Свавілля у пологовому будинку Івано-Франківська показали на всю Україну (відеосюжет)

В Україні вже давно стало традицією платити за “безкоштовні” пологи.

При чому платити не лише за них, а за все, що пов’язане з контактами вагітною жінки з лікарями. Проте чому пологи в державному пологовому в столиці коштують іноді дорожче, ніж в сусідніх країнах.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор вакалюк"

 

Щоб оформити картку у вас вимагатимуть гроші, щоб пройти УЗД, навіть в державній клініці на закупленому державою, тобто за наші податки, апараті з вас знову візьмуть гроші. Що вже й говорити про те, що як дійде справа до самих пологів, то з вас братимуть за все: від палати “підвищеного комфорту”, де буде не 4, а дві породіллі, до подяк лікарям, медсестрам, санітаркам та акушерам. Або запропонують “ол інклюзів” з благодійним внеском, який звичайно далеко не благодійний.

Так нещодавно правоохоронці затримали на гарячому під час передачі хабара в 2000 доларів старшу сестру Івано-Франківського перинатального центру за влаштування на роботу. 2000 тисячі доларів хабара вимагало керівництво Центру за влаштування на роботу на начебто мізерну зарплатню в державну клініку.

Не дивно, адже керує Івано-Франківським перинатальним центром Ігор Вакалюк, якого тричі звільняли із займаної посади, звинувачували в привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та виплаті заробітної плати лікарю, який не ходив на роботу. А знаєте, хто лікар, який отримував зарплатню, не працюючи? Дочка самого головного лікаря.

Прокуратура також порушувала кримінальну справу проти головного лікаря за те, що він виписував на потреби медичного закладу дорогі медпрепарати протипоказані для вживання у період вагітності та грудного годування. Пізніше, підлеглі йому лікарі робили відмітки у пацієнтських картках про призначення цих ліків породіллі, а, насправді, запаковані коробки з медикаментами потрапляли на стіл головного лікаря, який використовував їх на власний розсуд. Від кримінальної відповідальності Ігоря Вакалюка врятувало тільки те, що на момент порушення кримінальної справи, він уже не займав керівної посади, на яку пізніше поновився.

Подробиці у сюжеті 24 каналу

(Visited 17 871 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Застава і працюй далі. Жидам у владі потрібні гроші, а не порядок. А щоб і не подумали що можна без хабаря закони написані так що без того самого хабаря ти не маєш права народжувати у ще за радянських часів збудованій лікарні – реєстрація не та, місць нема, в лікаря неправильно спостерігалась треба в інше відділення. Державні чиновники існують для паразитизму і закони під це пишуть. Тому доводиться платити неофіційну плату. І так в усіх держорганах – воєнкоматах, судах, біопаспортних столах, податковій і звичайно ж у пологовому та поліклініках. На те й дають депутати право чиновникам не виконувати ними ж написані закони безкарно і жорстко вимагати виконання інших написаних для цього ж обдирання людей паразитами.

  Гість,

  А таке у кожньому пологовому! Це не новина. Просто із хабарництвом ніхто не бориться.

  Гість,

  ну тут ситуація досить делікатна, бо мабуть, люди і не сильно протестують проти такого (саме у пологових) адже переживають, що їм можуть не надати якісні послуги, якщо вони не заплатять. а ризикувати життям своє дитини якось не дуже хочеться. не заплатиш – буде відповідне ставлення до тебе. це треба самим лікарям бути людьми, думати шо роблять, ітак у них зарплата більша ніж у більшості професій, так вони ше такими зловживаннями і дерибаном займаються, це аморально, треба давати по руках, шоб знали, по іншому ніяк, а все починається з верхівки, починаючи від сраної супрун, яка в медицині розуміється як я в авіабудівництві, закінчуючи головами на місцях, які змушують часто не згодних лікарів, займатися от такими “вимаганнями”, звільняти тут мало, треба саджати і конфісковувати все майно, шоб іншим гандонам неповадно було

