Результати виборів на Прикарпатті: Хто проходить до нового парламенту

У неділю, 21 липня, по всій Україні та на Прикарпатті зокрема, відбулись позачергові вибори до Верховної ради.

За даними ЦВК, станом на 20.00 в Україні прийшли на виборчі дільниці 49,77% громадян, пише Бліц-інфо.

Станом на 11:00 год 22 липня по багатомандатному виборчому округу вже опрацьовано 50,24% протоколів. За наявними результатами в парламент ІХ скликання проходять 5 партій:

 • «Слуга народу» (42.44%)
 • «Опозиційна платформа – за життя»(12.87%)
 • «Європейська Солідарність» (8.65%)
 • ВО «Батьківщина» (8.02%)
 • «Голос»(6.39%)

Ще шість партій подолали 2% бар’єр і отримають державне фінансування:

 • «Радикальна партія Олега Ляшка» (3.79)
 • «Сила і Честь» (3.74%)
 • Опозиційний блок» (3.22%)
 • ВО «Свобода» (2.30%)
 • «Партія Шарія» (2.30%)
 • «Українська стратегія Гройсмана» (2.18%).

Варто зауважити, що уподобання українців на закордонних виборчих дільницях виявились дещо іншими. Перемогу тут здобула «Європейська Солідарність» – 29.55%, на другому місці «Слуга народу» – 28.13%, третя партія «Голос» – 19.67%, на четвертому місці «Партія Шарія» – 4.41% і закриває п’ятірку лідерів ВО «Свобода» – 4.25%.

Згідно оприлюдненими даними, станом на 10 год. у багатомандатних виборчих округах Прикарпаття опрацьовано вже 49.22% протоколів. В першу п’ятірку лідерів увійшли:

 • «Слуга народу» (31.67%) – 77 746 голосів
 • «Голос» (14.19%) – 34 844 голосів
 • ВО «Батьківщина» (14.03%) – 34 439 голосів
 • «Європейська Солідарність» (12.90%) – 31 677 голосів
 • ВО «Свобода» (9.04%) – 22 202 голосів

Що ж стосується мажоритарних округів Івано-Франківщини, то уподобання виборців, станом на 11 годину виглядають так:

У 83 виборчому окрузі (Івано-Франківськ) опрацьовано 95.09% протоколів. Перемогу здобуває представниця ВО «Свобода» Оксана Савчук – 46.77% (33 356 голосів), на другому місці висуванець від «Слуги народу» Андрій Сторожук – 23.13% (16 497 голосів) і третій представник «Європейської Солідарності» Олексій Петечел – 12.47% (8 896 голосів).

У 84 виборчому окрузі (місто Бурштин, частина Івано-Франківська, Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району) опрацювали 39.58% протоколів. За наявними даними перемогу тут здобуває представник «Слуги народу» Ігор Фріс – 21.97% (5 239 голосів), другий Андрій Іваськів від ВО «Батьківщина» – 16.18% (3 858 голосів) і закриває трійку лідерів висуванець від «Європейської Солідарності» Михайло Довбенко – 13.51% (3 221 голос).

У 85 виборчому окрузі (місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району) опрацьовано 28.31% протоколів. Наразі лідером електоральних симпатій залишається висуванець від «Слуги народу» Едуард Прощук -30.86% (4 750 голосів), на другому місці само висуванець Віктор Шевченко –  26.40% (4 064 голоси) і закриває трійку лідерів самовисуванець  Ігор Насалик – 25.33% (3 899 голосів).

У 86 виборчому окрузі (місто Болехів і міська рада, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району) опрацювали 25.17% протоколів ДВК. За результатами найбільшу підтримку має висуванець від «Слуги народу» Олександр Матусевич – 31.74% (4 660 голосів), другим іде самовисуванець Анатолій Дирів – 25.25% (3 708 голосів) і третій представник ВО «Свобода» Олег Понайда – 12.76% (1 874 голоси).

У 87 виборчому окрузі (місто Яремче і міська рада, Надвірнянський район, частина Богородчанського та Коломийського районів) вже опрацювали 68.37% протоколів. Наразі найбільшу кількість голосів має представник «Слуги народу» Зіновій Андрійович – 37.47% (15 820 голосів), на другому місці свободівець Михайло Іваночко – 14.15% (5 974 голоси) і третій висуванець від «Європейської Солідарності» Юрій Голіней – 10.40% (4 394 голоси).

