Прикарпатські борці відзначилися на всеукраїнських турнірах

З 30 листопада по 2 грудня у місті Бровари на Київщині проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та кубок України серед жінок. Щоб випробувати свої сили, позмагатися за медалі та влаштувати справжнє шоу для шанувальників боротьби сюди приїхали борці з усієї України.
Результат пошуку зображень за запитом "борчині"
За результатами змагань спортсмени з нашої області у числі призерів обох змагань.

Вкотре довели, що вони одні із найсильніших в країні, прикарпатські борчині. Ірина Чихрадзе та Марія Ільчишин стали чемпіонками України, а срібну нагороду виборола Аліна Рудницька.

Другого дня чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків Любомир Сагалюк (вагова категорія 92 кг) здобув перше місце, Іван Кусяк (вагова категорія 74 кг)- 3-тє місце, Роман Гуцуляк (вагова категорія 57 кг)- 3-тє місце.

Спортсмени представляють школу вищої спортивно майстерності міста Івано-Франківська.