Прикарпатський нардеп повідомив, що розрив між Порошенком та Зеленським стрімко скорочується

Прикарпатський нардеп повідомив, що розрив між Порошенком та Зеленським стрімко скорочується.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко та зеленський"

Про це народний депутат від ОВО №89 Юрій Соловей написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

“Дорогі друзі! Завжди вірив в мудрість українського народу.
Згідно попередніх даних одного з найбільш поважних рейтингових агенств України розрив між Зеленським та Порошенко почав суттєво скорочуватись.
Це результат роботи кожного свідомого українця, який своєю позицією вносить свій вклад в збереження та розвиток нашої держави! В нас все вийде!” – написав Юрій Романович.

(Visited 5 229 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Хуїв тачка скорочується!!!

  Бандера,

  Очко заграло. Скорочується, але не в той бік… Народ дав оцінку, красти треба менше, януковича точно переплюнув…

   Ложись, Бандера,

   Той Зе хоч говорити вміє? Я маю наувазі не так, як підлітки у дворі, а нормальною мовою хоча б Пушкіна і Толстого, я вже мовчу про мову Шевченка чи Франка. Де він, що він, як він? На дебати не прийшов – зайнятий сильно? Розігрую наступну роль? Ти думаєш, що Коломойський, Рабіновіч і Червоненко чи Медведчук тягнуть за Зе задурно? Чекай, най лиш їхнє буде зверху – згадаєш, що таке невиплати зарплат, долар по 50 і зарплата 100 доларів. Їм би лиш тут своїх пару шекилів заробити і зо дві золотих менори у Ієршалаїмі поставити.

    Гість,

    Что то смотрю много еще кастрюль не обновили программу,и не переустановили у свой аппарат(он же кастрюля)ПО,это лишь говорит о низком уровне интеллекта у подвида:бандэриус-рогулятиус,и цэ дуже прыкро на жаль.

     Гість,

     Порошенко є другим неформальним удобним кандидатом для Кремля, уже карти відкриті

  Гість,

  Петро чемодан так чемодан.
  За 5 років нічого не зрозумів

  Гість,

  Бздить як дихає!

  Бандера підор,

  Порошенко чемпіон!

  Гість,

  Весь кацапстан за зеленського, і це знак що потрібно за пороха в любому випадку голосувати. Зашвидко регіонали вилізли як таракани але люди все зрозуміли.

  Гість,

  Розрив скорочується хіба в Косові, бо повсій іншій територіі краіни збільшується. При чрму не на користь пороха

  Гість,

  зеленський то круто

  Гість,

  Медведчук і коломойський можуть забрати свою шлюху нанюхану і валити з України.

   Гість,

   Про що ви кажете, якщо Медведчук з Порошенком на ти… лиш сруть всі на Зеленського. А з Соловя, цієї птахи пупсової не дивуюсь, продався одному, продасться другому…

  Гість,

  Ми за зе і розрив збільшується .а 6 пороха брешуть не пробуйте фальсикувати ,корупціонерів в тюрму пожитєво з конфіскацією.Петро зробив людей бідними а свинарчуків олігархами .за пороха ті хто годується на шару як соловйов і обдурені люди.

   Гість,

   Ну, зрозуміло, зезюкнуті і шмякнуті то надовго, як каже класична фраза з відомого фільму. Сподіваюся, що це “надовго” вистачить тільки до другого туру. Прозрівають деколи навіть і кінчені дебіли, в яких очі ще не повилазили і в черепку заворушилися якісь зародки мізків. Вони ж потім клоуна будуть клясти заклятіше ніж пороха, хоча з 39 кандидатів було кого вибрати і без рошенка. Проте вирішили, що з паяцом буде веселіше жити. Ну то ж залазьте в телевізор і живіть там, а ваш “слуга” буде там вам придуркам прислужувати. Похмілля завжди тяжке, але чому через 30% зезюкнутих має страждати вся Україна? Питання риторичне.

    Гість,

    Ви так говорите, наче пророк Глоба, Порошенко вже замазався по вуха, а Зеля ні, та й Смешка і Гриценка запрошує на ключові посади…

     Гість,

     Це зезю не замазався? Він замазався вже коли показав свою ненависть до України, порівнявши її з повією, висміюючи українців де тільки можливо, хоча можна посміятися і з москалів, і з жидів і з будь якої нації. А посміявшись з Кадирова вельми засцяв, коли той пригрозив з ним розправитись і тут же “ізвінілся”. Перед українцями за свої дурнувато-туповаті жарти і не подумав. Замазався, коли збрехав, що немає бізнесу в росії, коли брехав, що не їздив до коломойші в Ізраїль, замазався, коли не захотів піти в АТО за повісткою. А скільки ще ми про нього не знаємо, та колись воно випливе. Дурнуватий і зденаціоналізований плебс ковтає телекартинку і мрією багатіє. Реальність, звісно, жорстокіша. Нічого в цього клоуна не вийде навіть з його нібито “просунутою” командою перебіжчиків і перешиванців. Готуйтесь до гіршого, якщо не до жахливішого. Хіба що вчасно йому “підріжуть крила”.