У 88 виборчому окрузі (місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району)опрацювали 70.80% протоколів. За результатами волевиявлення найбільшу підтримку має самовисуванець Андрій Іванчук – 46.60% (21 732 голоси), другий – висуванець від «Слуги народу» Андрій Шевченко – 24.56% (11 453 голоси) і на третьому місці представник «Голосу» Іван Вережак – 8.17% (3 814 голосів).

У 89 виборчому окрузі (Верховинський, Косівський, Снятинський райони) опрацювали 31.21% протоколів. Наразі лідером є висуванець від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук – 18.21% (3 763 голоси), друге місце посідає представник «УДАРу» Юрій Соловей – 15.41% (3 186 голосів) і закриває трійку лідерів самовисуванець Дмитро Сіреджук – 14.02% (2 897 голосів).

(Visited 8 126 times, 3 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  А тепер, ті всі хто проголосував за корупціонерів уважно дивіться що вони для вас зроблять.

  Гість,

  Люди прголосували проти упирів ,порохів і іншої нечисті .зе слуга не обдури посади корцпціонерів довічно з конфвскацією,зроби достойне життя простим людям.

   Гість,

   Упирі і порохи знов пролізли.

   Гість,

   Якраз упирями і є зєбєнєкоманда. Ті дурники, які голосували за “слуг народу” (яого народу? єврейського? москальського?) дуже скоро відчують, як їх намахали, а також розвели всю Україну. Виявляється, в Україні дурнів більше, Революція Гідності нічому наших зебілоїдів не навчила

    Гість,

    Прямий канал своє діло зробив…
    Подивись в якому гімні живеш. Вийди на вулицю..

    Гість,

    майже тридцять років одні й ті самі… порох прийшов до влади і ще навіть добре сраку на трон не втулив як уже міліарди на курсі долара заробив, і всю дорогу пускаючи пиль в очі тим хто в нього так свято повірив набиваючи свої безрозмірні кишені не дивлячись ні на що і ні на кого!!! Замість хоть когось посадити з попєрєдніків дав їм ще більше можливостей в бізнесі ну і звичайно не без своєї вигоди в тому але звичайно нібито критикуючи їх))). Я не знаю яким буде “Зе” ? Але мене дивує інше, чому всі розуміючи що порох нас на.ї.ав як лохів ми й далі його відстоюємо а людину яка принаймні точно ще не встигла зробити щось погане так сильно стараємось обісрати??? От даймо собі відповідь хто ми???????

  Гість,

  Ура, ура, кричіть зебіли!. Спочатку воно, як чмо відноситься до чиновників (якими б вони не були). І взагалі, він мені молодлго хуйло нагадує. Так що готуйтесь до зникнень, репресій і скотоводства.