   Гість,

   Саджат иі конфісковувати собі подібних паразитів ніхто не буде, хіба не поділяться зовсім. Вибір і можливість піти в пологовий, де б не брали хабарі – все змінить. Народження – це не хвороба, але часто залучають лікарів для кесаревих і іншого подібного. Кваліфікації хірурга на серці чи мозку непотрібно. Супрун могла б навіть не розуміючись зробити окремо показову один такий пологовий без хабарів профільований суто під народження і проблеми, які можуть виникнути. І спарвді набрати потрібно людей, які не братимуть “подяк”, а їм достатньо буде зарплатні і офіційного внеску чи в якій формі придумають. А ті що “розуміються” давно у схемах і лише прикривались “реформаторами” Бальчунами. В медицині ж якісь спроби Супрун робить. Хоча й страшнувато аби не розвалила те що працювало і натомість нічого як в Африці…

    Гість,

    Супрун ще той спеціаліст, ЕПІДЕМІЯ туберкульозу в Україні а заокеанський фельлдшер нам медецину реформує. Ау, скільком ті реформи допомогли?

   Гість,

   золоті слова!

  Гість,

  а всі ті що давали зберіться і до хати прийдіть цього хабарника і якщо невіддасть гроші то_____шину спаліть на вулиці а там дві три поки НЕВІДДАСТЬ і доречі а де РЕАКЦІЯ ГОЛОВИ ОДА а особливо обл ради де всі патріоти і ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ В РОЛТЕСТАХ ПРОТИ ГОЛОДОМОРНИХ ТАРИФІВ а це ті ж тарифи АГОВ ДЕ ОБЛРАДА

  Гість,

  Головного лікаря давно пора звільнити із займаної посади і відкрити кримінальне провадження. Чому цього не зроблено-догадайтесь з одного разу…

  Гість,

  Страшніші від московських вошів тільки українські гниди, якф розвели таку злочинність і корупцію, що навіть по російських стандартах не вписується ні в які рамки.

  Гість,

  Аще ці падлюки поіздівалися надімною минулого року. І поламали моє життя.
  І ніхто не несе відповідальність.
  Мегедин Ірина Василівна остання сволоч яку я знаю.
  А Ігор Вакалюк її покриває.

   Гість,

   Ірина Василівна Мегедин порядна жінка.навіть якщо і сталася якась неприємна ситуація.Всяке буває,і лікарі не Боги.А самі ви суните в кишені.а потім, що вимагають.

  Гість,

  Наживаються а людях.
  А в пала ах таракани і павуки.
  Матраци порвані. Умивальники непрацюють.
  лікарі жахливо ставляться.
  особливо Довгоніс Лілія Євгенівна,Панчин Ігор Васильович, Мегедин Ірина василівна( взагалі нелюдина) Ну і звичайно Головний.

   Гість,

   А в мене навпаки думка про Довгоніс туже гарна залишилась. Приємна лікарка, якось так хвилюється за всіх жінок! Вакалюк строгий, говорить чітко і коротко, сюсюкатись не буде)))) але свою справу як лікар зробив на відмінно!

   Оксана,

   Довгоніс Ліля Євгенівна жахливий лікар!!!Дорогі жінки, якщо вам дороге життя ваших дітей ненароджуйте в неї. Ми з дитиною ледь живі залишились після її зміни!!! Досі згадую і плачу хоч минуло вже 6 років…Жаль що мене ніхто не попередив про неї…

    ОКСАНА,

    А на рахунок того, що Довгоніс Ліля Євгенівна вміє називати сонечком котиком її професіоналізм закінчується!!!!Я їй говорила що води в мене вже відійшли, а вона казала, що не може бути що мені потрібно пробити плідний міхур… В результаті тімячко дитини все було подряпане!!!!Вона ледь не пробила тімячко дитині, дитина могла загинути!!! А потім щей дала мені стимуляцію в мене були величезні розриви зовні і внутрішні!!!! Довгоніс привела свою подругу якусь лікарку і каже їй “ший” ( тобто мене) а та їй “що наробила сама ший я ж тобі казала що ще рано давати стимуляцію…” Люди це було пекло я ще довго від того відходила. Думайте тепер самі… Я не змогла промовчати ще раз кажу якби мене хтось тоді про неї попередив я б довіку молилась про ту людину..

  Гість,

  Комусь це вигідно. Кругом курупція процвітає.До чого довели Україну.А людям брешуть і брешуть, що роблять реформи.Це назвати можно реформами.

