Прикарпатських дітей запрошують на літні вишкільні табори (перелік)

Результат пошуку зображень за запитом "дитячий вишкільний табір уда"
Набір зручностей «все включено», комфорт і купа розваг – це не про дитячі літні табори патріотичного виховання. Натомість їхні юні учасники формують тут власний залізний стержень, тривкий характер, виховують самодисципліну і гідну громадянську позицію, вчаться бути лідерами. Спробувавши один раз, більшість як хлопчиків, так і дівчаток вирішують знову присвятити літо патріотичному вишколу. «Галицький кореспондент» підготував різні пропозиції такого таборування, пише ГК.

«Карпатський легіон»

Національна молодіжна військова програма «Карпатський легіон», розробником і керівником якої вже п’ятий рік є громадський діяч, президент Івано-Франківської обласної федерації хортингу Сергій Демчук. Торік, відповідно до оцінок ПРООН, ЮНІСЕФ, Міністерства молоді та спорту, Державного інституту сімейної та молодіжної політики спільно з Радою Європи, «Карпатський легіон» включили в десятку найкращих практик молодіжної роботи в Україні.

Де: Наметове містечко в Карпатах.

Програма: Учасники два тижні живуть в умовах, максимально наближених до польових, коли важливо навчитися виживати – обходитися мінімумом, викладатися по-максимуму. Серед основних дисциплін – військова тактика, орієнтування у невідомій місцевості, робота зі зброєю, парамедицина цивільна і військова, основи снайпінгу, балістика, рукопашний бій, а також розвивальні квести, бізнес-ігри, лекції з лідерства і конкурси на знання історії України.

Основа «польових» вишколів – це адаптація і робота дитини в команді. Психологічна робота поєднується із постійними фізичними вправами і заняттями з бойової підготовки. Звісно, все це адаптоване як до дітей від семи років у вигляді цікавої гри, так і для дорослих віком від 18 років, у вигляді тренінг-практикумів, які закріплені тестами та нормативами, а наприкінці – титул власника «Зеленого берета».

Також від усіх силових структур є профорієнтатори, які ознайомлюють з діяльністю кожної структури: поліція, УДСНС, СБУ, Центр екстреної медицини. Інструкторський склад Легіону: бійці УНСО та інших організацій, які вміють працювати як з дітьми, так і з молоддю.

На території табору діє унікальна бібліотека – понад 200 сучасних видань за темами УПА, УГА, Голодомору, дивізії СС-Галичина.

Для кого: Програма розрахована на дітей віком від 7 до 13 років, молодь віком від 14 до 17 та дорослих від 18 років. Перепоною для участі в таборі є певні захворювання, через які вишкіл у «Карпатському легіоні» може стати небезпечним для здоров’я дитини: серцево-судинні недуги, важка форма астми, діабет, складні шкірні захворювання тощо.

Коли: Перший заїзд (для вікової категорії 7-12 років): 29 червня – 10 липня. Другий заїзд (для вікових категорій 10-13 років, 14-17 років, більше 18 років): 18 липня – 31 липня.

Скільки коштує: Членський внесок – біля 2500 грн.

Контактний телефон: 098 02 03 289 (Сергій Демчук).

«Юний доброволець»

Навчальний центр Української добровольчої армії запрошує всіх охочих взяти участь у таборі національно-патріотичного виховання молоді «Юний доброволець», де, крім основної навчальної програми, що включає в себе з десяток дисциплін індивідуальної підготовки добровольця, учасники отримають практичні навики тактики бою та виживання на війні.

Де: На базі навчального центру УДА, розміщеного на околицях с. Великомихайлівка, що в Дніпровському районі. З 2014 року тут постала новітня Січ. У довколишній місцевості збереглися кургани наших степових предків та Кам’яна Могила як тисячолітній слід зародження українського етносу. Вихідці із Запорізької Січі заснували село Дібрівка, залишки козацьких постоїв збережені до наших днів. Дорогою у селище Покровське, в напрямку Запоріжжя, височіє хрест перемоги полку Сірка над татарами та стоїть на спомин про загиблих у бою козаків каплиця святого Миколая. Згодом в історії цього краю, на зламі століть, організувались загони повстанців під командуванням Нестора Махна, які боролися за право жити на своїй прадідівській землі. Про легендарного командира національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. та засновника непозиційного, маневреного бою говорить історія Дуба смерті, що і досі стоїть у гущавині Великомихайлівського лісу. В часі становлення Української народної республіки тут діяла Степова дивізія під командуванням Костя Блакитного, яка повсюдно утверджувала синьо-жовтими знаменами та шаблями право українців на свою державу. В цій окрузі народився засновник ідеології українського націоналізму, мелітополець Дмитро Донцов, праці якого скріплюють дух переможців та виховують все нові покоління борців за самостійність.

