У Івано-Франківську чоловік у магазині двічі заплатив за придбаний товар

Вчора на своїй сторінці у соціальній мережі Олександр Заславський опублікував допис у якому розповів, що його змусили двічі платити за товар в АТБ.

Чоловік розповів, що на касі оплатив продукти карткою, але на виході його запевнили, що оплата не пройшла.

“Отже, є такий магазин АТБ-Маркет на вулиці Мельника. Зручне розташування, якраз між хатою та офісом, зробило мене постійним відвідувачем цієї торгової точки ще з моменту відкриття. Але тут трапилась дуже прикра несподіванка, навіть не несподіванка, а соковита така купа гімна, у відносинах між мною і АТБешкою у п’ятницю, 14 червня.
Нічого не підозрюючи, знаходячись у цілковитій свідомості та повному розквіті сил, прийшов у магазин, набрав собі помідорів, огірків, цибулі, оливкової олії та азербайджанського чаю, я прийшов на касу. Вистояв чергу, насвистуючи собі під ніс якусь пісеньку та мріями я вже був вдома, і, навіть, уявляв собі, як я зроблю миску салату та вип’ю вищезгаданого чаю, який вже встиг полюбити, перебуваючи у сонячному Азербайджані нещодавно. Касирика попробивала мої продукти, я простягнув картку. Щоб не виникало додаткових питань – я дуже часто, майже завжди розраховуюсь з картки, бо це стільно-модно-молодьожно. Ну, і готівки намагаюсь з собою носити мінімум. Отже, провела вона мою карточку, ну я собі розвернувся та й пішов до виходу – подумки вже я перебував вдома, солив салатик і заправляв його оливковою олією. Але тут мене зупинили і повідомили, що оплата не пройшла. Я ґречно вибачився, витяг з кишені свого смартфона та перевірив – вказана сума була списана з мого рахунку. Кажу, що гроші в мене з рахунку зникли і мене нібито нічого не мало б гребсти, оскільки за товар я заплатив. Але тут підбіг охоронець і заборонив мені рухатись в сторону виходу. Щось доказувати йому було марно, тому я й вирішив подзвонити по телефону керівника магазину, що який був написаний на оголошенні поруч.
Практично одразу з’явився керівник магазину, вдав що мене не впізнає (залишимо це на його совісті) і теж, практично одразу повідомив мені що товар не оплачено, чека я не маю, значить я продукти вкрав і мене ніхто з ними не випустить з магазину. Я щось намагався пояснити, але йому пояснити теж було марно. Директор магазину пояснив мені, що гроші обов’язково повернуться мені на рахунок протягом двох годин. Ще він ніс якусь нісенітнецю стосовно овердрафту, що я не працював в торгівлі, а він взагалі заслужений юрист України чи шо. Забігаючи наперед скажу, що директор мене здурив, грошей я так і не побачив.
Я був впевнений у своїй правоті. Кажу, раз ви мене тут незаконно утримуєте, значить я викликаю поліцію. Копи приїхали миттєво, хвилин за 20, я роз’яснив їм дану ситуацію. Але наша поліція розводить руками і каже, що нібито і я маю рацію, і АТБ. Жодних, повторюсь, жодних дій, аби мене як споживача захистити, наша нова поліція і не планувала робити. Мене це вкрай стало підхарювати, думаю – фіг з вами, оплачу я продукти ще раз, може дійсно стався збій, про який директор в зверхній ультимативній та якійсь, я би сказав, злегка хамовитій формі мені намагався вбити в голову. Дав їм гроші готівкою, касирка відрахувала решту. Коли перераховував решту, то думав що це я звичайно дарма погодився ще раз оплатити, але був морально виснажений та змучений – більше години я провів біля кас, де на мене чинили моральний тиск, не випускали ні на крок, навіть банально в туалет, а охоронець, божий одуванчік, який важить рази в два менше за мене, навіть не боявся мені погрожувати.
Коли повернувся додому, трошки вспокоївся та з’їв нарешті трошки салату, але настрій був зіпсутий. Я ж двічі заплатив за один і той товар – один раз з картки, а другий – готівкою. Мене протримали годину в магазині і, і навіть не вибачились.
Тому я дочекався, доки пройде обіцяні директором дві години, перевірив рахунок, але грошей так і не отримав. Я практично одразу ж написав йому СМС, що все ще налаштований вирішувати питання по-хорошому. Але не царське це діло, щоб такий шановний поважний пан директор мені відповідав. Я дочекався ранку і подзвонив знову. Замість вищезгаданого директора трубку зняла якась цьоця, вона представилась Мар’яною Петрівною і все намагалась панібратські назвати мене Сашою. Сказала, що допомагати мені ніхто не буде, та і грошей теж я не побачу найближчим часом. Знову навіть не подумала вибачитися.
Ну і гаряча лінія, на яку я дзвонив неодноразово теж, в принципі, мені нічім не допомогла: «Ваше звернення буде розглянуто протягом 7 днів і взагалі, шо ти від нас хочеш».
Тоді я їй запропонував таке:
1. Переді мною вибачається директор магазину
2. Кошти, які я витратив, працівники АТБ переводять на благодійність, Госпітальєрам. А я, у разі отримання коштів назад на картку, обов’язково їх поверну особисто в руки або директору магазину або отій Мар’яні Петрівні, його заступниці. І сам навіть вибачусь.
Проте на компроміс дана Марьяша йти не хоче, і запропонувала мені чекати.
Дуже шкода, що воно так вийшло. Але я все ж-таки вважаю, що правда за мною.

