Скандальний антикорупційний прокурор Холодницький, покривав одіозного прикарпатського олігарха Олега Бахматюка

На основі розмов, підслуханих з акваріуму керівника САП Холодницького детективами НАБУ, текст обвинувачень, які почує на дисциплінарній комісії головний антикорупційний прокурор
Результат пошуку зображень за запитом "бахматюк холодницький"

Підслухані розмови в кабінеті головного антикорупційного прокурора дали відповіді на деякі питання щодо резонансних справ. Втім, вони породили інші. Наприклад, від кого керівник САП дізнався про прослуховування і скільки ще можна було б дізнатись, якби Холодницького не попередили?

Стосунки директора НАБУ Артема Ситника з керівником САП Назаром Холодницьким непростими були від початку, хоча в стадію публічного конфлікту перейшли лише восени 2016. Необхідність видавати їх за робочі відпала, коли в офісному акваріумі Холодницького було знайдено записуючий пристрій.

Пристрій у кабінеті керівника САП. Як і чому

Опинився “жучок” в кабінеті завдяки спільній операції НАБУ та “Департаменту економіки” Генеральної прокуратури. Розслідування проти Холодницького ГПУ розпочала півроку тому. Пристрій НАБУ встановило 31 січня 2018 року. Пізніше в НАБУ відмовилися коментувати технічну подробиці його встановлення: “Встановили ми. Як? Секрет!”. Але в ЗМІ гуляє версія про завербованого мийщика акваріума.

Результат пошуку зображень за запитом "бахматюк холодницький"

Прослуховування велося трохи більше місяця. Велося б і довше, якби Холодницький не знайшов “жучка”. Залишається невідомим, як Холодницький дізнався про те, що його слухають. Проте, є цікавий нюанс. Пристрій було встановлено детективами НАБУ і тільки вони знали де саме в кабінеті він стоїть. Пристрій Холодницький виявив 6 березня, хоча заявив про це лише 20 березня. Схоже, що Холодницький дізнався, що його “пишуть”, але не знав, де саме сховано пристрій, адже обшукав весь свій кабінет. Знайшов в акваріумі. Отже, міг статися витік. Звідки? Можливо, звідти, де знали про факт прослуховування, але не знали про місце розташування “жучка”.

Десь з 12 по 16 березня Холодницький з’ясовував з ДСО, СБУ, НАБУ та в середині ГПУ, хто ж саме встановив пристрій. Очікувалося, що Холодницький, після з’ясування обставин, сам піде у відставку. Він вирішив захищатися. Після цього конфлікт вже не мав шансів уникнути публічного розголосу. 26 березня генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив факт прослуховування свого заступника в рамках спільної операції. А вже 29 березня з’явились матеріали в ЗМІ з деталями справи та інтерв’ю директора НАБУ Артема Ситника. На переконання очільника НАБУ, професійно виконувати свої обов’язки прокурорам САП заважає їх керівник.

Питання притягнення очільника САП до кримінальної відповідальності належить до сфери компетенції Генеральної прокуратури як органу досудового слідства у згаданому кримінальному провадженні. Щодо наявності можливих дисциплінарних проступків у діях головного антикорупційного прокурора, 30 березня 2018 року Директор НАБУ Артем Ситник скерував відповідну скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП). Одним з результатів розгляду в КДКП може бути відсторонення чи навіть звільнення Холодницького з посади.

Які зловживання закидають Холодницькому

Зловживання службовим становищем; тиск на посадових осіб для прийняття потрібного йому рішення, зокрема, і на суд, щоб він не розглядав клопотання детективів НАБУ. А ще підбурювання свідка до дачі неправдивих свідчень та попередження про обшуки тих, в кого вони мали відбутись. Це те, що закидають Холодницькому за результатами прослуховування його розмов.

