Траса на Буковель стоїть у багатокілометровому заторі – в Делятині люди перекрили дорогу (фотофакт)

Вранці 1 червня жителі Косівського та Надвірнянського районів перекрили дорогу у Делятині з вимогою відремонтувати автошлях Яблунів – Делятин.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/r/j/rjcsd2.jpg

Прикарпатці оголосили безстрокову акцію протесту – доки не виконають їхніх вимог. На протест вийшли більше сотні людей.

У напрямку “Буковелю” утворився багатокілометровий затор в обох напрямках. В заторі стоять 4 автобуси з дітьми.

За словами поліціянта, який знаходиться на місці події, уже найближчим часом повинна приїхати дорожня техніка. Аби техніка змогла проїхати, правоохоронці перекрили дорогу за півтори кілометри до протестувальників, інформує КУРС.

Перший заступник голови Служби автомобільних доріг області, який є на місці, каже, що підписане розпорядження ОДА про виділення 40 млн. грн. на ремонт цієї дороги від Яблунева до Делятина. І вже був проведений тендер. Цих грошей має вистачити на 10 км нової дороги.

Протестувальники кажуть, що не відкриють дорогу, поки не буде техніки.

Акція протесту була анонсованою: Служба автомобільних доріг в області та правоохоронці були поінформовані.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/l/j/ljhjuf.jpg

(Visited 4 635 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Вчора треба було перекривати, коли “гарант” був тут!

   Гість,

   Треба було, але акція була анонсована набагато раніше ніж приїзд пороха

    Гість,

    Тоді б грошей точно не дали, а так дадуть на ремонт. Простим людям не тсрашно дорогу перекрити, а тому хто гроші дає і в амрію забирає. Порошенко б одразу присалв воєнкомат і спілку в ато забирати, а водії з пасажирами просто стоятимуть і мучатимуться проклинаючи “туристичний край”.

   Гість,

   Той великий начальник семанів любомир брехливий злодій.

  Гість,

  А чому мають страждати тисячі невинних людей що проіжджають. Гуцульске бидло тільки про себе думає.

   Гість,

   Правильно зробили. Людей шкода, але інакше їм би не видіти тої дороги як своїх вух!

   Гуцул щей дикий,

   Ти сам бидло!!!! Там теж живуть люди, і хочуть щоб були нормальні дороги!!

   Гість,

   В якій ти машині сидиш?

   УКРАЇНЕЦЬ,

   Супер- так і потрібно вирішувати любі проблеми (колективно і в наглу) – увесь світ так вирішує…
   А всі коментарі з негативом – то від “тупих”, які звикли що за народ хтось подбає…

   Гість,

   Шкода, що поліцаї не прислали фугон “масок-шоу” з автоматами, кілька пострілів в повітря і ці уроди швидко б втекли, а не тримали людей в таку спеку в автівках. Хай пікетують “Автодор”, а не роблять людей заручниками ситуації.

    Буковель,

    Ославах точно не має, про тих мешканців хтось думає? думає як діти до школи добираються, чи як швидка має доїхати? Тому особисто я підтримую цю акцію!

   Гість,

   Ти сам бидло думаєш дюдям місцевим і не місцевим і туристам подобається їздити такими дорогами. А коли зроблять дорогу то ще нераз згадають і подякують за нинішні події

  Гість,

  гуцули фіри мають, коней.Нашо їм дороги, верхи на конях нехай скачуть.Сідла і шпори їм можуть купити

  Гість,

  Підереси вони,хотя би людей з малими дітьми поопускали.

  Гість,

  Уроди навіть людей з малими дітьми не пускали!

  Франківець,

  А чого ж вони не йдуть під білий дім і не пускають чинуш на роботу? Це так само, а може й більше приверне увагу до цієї проблеми. Чому мають страждати невинні люди? Запакувати отих дибілів в машини поліцейські з одним маленьким вікном і нехай посидять так на сонці хоча б день, тоді б вони по іншому “заспівали”. У Франківську теж дороги є погані, то що перекривати вїзди у місто? Хоча після такого також зібрати підписи, активістів і не пускати їх у місто, ну хоча б того що від них смердить і говорити вони нормально не вміють. Думаю зраділи б всі мешканці.

