pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Франківську багатодітній мамі дали кімнату, в якій неможливо жити13 Лют, 17:48

Вчора, 12 лютого, відбувся прийом громадян у міського голови Руслана Марцінківа. Втім, замість нього прийом здійснював його перший заступник Микола Вітенко.

На прийом прийшла фахівець соціального центру з багатодітною мамою. Вона розповіла, що ця жінка має інвалідність, а також троє дітей. Однак немає, де проживати, пише ГК.

Також посадовиця зазначила, що жінці дали кімнату в гуртожитку по вул. Військових ветеранів 10/А. Однак та зовсім не придатна для життя, оскільки там немає світла, води, тепла і каналізації. Відтак багатодітна мама знімає житло і платить за нього 3 тисячі, оскільки іншого виходу немає. «Чи могли б поміняти кімнату? Щоб вода і опалення хоча би були», – поцікавилась жінка.
Начальник відділу реєстрації і обліку житла Надія Храбатин пояснила, що жінка жила у Снятинському інтернаті, а потім народила дітей і переїхала в Івано-Франківськ.

«Мер пішов на поступки, щоб приписати її, аби вона мала можливість стати на квартирний облік та отримувати соціальну допомогу. У тій квартирі справді неможливо проживати. Ми дали житло фактично для прописки, а не для того, щоб жити. Хіба відміняти рішення і шукати щось нове», – зазначила Храбатин.

 

 

(Visited 252 times, 1 visits today)