Ось дещо спрощений та адаптований для широкого загалу текст того, що почує дисциплінарна комісія прокурорів, яка розглядатиме питання щодо відкриття провадження по керівнику САП за скаргами ГПУ та НАБУ.

Справа Уляни Супрун: маніпулювання свідком

Кримінальне провадження від 25.01.2017 щодо депутата Чабанівської селищної ради, Богачова О.С. – помічника-консультанта народного депутата Ляшка О.В., який на думку НАБУ намагався дати хабар в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун у вигляді однокімнатної квартири у житловому комплексі “Акварелі-2” (забудовник ТОВ “Акварелі Девелопмент Холдінг”). Діяв Богачов в попередній змові з міським головою м.Вишневе Дяковим І.В. За задумом Богачова та Дякова, Супрун мала сприяти в одержанні від міжнародних організацій та установ медичного обладнання (магнітно-резонансного томографа та цифрового мамографа) для комунального закладу Вишнівська міська лікарня. Попередня правова кваліфікація: ч. 4 ст. 369 КК України.

Що на плівках: 01.03.2018. Майже 11-та година ранку. Холодницький у себе в кабінеті зустрівся зі свідком у справі, заступником директора зі стратегічних питань ТОВ “Акварелі Девелопмент Холдінг” Сергієм Кафтею і попередив його про можливі обшуки. Таким чином, прокурор розголосив деталі кримінального провадження, які стали йому відомі під час виконання службових повноважень.

Сергій Кафтя

На думку НАБУ, Холодницький підбурив Кафтю на дачу завідомо неправдивих свідчень. Він надав свідку інструкції, що саме той має говорити під час допиту. Після цього Холодницький викликав до себе процесуального керівника у справі та імітував при ньому повторне опитування Кафті, та надав вказівку прокурору допитати Кафтю як свідка. Під час зазначеного допиту Кафтя, згідно до інструкцій, отриманих від Холодницького, приховав факт того, що він попередньо звертався до керівника САП та повідомляв про вимагання нерухомості з боку мера міста Вишневе Іллі Дікова. Детективи НАБУ вважають, що це унеможливило здійснення досудового розслідування належним чином та позбавило їх вагомих доказів.

Разом з цим, на нарадах щодо заслуховування стану досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні Холодницьким неодноразово наголошувалося, що на його особисту думку, доведення факту пропозиції хабаря Супрун неможливе без встановлення факту вимагання та подальшого одержання квартири Діковим від Кафті для подальшої передачі Супрун. Хоча, як встановлено у ході проведення НСРД (аудіоконтролю),  Холодницький був достовірно обізнаний, що Діков вимагає квартиру у Кафті, однак не тільки не вчинив жодних передбачених законом заходів, на думку НАБУ, а й умисне блокував притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб.

05.03.2018 з 11 по 12 годину ранку детективи НАБУ провели додатковий допит свідка Кафті. У той же день, біля 16-ї години, Кафтя приїхав до Холодницького та розказав йому про допит в НАБУ. Пізніше того ж дня в розмові з процесуальним прокурором, вживаючи численні нецензурні вирази та принижуючи свого підлеглого, Холодницький заявив, що Кафтя є його другом і що сьогодні Кафтю допитували без відома Холодницького у НАБУ. На що прокурор відповів, що якби Кафтя повідомив їх про виклик до НАБУ, вони порадили б йому взагалі не з’являтись на допит у Бюро.

Крім того, Холодницький надав процесуальному прокурору вказівку покарати детективів НАБУ, використовуючи для цього всі наявні у нього важелі впливу, зокрема непогодження процесуальних документів.

Того ж дня о 20:45 Холодницький в розмові зі своїм заступником та процесуальним керівником у даному провадженні повідомив, що детектив НАБУ без його відома погодив у прокурора чотири клопотання про проведення обшуків у цій справі, у тому числі і в офісі ТОВ “Акварелі Девелопмент Холдінг”. Холодницький, вживаючи численні нецензурні вирази, вимагав у свого заступника подзвонити керівництву суду і надати вказівку не розглядати клопотання НАБУ, оскільки обшук офісу забудовника з ним не погоджувався, і цей обшук може зашкодити бізнесу Кафті.

