Траса на Буковель стоїть у багатокілометровому заторі – в Делятині люди перекрили дорогу (фотофакт)

Вранці 1 червня жителі Косівського та Надвірнянського районів перекрили дорогу у Делятині з вимогою відремонтувати автошлях Яблунів – Делятин.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/r/j/rjcsd2.jpg

Прикарпатці оголосили безстрокову акцію протесту – доки не виконають їхніх вимог. На протест вийшли більше сотні людей.

У напрямку “Буковелю” утворився багатокілометровий затор в обох напрямках. В заторі стоять 4 автобуси з дітьми.

За словами поліціянта, який знаходиться на місці події, уже найближчим часом повинна приїхати дорожня техніка. Аби техніка змогла проїхати, правоохоронці перекрили дорогу за півтори кілометри до протестувальників, інформує КУРС.

Перший заступник голови Служби автомобільних доріг області, який є на місці, каже, що підписане розпорядження ОДА про виділення 40 млн. грн. на ремонт цієї дороги від Яблунева до Делятина. І вже був проведений тендер. Цих грошей має вистачити на 10 км нової дороги.

Протестувальники кажуть, що не відкриють дорогу, поки не буде техніки.

Акція протесту була анонсованою: Служба автомобільних доріг в області та правоохоронці були поінформовані.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/l/j/ljhjuf.jpg

(Visited 4 540 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Вчора треба було перекривати, коли “гарант” був тут!

   Гість,

   Треба було, але акція була анонсована набагато раніше ніж приїзд пороха

    Гість,

    Тоді б грошей точно не дали, а так дадуть на ремонт. Простим людям не тсрашно дорогу перекрити, а тому хто гроші дає і в амрію забирає. Порошенко б одразу присалв воєнкомат і спілку в ато забирати, а водії з пасажирами просто стоятимуть і мучатимуться проклинаючи “туристичний край”.

   Гість,

   Той великий начальник семанів любомир брехливий злодій.

  Гість,

  А чому мають страждати тисячі невинних людей що проіжджають. Гуцульске бидло тільки про себе думає.

   Гість,

   Правильно зробили. Людей шкода, але інакше їм би не видіти тої дороги як своїх вух!

   Гуцул щей дикий,

   Ти сам бидло!!!! Там теж живуть люди, і хочуть щоб були нормальні дороги!!

   Гість,

   В якій ти машині сидиш?

   УКРАЇНЕЦЬ,

   Супер- так і потрібно вирішувати любі проблеми (колективно і в наглу) – увесь світ так вирішує…
   А всі коментарі з негативом – то від “тупих”, які звикли що за народ хтось подбає…

   Гість,

   Шкода, що поліцаї не прислали фугон “масок-шоу” з автоматами, кілька пострілів в повітря і ці уроди швидко б втекли, а не тримали людей в таку спеку в автівках. Хай пікетують “Автодор”, а не роблять людей заручниками ситуації.

    Буковель,

    Ославах точно не має, про тих мешканців хтось думає? думає як діти до школи добираються, чи як швидка має доїхати? Тому особисто я підтримую цю акцію!

   Гість,

   Ти сам бидло думаєш дюдям місцевим і не місцевим і туристам подобається їздити такими дорогами. А коли зроблять дорогу то ще нераз згадають і подякують за нинішні події

  Гість,

  гуцули фіри мають, коней.Нашо їм дороги, верхи на конях нехай скачуть.Сідла і шпори їм можуть купити

  Гість,

  Підереси вони,хотя би людей з малими дітьми поопускали.

  Гість,

  Уроди навіть людей з малими дітьми не пускали!

  Франківець,

  А чого ж вони не йдуть під білий дім і не пускають чинуш на роботу? Це так само, а може й більше приверне увагу до цієї проблеми. Чому мають страждати невинні люди? Запакувати отих дибілів в машини поліцейські з одним маленьким вікном і нехай посидять так на сонці хоча б день, тоді б вони по іншому “заспівали”. У Франківську теж дороги є погані, то що перекривати вїзди у місто? Хоча після такого також зібрати підписи, активістів і не пускати їх у місто, ну хоча б того що від них смердить і говорити вони нормально не вміють. Думаю зраділи б всі мешканці.