   Гість,

   У Франківську є погані дороги, але ні одна не зрівняється з тією, при чому їх можна об”їхати добрими дорогами. Там люди такої можливості не мають.

   Гість,

   А давайте іноземців не пустимо в місто. Вони тоже не вміють нормально говорити. Шось там пашталакають по англійськи… ні хєра не розумію…

   Гість,

   Абсолютно підтримую – є чиновники їх і хай в сміттєві баки кидають куди податки поділи, а не на інших таких же людей нападають і змушують в жару з дітьми на спеці стояти. Обійти трасою те село і забути раз проти чиновників виступати бояться, а проти інших люедй з радістю. Хоч би не в жару перекрили і таблички написали попереджуючі зазделегідь щоб заторів не було і була можливість розвернутись. А так все вийшло проти звичайних людей.

  Гість,

  А, як вирішити проблему??? Одні хотять краще жити інші просять, що їм дуже добре живеться і змін не хотять. Життя чудове, роби що хочеш, Закони не працюють. Просто райське життя. А тут дорогу перекрили і на відпочинок не доїхати. І людям байдеже, що ти крутий. Ти вже приїхав, виходь.Пора вже із народом рахуватися.Народ – це велика сила.

   Гість,

   Демократія – це влада більшості. Спочатку ремонтують дороги де їздить найбільше транспорту, а потім решту по черзі. Зараз кожен із найвіддаленішого закутку почне перекривати міжнародні траси, бо йому дорогу не зробили…тай подивитись на тих перекривальників хЄрових, 99% що жоден з них не платить податків. А тільки хоче щоб йому все прийшли і зробили, а ле то вони і після того будуть незадоволені.

    Гість,

    Спочатку ремонтують дороги, де більше транспорту, через кілька років знову ремонтують ті дороги, потім знову. А дорога ЗАГАЛЬНОГО користування Яблунів- Делятин стоїть 30 років без ремонту. А там тому і менше транспорту, бо нема дороги. 30км треба їхати 2 год. А декому ще до тої траси треба добиратись по 5-10км. Така от демократія.
    Про податки:
    1. Невже Ви думаєте, що там немає ні одного підприємця?
    2. Невже Ви думаєте, що там нема нікого, хто працює на державній роботі?
    3. Найголовніше. З кожного купленого літра бензину 6 грн йде на дороги. Я думаю, що сума вже назбиралась більше ніж достатня.

  Вася Буджак,

  та я під Франківськом не годен дороги зробити не те що в диких селах серед гір.Хочте шутру вам підвезу позасипаєте ямки.

  Гість,

  Молодці))) тільки таким способом можна заставити владу щось робити

  Гість,

  Дуже смішно,дикі села- серед гір-та там живуть такі ж українці,як ми з вами.До слова ,дана дорога років з 15 не бачила навіть ямкового ремонту!!!!В с.Середній Березів як у 2008 році була повінь ,міст знесло водою ,там до сьогодні засипано землею і ніхто нічого не робить!!!Цілком підтримую цих людей.Якщо деякі мудрегелі-дописувачі вважають за норму 18 км їхати 60 хвилин ,будь ласка спробуйте цей “екстрим”.

   Гість,

   Біда в українців у тому, що вони тільки проти слабших можуть виступати. В даному випадку водії виявились слабші, бо вони не обєднані дибільною ідеєю: покарати простих людей за дії чиновників, які за поганий стан доріг і відповідають. Найкраще в даній ситуації це пройтись по кілометрових заторах і обєднатись водіям. У кожного ж у машині є якась залізяка, якою можна “перекрити” мітингувальника, водіїв точно назбирається більше. Або кожен водій взяв би каменюку і кинув у тих придурків. Є вже навіть такі преценденти по Україні. І о чудо!!! Срані мітингувальники тікають як щурі !