Програма вишколу: Тактична медицина, основи орієнтування на місцевості, основи самозахисту, історія українського війська, ідеологія українського націоналізму, стрілецька справа, тактика малих груп, мінна безпека, мандрівка у с. Великомихайлівка.

Для кого: Взяти участь у таборі може молодь віком 14-18 років, але повинні бути дотримані такі умови:

  • група повинна мати виховника, якого знають всі батьки і з ним тримають телефонний контакт. Молодь з батьками говорить виключно у відведений для цього час;
  • учасники обов’язково попередньо проходять медичний огляд та мають довідку про стан здоров’я, наявність алергій та хронічних хвороб, перелік, що можна їсти, а що категорично ні. Мати з собою свою особисту аптечку, якщо це потрібно;
  • для виконання програми табору можуть бути залучені вчителі, наставники молоді зі шкільних закладів, громадських організацій або добровольці резерву УДА з окремих територіальних загонів;
  • перелік речей – такий самий, як для рекрутів (без спецзасобів). Якщо є можливість, потрібно взяти з собою літній комплект камуфляжу;
  • молодь обов’язково має бути застрахована від травм і мати з собою поліс;
  • має бути письмовий дозвіл батьків про те, що вони відпускають дитину в табір;
  • всі документи перебувають у наставника, який передає їх у Штаб НЦ УДА і несе персональну відповідальність за молодь на час вишколу. Командний та інструкторський склад несе відповідальність за дотримання правил безпеки та виконання програми вишколу.

Коли: Перший набір: 15 червня – 21 червня. Другий набір: 22 червня – 28 червня. Третій набір: 29 червня – 5 липня.

Наступні дати таборування будуть озвучені 29 червня. Вишколи будуть проводитися до 15 серпня з врахуванням кількості зголошених.

Скільки коштує: Загальна сума витрат на одного учасника складає 1400 гривень за повних сім днів вишколу. Для малозабезпечених сімей розмір внеску складає 900 гривень за повних сім днів вишколу. Для дітей вояків, які перебувають на фронті, та постійних волонтерів УДА вишкіл безкоштовний. Також можливо зменшити розмір фінансового внеску, забезпечивши продуктами харчування, побутовими та іншими необхідними засобами базу НЦ УДА.

Контактний телефон: 097 760 63 32 або 095 116 36 46 (Штаб НЦ УДА).

«Карпатія»

Військово-патріотичний табір «Карпатія» рік тому організували волонтери цивільного корпусу «Азов» і ветерани однойменного полку. Табір пропонує систему національно-патріотичного виховання, що спирається на досвід фахових педагогів та спеціалістів із роботи з дітьми, а також учасників АТО, волонтерів і громадських діячів.

Де: Наметове містечко в Карпатах.

Програма: Вихованцям пропонують спортивний режим, широку програму вишколів: виживання на природі, вивчення зброї та практичні заняття, тактична медицина, лекції з історії України без нудних підручників, спортивні ігри та змагання. Кожного дня хлопці та дівчата тренуються, проходять смугу перешкод та освоюють ази альпінізму – це тренує в дітей силу волі та сприяє фізичній витривалості. А ще – різноманітні майстер-класи, брейн-ринги та лекції, що розвивають творчі та інтелектуальні здібності дітей, і, звісно ж, вечірня ватра.

Для кого: Для дітей віком від 10 до 17 років.

Коли: Перший заїзд – у середині червня. Другий заїзд – в середині липня. Третій заїзд – на початку серпня. Тривалість заїзду – 10 днів.

Скільки коштує: Приблизна вартість – до 1500 грн. Для дітей учасників АТО, малозабезпечених сімей участь безкоштовна. Але кількість пільгових місць може становити не більше третини від загальної кількості.