   Гість,

   Що найважливіше в житті? Людське життя. Скільки є вдячних йому людей,чому ви не підтримуєте людину ,яка врятувала ваше життя,а тупо спостерігаєте,як гади ,які пруть на його посаду ,тупим журналюгам заказують статті?!

  Гість,

  Вакалюк гандон причому використаний

  Гість,

  Дуже хороші лікарі, професіонали своєї справи. Ігор Вакалюк, Лілія Євгенівна . Двічі у нього родила. Люди самі дають хабарі, а потім дуже обурюються.

   Гість,

   Так я згідна.самі дають,а потім обмовляють.

    Гість,

    Цілком з вами згідна! Лежала на підтримці впродовж вагітності 2 рази. Оперували Вакалюк та Довгоніс (скажу зразу, вперше цих людей побачила ). Ставлення дуже гарне було. Про гроші мені ніхто жодного разу не сказав. Декілька разів робила УЗД, аналізи всі безкоштовно, і в палаті нас лежало 7 жінок, також ніхто нічого не платив. Стосовно умов, так далеко не найкращі і це проблема всіх лікарень. Вдячна Вакалюку та Довгоніс що допомогли зберегти дитинку та виносити!

     Гість,

     Якщо у Вас було все так гарно і безплатно, то чому не пишете своє прізвище, коли це було,,,

      Василь Пушко,

      Мене дивує позиція навіть тих хто щось хоче когось критикнути,чому не пишуть прізвища свого,в той же час та особа не пише іменно свого прізвище!
      Якось смішно,дивно.не по людяному,розхвалювати є кому,а все таке не хочу показухи,краще ГІСТЬ.
      Звідси і всі біди,що ми є СПИНОЛИЗАМИ,грішниками,лукавими!!!

  Гість,

  Лікарі та медсестри самі спонукають на гроші. Хворий, попробуй не дати, вони лікувати не будуть. Всі дають подяку лікарям і влада теж.

   Гість,

   Лежала на підтримці, і в палаті жінка з нами була, до кисерського готували її. Видно що бідна, ніхто не приходив до неї, а вона навіть не розуміла що себе потрібно в порядок привести перед родами. І мене приємно здивувало ставлення Довгоніс, тому що зараз таке рідко побачиш. Вона з нею так гарно говорила, «сонечко, не хвилюйся» заспокоювала її і в тому випадку це явно не за гроші!!! До нас забігала в палату по декілька разів запитатись як себе почуваємо, в неділю навіть на декілька хвилин приходила. 7 година ранку, вона вже у відділенні і до самого вечора!

   Гість,

   Якце медсестри спонукають на гроші?ви хоть думайте що пишете.Такого приблизно немає в Опц.Ви підіть в Онкодиспансер,чи в Обл лікарю,там до ас взагалі ніхто не підійте.А тут всі гарно ставляться.Тільки, що харчування могло бути кращим

  Гість,

  Платно все. Починаючи з реєстрації, далі палата, партнерські пологи (250 грн), і що насмішніше виписка з лікарні (120 грн). У виписній кімнаті тобі дають розписатись на якійсь писульці, ти щаслививй батько підписав і тут тобі ” з вас 120 гривень.Потім впарюють фото по якості ніби зроблене на тетріс.І якби легко не пройшли пологи, тобі знайдуть мільйон діагнозів і причин тебе притримати в лікарні і подоїти!!

   Гість,

   Не платила жодного разу за реєстрацію. Благодійний внесок якийсь мінімальний і то по бажанні. Лежала на 3 поверсі в екстра геніальної паталогії, за палату жодної копійки, за аналізи узд і т.п. також не платила. А партнерські пологи, це вже по власному бажанні, можна народжувати в уронентного лікаря і не прийдеться платити.

  Гість,

  Мегедин І.В. найкращий там лікар, якби не вона я б вам зараз не писала… вона мене спасла, і чула, що найгірші безнадійні випадки оперує саме вона.

