Прикарпатська модель: «Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії» (фото)

«Наполегливо працювати і ніколи не падати духом». Такої думки дотримується Руслана Стефінів — калуська модель, що вже кілька років працює за кордоном. Їй лише 17, але дівчина вже добре знає, що таке нелегка, хоч і цікава робота.

«Вікна» поспілкувалися з калушанкою про її модельне життя, цінності та орієнтири, якими керується, а також про те, як змінило дівчину модельне життя. Руслана розповіла, що змалечку захоплюється усім активним, цікавим та креативним, тож, такий стиль життя їй до душі.

— Як почалося твоє модельне життя?

— Все почалося, коли мені було лише 15, до того ж, дуже неочікувано. Завжди комплексувала через свій ріст і тому сутулилась. Усі дівчатка з мого оточення були майже на голову нижчими, тож, про підбори і мови не було. І от одного чудового дня мама змусила мене піти в модельну школу “Ювента+”. Початковою метою було елементарне опанування підборів і дефіле, адже мені ж, як і усім дівчаткам, хотілось бути жіночною. Досить тривалий час наші заняття починались із “Ой, божечки, Руслано, що з ногами?”. Ну не могла я пройтися рівно по лінії. У мене якщо не одна нога кудись в бік піде, то інша почне труситись. Але з часом я все опанувала. Навчання надало мені впевненості у собі.

На покази від нашої модельної школи час від часу приїздив модельний скаут від агентства “One Models”, який «кинув оком» на мене ще в 15. Саме він і запропонував мені мій перший контракт за кордоном.

— Розкажи про нинішню роботу в Китаї та про контракт, за яким ти працюєш?

— Робота в Китаї досить одноманітна. Тут виготовляють багато піжам, тому зйомок для фен-журналів майже немає. З усіх зйомок світлини майже однакові, адже китайці не люблять зраджувати стандартам. Але тут набагато краще, аніж в Індонезії. Там бувало 8-9 годин роботи оплачувались, як 4-5 в Китаї. Тому цю країну радять саме тим, хто починає свою кар’єру і хоче трішки заробити.  Контракт мені знайшло моє материнське агентство — “One Models”.

Мені пощастило в Індонезії знатись для журналу Harper’s Bazaar Indonesia, а тут такої змоги немає, бо переважно усі зйомки — для інтернет-ресурсів. В Індонезії ти можеш бути різною. А в Китаї завжди намагаються зробити тебе однаково милою.

Проте робота подобається, бо мені завжди щастить працювати з дуже позитивними людьми. Якщо під час картингів твій типаж підходить — тебе затверджують на цю роботу. Не варто засмучуватись, коли тебе не обрали. Деякі клієнти хочуть брюнеток, деякі — блондинок. Комусь потрібна дівчинка з довгим волоссям, комусь — з коротким. Усе індивідуально, тому один непройдений кастинг — це не трагедія. Загалом моя робота тут — різноманітні фотосесії: піжами, спальна білизна, взуття, одяг, навушники, плаття, косметика і т.д. Тобто усе, що потрібно прорекламувати. Інколи трапляються покази, найчастіше — на весільні сукні або китайський національний одяг.

Тривалість мого контракту — три місяці, тому на початку червня я вже летітиму в Україну і якраз встигну на сесію.

news-image: Калуська модель: «Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії»

— Де ти навчаєшся і як суміщаєш роботу і навчання?

— Після закінчення Калуської гімназії я вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, готельно-ресторанна справа. Зараз я — студентка першого курсу. Після моєї дебютної модельної поїздки Індонезію вирішила, що навчання на стаціонарі не зовсім мені підходить, оскільки не можу всидіти за партою, коли навколо мене вирує життя. Тому розглядала тільки варіант заочного. За 4 місяці у Джакарті (11-й клас, кілька місяців до ЗНО) я цілком зрозуміла принцип дистанційного навчання і точно знала, що добре впораюся із заочним навчанням в університеті. Так і сталось, перша сесія уже позаду. І тепер я розриваюсь з-поміж двох країн та двох міст: Україна — Китай, Калуш — Львів.

— Які у тебе є захоплення крім моди?

— Захоплень у мене багато. Ще зі школи я була досить активною. Хор, ансамбль, шкільний театр, театр “Чарівник” в ПК”Юність”, шкільні вистави, конкурси читців поезій. Останнім і досі пишаюсь, брала участь у поетичних конкурсах читання поезій Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка шість разів — і щоразу посідала перше місце. Окрім цього, опановую гру на фортепіано, вивчаю англійську. Не люблю пасти задніх, тому навіть в університеті, навчаючись на заочній формі, виконую обов’язки старости. Тому я в хороших стосунках із усіма викладачами і часто «рятую» своїх однокурсників.

