Прикарпатський спортсмен переміг на змаганнях з настільного тенісу в Італії

Василь Петрунів з Тисмениці здобув золото на чемпіонаті з настільного тенісу в Італії, інформує “Sport.if.ua”.

Пов’язане зображення

“Lignano Masters Open” – один з традиційних паралімпійських турнірів з настільного тенісу в Італії, де провідні міжнародні гравці змагаються в першості.

Команда України виборола 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі серед 190 гравців з 27 країн.

У італійському місті Ліньяно Василь Петрунів із Тисмениці представив Україну в складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу.

Із золотими винагородами закінчили особисті змагання: Віктор Дідух у 8 класі ураження, Василь Петрунів у 3 класі, Єзик Олександр у 2 класі та Максим Ніколенко у 7 класі.

Результат пошуку зображень за запитом "Василь Петрунів з Тисмениці"

В індивідуальному розряді Василь Петрунів переміг італійця Маттео Орсі з рахунком 3:0, корейця Янґбока Баека – з рахунком 3:2. У фіналі з рахунком 3:2 прикарпатець обійшов іспанця Роберто Родріґеса.

Турнір у Ліньяно є одним із підготовчих до командного чемпіонату світу, який відбудеться в середині травня у Словаччині.