  Гість,

  Охреніти в таку жару дорогу перекривати. Уроди кінчені. Хтось заплатив за акцію здоїти грошей. Місцевим байдуже аьо й краще – заробляють більше коли автомобілі зупиняються частіше. Поліція гав ловить. Їй теж напевно підмазали бажаючі взятись за ремонт дороги. Це ж яка блін філософія в голові – напаскуджу іншим на дорозі що мені відремонтували. Але в Україні роби що хочеш аби гроші комусь приносило.

   Гість,

   Скоти і бидло! Хіба можна вирішувати свої проблеми за рахунок інших людей? Це ж дорога міжнародного значенння. Люди сиділи в своїх автівка на такій спеці, до когось навіть викликали швидку допомогу. Не було можливості навіть купити воду чи піти в туалет. І автівки не у всіх нові, з кондиціонерами. Перекрити дорогу, коли їхав Порошенко з свитою – кишка тонка. На кращу дорогу це бидло не заслуговує.

    Гість,

    То треба було прийти і перекрити а не пиздіти

    Гість,

    Чуєш ти бидло, ці люди що тепер їздять собі на буковель Яремча відпочивати це вони не мучаться, мучаться ті люди які в спеку колишаться тими дорогами, і нераз людям викликають швидку, ні в яке місто нормально немож поїхати, інакшого вибору немають ці люди

    Гість,

    Самі ви бидло, нічого і ні яким чином добитися від брехливої влади не хочете, а людей, у яких виходу нема, підтримати не хочете!!! Лиш би обсипали, возмущаються і кричали б у чатах, а робити нічого як не хотіли так і не хочете

  Гість,

  Як зараз ситуація на ділянці у Делятині?
  Можна проїхати?

  Гість,

  Ми проїхали! зі сторони Яремче вертались, 4 год як на кордоні, але ми пвдтримуємо цю акцію! Київ з Вами!

  Гість,

  40 млн. треба, як сказав заступник Слжби Автомобільних Доріг… А от цікво : в яку суму обходиться утримання обласної САД в рік? І що конкретно робить ця сама САД?! Тендери проводить і т.д. … А не може цю ж саме формалістику виконати якись підрозділ ОДА, наприклад. А зекономлені гроші на утриманні САД – спрямувати рна якусь КОНКРЕНТУ ділянку дороги! А вони ж ще крім зарплат – грандіозні суми просто крадуть за результатами тих самих тендерів…

   Гість,

   В ОДА вже є така ж структура, їм передали частину доріг, а толку!!!! Вже домовились щоб і далі Служба доріг за них всю роботу робила, бо нема кому. Там немає жодного спеціаліста, навіть керівника взяли бувшого начальника САД. В ОДА одні нероби , там немає спеціалістів жодної галузі, одні хапуги, які без відкату навіть дупу не піднімуть.

  Гість,

  А ті гуцули хоч заробили на ту дорогу яку вимагають побудувати. Вони всі або на заробітках або сидять вдома і крадуть ліс. То ж до бюджету не сплачують податків. Більше того ще й смокчуть з бюджету собі доплати 25 процентів до зарплат і пенсій за надумані так звані гірські. Люди живуть в екологічночистій курортній місцевості і за це Україна їм ще й доплачує. Так вона ще й набираються хамства перекривати дорогу і робити прикрощі людям що годують тих нероб

   Гість,

   А ти чого до гуцулів їдеш? Люди хотять краще жити, пдв на всі продукти і послуги держава збирає з нас то сому ми не можем вимагати гарну дорогу

  Гість,

  Дорога не розкіш – і не треба гнути беленду . Закінчились гроші??? Де дорога до Верховини ??? Пора до справи!

  Гість,

  А скільки на тих не відремонтованих дорогах стається аварій. Через те що яма на ямі і їдеш все одно що на права здаєш. Не краще їхати гарною дорогою? Чи вам пофік ви ж всі на джипах.

  Гість,

  Яка зараз ституація на дорозі, хто знає підкажіть, проїхати можна?

  Гість,

  Скажіть, дорога вже відкрита?

   Гість,

   А де влада Надвірнянська і Делятинська? Чи їм наплювати: холопи почубляться а гроші підуть куди треба.