   Гість,

   Майже тридцять років одні й ті самі… порох прийшов до влади і ще навіть добре сраку на трон не втулив як уже міліарди на курсі долара заробив, і всю дорогу пускаючи пиль в очі тим хто в нього так свято повірив набиваючи свої безрозмірні кишені не дивлячись ні на що і ні на кого і ні на життя ні на смерті ні долі дітей що сиротами стали, дружин овдовілих, матерів що сивішими стали бо точно не такого для своїх дітей хотіли, ні на що з цього не дивлячись окрім грошей грошей і грошей які заробляв на всьому навіть на тому що медведчук в результаті став другим в списку на виборах нібито критикуючи його робив своє даючи заробити афермстам найвищого гатунку на війні і не тільки, таким як і він сам!!! Замість хоть когось посадити з попєрєдніків пять років бла бла бла а по факту дав їм ще більше можливостей в бізнесі ну і звичайно не без своєї вигоди в тому ну і як без того звичайно нібито критикуючи їх, бла бла бла))). Я не знаю яким буде “Зе” ? І ПРОРОЧИТИ НЕ БЕРУСЬ… Але мене дивує інше, чому всі розуміючи що порох нас наї.ав як лохів, ми й далі його відстоюємо, а людину яка принаймні точно ще не встигла зробити щось погане так сильно стараємось обісрати і нібито все що робимо тільки чекаємо щоб ось ось ось хоть щось погане зробив щоб потішитись??? От даймо собі відповідь хто ми, що ми за народ такий??????? Дорогі наші заробітчани мігранти діаспоряни брати сестри батьки діти друзі знайомі і т.д ми щиро вдячні вам за вашу любов турботу допомогу і все інше, але також просимо вас не забувати як ви тікали з відпусток назад за кордон, рвали ноги з України коли почалась війна на сході нашої країни боячись що вже завтра будети з автоматом в руках на передовій а на цьому цей грошовий порохотяг теж заробляв і як би ваша доля попади туди склалась повірте йому б пофіг було, ну хіба що для картинкі як він звик то робити якусь щиру подяку б висловив)))… Так ви дійсно дуже багато з закордону допомогли, і це правда!!! Але і на вас більш заможних і на нас можливо менш заможних цей сатанівець не брєзгував заробляти показуючи що в солдатів все добре, якщо вам дійсно цікаво на скільки все супер поспілкуйтесь з ними без генералів в яких все дійсно супер… І вам мабуть на багато речей відкриються очі… Вам легко судити звідтиля, і ще раз хочемо вам подякувати за допомогу яку ви надавали але не з останньої копійки, а тут на місці багато хто залишився і без останнього… Хоча весь світ дивується як при такій світовій допомозі Українській армії вона ще не найбагатша??? Відповідь ви знаєте І НЕ ОБМАНЮЙТЕСЬ І НЕ ОБМАНЮЙТЕ… І НЕ РОБІТЬ САТАНУ ІДОЛОМ, А ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЬ ПРАВДІ В ВІЧІ… ДАЙМО СОБІ СПОКІЙ І НАБЕРІМОСЬ ТЕРПІННЯ І МУДРОСТІ І ВОСЬ У НАС ВСЕ НАРЕШТІ ВИЙДЕ ВПЕРШЕ ЗА МАЙЖЕ 30…

   Гість,

   Луценко Юґа вже пропав, наступні – Коненко, Гладковські-Свинарчуки, Граноаський, Порошенко і т.д….

  Гість,

  Партія слуга набрала більшіть, зробить коаліцію з голосом і нарешті з новим президентом заживем достойно і гідно. А ті всі свині шо пропхались до корита будуть сидіти в тюрмах. Може не скоро але будуть.

   Гість,

   Главное , что посадил всех попередников -парашистов , нациков-садистов , уголовников-всушников !

  Гість,

  щось мольфари вже який рік під ряд не можуть вгадати або просто ця технологія вже не діє)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3592

загрузка...

У центрі Калуша посеред тротуару відчиненний люк (фотофакт) 20:03

У центрі Калуша посеред тротуару відчиненний люк, про це повідомила Анна Петраш‎ у соціальній спільноті Типовий Калуш. "Центр міста будьте уважні",- йдеться у дописі.

На Прикарпатті відбудеться Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій 19:25

Ряд заходів в межах фестивалю “Залізна бартка” проведуть 25 серпня у селі Липівка Рогатинського району. Його ініціює громадська організація бойового мистецтва «ХОРС». Організатори наводять програму фестивалю: 12.00 – 12.30 год. – піша хода процесії з...

Міський голова Івано-Франківська привітав отця з річницею священства 18:47

Міський голова привітав отця з річницею священства, про це міський голова Руслан Марцінків написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. "З великою приємністю привітав отця Михайла Білінського (парафія Архистратига...

Баба Доцька з Коломиї виклала нову пародію на пісню Jerry Heil 18:10

Разом із артистками театру танцю «Ерідан» Баба Доцька вперше затанцювала серед поля та заспівала про важку долю усіх тих, хто має город, інформує НТК. Відео зняли усього за 2,5 години...

Начальника одного з митних постів Івано-Франківської митниці затримали на хабарі у розмірі 2500 доларів 17:28 3 коментарі

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, викрили начальника одного з митних постів Івано-Франківської митниці ДФС України на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі $2500. За попередньою інформацією, службовець вимагав від...

Для популяризації укранської мови створили мотиваційний ролик, в якому знявся відомий франківець (відео) 16:53

У соціальній мережі Фейсбук виклали мотиваційний ролик для популяризації української мови, інформує Оперативне командування "Північ". "В рамках підтримки та популяризації української мови комунікаційна кампанія Міністерство інформаційної політики Українистворило мотивуючий ролик - "Спілкуйся...