— Чи змінило тебе «модельне життя»?

— Як на мене, модельне життя не може не змінити. Із наляканої дівчинки кожна із нас стає впевненою в собі. Модельне життя емоційно загартовує. Я стала настільки стресостійкою, що вивести з рівноваги уже нічого не може. Зрізали половину брови під час макіяжу, коли ти зависла у телефоні? Не біда! Намастили волосся гелем, лаком для укладки, воском, а потім вирішили усе це насухо розчесати? Будь ласка!
Дали туфлі на два розміри менші? Втиснусь! Загубилась, продовжуючи візу, в іншому місті без інтернету? Спокійно! Сказали, що ти вихідна, а потім дзвонять і кажуть, що маєш 10 хвилин на збори, бо робота і потім кастинг? Чудово! Не можеш знайти дорогу додому, а англійської ніхто не знає? Розберусь. Тепер будь-яка ситуація змушує мене шукати вихід з неї, а не істерити. Волю в кулах і — вперед!. З кожною новою проблемою ти стаєш сильнішою. Часті перельоти показали, хто друг, а хто — просто знайомий.

— Чим ти хочеш займатися в житті? Продовжуватимеш модельну кар’єру?

— До 25-ти років я планую займатися моделінгом. Звісно, було б по-дурному робити ставку тільки на це. Молодість — не вічна. Особистість має розвиватись у багатьох сферах. Після закінчення роботи за кордоном планую працювати в готельно-ресторанній сфері.

До речі, в період між сесіями і контрактами я мала два вільних місяці, і щоб не гаяти часу, вирішила спробувати себе у ресторанній сфері, то попросилася на вакансію офіціанта у комплекс “Касабланка”. Це був колосальний досвід. Сервірування столів, подача страв, психологія спілкування з клієнтами, вгамування конфліктів, робота з електронною системою, доставка в номери. Я побачила усю систему роботи готельно-ресторанного комплексу зсередини.

Звісно ж, спочатку було трішки незручно, коли до ресторану приходили батьки моїх однокласників чи вчителі з гімназії, яких я обслуговувала, але я швидко звикла до цього перешіптування за спиною: “О, так це ж та модель, закінчила гімназію, щоб тарілки приносити”. Я виконувала свою роботу і знала, для чого мені це потрібно. Жоден університет не навчить так добре, як, власне, практика. Але це стосується тільки моєї професії. На рахунок лікарів чи юристів — це вже зовсім інша справа.

Коли прилечу, матиму два вільних місяці, і, якщо ресторану будуть потрібні робочі руки, — я завжди напоготові.

— Чи підтримують тебе твої близькі з таким вибором?

— Щодо порозуміння з батьками — мені дуже пощастило. Мої близькі завжди підтримують мене у всіх починаннях. Ніколи не було докорів з боку батьків чи друзів, що мене вічно немає вдома. Приємно, коли тебе розуміють. Не раз чула від моделей-початківців, що батьки проти цього. Забороняють летіти на контракт, кажуть, що усе це ілюзія і т.д. Підтримуйте і вірте у своїх дітей! Особисто знаю трьох дівчат з нашого міста, які мають чудові природні дані для моделінгу, але вони втратили свій шанс, тому що втрутилися батьки.

—  Хто для тебе є авторитетом у світі моди?

— Досі пам’ятаю перші збори з батьками перед навчальним роком у модельній школі. Викладач Вікторія Нісонська-Медвідь зайшла до кабінету у неймовірному червоному платті і червоних лодочках, з ідеальним макіяжем та несла за собою енергетику впевненості. Усі в приміщенні ахнули від її краси.

Також я особисто знайома з Тетяною Терсеновою-Заводовською, директором модельного агентства “Ювента” в Івано-Франківську, яка більш відома як член журі у телешоу “Від пацанки до панянки”. Одного разу я і ще кілька дівчат з калуського агентства приїхали на показ до Франківська. Місцеві моделі криво на нас дивилися, бо для них Калуш — майже те саме, що й село. Якось під кінець шоу одному дизайнеру не вистачало дівчат і Тетяна Герасимівна якраз була за кулісами. Ніхто не звертав на мене увагу, усі вибирали з-поміж дівчат з ростом 175 см, а я на той час мала 172 см. І тільки вона взяла мене за руку, вивела до них і сказала, що Руслана буде з ними. Бачили б ви їхні вирази обличчя, коли мене назвали по імені. В той момент мені відкрилися очі: я теж можу бути, як професійні моделі з агентств! Можливо, Тетяна Герасимівна навіть не пам’ятає цього випадку, але для мене це стало рушійною силою для руху вперед.