      Гість,

      Тепер перечисли косяки Пєті, тобі цього сайту нестане…

       Гість,

       Порошенко строит из себя трезвого русскоязычного
       Президент Украины заявил, что не злоупотребляет алкоголем, а утверждения об обратном назвал “фейками” российской пропаганды

   Гість,

   Люди побачили яке Зе-бидло

    Гість,

    ПЕТЯ БЛАТУЕТ,,,- Я сам русскоязычный, и я уже много раз говорил, что для меня абсолютно естественно говорить на русском языке, – выдал сенсацию Петр Алексеевич. – Каждому гражданину Украины надо создать комфортные условия и не ущемлять в праве общаться в быту, в школе, в образовании на том языке, который ему удобнее.

     Гість,

     Точніше буде так: наших громадян російськомовних немало, і наші громадяни досить вольові люди -хочуть так як їм добре, тому потрібна розумна та поступова програма для переходу на українську, задля зручності та спокою наших громадян, діти уже можуть повністю переходити на українську, а ви можете як хочете, ну ж для чого нам російську в нашій державі розвивати, рядом є Росія, хто відчуває себе в більшій мірі росіянином, так щасливої дороги. Україна це унікальна держава, якій плавно потрібно на всій території повернути українську мову, побудувати на років так 50 китайську стіну між рашкою, шоби заспокоїти сусідів і відновити державу ітд. з повагою до російськомовних українців, українська мова самобутня і красива, тільки потрібно нею досконало володіти, а російська ну шото типу суржик з нашої (частково)

    Гість,

    Шарий: “Почему клоун Зеленский, а ведёт себя так Порошенко?”

  Гість,

  При петі медведчєк в шоколаді навіть забрав через суд трубу по якій 50% солярки від маскалів до нас прокачує і периписав на лукашєнка.все вкрадене в держави вернути назад людям.

  Гість,

  А хто бачив того фейкового Зе ? Де він є? Що буде робити? Та сикун він тупий і обмежений! Про кого ви говорите! Його нема! Є тільки за ним Коломойша та Путлєр!

  Гість,

  Ми переможемо, знами Бог і Порошенко !!!

  Гість,

  Взагалі не знаю таких людей що за зеленського голосували! За нього одна москальня впрягаеться але в другому турі він 10% не набере.

   Гість,

   В тебе шизофренія, якщо всюди москальня мариться!

    Гість,

    Росіяни хитріші за всіх і ви думаєте вони б відкрили перед Україною того хто їм подобається, коню понятно що ні, бо обвалиться рейтинг, в цій партії від Росії Бойко відкритий, Порошенко закритий їхній кандидат, і можли ще Тимошенко пін Росією,..

   Гість,

   Шановний, від вас смердить..

  Гість,

  Порох в жопі. Чергова замовна статейка.

  Гість,

  Всі кого знаю будуть за Петра голосувати і кацапи можуть не срати на всіх сайтах, нікого не переконаете голосувати за регіоналів

   Гість,

   Порошенко це: вирубані ліси, стратегічно-важлива енергетика в руках Ахметова і інших, тарифна удавка, дерибан корисних копалин, кримінал, корупція, свинарчуки крали 5 років в укроборонпромі, та ще й засоси з Медведчуком…

  Гість,

  МОКШІ ЦЕ ВАМ НЕ США, ВІД ТОГО ШО ВИ ТОШНИТЕ В КОМЕНТАХ ТА В ФЕЙСАХ МИ ТІЛЬКИ РЖЕМО, ЗЕ(ЦЕ) НЕ ПРОЙДЕ, РИГІВ НАЗАД НА КОЛІНА І В ПАРАШУ

  Гість,

  Може Порошенка ще посадять?

  Гість,

  Порошенко брехун і соловей тоже

  Гість,

  Парашенко Ростов так Ростов

  Гість,

  Ростов так Ростов

  Гість,

  Україна – парламентсько-президентська республіка. За президентом – оборона, національна безпека та зовнішні відносини. Економіка, боротьба з корупцією – за Верховною радою та Кабінетом міністрів. “Вирубані ліси, тарифи, дерибан корисних копалин, кримінал” – це перш за все до останніх, в тому числі й до авакова, який зараз перевзувається у повітрі.