На Прикарпатті розпочався фестиваль "Покутські джерела" (фоторепортаж) 16:34

Х відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела» розпочався у Коломиї на площі Відродження. Від двох святинь – Собору Преображення Господнього та від церкви Святого Йосафата о 13:45 до сцени...

"Чому не розпочав зміни будучи УКРОПівцем?",- "нові обличчя" із темним минулим 16:21 1 коментар

«Парламентські: остання мажоритарка» сьогодні розповість про баталії на 86-му виборчому окрузі  із центром у Долині. Саме тут було виявлено найбільше технічних кандидатів, які мало що знали про особливості та проблеми...

Гроші на небо. Коли франківський аеропорт нарешті стане сучасним 15:49 1 коментар

Франківський аеропорт є предметом суперечок уже багато років. Міська влада нарікає на компанію «Скорзонера», якій він переданий у концесію, а ті у свою чергу говорять, що це – політичні спекуляції. Під час останнього візиту...

На Прикарпатті продовжують наносити дорожню розмітку (фотофакт) 15:15 2 коментарі

На Прикарпатті продовжують наносити дорожню розмітку, про це повідомили у соціальній спільноті ДОРОЖНЯ РОЗМІТКА. "На замовлення САД в Івано-Франківській обл., виконав роботи по нанесенню пішохідних переходів (1.14.3.), в населених пунктах :...

На одній із проблемних вулиць розпочалося асфальтування дороги 14:40 1 коментар

На одній із проблемних вулиць розпочалося асфальтування дороги, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків. "Вулиця Ушинського дочекалась ремонту. Асфальтування, на черзі - тротуари!",- йдеться у дописі.

На Прикарпаття з гастролями завітав українсько-американський ансамбль 14:07

На Прикарпаття з гастролями завітав українсько-американський ансамбль, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. "Вони давно виїхали в Америку, але пам'ятають наші традиції. Те,...

У Палаці Потоцьких відбулася зустріч із Степаном Процюком з нагоди 55-річного ювілею 13:34

У Палаці Потоцьких відбулася зустріч із Степаном Процюком з нагоди 55-річного ювілею, про це повідомили на сторінці Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац». Зібрання було організовано з нагоди 55-річного ювілею, який...

Рятувальники радять, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 13:11

Долинський РВ У ДСНС України в області застерігає: Пам’ятайте, що категорично забороняється: торкатися підозрілого предмету або пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на підозрілий предмет...

У Коломиї розпочався фестиваль “Drive for life” 12:37

Сьогодні, 17 серпня, у Коломиї офіційно стартував Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки “Drive for life”. Це фестиваль, що поєднує якісний драйв у музиці та спорті. Розпочався захід о 13 годині з польотів...

На Прикарпатті рятувальники проводять рейди на водойомах 12:06

17 серпня 2019 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано- Франківську на міському озері здійснено 3 рейди веслувальним човном. В районі міського пляжу виставлений рятувальний пост з 14.00...

На території області продовжують знешкоджувати вибухонебезпечні предмети 11:33

На території області за минулу добу вибухонебезпечних предметів: Виявлено: 2 ВНП. -17.08.2019р. Надвірнянський р-н, с. Тисменичани. На відкритій місцевості, біля ставка, виявлено 1 (один) 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ...

На Прикарпатті горів комплекс господарських будівель 11:04 4 коментарі

За минулу добу в області зареєстровано 5 пожеж: - 17.08.2019 о 10.13 год. Снятинський р-н, Тулуків, вул. Л. Українки. Пожежа комплексу господарських будівель. - 17.08.2019 о 10.18 год. м. Косів,...

Дітей, які отруїлися під час відпочинку у Карпатах, виписали з лікарні 10:36

За інформацією Івано-Франківського обласного «ЦЕМД та МК» в ніч на 16.08.2019 з с. Верхній Ясенів Верховинського р-ну. до інфекційного відділення Верховинської ЦРЛ з попереднім діагнозом – харчове отруєння госпіталізовано 13...

В Афганістані на весіллі прогримів вибух: 63 загиблих 10:19

У столиці Афганістану, Кабулі під час весілля смертник підірвав бомбу, загинули щонайменше 63 людини. Про це повідомляє BBC, передає УП. Вибух стався 17 серпня близько 22:40 за місцевим часом в районі, населеному...
 • ріел ІФ виринаюча