http://pravda.if.ua

В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір «Прикарпатське різдво» (фоторепортаж)12 січня, 19:59

 

Протягом трьох днів у Франківську проходив VII традиційний дитячий футбольний турнір. У ньому взяли участь більше 70 дитячих команд, що представляли 13 областей та місто Київ.

 

Серед наймолодших команд перемогли львів’яни з «Карпат-2». Друге місце  у хмельницького «новатора», а третє - у «Ніки-05» з Івано-Франківська.

 

 

 

У віковій категорії 2009 р.н. перемогу вибороли юні футболісти «Ніка-05-1». Вони у фінальному матчі обіграли однолітків із львівських «Карпат». Третє місце – івано-франківська команда СДЮСШОР «Прикарпаття».

Чернівецька «Буковина» стала переможцем серед дитячих команд 2008 р.н. Буковинці у фіналі розгромили «Ніку-05» з рахунком – 5:1. Третіми стали футболісти із калуського «Ігровця».

 

 

Серед команд вікової групи 2007 р.н. в матчі за третє місце перемогла ДЮСШ із Тернополя 5:1. У фіналі зустрілись два представника Івано-Франківська СДЮСШОР «Прикарпаття» та «Ніка-05». Рахунок у грі відкрив Богдан Редушко. Проте футболісти із «Ніки-05» зрівняли рахунок, тому переможця прийшлось  визначати у серії післяматчевих пенальті. У цьому протистоянні перемогли СДЮСШОР «Прикарпаття» – 3:2.

 

 

І на завершення, у найстаршій віковій групі 2006 р.н., виграла команда «Буковина», яка у серії післяматчевих пенальті перемогла «Ніку-05 -1» з рахунком – 4:3 (основний час -1:1). Кубок за третє місце взяла бучацька «Еліта-14».

На завершення усіх матчів на турнірі  було нагородження кубками, медалями та пам’ятними призами.