Свавілля у пологовому будинку Івано-Франківська показали на всю Україну (відеосюжет)

В Україні вже давно стало традицією платити за “безкоштовні” пологи.

При чому платити не лише за них, а за все, що пов’язане з контактами вагітною жінки з лікарями. Проте чому пологи в державному пологовому в столиці коштують іноді дорожче, ніж в сусідніх країнах.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор вакалюк"

 

Щоб оформити картку у вас вимагатимуть гроші, щоб пройти УЗД, навіть в державній клініці на закупленому державою, тобто за наші податки, апараті з вас знову візьмуть гроші. Що вже й говорити про те, що як дійде справа до самих пологів, то з вас братимуть за все: від палати “підвищеного комфорту”, де буде не 4, а дві породіллі, до подяк лікарям, медсестрам, санітаркам та акушерам. Або запропонують “ол інклюзів” з благодійним внеском, який звичайно далеко не благодійний.

Так нещодавно правоохоронці затримали на гарячому під час передачі хабара в 2000 доларів старшу сестру Івано-Франківського перинатального центру за влаштування на роботу. 2000 тисячі доларів хабара вимагало керівництво Центру за влаштування на роботу на начебто мізерну зарплатню в державну клініку.

Не дивно, адже керує Івано-Франківським перинатальним центром Ігор Вакалюк, якого тричі звільняли із займаної посади, звинувачували в привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та виплаті заробітної плати лікарю, який не ходив на роботу. А знаєте, хто лікар, який отримував зарплатню, не працюючи? Дочка самого головного лікаря.

Прокуратура також порушувала кримінальну справу проти головного лікаря за те, що він виписував на потреби медичного закладу дорогі медпрепарати протипоказані для вживання у період вагітності та грудного годування. Пізніше, підлеглі йому лікарі робили відмітки у пацієнтських картках про призначення цих ліків породіллі, а, насправді, запаковані коробки з медикаментами потрапляли на стіл головного лікаря, який використовував їх на власний розсуд. Від кримінальної відповідальності Ігоря Вакалюка врятувало тільки те, що на момент порушення кримінальної справи, він уже не займав керівної посади, на яку пізніше поновився.

Подробиці у сюжеті 24 каналу

(Visited 17 224 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Застава і працюй далі. Жидам у владі потрібні гроші, а не порядок. А щоб і не подумали що можна без хабаря закони написані так що без того самого хабаря ти не маєш права народжувати у ще за радянських часів збудованій лікарні – реєстрація не та, місць нема, в лікаря неправильно спостерігалась треба в інше відділення. Державні чиновники існують для паразитизму і закони під це пишуть. Тому доводиться платити неофіційну плату. І так в усіх держорганах – воєнкоматах, судах, біопаспортних столах, податковій і звичайно ж у пологовому та поліклініках. На те й дають депутати право чиновникам не виконувати ними ж написані закони безкарно і жорстко вимагати виконання інших написаних для цього ж обдирання людей паразитами.

  Гість,

  А таке у кожньому пологовому! Це не новина. Просто із хабарництвом ніхто не бориться.

  Гість,

  ну тут ситуація досить делікатна, бо мабуть, люди і не сильно протестують проти такого (саме у пологових) адже переживають, що їм можуть не надати якісні послуги, якщо вони не заплатять. а ризикувати життям своє дитини якось не дуже хочеться. не заплатиш – буде відповідне ставлення до тебе. це треба самим лікарям бути людьми, думати шо роблять, ітак у них зарплата більша ніж у більшості професій, так вони ше такими зловживаннями і дерибаном займаються, це аморально, треба давати по руках, шоб знали, по іншому ніяк, а все починається з верхівки, починаючи від сраної супрун, яка в медицині розуміється як я в авіабудівництві, закінчуючи головами на місцях, які змушують часто не згодних лікарів, займатися от такими “вимаганнями”, звільняти тут мало, треба саджати і конфісковувати все майно, шоб іншим гандонам неповадно було

   Гість,

   Саджат иі конфісковувати собі подібних паразитів ніхто не буде, хіба не поділяться зовсім. Вибір і можливість піти в пологовий, де б не брали хабарі – все змінить. Народження – це не хвороба, але часто залучають лікарів для кесаревих і іншого подібного. Кваліфікації хірурга на серці чи мозку непотрібно. Супрун могла б навіть не розуміючись зробити окремо показову один такий пологовий без хабарів профільований суто під народження і проблеми, які можуть виникнути. І спарвді набрати потрібно людей, які не братимуть “подяк”, а їм достатньо буде зарплатні і офіційного внеску чи в якій формі придумають. А ті що “розуміються” давно у схемах і лише прикривались “реформаторами” Бальчунами. В медицині ж якісь спроби Супрун робить. Хоча й страшнувато аби не розвалила те що працювало і натомість нічого як в Африці…

    Гість,

    Супрун ще той спеціаліст, ЕПІДЕМІЯ туберкульозу в Україні а заокеанський фельлдшер нам медецину реформує. Ау, скільком ті реформи допомогли?