Контактний телефон: 098 79 12 416 (Сергій Сивачук).

Табір патріотичного виховання ГО «Спілка Української Молоді в Україні»

Табори патріотичного виховання ГО «Спілка Української Молоді в Україні» організовують уже десятки років. Цього літа проведуть два табори: стаціонарний і піший (підкорення гірських вершин).

 

Де: Наметове містечко (піший табір) і турбаза (стаціонарний табір) у Карпатах.

Програма: Під час пішого табору діти підкорюватимуть гірські вершини, вчитимуться основам виживання на природі, парамедицини, слухатимуть патріотичні лекції. Інструкторами будуть місцеві знавці Карпат, а також активні ветерани АТО.

Програма стаціонарного табору більш розширена – також включає різні заняття з ручних робіт, заняття творчістю, квести, командні ігри тощо.

Для кого: Діти віком від 3 до 16 років (стаціонарний табір на турбазі); від 14 до 18 років (піший табір).

Коли: Піший табір триватиме 7 днів: з 6 по 12 серпня. Тривалість стаціонарного табору – 14 днів (з 9 по 22 липня).

Скільки коштує: Вартість участі в пішому таборі ще не визначена. Вартість участі в стаціонарному таборі – 5000 грн.

Контактний телефон: 050 76 57 076 (Мар’яна Марець – щодо стаціонарного табору), 099 73 57 054 (Олег Мазур – щодо пішого табору).

 

Наталя МОСТОВА

(Visited 200 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9134

загрузка...

«Тендерники» з Тлумацького відділу освіти не помітили на торгах дві фірми одного власника 00:14

Відділ освіти Тлумацької міської ради за результатами відкритих торгів підписав договір з ТОВ «Захід енерго системс» на закупівлю дров. Сума контракту становить 744 тис. грн, про це стало відомо з...

Реабілітація через навчання. Як у Франківську жінки атовців змінюють фах і досягають успіху (фоторепортаж) 23:42 1 коментар

У Франківську з 2014 року на базі університету нафти і газу для учасників АТО та членів їхніх сімей організовують курси з перепідготовки. За фінансування міністерства закордонних справ Норвегії тут навчають,...

Вулиця Івана Павла ІІ отримає нову дорогу та тротуари, – Марцінків (фоторепортаж) 23:23

Вже півтора роки щоп’ятниці міський голова Руслан Марцінків інспектує вулиці міста. Цього разу мер відвідав вулиці Івана Павла ІІ та Миру. Очільника Франківська засмутило, що деякі підприємці неналежно утримують свою...

Покупець завжди правий? Як у Франківську повернути товар назад у магазин 22:16

Якщо товар з магазину зіпсований, то втрачено не все. Коли в магазині ваші прохання і чек ігнорують, має допомогти Держпродспоживслужба. Головне – знати свої права, пише Репортер. Треба документи і чек...

Прикарпатські військові братимуть участь у міжнародних навчаннях “Rapid Trident-2019” (фоторепортаж) 21:39

Цього року 10 гірсько-штурмова бригада братиме участь у проведенні навчань “Rapid Trident-2019”, що відбуваються в рамках програми “Партнерство заради миру”. “Протягом цього тижня відбулася конференція щодо їх проведення, в якій...

Прикарпатський журналіст повідомив про погрози, які він отримав від прихильників одного із кандидатів у Президенти України (відеофакт) 20:51

Відомий прикарпатський журналіст Роман Реведжук, котрий працює у столиці, отримав погрози у прямому ефірі. Про це він розповів у соціальній мережі Фейсбук: Годину назад був в прямому ефірі ТРК КИЇВ....

Зросла вартість хіміотерапії франківської журналістки Оксани Кваснишин 20:28

Журналістка з Івано-Франківська Оксана Кваснишин потребує шести курсів хіміотерапії. Днями стало відомо, що їх вартість несподівано зросла. Ця звістка вибила з колії жінку. Про це Оксана повідомила на своїй сторінці у соцмережі....

На Буковині двоє прикарпатців зв’язали і пограбували жінку (фоторепортаж) 19:43

Вранці 21 березня до поліції Буковини звернулася 52-річна мешканка Сторожинецького району Чернівецької області. Вона повідомила, що троє невідомих осіб у масках проникли до її будинку, зв’язали її та побили, і...