Заступник керівника САП пообіцяв, що зателефонує о 8-й ранку заступнику голови Солом’янського районного суду або голові і попросить відмовити у задоволенні клопотання НАБУ про обшук офісу забудовника, пояснюючи це необхідністю надати додаткові документи.

Результат: 06.03.2018. Біля 9 години ранку. Детектив НАБУ прибув до слідчої судді Солом’янського районного суду, однак остання попередила, що не може прийняти кінцеве рішення по клопотанню та видати детективу відповідні ухвали, оскільки їй зателефонував заступник голови Солом’янського суду та повідомив, що з ним зв’язувався заступник керівника САП та просив не видавати детективу ухвали, оскільки у клопотанні начебто є якась помилка. В підсумку слідча суддя задовільнила клопотання про обшук частково, загалом дозволивши проведення самої слідчої дії.

Справа Бахматюка: забрав провадження по справі у НАБУ

Кримінальне провадження від 01.06.2017 щодо зловживання службовим становищем службовими особами ДФС України, що дозволило службовим особам підприємства агрохолдінг “Авангард”, беніфіціарним власником якого є Олег Бахматюк, у період з вересня 2015 року по січень 2016, здійснивши ряд фінансово-господарських операцій в межах групи підприємств холдингу, заволодіти 1 155 479 484 грн з державного бюджету України як відшкодування ПДВ. Попередня правова кваліфікація: ч.2 ст 364 КК України.

Олег Бахматюк

Що на плівках: 06.03.2018 Холодницький дає вказівку процесуальному керівнику по справі агрохолдінгу “Авангард” зібрати нараду щодо стану досудового розслідування та, незалежно від результатів наради, визначити підслідність за іншим органом досудового розслідування. При цьому Холодницький зазначив, що йому не важливо, за яким саме. Прокурор відповів, що для цього потрібно буде змінити правову кваліфікацію кримінального провадження та зазначив, що у разі закриття провадження, це буде негативно сприйнято суспільством. На це Холодницький в грубій нецензурній формі повторив свою вимогу не здійснювати процесуальне керівництво прокурорам САП у цьому кримінальному провадженні.

В цей же день Холодницький, на думку НАБУ, продовжуючи діяти в інтересах третьої особи, наголосив своєму заступнику про необхідність термінової зміни підслідності кримінального провадження усупереч вимогам КПК України, зокрема статтям 36 та 216, згідно з якими забороняється доручати здійснення досудового розслідування кримінального правопорушення, віднесеного до підслідності НАБУ, іншому органу досудового розслідування.

Результат: 06.03.2018. На нараді детективів НАБУ та прокурорів САП вирішено спланувати подальші слідчі дії за результатами ініційованих перевірок, які були зупинені раніше. Проте наступного дня постановою Холодницького визначено підслідність у вказаному кримінальному провадженні за Головним слідчим управлінням Нацполіції.

Три справи Логвінського: згортання провадження по справах

Кримінальне провадження від 25.05.2016 щодо можливої організації депутатом Верховної Ради Георгієм Логвинським за попередньою змовою з арбітражним керуючим ТОВ “Бельведер Україна” схеми з заволодіння майном шляхом реалізації за заниженою вартістю, чим завдано збитків засновникам ТОВ “Бельведер Україна” на суму близько 40 млн гривень. Попередня правова кваліфікація: ч. 5 ст.191 КК України

Кримінальне провадження від 01.06.2017 щодо можливих зловживань службовим становищем урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Бабіним Б.В. та першим заступником міністра юстиції України Бернацькою Н.І. на стадії дружнього врегулювання та виконання рішення ЄСПЛ у справі ТОВ “Золотий Мандарин Оіл” проти України на користь фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з народним депутатом Логвинським. Попередня правова кваліфікація: ч. 2 ст. 28, ч. 2, ст. 364 КК України.