   Гість,

   золоті слова!

  Гість,

  а всі ті що давали зберіться і до хати прийдіть цього хабарника і якщо невіддасть гроші то_____шину спаліть на вулиці а там дві три поки НЕВІДДАСТЬ і доречі а де РЕАКЦІЯ ГОЛОВИ ОДА а особливо обл ради де всі патріоти і ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ В РОЛТЕСТАХ ПРОТИ ГОЛОДОМОРНИХ ТАРИФІВ а це ті ж тарифи АГОВ ДЕ ОБЛРАДА

  Гість,

  Головного лікаря давно пора звільнити із займаної посади і відкрити кримінальне провадження. Чому цього не зроблено-догадайтесь з одного разу…

  Гість,

  Страшніші від московських вошів тільки українські гниди, якф розвели таку злочинність і корупцію, що навіть по російських стандартах не вписується ні в які рамки.

  Гість,

  Аще ці падлюки поіздівалися надімною минулого року. І поламали моє життя.
  І ніхто не несе відповідальність.
  Мегедин Ірина Василівна остання сволоч яку я знаю.
  А Ігор Вакалюк її покриває.

   Гість,

   Ірина Василівна Мегедин порядна жінка.навіть якщо і сталася якась неприємна ситуація.Всяке буває,і лікарі не Боги.А самі ви суните в кишені.а потім, що вимагають.

  Гість,

  Наживаються а людях.
  А в пала ах таракани і павуки.
  Матраци порвані. Умивальники непрацюють.
  лікарі жахливо ставляться.
  особливо Довгоніс Лілія Євгенівна,Панчин Ігор Васильович, Мегедин Ірина василівна( взагалі нелюдина) Ну і звичайно Головний.

   Гість,

   А в мене навпаки думка про Довгоніс туже гарна залишилась. Приємна лікарка, якось так хвилюється за всіх жінок! Вакалюк строгий, говорить чітко і коротко, сюсюкатись не буде)))) але свою справу як лікар зробив на відмінно!

  Гість,

  Комусь це вигідно. Кругом курупція процвітає.До чого довели Україну.А людям брешуть і брешуть, що роблять реформи.Це назвати можно реформами.

   Гість,

   Що найважливіше в житті? Людське життя. Скільки є вдячних йому людей,чому ви не підтримуєте людину ,яка врятувала ваше життя,а тупо спостерігаєте,як гади ,які пруть на його посаду ,тупим журналюгам заказують статті?!

  Гість,

  Вакалюк гандон причому використаний

  Гість,

  Дуже хороші лікарі, професіонали своєї справи. Ігор Вакалюк, Лілія Євгенівна . Двічі у нього родила. Люди самі дають хабарі, а потім дуже обурюються.

   Гість,

   Так я згідна.самі дають,а потім обмовляють.

    Гість,

    Цілком з вами згідна! Лежала на підтримці впродовж вагітності 2 рази. Оперували Вакалюк та Довгоніс (скажу зразу, вперше цих людей побачила ). Ставлення дуже гарне було. Про гроші мені ніхто жодного разу не сказав. Декілька разів робила УЗД, аналізи всі безкоштовно, і в палаті нас лежало 7 жінок, також ніхто нічого не платив. Стосовно умов, так далеко не найкращі і це проблема всіх лікарень. Вдячна Вакалюку та Довгоніс що допомогли зберегти дитинку та виносити!

     Гість,

     Якщо у Вас було все так гарно і безплатно, то чому не пишете своє прізвище, коли це було,,,

      Василь Пушко,

      Мене дивує позиція навіть тих хто щось хоче когось критикнути,чому не пишуть прізвища свого,в той же час та особа не пише іменно свого прізвище!
      Якось смішно,дивно.не по людяному,розхвалювати є кому,а все таке не хочу показухи,краще ГІСТЬ.
      Звідси і всі біди,що ми є СПИНОЛИЗАМИ,грішниками,лукавими!!!

  Гість,

  Лікарі та медсестри самі спонукають на гроші. Хворий, попробуй не дати, вони лікувати не будуть. Всі дають подяку лікарям і влада теж.

   Гість,

   Лежала на підтримці, і в палаті жінка з нами була, до кисерського готували її. Видно що бідна, ніхто не приходив до неї, а вона навіть не розуміла що себе потрібно в порядок привести перед родами. І мене приємно здивувало ставлення Довгоніс, тому що зараз таке рідко побачиш. Вона з нею так гарно говорила, «сонечко, не хвилюйся» заспокоювала її і в тому випадку це явно не за гроші!!! До нас забігала в палату по декілька разів запитатись як себе почуваємо, в неділю навіть на декілька хвилин приходила. 7 година ранку, вона вже у відділенні і до самого вечора!