На вулиці Івано-Франківська вийдуть посилені патрулі поліції та нацгвардійців 19:12

З початку квітня з метою недопущення вуличної злочинності та задля безпеки громадян співробітники прикарпатської поліції і бійці Національної гвардії України вийдуть на посилене патрулювання. Напередодні відбулася нарада під головуванням т.в.о....

Понад сто років тому поляки в Станіславові заздрили згуртованості української інтелігенції 18:53

У березні 1914 року українці на Галичині відзначали 100-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Святкові заходи розпочалися 9 березня, в день уродин Кобзаря, і тривали майже цілий місяць. 25 березня...

На Коломийщині розшукали групу викрадачів скутерів (фоторепортаж) 18:39

Коломийські поліцейські розшукали групу осіб, яка займалася незаконними заволодіннями транспорту. Шестеро осіб, серед яких є двоє неповнолітніх, у 2018 році викрали три скутери. Вже у березні 2019 року поліцейські Коломимийщини...

Бійці прикарпатської СБУ позмагалися у стрільбі (фоторепортаж) 18:04

З нагоди 27-ї річниці Служби безпеки України в Управлінні СБУ в Івано-Франківській області відбувся турнір з практичної стрільби. Змагання проводились в одному з навчальних центрів на території регіону. В індивідуальному...

Франківська молодь самотужки облагороджувала територію біля дамби у Вовчинці (фоторепортаж) 17:46

Вчора, 23 березня в Івано-Франківську ініціативна молодь зібралася, щоб облагородити територію біля дамби у Вовчинцях. Юнаки прибрали територію біля річки від сміття, яке викинули безвідповідальні люди та принесла течія, пише...

В Карпатах тривають зйомки фільму про Олексу Довбуша, за участі відомих франківських акторів (фотофакт) 17:29 5 коментарів

В Карпатах тривають зйомки фільму про Олексу Довбуша, за участі відомих франківських акторів Режисером фільму є відомий Олесь Санін, інфлрмує Правда іф. Серед акторів які грають ролі у новому кіно...

Прикарпатська школярка перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з біології (фотофакт) 15:14

Учениця Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Дарина Мацьків виборола перше місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Вітаємо ученицю 4(8)-А класу гімназії Дарину Мацьків та її вчителя Галину Лойош з перемогою. Саме калушанка перемогла...

У Франківську поліціянти розшукали киянина, який обікрав секс-шоп 13:27 3 коментарі

Крадіжку, яка сталася 13 березня, зафіксували камери спостереження. Чоловік вкрав анальну вібровтулку преміум-класу, пісюн-стрибунець та ще кілька дрібниць. 19 березня, правоохоронці встановили особу чоловіка, який викрав інтимні іграшки  та запросили...

Легенди Станиславова: Священнича поміч 12:08

Конкурувати можна по-різному. Наприклад, встановити найнижчі ціни і переманити усіх клієнтів. Або брати покупця якістю товарів і послуг. Дехто обрушує на голови потенційних споживачів шквал реклами, тим самим роблячи свою...

Репортаж з табору. Чому роми називають берег Бистриці домом (фоторепортаж) 11:52 3 коментарі

Вони кажуть, що ніколи не мерзнуть, а їхні діти ніколи не хворіють. Берег річки вони називають домом, а найбільше цінують сім’ю та документи. До табору через хащі У Франківську, на Пасічній,...

Навіщо так гаряче: відома франківчанка Тіна Кароль оголила стрункі ніжки у пікантній спідниці 15:38 1 коментар

Артистка показала, як проводить час в Америці. Українська співачка Тіна Кароль, яка підписала контракт з відомою американською студією у Нью-Йорку, у вільний від справ час насолоджується в США відпочинком. Так,...

Зробіть крок, що гарантує роботу 09:53 3 коментарі

Успішна кар'єра у сфері інформаційних технологій залежить від якості освіти, викладачів та навчальної програми. Отримати практичні знання, які допоможуть знайти цікаву і високооплачувану роботу, можна у Комп'ютерній Академії “IT STEP”: міжнародному...
  • ріел ІФ виринаюча