Саме ці дві людини відкрили для мене світ моди.

—  Маєш бажання спробувати себе у телепроектах на кшталт «Супермодель по-українськи»?

— У телепроектах поки що не бажаю брати участь, оскільки зараз маю роботу. До речі, коли мені було 15, я  їхала на кастинг «Супермодель по-українськи», але тоді мені сказали, що я ще за маленька і щоб поверталася наступного року. Проте наступного року я полетіла за кордон працювати за контрактом і на кастинг вже не встигала. Можливо, через рік-другий спробую ще раз.

— Що порадиш дівчатам, які хочуть бути моделями?

— Якщо хочеш бути моделлю і твій ріст тобі дозволяє це, чому б ні? Параметри завжди можна підкоригувати спортом. Головне — впевненість у своїх силах. Розсилайте свої снепи у різні агентства, ходіть на кастинги і доля вам обов’язково усміхнеться. Мене взагалі перший час нікуди не брали. Я не проходила жодного з п’яти кастингів.

— Як ти вдосконалюєш себе як модель? Зокрема, як дбаєш про фігуру та шкіру обличчя?

— Щоб вдосконалити і тримати себе в формі я стараюся харчуватись здоровою їжею. Мінімум борошняного та жирного. Від солодкого поки що не можу відмовитись. 2-3 рази на тиждень пробіжка, роблю фітнес-вправи, які знаходжу в інтернеті. Нічого надзвичайного, усе геніальне — в простому. Коли харчуєшся правильно, особливого догляду за шкірою не потрібно. З овочів та фруктів шкіра отримує усі потрібні вітаміни. Наразі користуюся тільки міцелярною водою та жирним кремом після душу. Шкіру потрібно лікувати зсередини.

— Якою є найближча мета?

— Зараз моя ціль — спробувати моделінг у Японії. Так, так, не Італія, не Франція, а саме Японія. Обожнюю Азію і її кухню, тому, гадаю, в цій країні мені сподобається.

(Visited 323 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7339

загрузка...

Андрій Шевченко свою відпустку проводить з родиною на Карибському морі (фото) 15:06

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко свою відпустку проводить з родиною на Карибському морі. Напередодні папараці італійського видання Lapresse зловили титулованого українця разом з дружиною Крістен Пазік та дітьми на...

Українська легкоатлетка поділилася гарячим пляжним фото 14:37 1 коментар

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук показала, як відпочиває на пляжі в Неаполі, куди вона поїхала на змагання "Всесвітня літня Універсіада-2019". Там стрибунка у довжину Бех-Романчук принесла українській збірній перше золото. Фото з...

У мережі показали нові фото з Донецька 11:02 2 коментарі

У мережі опублікували фото порожніх доріг тимчасово окупованого Донецька. Знімки в Twitter виклав блогер під ніком Zи бро. "Що б там не кричали фанати динири, а Донецьк так і не відновився....

Станиславів перед Першою світовою війною: галицьке футбольне дербі, показові змагання з джіу-джітсу, втеча курокрада та пожежа на ватній фабриці 08:24

За два тижні до початку Першої світової війни галицьке місто Станиславів (тепер — Івано-Франківськ) жило розміреним, спокійним життям: громада готувалася до призначених на жовтень 1914 року виборів до Сейму за...

Відомий український телеведучий Віталій Гайдукевич підтримав у Івано-Франківську кандидата від "Європейської солідарності" Олексія Петечела (фото+відео) 21:15 2 коментарі

Сьогодні на зустріч з громадою міста завітали тележурналіст Віталій Гайдукевич, відомий політичний відеоблогер Андрій Луганський та військові ветерани командир взводу Гліб Бабіч та сержант десантно-штурмової бригади Олександр Погребиський. Вони приїхали...

В Івано-Франківську провели перший Фестиваль української родини (фоторепортаж) 19:15

З ініціативи Комісії у справах родини, Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, за підтримки Служби у справах дітей, спільно з БФ «Карітас-Івано-Франківськ-УГКЦ», ГО «Родина Кольпіга в Україні», Департаменту культури та КП...

З'їзд Аграрної партії обрав Михайла Поплавського лідером партії 15:55 1 коментар

З’їзд Аграрної партії України офіційно обрав народного депутата Михайла Поплавського лідером політичної сили. Про це повідомили на офіційній сторінці партії у Facebook. «Михайло Поплавський обраний лідером Аграрної партії України на...