   Гість,

   Якце медсестри спонукають на гроші?ви хоть думайте що пишете.Такого приблизно немає в Опц.Ви підіть в Онкодиспансер,чи в Обл лікарю,там до ас взагалі ніхто не підійте.А тут всі гарно ставляться.Тільки, що харчування могло бути кращим

  Гість,

  Платно все. Починаючи з реєстрації, далі палата, партнерські пологи (250 грн), і що насмішніше виписка з лікарні (120 грн). У виписній кімнаті тобі дають розписатись на якійсь писульці, ти щаслививй батько підписав і тут тобі ” з вас 120 гривень.Потім впарюють фото по якості ніби зроблене на тетріс.І якби легко не пройшли пологи, тобі знайдуть мільйон діагнозів і причин тебе притримати в лікарні і подоїти!!

   Гість,

   Не платила жодного разу за реєстрацію. Благодійний внесок якийсь мінімальний і то по бажанні. Лежала на 3 поверсі в екстра геніальної паталогії, за палату жодної копійки, за аналізи узд і т.п. також не платила. А партнерські пологи, це вже по власному бажанні, можна народжувати в уронентного лікаря і не прийдеться платити.

  Гість,

  Мегедин І.В. найкращий там лікар, якби не вона я б вам зараз не писала… вона мене спасла, і чула, що найгірші безнадійні випадки оперує саме вона.

  Віруючий,

  Ігор Васильович ! Все в тебе добре! Ти маєш добру підтримку: знаєте добре яку!! Тільки бережіть це і не схибите! А Дзьомбака відправте там звідки він привіз

  Гість,

  А ваша підтримка то є сила! Вона керує добре, тільки ви її добре слухайте бо вона здібна і керівник люкс! Хоча Дзьомбак її земляк, вона на нього чихала!!!вона жінка сімейна і на дебілів земляків забила

  Олег,

  Вакалюк зараз має плече міцне!! І це його вратувпло

  Ліса,

  Всі беруть гроші, нажаль ми самі так навчили: щоб пройти без черги, взяти довідку без оббивання порогів… і т.д. Але Вакалюк хороший спеціаліст, і завдяки йому у мене здорови хлопчик!

  Гість,

  У цивілізованій країні такий як Вакалюк вже б давно сидів в тюрьмі, а в Україні він “заслужений” лікар. Йому більше пасує звання “Заслужений хабарник Прикарпаття”. Він людей має за ніщо, він би за гроші рідну маму б продав. Ці так звані позитивні відгуки – це скоріше його родина пише, або він сам.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6352

Архів прикарпатської поліції перебуває за сімома замками 10:47

У Брошнів-Осаді хочуть створити єдиний в Україні музей депортації. Саме тут був один з пересильних пунктів для відправки людей у Сибір з 1946 по 1953 роки. Для цього історикам потрібно...

Луценко замість догани виписує своєму заступнику щедрі премії 12:03 4 коментарі

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вже дев'ятий місяць не підписує наказ про застосування стягнення – догани, яку його заступник Юрій Столярчук отримав від Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів за незаконне виведення зі...

Прикарпатець за пропозицію хабара полісмену заплатить 8500 гривень штрафу 12:11

Днями Долинський районний суд виніс вирок у справі чоловіка, який пропонував начальнику сектору превенції Долинського відділу поліції 100 доларів хабара, інформує Правда.іф посилаючись на "Курс".     За хабар чоловік...

В Івано-Франківській області судитимуть інспектора Держпраці, який вимагав хабар в головного лікаря 12:31 2 коментарі

У Рогатинському районному суді слухатимуть справу головного державного інспектора Управління Держпраці, якого обвинувачують у вимаганні від головного лікаря Букачівецької міської лікарні 15 тисяч гривень та 100 літрів дизпалива, інформує Правда.іф...

Суд відмовився арештовувати суддю Господарського суду Івано-Франківська, якого спіймали на хабарі 14:54 15 коментарів

Солом’янський районний суд Києва не задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до судді Господарського суду Івано-Франківської області, підозрюваного в отриманні хабара у...

В Івано-Франківську може вийти під заставу за 70 000 гривень лейтенант поліції, якого упіймали на хабарі 18:41 2 коментарі

Суд обрав запобіжний захід лейтенанту поліції, якого вчора спіймали на хабарі, інформує Правда.іф з посиланням на "Курс".     За клопотаннями слідчого, погодженими з прокурором, судом обрано підозрюваному запобіжний захід...