  Олександр,

  Правильно зробили люди. Інакше до цієї проблеми не привернути увагу.ті поци,що приїхали семанів і рачкевич ,розікрали гроші на ремонт доріг,побудували собі хати,розкупили квартири, машини… А так навчилися брехати дивлячись людям в очі. Це вони бидло пихате.

  Гість,

  Шановні громадяни, ті що називають мітингувальників “бидлом”, ласкаво просимо, проїхатися маршрутом Яблунів- Делятин, на будь-якому транспортному засобі а особливо населеними пунктами Нижній Березів та Чорні Ослави у будь- яку погоду і тоді когось обзивати , можливо після такої подорожі вам вже нічого не захочеться. А жителі цих сіл вже роки їздять такою дорогою і з малими дітьми і хворі та ін. Майте совість!!! Підтримайте людей! Не хаміть! Ми такі ж як ви!!!!!

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:5226

загрузка...

Навіщо так гаряче: відома франківчанка Тіна Кароль оголила стрункі ніжки у пікантній спідниці 15:38 1 коментар

Артистка показала, як проводить час в Америці. Українська співачка Тіна Кароль, яка підписала контракт з відомою американською студією у Нью-Йорку, у вільний від справ час насолоджується в США відпочинком. Так,...

Зробіть крок, що гарантує роботу 09:53 2 коментарі

Успішна кар'єра у сфері інформаційних технологій залежить від якості освіти, викладачів та навчальної програми. Отримати практичні знання, які допоможуть знайти цікаву і високооплачувану роботу, можна у Комп'ютерній Академії “IT STEP”: міжнародному...

Відомий прикарпатський комік Місько Батяр закликав не засмічувати природу (відео) 23:20

Популярне еко-відео про СМІТТЯ! Так, так, популярні блогери теж говорять про сміття. Бо тема захисту довкілля занадто хвилююча. Коли ми всі почнемо зважати увагу на проблему сміття і перестанемо вважати...

Наші профі. Закордон: перший гол Худоб'яка на Кіпрі 23:08

Півзахисник Ігор Худоб'як відзначився дебютним голом у першому дивізіоні чемпіонату Кіпру, "Астана" Романа Григорчука знову перемагає - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Закордон". Кіпр. Панкіпріанський...

Івано-Франківськ: в одному із магазинів по вулиці Коновальця неповнолітнім продавали алкоголь (фотофакт) 21:19

20 березня 2019 року робочою групою з питань виявлення продажу алкоголю неповнолітнім встановлено та зафіксовано продаж алкоголю неповнолітній особі в магазині "Продукти", що знаходиться за адресою: вул. Коновальця, 146в. Представниками...

Як прикордонники охороняють кордон у Карпатах (фото+відео) 20:56

Відділ прикордонної служби «Шибене» – один із найвіддаленіших відділів Чернівецького прикордонного загону, який оберігає державний кордон України. Розташований у присілку Шибене, що поруч з селом Явірник, на Прикарпатті. Із Шибеного...

Журналістам вдалося віднайти більш чіткі фото «тітушки», який напав на їхнього колегу під час сутичок у Франківську – усіх небайдужих просять допомогти упізнати нападника (фото+відео) 20:35 6 коментарів

Журналістам вдалося віднайти більш чіткі фото «тітушки», який напав на їхнього колегу під час сутичок у Франківську – усіх небайдужих просять допомогти упізнати нападника Позавчора, 19 березня, під час конфлікту...

Невиліковно хвора долинянка просить допомогти зібрати кошти на операцію 18:51

Христина Паршенцева з Долини 30 років страждає на невиліковне генетичне захворювання – недосконалий остеогенез, яке в народі називають «кришталева хвороба». Її кістки настільки крихкі, що кожен крок несе загрозу перелому....

З Прикарпаття депортують 21-річного пакистанця (фотофакт) 18:12

З Івано-Франківщини у примусовому порядку відправляють до країни походження 21-річного громадянина Пакистану. Таке рішення прийнято після того, як працівники міграційної служби уважно вивчили документи та обставини перебування іноземця на території...

