Про зарплату, стереотипи та особливості роботи: інтерв’ю з порноагентом з Івано-Франківська (фоторепортаж)

22-річний Євген Василинюк з Івано-Франківська розпочав працювати порноагентом у 18 років. Тоді ще все здавалось таким важким і недосяжним. Але наполегливість та рішучість допомогли Євгену за п’ять років зробити собі ім’я в індустрії дорослого кіно. Про особливості, стереотипи та небезпеки роботи – читайте у відвертому інтерв’ю WestNews.

Як все почалось

Народився у Франківську. У дитинстві мріяв стати актором. Коли був підлітком, то не знав, ким хочу стати. Після школи ніде не навчався, у мене середня освіта. Так співпало, що коли закінчив школу, я добре спілкувався з хлопцем, який працював на тій роботі, де я зараз працюю. Тоді в мене був переломний момент: або я йду вчитись, мама хотіла, щоб навчався на програміста, або ризикую і пробую працювати на сьогоднішній моїй роботі. Працюю вже майже п’ять років, та й взагалі не думав, що стану порноагентом. Я був у шоці, коли ця робота мені дісталась.

Пошук актрис

Шукаю я тільки дівчат і тільки худих. Інших від мене не приймуть. Найчастіший вік порноактрис – 19-23 роки. Раніше, коли у мене не було бази актрис, я шукав їх: лазив по клубах, пляжах, різних вечірках, знаходив п’яних дівчат, які були більш відверто одягнуті.  Коли вони йшли на контакт, то ми починали випивати, спілкуватись, але спершу я не признавався, що працюю порноагентом. А потім вже, коли мав машину, добре заробляв, то дівчата запитувались, де я це все заробив. А я насмішкувато казав: “Та я працюю порноагентом”. Звичайно, у компанії багатьох людей ніхто не признається, що хоче таку роботу. Але звучала фраза “о, давай добавим один одного у Facebook”. І на другий день я вже слухав, що у неї є проблеми, вона навчається і хотіла б спробувати. Студія навіть гарантує анонімність, якщо щось піде не так.

Я ніколи не візьму нестабільних дівчат, коли вона починає сумніватись, чи потрібно підписувати. Вони ж не розуміють, що цією нестабільністю самі собі шкодять. Я зрозумів, що коли тільки дівчата починають сумніватись, їм потрібно казати, що вони заплатять через суд штраф 10 000 євро у разі не виконання обов’язків. Акторам ж купляються квитки, орендують апаратуру, приміщення. І коли дівчина підписує контракт і не приходить, то її штрафують. А претензії потім до мене, ніби я винен, бо я цей контракт їм надав. Тому я одразу все розказую.

Все, що я міг, те і робив. Це ж все відбувалось в Європі. На той час я не знав добре англійської мови і це для мене була проблема. Перший рік я працював у великий мінус, бо нічого не заробляв. Через рік знайшлась дівчина, яка погодилась, і після неї все пішло вверх. Дівчат погоджувалось відсотків 10-15, а зараз уже й 100 (сміється).

На даний момент у мої обов’язки входить лишень підписання документів. У мене зараз є напрацьована база актрис, до якої я йшов роками. І наприклад, на студії мені дають документи і кажуть, що як і коли має зніматись. Тоді я думаю, за які гроші і яка з дівчат на це все погодиться. Обдзвонюю всіх знайомих, беру документи, їду з нею підписувати, везу документи назад і беру свій агентський відсоток.

Зустрічав українок, їх дуже багато. Але контракт мені не було сенсу їм щось пропонувати. Бо моя основна задача була європейка.

У мене вільний графік роботи. Коли я хочу, тоді й працюю. Три місяці сиджу дома, накопичую контракти, потім на три місяці їду в Європу і починаю люто працювати. Буває й 14 годин на добу. В основному працюю на дві студії в таких містах як Париж, Прага, Будапешт і час від часу Варшава.

Про зарплату

Актор-початківець отримає 300 євро за одну класичну роль. Актриси завжди отримують у два рази більше, бо основна увага аудиторії йде на дівчину. Якщо це зірка – близько 1400 євро. Якщо порно жорстке, то 1500-1600, зірці заплатять 2500-3000 євро. Чоловіків підбирають важче, у них більше зйомок, може бути й 5-6 на день, тоді коли актриса знімається тільки раз.

Перша моя зарплата була 50 доларів. Якщо дівчина починає тільки, то мій відсоток буде 15-20, якщо зірка – 5-7 відсотків.