Кримінальне провадження від 18.11.2016 щодо можливого привласнення і розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем працівником НБУ при здійсненні повноважень ліквідатора ПАТ “Банк Столиця”. Під час розслідування виникли підозри у причетності помічників народного депутата Логвинського Швець М.П. та Харіна. О.М. до заволодіння активами ПАТ “Банк Столиця” за заниженою вартістю.

Георгій Логвинський

Що на плівках:  09.02.2018. 14.30. Георгій Логвинський запитує в Холодницького, які їх спільні подальші дії, окрім розмов. На це Холодницький відповів, що повністю контролює ситуацію, що він  розбирався і не бачить в кримінальному провадженні по справі ТОВ “Золотий Мандарин Оіл” проти України нічого. А також, що він повідомить Логвинського про подальші слідчі дії, що, на думку НАБУ, є обіцянкою розголосити відомості досудового розслідування. Також він сказав, що не може так просто закрити справу, оскільки прокурор не може закрити кримінальне провадження поки не оголошена підозра. Керівник САП запевнив народного депутата, що не бачить обставин, які б загрожували його безпеці та додав, що на його думку факту злочину немає і якщо його не доведуть, то він закриває справу.

Того ж дня старший прокурор групи прокурорів повідомив Холодницького, що приходив Логвинський відстоювати свої інтереси та інтереси першого заступника міністра юстиції України Бернацької. Прокурор зазначив, що налаштований підписати повідомлення про підозру. На це Холодницький відповів, що у цьому провадженні присутній політичний момент, оскільки Логвінського підтримують народні депутати Мустафа Джемілєв та Рефат Чубаров, а також весь склад ЄСПЛ, оскільки дружина Логвінського Ютківська вже 8 років є суддею ЄСПЛ, тому він не хоче сваритися з тими, хто його підтримує.

Далі Холодницький почав розповідати прокурору про свою співпрацю з Логвинським на посаді першого заступника прокурора АР Крим, про авторитет Логвинського в ПАРЄ, Кнесеті та посольстві Ізраїлю, про впливовість євреїв у світі і що він не хоче собі ворогів серед них, вживаючи при цьому, як пише НАБУ в своїй скарзі до КДКП, численні антисемітські вислови та нецензурні вирази. Після цього Холодницький намагався переконати прокурора у безперспективності даного кримінального провадження.

Потім Холодницький зазначив прокурору, що до кінця березня по трьох кримінальних провадженнях Логвинського необхідно прийняти рішення, а саме, по “Банку Столиця” необхідно відкласти та розслідувати далі, а по “Бельведеру” та “Золотому мандарину” необхідно прийняти рішення в березні, зазначивши при цьому, що без супердоказів руху у провадженнях не буде.

Далі Холодницький, пише НАБУ, продовжив опосередковано спонукати підлеглого до прийняття необхідних йому та Логвинському рішень. Він, за твердженням НАБУ, використовував тези про небажання сваритись з ЄСПЛ, європейськими та американськими партнерами і єврейським лобі. Після цього повторно зазначив, що не хоче давати рух кримінальним справам по “Бельведеру” та “Золотому мандарину”, і вказав прокурору на необхідність завершити певні розшукові дії у них.

Справа Труханова: слабка позиція обвинувачення в суді

Кримінальне провадження від 2.11.2016 щодо групи осіб, зокрема Генадія Труханова, яких НАБУ підозрює у заволодінні коштами одеського міського бюджету в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем. Попередня правова кваліфікація: ч. 5 ст. 191; ч. 2. ст. 15;  ч. 3 ст. 209; ч. 2 ст. 205; ч. 3 ст. 365-2 та ч. 1 ст. 205 КК України.