   Гість,

   У Франківську є погані дороги, але ні одна не зрівняється з тією, при чому їх можна об”їхати добрими дорогами. Там люди такої можливості не мають.

   Гість,

   А давайте іноземців не пустимо в місто. Вони тоже не вміють нормально говорити. Шось там пашталакають по англійськи… ні хєра не розумію…

   Гість,

   Абсолютно підтримую – є чиновники їх і хай в сміттєві баки кидають куди податки поділи, а не на інших таких же людей нападають і змушують в жару з дітьми на спеці стояти. Обійти трасою те село і забути раз проти чиновників виступати бояться, а проти інших люедй з радістю. Хоч би не в жару перекрили і таблички написали попереджуючі зазделегідь щоб заторів не було і була можливість розвернутись. А так все вийшло проти звичайних людей.

  Гість,

  А, як вирішити проблему??? Одні хотять краще жити інші просять, що їм дуже добре живеться і змін не хотять. Життя чудове, роби що хочеш, Закони не працюють. Просто райське життя. А тут дорогу перекрили і на відпочинок не доїхати. І людям байдеже, що ти крутий. Ти вже приїхав, виходь.Пора вже із народом рахуватися.Народ – це велика сила.

   Гість,

   Демократія – це влада більшості. Спочатку ремонтують дороги де їздить найбільше транспорту, а потім решту по черзі. Зараз кожен із найвіддаленішого закутку почне перекривати міжнародні траси, бо йому дорогу не зробили…тай подивитись на тих перекривальників хЄрових, 99% що жоден з них не платить податків. А тільки хоче щоб йому все прийшли і зробили, а ле то вони і після того будуть незадоволені.

    Гість,

    Спочатку ремонтують дороги, де більше транспорту, через кілька років знову ремонтують ті дороги, потім знову. А дорога ЗАГАЛЬНОГО користування Яблунів- Делятин стоїть 30 років без ремонту. А там тому і менше транспорту, бо нема дороги. 30км треба їхати 2 год. А декому ще до тої траси треба добиратись по 5-10км. Така от демократія.
    Про податки:
    1. Невже Ви думаєте, що там немає ні одного підприємця?
    2. Невже Ви думаєте, що там нема нікого, хто працює на державній роботі?
    3. Найголовніше. З кожного купленого літра бензину 6 грн йде на дороги. Я думаю, що сума вже назбиралась більше ніж достатня.

  Вася Буджак,

  та я під Франківськом не годен дороги зробити не те що в диких селах серед гір.Хочте шутру вам підвезу позасипаєте ямки.

  Гість,

  Молодці))) тільки таким способом можна заставити владу щось робити

  Гість,

  Дуже смішно,дикі села- серед гір-та там живуть такі ж українці,як ми з вами.До слова ,дана дорога років з 15 не бачила навіть ямкового ремонту!!!!В с.Середній Березів як у 2008 році була повінь ,міст знесло водою ,там до сьогодні засипано землею і ніхто нічого не робить!!!Цілком підтримую цих людей.Якщо деякі мудрегелі-дописувачі вважають за норму 18 км їхати 60 хвилин ,будь ласка спробуйте цей “екстрим”.

   Гість,

   Біда в українців у тому, що вони тільки проти слабших можуть виступати. В даному випадку водії виявились слабші, бо вони не обєднані дибільною ідеєю: покарати простих людей за дії чиновників, які за поганий стан доріг і відповідають. Найкраще в даній ситуації це пройтись по кілометрових заторах і обєднатись водіям. У кожного ж у машині є якась залізяка, якою можна “перекрити” мітингувальника, водіїв точно назбирається більше. Або кожен водій взяв би каменюку і кинув у тих придурків. Є вже навіть такі преценденти по Україні. І о чудо!!! Срані мітингувальники тікають як щурі !