Половину з «заведених» нардепом Шевченком 32 мільйонів субвенцій на свій округ освоїли близькі фірми 12:51 8 коментарів

Нардеп Олександр Шевченко минулого року «завів» на свій округ 32 млн грн. субвенцій з держбюджету на свій виборчий округ №83, який знаходиться у межах міста Івано-Франківська». Про це йдеться в матеріалі «Антикорупційної...

На Прикарпатті упіймали на хабарі лейтенанта поліції (фоторепортаж) 15:07 3 коментарі

Сьогодні, 9 серпня, на Прикарпатті затриали слідчого поліції, інформує Правда.іф.     В межах кримінального провадження працівниками Управління внутрішньої безпеки спільно з слідчими Слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області,...

Генпрокуратура звернулася із поданням про арешт івано-франківського судді, звинуваченого у хабарництві 18:37 6 коментарів

Сьогодні, 8 серпня, до Вищої ради правосуддя надійшло клопотання про відсторонення від посади та подання про утримання під вартою звинуваченого в хабарництві судді Господарського суду в Івано-Франківській області, інформує Правда.іф....

Понад 2,5 мільярди збитків: 13 злочинів на "Укрзалізниці", які вас шокують 13:04 2 коментарі

Масштаби корупції на залізниці вражають. Щонайменше 40 кримінальних проваджень на "Укрзалізниці" відкрито з 2017-го по липень 2018 року, повідомив голова ГО "Залізниця без корупції" Володимир Даценко. 17 посадовим особам вже...

У Франківську затримали на хабарі суддю Господарського суду області (фотофакт) 18:40 7 коментарів

  Правді.іф з власних джерел стало відомо, що затримали суддю Господарського суду області Булку Володимира Ігоровича на хабарі у п'ять тисяч євро.     Правоохоронці повідомляють, що суддя вимагав від...

У Франківську в одному із розважальних закладів затримали суддю на хабарі у п'ять тисяч гривень (фотофакт) 18:04 6 коментарів

Сьогодні, 7 серпня, Співробітники Служби безпеки України спільно з детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили в Івано-Франківську на хабарі суддю одного з судів області, інформує Правда.іф. ...

На Прикарпатті прокурор вимагав від місцевого жителя хабара за ухилення реальної міри відбування покарання (фотофакт) 14:10 2 коментарі

3 серпня на Прикарпатті під час одержання неправомірної вигоди прокурора було затримано працівниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції, слідчими Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.  ...

З четвертої спроби Івано-Франківськ викупив новорічні арки для стометрівки за 2,7 мільйона гривень 22:06

Як писали ЗМІ, КП “Івано-Франківськміськсвітло” вирішило викупити світлодіодну арку, яка на новорічні свята прикрашала “стометрівку”. У квітні цього року оголосили тендер на закупівлю світлодіодної арки із 46 променів. Його виграло...

У Коломиї прокурора затримали на хабарі (оновлено) 17:14 13 коментарів

Сьогодні, 3 серпня, на хабарі затримали прокурора Коломийської місцевої прокуратури Василя Тарасенка. Про це «Галицькому кореспонденту» стало відомо із власних джерел. Відомо, що затримала прокурора Служба безпеки України з Києва....

Ляшко знову отримав мільйони від екс-регіонала, близького до Ахметова 07:51

Голова Радикальної партії Олег Ляшко продав майна на 16 мільйонів гривень.   Відповідні зміни в майновий стан він вніс до Єдиного реєстру декларацій. Зокрема, він зазначив "дохід від відчуження нерухомого...

Фірми членів виконкому Матеївецької ОТГ освоюють бюджетні кошти громади 17:46 1 коментар

Протягом 2017-2018 років Матеївецька об'єднана територіальна громада підписала ряд договорів на закупівлю робіт з капітального ремонту доріг та будівель. Аналітики “Антикорупційної платформи” нарахували серед них 24 закупівлі, де оплати за...

До Хорватії на море замість дітей бійців АТО відправили дітей бізнесменів 16:30 3 коментарі

У Краматорську на безкоштовний відпочинок від уряду Хорватії мали поїхати діти бійців і загиблих в АТО. Але, як виявилося, таких відправили лише четверо, решта 11 – діти місцевих чиновників та...

Фірма "ПБС" взяла гроші за ремонт дороги на Буковині, а роботи не виконала 18:51

Шевченківський районний суд Чернівців надав дозвіл слідчим тимчасовий доступ до документів щодо виконання ТОВ «ПБС» ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-02 Чернівці-Заставна - /М-19/ на ділянці км 4...

Незаконно звільнений Роман Олійник повертається на посаду першого заступника начальника обласного управління лісового господарства 09:39

Львівський апеляційний адміністративний суд постановою скасував накази Держлісагенції і управління лісового господарства в Івано-Франківській області про звільнення Романа Олійника. Роман Олійник. Тривала судова тяганина між Романом Олійником і Держлісагенцією завершилася...
 • ріел ІФ виринаюча