Генадій Труханов

Що на плівках: 07.02.2018 близько 9-ї ранку Холодницький у службову кабінеті спілкується зі своїм заступником. На уточнення останнього щодо позиції САП у кримінальному провадженні стосовно кола осіб, яких планується притягати до кримінальної відповідальності, Холодницький, зазаначає НАБУ, надав вказівку не проводити активних слідчих і процесуальних дій. При цьому Холодницький виявив обізнаність щодо графіку переміщення осіб, які перевіряються на причетність до вчинення злочину у цьому кримінальному проваджені. На думку детективів НАБУ, цим він підтвердив факт позапроцесуального спілкування з цими особами або з представниками цих осіб.

Після цього Холодницький, незважаючи на запевнення свого зама у достатності доказів для повідомлення Труханову про підозру, надав останньому вказівку до спотворення змісту процесуальних документів з метою створення умов щодо можливості у майбутньому зміни рішення щодо притягнення Труханова до кримінальної відповідальності. При цьому Холодницький та його заступник у розмові щодо Труханова оперували термінами “перегравати на їх сторону”, “вивести з матеріалів”.

14.02.18 Після затримання Труханова та Вугельмана, від Холодницького надходили наполегливі вимоги надати переваги саме вказаним особам у якнайшвидшому оформлені всіх необхідних процесуальних документів та доставки їх в суд для розгляду клопотань про обрання запобіжних заходів, незважаючи на те що днем раніше були затримані інші три особи, щодо яких також існувала необхідність у передачі їх документів до суду на обрання запобіжного заходу.

Після проходження першочергових процесуальних дій з підозрюваними Холодницький скликав нараду у САП і перед групою слідчих поставив вимогу якнайшвидше закінчити справу і направити до суду, незважаючи на пропозиції більш детально відпрацювати та спростувати версії підозрюваних, що надасть змогу в подальщому мати сильнішу позицію прокурорів у суді.

Справа Корчак: блокування обшуку

Кримінальне провадження від 05.10.2017. НАБУ підозрює Наталю Корчак, екс-керівника НАЗК, у порушенні вимог п.3 ч.1 ст. 46 закону України “Про запобігання корупції”, а саме у внесені завідомо недостовірних відомостей та у виправлені декларації за 2016 рік. Корчак не внесла у декларацію інформацію про наявність у неї та її чоловіка автомобіля “Шкода Октавія” А7 2016 р. вартістю 544,348 тис гривень, який зареєстровано на матір чоловіка Корчак. Попередня правова кваліфікація: ст. 366-1 КК України.

20.02.2018 прокурору САП направлено для погодження клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів у приватному готелі розташованому у с.Шешори за місцем фактичного перебування Корчак та її чоловіка, а також користування 31.11.2016 останніми автомобілем “Шкода Октавія”.

Наталя Корчак

Що на плівках: 21.02.2018. 11-та година. В кабінет до Холодницького зайшов процесуальний прокурор та почав доповідати обставини справи, зокрема те, що на його думку детективи НАБУ належним чином задокументували факт використання Корчак незадекларованого автомобіля та про необхідність підписання клопотання про тимчасовий доступ до її речей і документів. Холодницький в грубій формі, з використанням ненормативної лексики, перебив процесуального прокурора та запитав, чому той не займається оформленням протоколів заслуховання кримінальних проваджень НАБУ. Детективи НАБУ вбачають в цьому факті доказ, що Холодницький зацікавлений лише в протидії роботі НАБУ.

Результат:23.02.2018. Заступник Холодницького повернув детективам клопотання про обшук без погодження та з поясненням, що керівник САП Холодницький не вбачає доцільності проведення зазначеного заходу забезпечення кримінального провадження. Отже, скаржиться НАБУ, Холодницький фактично заблокував проведення обшуку та здійснив блокування досудового розслідування у кримінальному провадженні у позапроцесуальний спосіб.