Особливості роботи

Напевне найважчим у моїй роботі є графік. Я постійно бігаю, щось шукаю, нічого не встигаю. Можу працювати до 4 години ночі, а о 6 ранку знову бігати по справах. Але чим більше я працюю, тим більше заробляю.

Небезпека була на початку. Коли я ходив по клубах, було багато наркоманів, знайомі дівчат можуть бути п’яні і побити. Конкретно через роботу мав одного разу конфлікт з арабами.  Ми підписали з дівчиною контракт, а потім за два дні до зйомок вона хоче його розірвати. А квитки вже були куплені. І претензії були до мене. Але я пішов на студію, все розказав за погрози, і вони вже самі розбирались з дівичною. Був також момент, коли я повертався з клубу, то мене китайці побили.

Але були й веселі моменти. Коли я приходив уже в павільйон, там могли одночасно йти шість зйомок. У мене збоку таке відчуття, що вони не можуть серйозно працювати, їм постійно весело. То їхні іграшки випадково летіли в мій бік, то якісь дивні викрики. На зйомках часто буваю, особливо, коли потрібно з кимось переговорити.

Основна моя мотивація далі працювати – гроші. У цій сфері крутяться великі гроші. Так, важко було на початку, коли доходу не мав. Але я знав, скільки заробляє мій друг, це було мотивацією не опускати руки. Потрібно ж спершу заробити собі ім’я.

З рахунком того, що я побачив на зйомках, порноактором ставати не збираюсь. Коли молодшим ще сумнівався, то зараз це категоричне ні. Упевнений, що це невдячна робота.

Ставлення близьких

Мама завжди знала, що я буду працювати не тут, а за кордоном. Те, що я знайшов собі роботу, де не працюю фізично, де я майже невидимий, але мені за це багато платять. Я одразу пояснив, що я не знімаюсь, не беру участь в зйомках, тому мама легко прийняла мою роботу.

“Порноіндустрія мені була неприємна. Але я Женю в будь-якій ситуації підтримую і потім зрозуміла, що це насправді робота з документами. Він не знімається, не торкається до дівчат, і я перестала переживати. Зараз проблем і ревнощів немає. Важко відпускати, бо я сумую за ним. Але головне, щоб у нього не було проблем. Бо якщо його образять, то він це не залише непоміченим,” – розповідає Жанна, дівчина Євгена.

Стереотипи

Насправді у порно не крутяться “легкі” гроші. У чоловіків дуже багато зйомок. Вони просто нічого не відчувають, бо постійно на таблетках. Є навіть препарати, які вони самі собі колять. Жінки переважно п’яні або під наркотиками. Пояснюють це тим, щоб їм працювалось легше.

Найпоширеніший стереотип – це кайф. Там ніхто не отримує задоволення, хіба німфомани. Більшість сприймає це, як роботу.

В акторів бувають свої корпоративи, вечірки. На початку роботи мені було дивно, коли я з ними сидів у ресторані і ніхто не сказав слова за роботу.

Переважно в дівчат не влаштоване особисте життя або влаштоване з іншими акторами. Якщо акторка працює на одну студію, то в неї партнерів не так вже й багато. У них навіть може бути менше чоловіків, ніж у звичайної дівчини.

Порівняння Івано-Франківська та європейських міст

За кордоном ця професія сприймається, як в Україні телеведучий. Там люди відносно знають, хто такий порноагент, а в Україні – ні. Люди плутають мою професію з порноактором. І неважливо, як би я їм доказував, що це не так. Якщо вони бачили хоча б одне моє фото зі зйомок, то все – я порноактор.

Різниця є велика між містами. Менталітет інший. Мені не подобаються у нас погляди людей. Усі ходять злі, косяться. Це нервує і напрягає. У країнах, де я працюю, таке відчуття, що мене оточують великі діти. Ніби у них немає жодних проблем. Але після такого руху за кордоном, мегаполісів, постійних перельотів, повернутись у спокійний Франківськ – це кайф.

Повністю переїжджати за кордон не збираюсь. Тут у мене дім, плюс додаткова робота: займаюсь нерухомістю.

От наприклад, мені не подобається рівень безпеки Парижа і Праги. Усі на всіх нападають. Я б постійно пережива за себе, за Жанну, за дитину, яка би була. Я знаю, що у Франківську буде спокійніше. Ще й ціни тут набагато нижчі. Тут за п’ять євро, я можу добре наїстись, а за кордоном – з’їсти не дуже смачний бургер. Мені тут все звичніше.