  Гість,

  Охреніти в таку жару дорогу перекривати. Уроди кінчені. Хтось заплатив за акцію здоїти грошей. Місцевим байдуже аьо й краще – заробляють більше коли автомобілі зупиняються частіше. Поліція гав ловить. Їй теж напевно підмазали бажаючі взятись за ремонт дороги. Це ж яка блін філософія в голові – напаскуджу іншим на дорозі що мені відремонтували. Але в Україні роби що хочеш аби гроші комусь приносило.

   Гість,

   Скоти і бидло! Хіба можна вирішувати свої проблеми за рахунок інших людей? Це ж дорога міжнародного значенння. Люди сиділи в своїх автівка на такій спеці, до когось навіть викликали швидку допомогу. Не було можливості навіть купити воду чи піти в туалет. І автівки не у всіх нові, з кондиціонерами. Перекрити дорогу, коли їхав Порошенко з свитою – кишка тонка. На кращу дорогу це бидло не заслуговує.

    Гість,

    То треба було прийти і перекрити а не пиздіти

    Гість,

    Чуєш ти бидло, ці люди що тепер їздять собі на буковель Яремча відпочивати це вони не мучаться, мучаться ті люди які в спеку колишаться тими дорогами, і нераз людям викликають швидку, ні в яке місто нормально немож поїхати, інакшого вибору немають ці люди

    Гість,

    Самі ви бидло, нічого і ні яким чином добитися від брехливої влади не хочете, а людей, у яких виходу нема, підтримати не хочете!!! Лиш би обсипали, возмущаються і кричали б у чатах, а робити нічого як не хотіли так і не хочете

  Гість,

  Як зараз ситуація на ділянці у Делятині?
  Можна проїхати?

  Гість,

  Ми проїхали! зі сторони Яремче вертались, 4 год як на кордоні, але ми пвдтримуємо цю акцію! Київ з Вами!

  Гість,

  40 млн. треба, як сказав заступник Слжби Автомобільних Доріг… А от цікво : в яку суму обходиться утримання обласної САД в рік? І що конкретно робить ця сама САД?! Тендери проводить і т.д. … А не може цю ж саме формалістику виконати якись підрозділ ОДА, наприклад. А зекономлені гроші на утриманні САД – спрямувати рна якусь КОНКРЕНТУ ділянку дороги! А вони ж ще крім зарплат – грандіозні суми просто крадуть за результатами тих самих тендерів…

   Гість,

   В ОДА вже є така ж структура, їм передали частину доріг, а толку!!!! Вже домовились щоб і далі Служба доріг за них всю роботу робила, бо нема кому. Там немає жодного спеціаліста, навіть керівника взяли бувшого начальника САД. В ОДА одні нероби , там немає спеціалістів жодної галузі, одні хапуги, які без відкату навіть дупу не піднімуть.

  Гість,

  А ті гуцули хоч заробили на ту дорогу яку вимагають побудувати. Вони всі або на заробітках або сидять вдома і крадуть ліс. То ж до бюджету не сплачують податків. Більше того ще й смокчуть з бюджету собі доплати 25 процентів до зарплат і пенсій за надумані так звані гірські. Люди живуть в екологічночистій курортній місцевості і за це Україна їм ще й доплачує. Так вона ще й набираються хамства перекривати дорогу і робити прикрощі людям що годують тих нероб

   Гість,

   А ти чого до гуцулів їдеш? Люди хотять краще жити, пдв на всі продукти і послуги держава збирає з нас то сому ми не можем вимагати гарну дорогу

  Гість,

  Дорога не розкіш – і не треба гнути беленду . Закінчились гроші??? Де дорога до Верховини ??? Пора до справи!

  Гість,

  А скільки на тих не відремонтованих дорогах стається аварій. Через те що яма на ямі і їдеш все одно що на права здаєш. Не краще їхати гарною дорогою? Чи вам пофік ви ж всі на джипах.

  Гість,

  Яка зараз ституація на дорозі, хто знає підкажіть, проїхати можна?