Подальша доля Холодницького. Чого вимагає НАБУ

Справу Холодницького слухатиме Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. НАБУ вимагатиме звільнення Холодницького, посилаючись на фактичні данні, свідчення і покази, наведені у дисциплінарній скарзі. Мова про розсекречений 23 березня у встановленому порядку протокол про результати проведення НСРД – аудіоконтроль. НАБУ вимагатиме від КДКП:

  1. Притягнути керівника САП Назара Холодницького до дисциплінарної відповідальності, з накладенням такого дисциплінарного  стягнення, як звільнення з посади в органах прокуратури.
  2. Відсторонити Холодницького від займаної посади до завершення дисциплінарного провадження, оскільки наявним є вплив прокурора, щодо якого проводиться перевірка, на учасників перевірки, а також, оскільки порушення має грубий та очевидний характер і призвело до суспільного резонансу, та завдання шкоди органам прокуратури.

Досудове провадження відкрите щодо можливого вчинення службовими особами САП ГПУ кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (Незаконне збагачення) та ч. 4 ст. 368 (Отримання неправомірної вигоди) КК України.

Чітких норм щодо того, хто має виконувати обов’язки керівника САП у разі звільнення Холодницького, немає. Теоретично, до того моменту, поки комісія не визначиться з новими кандидатами на посаду і не подасть їх на вибір президенту, керувати має перший заступник голови САП. Але, в принципі, призначити в.о. можуть будь-кого з заступників. Цікаво також, чи захоче Юрій Луценко надати майбутньому в.о. статус заступника Генпрокурора, який мав Холодницький.

Джерело

(Visited 415 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6632

Як в Івано-Франківську залучають корупційні схеми для перемог у тендерах, а місцеві чиновники цього «не помічають» 17:33

Бізнесмени-конкуренти навіть користуються однаковим номером телефону. Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 4 жовтня повідомив про намір укласти договір з приватним підприємцем Ярославом Дідиком на проведення капремонту...

Франківський забудовник погрожує жителям міста, які відмовляються віддати йому свій будинок під знесення? 08:09 4 коментарі

Франківський забудовник погрожує жителям міста, які відмовляються віддати йому свій будинок під знесення? На "Гарячу лінію" Правди іф, надійшов лист від обуреного мешканця Івано-Франківська Андрія Бондаренка. Чоловік розповів про погрози,...

В Івано-Франківській області посадовці реабілітаційного центру нажилися на дітях-інвалідах 15:06 1 коментар

У кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами під час придбання спеціального автомобіля фігурантам оголошено про підозру. Відомо, що на Івано-Франківщині службові особи центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів під час закупівлі...

НАБУ знайшло 220 пам'ятних монет України в судді з Івано-Франківська 18:01 1 коментар

У підозрюваного детективами НАБУ в отриманні неправомірної вигоди в 5 тисяч євро судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки знайшли 220 пам'ятних монет України. Про це йдеться в ухваду Солом'янського...

Посадовцям франківського МІУКу, які без конкурсів віддавали підряди «свободівській» фірмі, тепер загрожує до п’яти років позбавлення волі 21:07 8 коментарів

Слідчі Івано-Франківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів посадовців комунального підприємства «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» під час виконання робіт, що пов’язані з утепленням житлових будинків. Про...

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі 10:48 14 коментарів

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі Прокуратура Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»)...

Комітет Ради схвалив зняття недоторканності з "опоблоківця" Дунаєва 05:45

Регламентний комітет Верховної Ради підтримав клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва і направив це питання на розгляд парламенту. Про це повідомив журналістам у середу...

Дволикий Янус: однією рукою прикарпатський нардеп Шевченко пише закон, який заборонятиме московитську ідеологію, а іншою рахує гроші від спільного бізнесу з російським доктором Бубновським 20:43 7 коментарів

Днями скандальновідомий прикарпатський нардеп Олександр Шевченко зареєстрував у Верховній раді законопроект про визнання ідеології "Русского міра" як фашистської і людиноненависницької та заборону її в Україні. Після цього його прес-служба запустила...

