї у сім’ї директора коломийського коледжу «Право і бізнес», вищу освіту здобув у Києві, потім навчався у бізнес-школі в Канаді, захистив кандидатську дисертацію...
  • ріел ІФ виринаюча