  Гість,

  Скажіть, дорога вже відкрита?

   Гість,

   А де влада Надвірнянська і Делятинська? Чи їм наплювати: холопи почубляться а гроші підуть куди треба.

  Олександр,

  Правильно зробили люди. Інакше до цієї проблеми не привернути увагу.ті поци,що приїхали семанів і рачкевич ,розікрали гроші на ремонт доріг,побудували собі хати,розкупили квартири, машини… А так навчилися брехати дивлячись людям в очі. Це вони бидло пихате.

  Гість,

  Шановні громадяни, ті що називають мітингувальників “бидлом”, ласкаво просимо, проїхатися маршрутом Яблунів- Делятин, на будь-якому транспортному засобі а особливо населеними пунктами Нижній Березів та Чорні Ослави у будь- яку погоду і тоді когось обзивати , можливо після такої подорожі вам вже нічого не захочеться. А жителі цих сіл вже роки їздять такою дорогою і з малими дітьми і хворі та ін. Майте совість!!! Підтримайте людей! Не хаміть! Ми такі ж як ви!!!!!

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7270

Одіозна Оксана Марченко стала моделлю (фото, відео) 12:03

Дружина одіозного політика Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко знайшла собі нове заняття. Якимсь чином вона стала моделлю для фотокниги італійського дизайнера Доменіко Дольче, презентація якої нещодавно відбулася у їхньому зі...

Голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк: «Наша основна функція – це правосуддя» 08:31

15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. Про те, які справи найчастіше розглядає міський суд, які виникають труднощі у роботі та про різні цікаві аспекти читачам Правда.іф розповідає голова...

Відчути душу міста: як Франківськ став домом для ірландця Джона Стокса (фоторепортаж) 00:15

Сивого завжди усміхненого бороданя з гавайською гітаркою в руках нерідко зустрічають поблизу Ратуші. Чоловік співає власних пісень, грається з дітьми та не проти познайомитися. Це Джон Стокс – 59-річний мрійник...

Зіркові ведучі телеканалу 1+1 завітали до яремчанського музею (фотофакт) 23:21

До Яремче завітали ведучі телеканалу 1+1. Гості відвідали музей Карпати в мініатюрі, про який у січні вийде сюжет. Про це повідомляють у соціальній мережі Фейсбук: Наші зіркові гості зі Сніданку з...

Kozak System та прикарпатські "Едельвейси" презентували пісню до Дня Сухопутних військ України (відео) 22:44 1 коментар

Відомий уркаїнський гурт Kozak System та 10 гірсько-штурмова бригада "Едельвейси" презентували новий кліп до Дня Сухопутних військ України. "Щоб встояти і перемогти потрібно багато чого. Але є дві речі, без...

Як у Станиславові покарали підприємця за підвищення ціни 21:47 1 коментар

У сучасному Івано-Франківську ціни зростають на все, однак навряд чи хтось міг би уявити, щоб якогось підприємця покарали за завищені ціни. А в судовій хроніці нашого міста є такий випадок....

Краса вечірнього міста: як у Рогатині готуються до новорічно-різдвяних свят (фоторепортаж) 21:18

В мережі опублікували світлини, як у Рогатині прикрашають вулиці міста святковою ілюмінацією: Краса вечірнього міста. В очікуванні свят Рогатин оновлюється, – йдеться в описі до світлин.  Джерело

Влогер розповів, як у Франківську його ігнорували через російську мову (відеофакт) 20:56 5 коментарів

Столичний влогер Іван Проценко розповів у відео на своєму Youtube-каналі, як жителі Івано-Франківська реагують на російську мову. Чоловік, що здебільшого знімає відео саме на політичні теми, проводив в Івано-Франківську опитування, питався...

Збитки на свято Андрея в Коломийському районі підводу витягли на дах зупинки (фотофакт) 20:07 1 коментар

Сьогодні українці відзначають свято Андрея. Як прийнято в цей день парубки роблять збитки. Курйозним фото поділилися у соціальній мережі Фейсбук – в селіГоди-Добровідка, що на Коломийщині фіру затягнули на дах...