Колишня та теперішня фірма франківця позмагалися за 4-мільйонне замовлення 22:06

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 24 вересня уклав контракт з ТОВ «Шобелі Україна» на капітальний ремонт міжбудинкового проїзду за 3,9 млн грн. Про це стало відомо з системи...

Франківська «Свобода» схаменулась: скандального чиновника Тараса Рибака так і не призначили на «хлібну» посаду? 20:36

Після нещодавньої публікації нашого нашим сайтом статті Хто може стати новим «смотрящим» за Івано-Франківськом від львіського кримінального авторитета «Пупса»?, до редакції звернулося декілька місцевих підприємців, які займаються будівельним бізнесом, і...

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони в Івано-Франківську 18:51 1 коментар

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші. Ремонтні роботи відбуватимуться на вулиці Вовчинецькій...

Фірма нардепа Шевченка відремонтує 15 кілометрів за 185 мільйонів гривень 12:26

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області визначила підрядника поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш (на ділянці км 52+264 – км 67+776). У тендері взяли участь...

Колишнього міністра-регіонала затримали в Москві, - росЗМІ 08:24 5 коментарів

За даними журналістів, колишнього міністра транспорту і зв'язку часів президентства Віктора Ющенка, екс-депутата від Партії регіонів Миколу Рудьковського затримували у Москві Про це повідомляє агентство "Москва" з посиланням на власні...

Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із "смотрящим" Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині 15:01 5 коментарів

24 сентября премьер-министр Владимир Гройсман опубликовал в фейсбуке пост про ремонт дорог в Косовском районе Иввано-Франковской области. Он цитировал местного жителя, который с восторгом описывал новую дорогу в селе Старые...

Франківські комунальники уклали договір з фірмою, власника якої підозрюють у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах 08:02 1 коментар

Івано-франківське комунальне підприємство “Теплокомуненерго” за результатами тендеру нещодавно уклало угоду з львівською фірмою “ЗІО-Спорт” на постачання 120 тонн технічної солі. Під час аукціону львів’яни запропонували ціну всього на 100 гривень...

Головний лікар приховав від нас гроші, які нам належать, – лікарі Івано-Франківської ОДКЛ відстоюють право на індексацію зарплат (фоторепортаж) 20:35 1 коментар

Лікарі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні прийшли в Управління Держпраці шукати справедливості – з 2015 року їм не нараховують індексацію заробітної плати. Понад два десятки медиків підписалися під колективною заявою....

Новостворена після оголошення тендеру фірма, збрехавши в документах, отримала підряд на 4 мільйони у Франківську 18:51 3 коментарі

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради в результаті відкритих торгів підписав договір з ТОВ «Карпатновобуд» на ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій. Сума договору становить 4,32 млн грн, про...

Вилучають документи, починаючи з 2011 року: в офісі обласної Служби автомобільних доріг триває обшук 15:17 5 коментарів

В межах розслідування правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України, за попередніми даними сума збитків державі складає понад 224 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба столичної...

Вища рада правосуддя звільнила франківського суддю, якого упіймали під час отримання хабара 21:07 5 коментарів

Вища рада правосуддя 25 вересня ухвалила звільнити у відставку суддю господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку. Як йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя, Володимира Булку звільнили  з посади "за загальними обставинами"....

Прикарпатський нардеп Шкварилюк взяв компенсацію за житло при тому, що його дружина купила квартиру в Києві 20:56 8 коментарів

Прикарпатський нардеп Володимир Шкварилюк скористався компенсацією за оренду житла чи готельного номеру у Києві. Сума компенсації у серпні склала майже 20 тис. гривень, про це пише Чесно. Громадська організація відзначає,...
  • ріел ІФ виринаюча