  Віруючий,

  Ігор Васильович ! Все в тебе добре! Ти маєш добру підтримку: знаєте добре яку!! Тільки бережіть це і не схибите! А Дзьомбака відправте там звідки він привіз

  Гість,

  А ваша підтримка то є сила! Вона керує добре, тільки ви її добре слухайте бо вона здібна і керівник люкс! Хоча Дзьомбак її земляк, вона на нього чихала!!!вона жінка сімейна і на дебілів земляків забила

  Олег,

  Вакалюк зараз має плече міцне!! І це його вратувпло

  Ліса,

  Всі беруть гроші, нажаль ми самі так навчили: щоб пройти без черги, взяти довідку без оббивання порогів… і т.д. Але Вакалюк хороший спеціаліст, і завдяки йому у мене здорови хлопчик!

  Гість,

  У цивілізованій країні такий як Вакалюк вже б давно сидів в тюрьмі, а в Україні він “заслужений” лікар. Йому більше пасує звання “Заслужений хабарник Прикарпаття”. Він людей має за ніщо, він би за гроші рідну маму б продав. Ці так звані позитивні відгуки – це скоріше його родина пише, або він сам.

  Ірина,

  Мегедин і Вокалюку я завдячуюю своїм життям і життям своєї дитини. Вона після огляду, не відпустили мене додому, бо побачила ситуацію загрози нашому життю. І Вокалюку провів дуже складну операцію. За що йому завдячую.І те що говорять, що платять, віддачують, звичайно, що так. Але це не говориться, що лікар приходить і вимагає, не заплотиш, не зроблю добре операцію. Ні, люди оплачують потім. Віддачують. Але цього не вимагають і ставлення нормальне. Але є всюди і в медицині люди і нелюди.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3663

загрузка...

Фірми з однаковими документами «розіграли» мільйон гривень на автомобілі для прикарпатських медиків 19:53

Комунальне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Долинської районної ради в результаті відкритих торгів придбало два автомобілі Renault Duster у приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.». Сума договору становить 999 тис. грн.  Про...

У торгах на закупівлю риби для одного з управлінь Долинщини змагалися фірма та її працівник 13:11

Управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА 26 грудня опублікувало протокол про намір укласти договір з ТОВ «Галицька торгова компанія» на закупівлю риби. Сума договору становитиме 220 тис. грн, про...

Журналісти розкрили корупційну схему скандального прикарпатського нардепа Іванчука та міністра Насалика довкола заводу «Карпатнафтохім» 08:47 14 коментарів

У Калуші Івано-Франківської області загорівся поліофіновий завод "Карпатнафтохім". За інформацією ЗМІ, саме це підприємство, яке належить скандальному народному депутату від "Народного фронту" коломиянину Андрію Іванчуку, замішане в мільярдних махінаціях. Зазначимо,...

Де працюють діти та близькі родичі суддів Івано-Франківського апеляційного суду 08:02 1 коментар

Кожен п’ятий помічник судді в Івано-Франківському апеляційному суді пов’язаний родинними зв’язками з суддями. У жовтні 2018 року запрацював новий Івано-Франківський апеляційний суд. Його утворили на місці Апеляційного суду в Івано-Франківській...

Перед згортанням схеми з апробацією Держгеонадра без аукціонів роздало родовища газу на Прикарпатті 16:29

Тимчасовий в.о. державної служби геології та надр Олег Кирилюк 27 грудня підписав наказ №521 про видачу спецдозволів без проведення аукціонів на користування 20 років шістьма родовищами газу та нафти в...

В Івано-Франківську суд помістив до СІЗО колишнього високопоставленого чиновника, якого підозрюють у розкраданні мільйонів гривень із бюджету 10:12 7 коментарів

Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід тримання під вартою Роману Мочерняку, який донедавна працював заступником директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації. Його підозрюють у привласненні коштів...

Конфлікт інтересів: НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо депутатки Івано-Франківської міськради 15:12

За вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів на депутатку Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук була складено 2 протоколи, які направлені до суду. Два протоколи про адміністративні правопорушення складено стосовно...

Найбільша кількість танків була розпродана при керівництві Гриценка, – полковник Соболєв 09:00 6 коментарів

Полковник Дмитро Соболєв, колишній співробітник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, вважає, що військові чиновники впродовж багатьох років цілеспрямовано розпродавали бронетехніку за неринковими цінами. Найбільшу кількість танків було продано...

