pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Прикарпатські артисти обурені останнім випуском популярного шоу «Голос країни»16 Кві, 08:35

 

«ПРОСТО ШОК!!!((( І це на Голосі країни! Хто дозволив спаплюжити геніальну пісню Олександра Білаша на слова Дмитра Павличка «Два кольори»??? І що найбільше дивує – журі в захваті від цього! Цікаво було би побачити реакцію членів журі, якби з пісень, які є в їх репертуарах так познущалися ???», – написав на своїй сторінці у Facebook співак Ярослав Борута.

Люди в коментарях вислови свою підтримку такій реакції артиста. Усі погоджуються, що це шоу «познущалося» уже не з однієї пісні.

«Це такий сценарій проекту. Всі, хто хоча б раз долучалися до цього «геніального» проекту – знають, що ні голосування, ні тренери тут нічого не вирішують», – написала Катерина Малик.

«З класикою так не можна!!! Це не «свіжість», а дурний тон!, – написала відома співачка Тетяна Піскарьова.

Відома прикарпатська ведуча Оксана Лісовська також на своїй сторінці висловила обурення цьому шоу. Вона пише, що тепер виконавців з гарним голосом, або не беруть, або «викидають».

«У нас же в крові пісня! У нас дітвора так співає, що тим і не снилося», – написала Лісовська.

Картинки по запросу голос країни

Нагадаємо, що  вчора в прямому ефірі вибув із проекту франківець Арсен Вітрецький. Він був  у команді Джамали. Глядачі віддали свій голос Анні Тринчер, а Джамала – Христині Крамовій.

(Visited 2 058 times, 1 visits today)