   Гість,

   Ти взагалі думаєш, що пишеш…ти забув кого Порошенко призначив на деякі з важливих посад формально і кого не формально, чи ти не знаєш який договорняк в ВР… чи ти не знаєш, що президент пєнка будь-кому має дати… Ви обігруєте поняття

  Ігор,

  Соловей як завжди брехун

  Гість,

  “Скромність прикрашає людину”. Прихильники президента, будь-ласка, будьте скромніші. Бо не будете знати, куди втікати. Поважайте вибір народу України!

  Гість,

  КРАЩЕ БУТИ В ШОКОЛАДІ НІЖ У ГІМНІ !

  Гість,

  во нашим меншим кацапчикам пригорає, від шоколаду аж жопи чорним димом горять

  Гість,

  ЗеБеня програє і йому вже нічого не світить, і партія Слуга Урода пролетить на виборах

  Гість,

  Козломорді лапті як вужі на вогні від Порошенка! Скоро як від слова Бандера так і від Порошенко будуть падати в обмороки і всиратися від страху!

   Гість,

   Хід Москви аля підтримати Зеленського, є двойним промахом, уже чітко висказані думки експертів про спланований хід..,ніби то ми за Зе, а народ під приводом цього за Порошенка…чому двойний промах, побачите який високий відсоток за Зе буде..

  Гість,

  Зе. наш президент! Зміни будуть на краще!

  Гість,

  Нарешті сьогодні в прямому ефірі телебачення, аналітики та експерти чітко побачили в підтримці москвою Зеленського, маніпулятивну ставку, яка і буде роковою політичною помилкою кремля з двойним промахом..

  Гість,

  Порох паскудить людям,медведчук літає мюв москву ,забрав трубу стратегічну ,ітд це все на користь путину що начальники мордують народ довівши до зубожіння.корупціонери більше не здурите а накінець сядете в тюрму довічно з конфіскацією.

  сидор,

  мозги у автора скорочуються

  Гість,

  Як вважаєте, Тимошенко під пуйлом?

  Шоколадне око.,

  Побачить і почує кожного.

  Гість,

  PEDRO good by, fucking busturd !

  Пересічний Гість,

  народ! мова не йде про клоуна Зе. чи клоуна поп, мова йде про зміну СИСТЕМИ, а це страшно і боляче! Включіть свої “черепні компютери” і користуйтесь найбільшим даром людини, здатністю думати! Наступний шанс може бути не скоро.

  Пересічний,

  народ! мова не йде про клоуна Зе. чи клоуна поп, мова йде про зміну СИСТЕМИ, а це страшно і боляче! Включіть свої “черепні компютери” і користуйтесь найбільшим даром людини, здатністю думати! Наступний шанс може бути не скоро.

  Гість,

  Хіба будуть рахувати по 200% системі

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4773

загрузка...

Демарш на інавгурації: глави СБУ і ССО не віддали честь Зеленському 15:38

Глава СБУ Василь Грицак та командувач Сил спеціальних операцій Ігор Луньов не віддали військове вітання президенту Володимиру Зеленському. Це сталося в понеділок, 20 травня, під час представлення родів українського війська новоспечному верховному головнокомандувачу Володимиру Зеленському....

Перші реакції на інавгурацію Зеленського (огляд соцмереж) 14:37 1 коментар

Після час інавгурації новоспечений президент вже виголосив промову щодо перших своїх кроків та заявив, що розпускає Верховну Раду України. Спікер парламенту Андрій Парубій по закінченню церемонії вже підбив її підсумок:...

Президент Зеленський оприлюднив декларацію за 2018 рік: додалось нерухомості закордоном 13:36

За рік сім’я Зеленських поповнила свою нерухомість п'ять готельних номерів у Грузії. Пише Главком. Новообраний президент України Володимир Зеленський 20 травня опублікував свою електронну декларацію за 2018 рік. Про це...

Зеленському зробили зауваження за російську мову в Раді (відео) 13:04 2 коментарі

Під час проголошення промови президентом Володимиром Зеленським його спробував перебити голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко. Це сталося в момент, коли Зеленський перейшов на російську мову, звертаючись до мешканців Криму та Донбасу, пише theБабель....

Під час інавгурації впало президентське посвідчення Зеленського (відео) 12:35

Під час церемонії інавгурації у Верховній Раді посвідчення Володимира Зеленського впало на підлогу. Цей момент майже не потрапив у об'єктиви відеокамер. Зеленський за протоколом своє посвідчення Президента України на подушечку після...