Франківський нардеп Шевченко знову влаштував вже традиційний підкуп своїх потенційних виборців 21:47

Потенційний кандидат у президенти від партії "УКРОП" Олександр Шевченко на своїй публічній сторінці у Facebook влаштував розіграш поїздки у Буковель. Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, так Шевченко прорекламував ефіри із...

Скандальний прикарпатський нардеп заперечує факт свого затримання разом із наближеним до Путіна олігархом у Мексиці 18:46

Скандальний прикарпатський нардеп заперечує факт свого затримання разом із наближеним до Путіна олігархом у Мексиці. Про це народний обранець з Коломиї Андрій Іванчук повідомляє на власній сторінці у ФБ: "Інформація...

Джерело підтвердило, що скандальний прикарпатський нардеп прилетів до Мексики разом із близьким до Путіна олігархом 10:55

Журналіст програми "Схеми" Наталія Седлецька каже, що, за її інформацією, відомого українського олігарха російського походження Павла Фукса затримали по прильоту на мексиканський курорт Канкун. Про це вона пише у Facebook...

Суд арештував автомобіль та нерухомість керівника "Івано-Франківськ-Пропан", у якого вилучили півмільйона доларів, золото та зброю 20:58

Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід керівнику підприємства "Івано-Франківськ-Пропан" Ігорю Сикалу та арештував його майно, інформує КУРС. Як писали ЗМІ, наприкінці грудня правоохоронці затримали керівника "Івано-Франківськ-Пропан" (дочірнє підприємсто ПАТ "Івано-Франківськгаз") Ігоря Сикалу, який...

Скандального прикарпатського нардепа затримали в мексиканському аеропорту разом із наближеним до Путіна олігархом 20:24 7 коментарів

Скандального прикарпатського нардепа затримали в мексиканському аеропорту разом із наближеним до Путіна олігархом. Про це повідомляє цілий ряд українських ЗМІ: У мексиканському аеропорту Канкун у понеділок, 7 січня, затримали громадянина...

Франківська депутатка потрапила у ТОП-10 НАЗК за несвоєчасне подання декларації 17:54 5 коментарів

У прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції назвали ТОП-10 виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства за грудень. На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції –...

Службу автодоріг Франківщини підозрюють у розтраті 105 мільйонів на користь буковелівської фірми ПБС 19:13 11 коментарів

Прокуратура Івано-Франківської області розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати 105 млн грн державних коштів. У неналежному використанні грошей підозрюють посадовців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Гроші були виділені на...

Замначальника Івано-Франківського автодору підозрюють у розтраті 105 млн грн для фірми наближеної до нардепа Шевченка 11:54 5 коментарів

Замначальника Івано-Франківського автодору підозрюють у розтраті 105 млн грн для фірми з орбіти нардепа Шевченка. Суд застосував запобіжний захід до першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Про це...

Депутатку Івано-Франківської міськради вдруге запрошують до НАЗК через конфлікт інтересів 23:21 2 коментарі

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило 3 посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення....

У Франківську засудили майора патрульної поліції, який за хабар допомагав отримати права 19:27 9 коментарів

Івано-Франківський міський суд виніс вирок начальнику відділу адміністративної практики управління патрульної поліції Івано-Франківської області Івану Слободяну, якого затримали на отриманні хабара. Фото із фейсбук-сторінки Івана Слободяна Майор поліції Іван Слободян з 6...

Чи не найбільше в Івано-Франківській області заробляє на бюджетних субвенціях, через підставних осіб, нардеп Олександр Шевченко 11:41 2 коментарі

Субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток виділяються місцевим бюджетам на конкретні об'єкти та цілі – на зразок, заміни вікон у школі чи облаштування спортивного майданчика. Часто до цього процесу долучаються...

Антимонопольний комітет відправив двох підприємців до “чорного списку” за змову на торгах Івано-Франківської міської ради 19:42

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України прийняло рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції підприємцями з Івано-Франківської області Тетяною Катамай та Ярославом Шпільчаком. На двох підприємців накладено штраф,...
 • ріел ІФ виринаюча