Міністр внутрішніх справ вручив прикарпатському генералу "Нагородну зброю" (фотофакт) 20:03 8 коментарів

Міністр внутрішніх справ вручив прикарпатському генералу "Нагородну зброю" Про це на своїй сторінці повідомив прикарпатський патрульний і ветеран АТО Андрiй Тiрон "Пишаюсь що ми знайомі та служили разом: генерал-лейтенант Балан...

У Франківську для дітей-пільговиків влаштують свято у «Чубі-бумі» та віртуальному світі 19:53

Вчора, 12 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього обговорили питання про проведення службою у справах дітей в місті заходів з нагоди Дня Святого Миколая та різдвяно-новорічних...

На Коломийщині невідомі познущалися над собакою: прив’язали дротом до дерева (фотофакт) 19:27

У селі Корнич Коломийського району невідомі прив’язали до дерева собаку. Про це у соцмережі написала Леся Іваничук. Жінка повідомляє, що собака прив’язана дротом до дерева і нікого до себе не підпускає....

Згадати все: сім років тому Глава УГКЦ проголосив Івано-Франківську Митрополію (фоторепортаж) 19:15

Сім років тому – 13 грудня 2011 р. Б. Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні Єпископату УГКЦ у катедральному Соборі Воскресіння  Христового в Івано-Франківську очолив Божественну Літургію з...

Франківські студенти передадуть 5 тисяч гривень на лікування онкохворої Марічки Троян-Мосорі з Рогатина (фотофакт) 18:51

11 грудня у Прикарпатському національному університеті відбулася благодійна акція "Творимо добро своїми руками". Захід проходить вже п’ятий рік поспіль. "Обов’язок кожного із нас – допомогти тому, хто потребує допомоги, особливо...

На центральній площі Івано-Франківська відбулося урочисте відкриття головної ялинки (фоторепортаж) 18:19 3 коментарі

Сьогодні, 13 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому Майдані засяяла Центральна Новорічна ялинка. Встановлювати її почали ще 3 грудня. Як повідомляв раніше міський голова Руслан Марцінків, ялинка матиме зовсім іншу 3D-графіку...

Як франківчанка творить казку з пряників (фото) 18:12

Думаєте жінки у декреті не заробляють? Команда OGOGO! поспілкувалась із 24-річною Тетяною Вінтонюк, яка поєднує материнство та виготовлення солодощів. Особливою популярністю користуються пряники кондитерки на дому.   -Як почали готувати солодощі...

В Косівському районі упіймали неповнолітніх «гопників», які нищили техніку, котра займалася ремонтом доріг (фотофакт) 16:23

Зловмисників, які закидали камінням техніку дорожньої компанії «ПБС» знайдено. Ними виявились неповнолітні. Три місцевих хлопці серед ночі шукали собі пригод. У пошуках нам допомогли працівники поліції Косівського району. Так як...

У небі Галичини: якою була авіація Галицької армії (фоторепортаж) 16:02 1 коментар

Першого грудня 2018-го виповнилось 100 років з часу утворення авіації Галицької армії. Формування цього роду військ відбувалось майже на порожньому місці, до того ж, за умов війни проти поляків, які...

Популярний український ведучий показав сімейну ідилію з сином і дружиною (фото) 14:05 1 коментар

"Вмовити головного Ревізора країни на родинну зйомку майже нереально", - заявила дружина Миколи Тищенка Алла та все-таки вмовила коханого на фотосет. Разом зі своїм м’язистим чоловіком молода білявка попозувала у...

Більшість франківських депутатів вчасно звітують за роботу та зустрічаються з виборцями, – експерт 12:26

12 грудня представники ГО “Центр Політичних Студій” презентували результати моніторингу здійснення прийому виборців та звітуванню перед виборцями депутатів Івано-Франківської міської ради.   Керівник проекту в Івано-Франківську Михайло Джогола розповів, що...
 • ріел ІФ виринаюча