Підготовка до інавгурації: дружина Зеленського поправила йому краватку, а він зробив селфі (фото) 12:03

У день інавгурації Володимира Зеленського його дружина Олена завела собі відкритий Instagram та вже виклала туди перше фото і сторі. На відео новоспечена перша леді поправляє краватку чоловікові перед тим, як він...

Міністр оборони Полторак подав Зеленському заяву про відставку (фото) 11:32

Степан Полторак очолював Міноборони з 14 жовтня 2014 року. Пише Главком. Міністр оборони України Степан Полторак написав заяву про звільнення. Свою заяву Полторак написав на ім'я нового президента України -...

Зеленський - уряду: Можете взяти аркуш, ручку і звільнити свої місця 11:02 5 коментарів

Президент Володимир Зеленський закликав членів Кабінету міністрів піти у відставку. Про це він сказав під час свого виступу з трибуни парламенту. "Дозвольте мені зацитувати американського актора, який став класним американським президентом:...

Зеленський назвав перші прізвища осіб, котрих він звільняє з посад 10:56 2 коментарі

Володимир Зеленський під час своєї промови в рамках церемонії інавгурації заявив про звільнення з посад міністра оборони України, генпрокурора і глави СБУ. Так, Зеленський сказав: "Уряд не вирішує наших проблем,...

Я розпускаю Верховну Раду, – Зеленський 10:50 5 коментарів

Президент України Володимир Зеленський під час церемонії інавгурації заявив, що планує розпустити Верховну Раду України. Джерело

Зеленський склав присягу президента України (фото) 10:41

Новообраний президент України Володимир Зеленський склав присягу. "Урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюся усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України. Дбати про благо вітчизни і добробут українського народу. Обстоювати права і...

Президентський пентхаус у Криму: розслідування журналістів про елітну нерухомість Зеленських (фото) 10:33

Про кримське майно Зеленських стало відомо з декларації, яку подав тоді ще кандидат у президенти. Елітну квартиру в Лівадії площею майже 130 метрів Олена Зеленська купила за 164 тисячі доларів....

Фішечка Зе. Новообраний президент розцілував колегу з 95 кварталу перед інавгурацією 10:24

Володимир Зеленський вже встиг потискати руки українцям, які прийшли його привітати під Раду, і відповісти на їх питання. Пише Главком. Новообраний президент Володимир Зеленський після протокольної зйомки на площі Конституції...

Одіозний Андрій Портнов повернувся до України (фото) 10:01 2 коментарі

Андрій Портнов покинув Україну після Революції Гідності і ось 19 травня 2019 року повернувся. Розробник сумновідомих "диктаторських законів" від 16 січня 2014 року та топ-чиновник адміністрації Віктора Януковича сам написав...

Вакарчук: У списку нової партії не буде діючих депутатів 09:47

У списку партії Святослава Вакарчука "Голос" на парламентських виборах не буде діючих народних депутатів. Про це він заявив в ефірі ТСН у неділю ввечері. "Якщо буде стара система виборів, то...

Дякую великому українському народу: Порошенко звернувся до громадян із прощальною промовою 08:24 5 коментарів

Президент України Петро Порошенко звернувся до співгромадян із прощальною промовою напередодні складання повноважень глави держави Про це повідомляє офіційний сайт президента України. Петро Порошенко зазначив, що Україні вдалося зберегти демократію...

Вакарчук пояснив, чому не пішов у президенти 06:31

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук пояснив, чому не брав участі у президентських виборах, але вирішив піти на парламентські. Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.Тиждень. За словами Святослава Вакарчука,...

Як івано-франківські депутати звітували про використання фондів 22:56

Лише 17 депутатів Івано-Франківської міськради прозвітували перед громадою за те, скільки коштів з депутатського фонду і на що витратили у 2018 році. Відсутній також і зведений звіт про використання депутатських...

"У Зеленського" підготували указ про розпуск Ради і визначив дату позачергових парламентських виборів — ЗМІ 23:25 16 коментарів

Переможець виборів президента України Володимир Зеленський готує розпуск Верховної Ради у зв'язку з відсутністю парламентської коаліції. Відповідний указ, датований 20 травня – день запланованої інавгурації майбутнього глави держави – потрапив у розпорядження Obozrevatel. У документі...

Зеленський запропонував очолити СБУ офіцеру-мільйонеру з "Батьківщини": деталі 16:30 2 коментарі

Новообраний президент України Володимир Зеленський запропонував посаду глави СБУ народному депутату Владиславу Бухарєву (фракція "Батьківщина"). Можливий претендент вже добирає собі кадри. Про це OBOZREVATEL повідомили джерела, наближені до команди нового президента. Бухарєв планує взяти на роботу...
 • ріел ІФ виринаюча