Намисто і квіти - як українки одягались 100 років тому (фото) 14:05

Українські жінки прикрашали святковий одяг намистом, квітами та вінками. Орнамент на вишитій сорочці відрізнявся залежно від регіону. Прикрашали переважно святковий одяг. Побутовий робили простішим, передає "Главком". У харківській області переважають...

В Івано-Франківську п'яний чоловік розгулював містом із автоматом у руках (фоторпортаж) 13:42 2 коментарі

20 березня близько 23-ї години на вулиці Галицькій перехожі стали очевидцями, як якийсь невідомий погрожував здійснити постріли. Заявник повідомив про це поліцію. І додав - у руках чоловік тримає автомат....

Анатолій Гриценко представив свою команду на Марші єдності в Івано-Франківську (фото+відео) 13:39 9 коментарів

В Івано-Франківську відбулася спільна акція партій демократичної опозиції «Марш єдності заради порядку». На Вічевий майдан прийшли тисячі людей. “Ми зруйнували міф, що українські демократи не можуть об’єднатись. Ми змогли. Демократи...

Зірковий франківець Юрій Горбунов номінований на премію “Тато року 2019” 12:57

Відомі українські телеведучі каналу 1+1 – Юрій Горбунов та Володимир Остапчук потрапили до списку номінантів премії Тато року 2019,  у категорію Тато зірка. Всього оголошено 35 номінантів у 6 номінацiях: Тато-зiрка, Тато-спортсмен, Тато-лiкар,...

Івано-Франківськ готується до «Французької весни» 12:26

У Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль ”Французька весна”. Про це повідомили у середу, 20 березня, на прес-конференції в ”Urban Space 100”. Цього року обіцяють більше різноманіття заходів і жанрів, ніж минулого...

Усміхнена Тоня Матвієнко зачарувала весняним образом (фото) 12:03

Артистка показала світлини з нової фотосесії. Українська співачка Тоня Матвієнко, яка випустила сумну пісню, яку їй вперше написав чоловік Мірзоян, знялася у новій фотосесії. На сторінці в Instagram виконавиця запостила...

Меланія Трамп повторила свій минулорічний образ: фотофакт 11:02

Перша леді США Меланія Трамп взяла участь в офіційній зустрічі Білого дому. На заході вона засвітила стильний костюм, який вже одягала у березні 2018 року. Меланія Трамп вміє дивувати публіку...

Відома франківчанка Тіна Кароль похвалилася контрактом у Нью-Йорку (фото, відео) 10:33

Співачка Тіна Кароль вирішила спробувати свої можливості на Заході і підписала контракт із лейблом у Нью-Йорку, де записуватиме англомовний альбом. Своїм досягненням артистка похвалилася в Instagram, зізнавшись, що мріє стати...

Жителі Косівщини та Надвірнянщини обурені дорогим та неякісним ремонтом доріг, який виконала фірма прикарпатського нардепа Шевченка ПБС (відеофакт) 09:15 3 коментарі

Жителі Косівщини та Надвірнянщини обурені жахливим ремонтом доріг, який виконала фірма прикарпатського нардепа Шевченка ПБС. Мова йде про дорогу Яблунів-Делятин Як йдеться у відео, яке поширюють користувачі соцмереж, гарантійний термін...

«Мистецтво починається з уяви» або як у Івано-Франківському ляльковому театрі створюються ляльки( фото ) 09:00

21 березня відзначається Всесвітній день лялькаря. Саме в цей день всі професіонали і прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря. Якщо замислитися, то ляльковий театр розпочинається з людини, яка проводить...

10-та і 80-та бригади кличуть прикарпатців на службу за контрактом (відео) 23:20 2 коментарі

Військові запрошують мешканців Івано-Франківщини на службу за контрактом. На службу за контрактом запрошують 10-та ОГШБр та 80-та ДШБр. Умови військової служби за контрактом щороку змінюються і вдосконалюються. З'явилися сучасні зразки...
 • ріел ІФ виринаюча