Прикарпатські борці захищають честь української збірної на міжнародному турнірі в Туреччині (фотофакт)

Прикарпатські спортсмени беруть участь у міжнародному борцівському турнірі, захищаючи честь української збірної. Долинянка, Оксана Лівач стала чемпіонкою на міжнародному борцівському турнірі у Стамбулі та Христина Береза, калушанка вийшла до фіналу, який відбудеться сьогодні, інформує Правда.іф посилаючись на Sport.if.ua.

У вазі 50 кг долинянка Оксана Лівач стала чемпіонкою, з приголомшливим рахунком 10:0! Причому 10 балів вона здобула за перші 58 секунд!!! Дійсно коротка але дуже яскрава та технічна сутичка. Інша прикарпатська спортсменка Ілона Семків завоювала бронзу.

Картинки по запросу Оксана Лівач та Ілона Семків - призерки міжнародного турніру в Туреччині

Калушанка Христина Береза у ваговій категорії 53 кг вийшла до фіналу, який відбудеться сьогодні. Вихованка калусбкої школи боротьби Тетяна Кіт у ваговій категорії 57 кг змагатиметься за бронзу.

Успішно виступаютть і прикарпатські борці. Любомир Сагалюк з Коломиї вийшов до фіналу у ваговій категорії до 92 кг, а калушанин Андрій Квятковський сьогодні боротиметься за перемогу у ваговій категорії до 70 кг.