Відома співачка прийшла на світський захід без спідньої білизни: гарячі фото 12:03

Американська співачка Сіара приголомшила учасників урочистої церемонії ESPY Awards. Зірка прийшла на подію у розкішній сукні без спідньої білизни. У Лос-Анджелесі відбулась довгоочікувана подія року – церемонія нагородження ESPY Awards. Захід...

Українська тенісистка викликала фурор сексуальною світлиною (фото) 11:02

Одна з найкращих тенісисток України Леся Цуренко у соціальній мережі Instagram опублікувала гаряче фото з відпочинку. Друга ракетка країни знялася з турніру у Лозанні і вирушила до Італії. 30-річна спортсменка потішила своїх...

На центральній площі Калуша встановили нову фотозону (фоторепортаж) 19:51

У п’ятницю, 12 липня, на площі Героїв у Калуші поставили елемент для фотозони «Я люблю Калуш». Він стоятиме на площі протягом вихідних, коли святкуватимуть 582-річницю Калуша, інформує КалушФМ. Знак «Я люблю...

На Прикарпатті відкрили будинок підтриманого проживання для сиріт з інвалідністю (фоторепортаж) 14:47 2 коментарі

Будиночок сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” – перший в Україні будинок підтриманого проживання, що створюється у співпраці волонтерів, влади обласного рівня та місцевої громади. У п’ятницю, 12...

Калушанам до Дня міста подарують «медову» історію вагою 500 кілограмів (фоторепортаж) 14:17

13-14 липня у Калуші відбудуться святкові заходи з нагоди Дня міста. Цьогоріч, як і обіцяли організатори, калушан здивують цікавим кулінарним виробом у вигляді концерного залу, який є архітектурною пам’яткою міста....

У приміському селі Вовчинці на вулицях облаштували “лежачі поліцейські” (фоторепортаж) 13:55

У приміському селі Івано-Франківська Вовчинці на ряді вулиць облаштували “лежачі поліцейські” і нові нові дорожні знаки. За зверненням жителів села Вовчинець, було встановлено на вулицях Є. Коновальця, С. Бандери, Патріарха Володимира,...

Зіркова франківчанка Тіна Кароль агітує за партію скандального кума Путіна Віктора Медведчука? (фотофакт) 08:39 4 коментарі

У місті Бахмут на Донеччині кандидат від «Опозиційної платформи — за життя» кличе на концерт «Дяді Жори», Тіни Кароль і Наталки Могилевської. Місцева влада розібрала плитку на площі, де має...

Кандидат по 87 окрузі Андрій Голинський продовжує агітаційні візити населеними пунктами (фоторепортаж) 20:34 1 коментар

Андрій Голинський, кандидат у народні депутати України у ТВО № 87 на свято Петра і Павла відвідав селище Отинію Коломийського району. Поспілкувавшись із місцевими жителями Андрій Голинський ще раз переконався,...

Храм Благовіщення в Коломиї можуть занести до Світової спадщини (фоторепортаж) 18:17

Церква Благовіщення Пречистої Діви Марії УГКЦ належить до пам’яток архітектури національного значення області. Ця будівля – найстаріша у місті, храм збудований 1587 року та має вагоме історичне значення для Покуття....

2,95 проміле алкоголю: Франківський суд взяв під варту депутата, через якого загинуло двоє малих дітей (фоторепортаж) 16:31 12 коментарів

12 липня в Івано-Франківській міський суд таки доставили Богдана Проціва – депутата сільської ради з Долинщини, який є підозрюваним у смертельній ДТП, що сталася 10 липня. Тут йому визначали запобіжний захід....

Українська співачка блиснула глибоким декольте та червоними панчохами (фото) 15:06 2 коментарі

Українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська розбурхала мережу пікантним знімком, зробленим у перший день музичного фестивалю Atlas Weekend-2019 у Києві. На фото, опублікованому в акаунті зірки в Instagram, вона позувала перед виходом на сцену...

Влад Яма у костюмі зайченя замилував фанатів дитячою світлиною з мамою (фото) 13:36

Український хореограф Влад Яма замилував шанувальників черговою архівною світлиною. Цього разу танцівник опублікував в Instagram дитяче фото з мамою, на якому позує у костюмі зайченя разом зі своїм старшим братом. "З...

«Чорна п'ятниця» - за розкладом: Марцінків проінспектував місто на велосипеді (фоторепортаж) 12:59 5 коментарів

Міський голова Руслан Марцінків привітав франківців зі Святом Петра і Павла та вирушив інспектувати місто на велосипеді. "Вітаю з великим святом апостолів Петра і Павла! Зранку об’їзд, потім служба Божа!", -...
  • ріел ІФ виринаюча