Про життя поза роботою

З дитинства люблю зйомки, медійність. Помішаний на цьому. Зараз це основне хобі: знімаюсь в рекламах, передачах. Від цього отримую задоволення. Зараз я також почав розвивати свій Youtube-канал. Вдома я взагалі не працюю. Постійно з дівчиною гуляємо, знімаємось і подорожуємо, коли є вільний час.

(Visited 309 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  В АТО агента

  Гість,

  це рівень видання.Дивно що ці журношлюхи ще про Путіна щось пробують вякати.

  Гість,

  незнаю але здається тим чим він займається має певну статтю в кримінал кодексі -і це є повідомленням про злочин- а ще -ЯК ЙОМУ ВДАЛОСЯ УНИКНУТИ МОБІЛІЗАЦІЇ це спитайте у воєн комісара а його призвати потрібно хоча б на збори а якщо хворий то медбратом або ремонтником щоб там з БТР зайнявся сексом -НАПОЛЕГЛИВО і це спитаймо в камісара нашеГО-а якщо цей агент ще і уникав то——-

  Гість,

  На фронт чмошніка

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3030

Біля кордону з Україною "засвітилися" сотні російських танків 06:39

Супутникові знімки зафіксували сотні російських танків на новій військовій базі у Ростовській області у 18 кілометрах від кордону з Україною. Відповідні знімки публікує видання Defence Blog. Defence Blog "Супутникові знімки...

“Засмолюють ями з льодом”: як на Долинщині взимку ремонтують дороги (фоторепортаж) 23:32 1 коментар

Про це повідомляють у соцмережі Фейсбук. Користувачі дивуються, як можна проводити ремонті роботи взимку, пишуть Версії. “Сьогодні, 9.12.2018 року, неділя, в Пацикові на вул.Шевченка почався ямковий ремонт дороги в температуру...

На Української Дивізії у Франківську облаштували тротуари (фото+відео) 22:41 1 коментар

На Української Дивізії у Франківську облаштували тротуари. Інформацію про завершення робіт оприлюднив на Фейсбук-сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Донедавна на проїжджій частині було важко рухатися і пішоходам, і водіям....

Віка повернулася додому. 11-річна прикарпатка рік бореться з тяжкою хворобою 21:58

Місяць тому Наталя Прокіпчин з донечкою Вікою повернулися зі столиці, де вісім місяців лікувались у Національній дитячій спецлікарні ОХМАТДИТ. Нині звикають до домашньої атмосфери після важкої хіміотерапії. Рік тому Наталія...

Франківчанка Тіна Кароль плакала, коли дізналася про введення воєнного стану (відеофакт) 21:39 4 коментарі

Як раніше інформували ЗМІ, відома українська співачка з Прикарпаття Тіна Кароль отримала нагороду M1 Music Awards 2018 у номінації “За внесок у розвиток національної музичної індустрії”. На премії вона виконала...

Станиславівські оголошення: як у місті сто років тому сніг прибирали 20:51 1 коментар

Проблема прибирання снігу дуже актуальна для нашого міста, і посилені опади часто створюють проблеми для мешканців. Сто років тому сніг теж не завжди прибирали вчасно, зате використовували досить незвичні методи...

“Дорожнє ноу-хау” на Прикарпатті: у мережі оприлюднили відео, як дорожники стелять асфальт під снігом 19:48 7 коментарів

Відео оприлюднили у соцмережі Фейсбук. Користувачі зняли відео, як дорожники кладуть асфальт у сніжну пору в селі Пійло, Калуського району, пишуть Версії. “Оце взимку кладуть асфальт. Золота осінь була, сонечко...

Екзотичні рослини давнього Стратина: понад сто років тому на Прикарпатті розцвіла агава (фотофакт) 19:13

Сьогодні село Стратин у Рогатинському районі Івано-Франківщини відоме хіба тільки піщаними кар’єрами, розташованими неподалік. А на початку минулого століття у цьому тоді ще містечку було декілька надзвичайних атракцій, серед яких...

Розлючений ведмідь накинувся на відвідувачку одного із відпочинкових закладів Прикарпаття – у той час дикі лисиці доїдали її вечерю (фоторепортаж) 18:38 1 коментар

На Верховинщині у одному із відпочинкових комплексів дівчина постраждала через ведмедя. Проте власниця бази відпочинку стверджує, що звір не нападав на гостю. фото ілюстративне Про інцидент, який трапився у селі...

