«Прикарпаття» здобуває вольову перемогу над «Агробізнесом» із Волочиська (відео)

«Прикарпаття» здобуває вольову перемогу над «Агробізнесом» із Волочиська

Результат пошуку зображень за запитом "прикарпаття агробізнес 23 вересня"

На полі була досить рівна гра, яка не затримувалася у центрі поля. Раз по раз воротам суперника загрожували як господарі, так і гості. За рахунку 0:0 команди пішли на перерву. Після неї малюнок гри особливо не  змінився – “Прикарпаття” й далі атакувало трьома нападниками, а “Агробізнес” намагався діяти на контр-атаках. На 75 хвилині Худобяк проривався на побачення з голкіпером, і захисники його зупинили ціною пенальті. 11-метровий взявся виконувати Роман Дитко, котрий пробив вище воріт. Здавалося, що гра йде до нічиєї, якби не відчайдушний ривок Василя Цюцюри на 81-ій хвилині. Він прийняв м’яча на підступах до штрафної, і в оточенні трьох суперників зміг проштовхнути м’яча повз воротаря гостей, інформує “Галка”. Після цього іванофранківці змогли довести матч до перемоги.

У турнірній таблиці “Прикарпаття” на 9 місці, і наступну гру проведе на виїзді проти “Волині”.