http://pravda.if.ua

Громадським методом: у Делятині за ремонт дороги взялись місцеві жителі 14 листопада, 21:19

Мешканці селища Делятин взялися  самостійно відновлювавти дорожнє полотно.
http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/76a4354047a56af23dc2c83bbba2a0a9_XL.jpg
 

На вулиці  Богдана Хмельницького у Делятині кипить робота: чоловіки мішають цемент, жінки підтримують морально. Розповідають, єдину  дорогу до  обійсть  забрала стихія, яка пройшла тут майже півроку тому: за кілька хвилин рясний дощ  перетворив  стежину на суцільну кашу. 

«Стихія повністю зірвала дорогу. Так, що не можна було ні пройти, ні проїхати. Слизько, машина не може їхати, вертає назад, пару раз дає вверх, щоб піднятись. І людям погано ходити і діти цим шляхом до школи йдуть», - говорить мешканка  селища Делятин пані Дарина.

Чиновники пообіцяли виділити на ремонт дороги  40 тонн сипучих матеріалів та півтисячі кілограмів цементу, та на ділі,каже мешканець вулиці Богдана Хмельницького Сергій Кіщук,  люди отримали значно менше.  

«На даний момент виділено 28 – це є мучка, щебень, фракція більших розмірів. 12, сказали, що поки не мають можливості виділяти.  З цементу замість 500 кг виділили 350. Самі розумієте, що з такою кількістю матеріалів зробити дорогу нереально», - говорить Сергій Кіщук. 

Необхідні  матеріали для продовження робіт людям надав один з прикарпатських нардепів.