Прикарптець Петро Гарасимів продовжує боротьбу у співочому телешоу «Х-фактор» (фото+відео) 18:04 1 коментар

Прикарпатець Петро Гарасимів пройшов чергове випробування вокального телешоу України “Х-фактор” і пробився у наступний тур. У крайньому ефірі 8 грудня Петро у супроводі симфонічного оркестру переспівав Вахтана Кікабідзе і його...

В трусах, але із сокирою у руках: правоохоронці показали оперативні кадри із місця затримання неадекватного прикарпатця, який напав на працівницю поліції (фото+відео) 17:12 13 коментарів

Як інформували вчора ЗМІ, в Рожнятівському районі дебошир напав на працівницю поліції і побив авто правоохоронців сокирою. Сьогодні мережі з’явився відеосюжет з місця події у якому були використані кадри із...

У ніч на неділю біля франківського ЦУМу спалахнув щойно встановлений новесенький МАФ (фотофакт) 17:01 5 коментарів

В ніч на дев’яте грудня в Івано-Франківську на вулиці Дністровській сталася пожежа. Згоріла нова мала архітектурна форма (МАФ) на чотири секції, яка стояла на площі перед універмагом “Прикарпаття”. Її встановили...

Футболісти “Прикарпаття” взялися доставляти листи Миколаю від вихованців центру реабілітації дітей 15:38

У п’ятницю, 7 грудня, футболісти МФК “Прикарпаття” організували передсвяткову соціальну акцію “Листоноші Миколая” для дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Олег Веприк, Володимир Боришкевич, Ігор Худобяк та Андрій Новак завітали в гості не з...

На "Пасічній" подвійна ДТП - зіткнулися відразу три автомобілі (фотофакт) 14:31 2 коментарі

Близько полудня дев’ятого грудня у мікрорайоні Пасічна сталася ДТП. За нез’ясованих наразі обставин на вулиці Хіміків зіткнулися три автівки – легкова БМВ, мікроавтобус Мерседес Віто та Ніссан Жук. Через аварію...

У Франківську встановили пам’ятну дошку атовцю Андрію Барасюку (фоторепортаж) 19:43 10 коментарів

У п’ятницю, 7 грудня, на фасаді ЗШ №12 за адресою вул. Національної Гвардії, 13 встановили і освятили анотаційну дошку бійцю АТО Андрію Барасюку. Морський піхотинець загинув у серпні 2017 року...

То що ж все таки відбувається довкола прикарпатського Маєтку Святого Миколая? (фоторепортаж) 19:24

 На Косівщині, у селі Пістинь сільська рада та Національний природний парк (НПП) «Гуцульщина» не можуть поділити між собою «Маєток Святого Миколая». У кожної сторони свої аргументи щодо цієї ситуації, які,...

У Івано-Франківську відреставрували столітні двері (фоторепортаж) 18:49 4 коментарі

В середмісті Івано-Франківська ініціатива “Франківськ Який Треба Берегти” відреставрувала 108 літні двері історичного будинку. Про відновлення столітніх дверей в мережі повідомила координаторка ініціативи Марія Козакевич. “Відреставровані і сьогодні змонтовані двері на #Мазепи36 будуть вперше ночувати...

На схилку дня: Прикарпатський рятувальник показав як виглядає захід сонця у Карпатах (фоторепортаж) 18:38

Прикарпатський гірський рятувальник Василь Фіцик зробив неймовірні фото заходу сонця у Карпатах. Відповідні знімки чоловік виклав на свласну сторінку у мережі, пише Бліц-Інфо. "На схилку дня",- підписав Фіцик.  

На Чорновола за 770 тисяч відремонтували прибудинкову територію (фоторепортаж) 18:16 3 коментарі

На замовлення КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на Чорновола, 98 капітально відремонтували прибудинкову територію. Про це повідомляється на публічній сторінці у Фейсбук міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. “Цей двір направду не...

У поліклініці №2 відкрили басейн після ремонту (фотофакт) 18:03

У міській поліклініці №2, що на вулиці Довгій в Івано-Франківську, з понеділка знову запрацює басейн. Тут відремонтували вентиляцію, наклеїли  антиковзне покриття, змонтували зручні поручні. Басейн працює для реабілітації осіб з...
 • ріел ІФ виринаюча