Тому вважаю, що АТБ – зовсім не лояльні до мене, напрочуд лояльного до них клієнта, який дуже довго терпів перед тим, як винести це питання в публічний простір”,- написав чоловік у своєму дописі.

(Visited 2 674 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Скільки тексту ні про що. Справжня епопея написана з ситуації, які трапляються кожен день. Чувак вирішив чи то пожалітися чи то повимахуватися. Питання до видання! Вам не ліньки було набирати оте все?

   Гість,

   Чувак висвітлив проблему. що тобі не сподобалось??

    Гість,

    висвітлив проблему? його не можна пускати до грошей не то що чужих, а, навіть, до своїх.

   Гість,

   Ідіотизм. Розрахувався карткою, взяв чек і послав всіх нах… і охоронця і директора-юриста і селфіків.

  Гість,

  Напевно щось вкрав раніше або вже були з ним проблеми.

  Гість,

  Звертайтесь у службу захисту прав споживачів і в антимонопольний комітет. Дуже прикро, що ваш улюблний супермаркет так з вами, з постійним клієнтом вчинив. Особисто я люблю торбу в Коломиї. Найкраще обслуговування!!! Тому рекомендую всім

  Гість,

  АТБ – сепаратюжний магазин, нема чого там скуповуватися… :-/

  Назар,

  Хай клієнт піде в банк і візьме виписку з рахунку. В цього лоха напевне не пройшла проплата. Я, як людина, пов’язана з банками, не раз з таким стикався. А то пише всяку хєрню замість того, щоб спочатку перевірити. А цей примітивний ресурс ще постить це.

   Гість,

   Мабуть таких “лохів” у нашій країні багато, себе я також можу до них зарахувати, оскільки у мене сталася така ситуація з Приват Банком. Коли поповнювала картку готівакою, набрала суму поповнення і запхала гроші, на терміналі висвітилася сума комісії, оскільки при собі більше не мала грошей тим більше дрібних, натиснула завершити операцію і наївно думала що гроші мені зарахують з мінусом не сплаченої мною комісії. Та гроші так і не зарахували. Багаточисельні звернення на гарячі лінії, до працівників банку не привели до жодного результату. Звернення розглядалися спочатку добу, потім 7 днів, потім ще і ще. І хоча банк мене ідентифікував по номеру телефону, і точно було відомо час, номер терміналу, камера, зрештую, гроші мені так і не зарахували. Спочатку запевняли щоб я не хвилювалася. їх зарахують, потім казали що після інкасації коли виявлять лишні в терміналі, остаточно сказали що грошей моїх в терміналі так і не знайшли, очевидно, після того як я пішла від терміналу, він, мабуть, повернув мені мої гроші і їх забрав наступний користувач. Хтось може в це повірити? Комусь відомі випадки, щоб термінал випльовував назад грорші?

  Гість,

  Найголовніший висновок в цій історії такий , що завжди треба брати чек після оплати. Це документ , який підтверджує , що ви купили , скільки купили , коли і де купили , і що найголовніше – за все це заплатили. З написаного видно , що касир пробив товар і покупець пішов. За чек не згадується. Точніше , згадується пізніше , вже коли покупця не випускала охорона , і згадується , що того чека в нього нема. Тому саме на чеку варто і зупинитися. Якщо покупець його просто не взяв на касі , то потрібно було повернутись і забрати , після того , як виникло недорозуміння. Ну , а якщо чека не вибив касовий апарат , бо не пройшла оплата через картку , а покупець спішно побіг робити салат, то це вже трохи інша історія…

   Гість,

   АТБ другосортні магазини. Там завжди намагаються обрахувати. Та й товари низької якості. Я закуповуюсь в Рукавичці, Сільпо, Велесі – смачно та безпечно.

    Михайло,

    дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
    Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Хомяк,

  Мені також довелося заплатити 2 рази за доставку на “Новій пошті” в відділенні Нової пошти с. Угринів, вул. Хіміків 5 б. Довелось чекати повернення коштів 3 місяці. Начальник відділення Ксенія так і не вибачилась перед мною. Це постійно на цьому відділенні. І всім пофіг.

  Гість,

  В кожному магазині можуть виникати якісь проблеми , незалежно від мережі. Особливо після того , як злочинні уряди Яценюка та гройсмана заборонили будь-які перевірки всіх виробників та торговців. І я би навіть не робив поділу на гірших та кращих . АТБ відвідую рідко , але коли там бував , то жодних проблем не виникало. Зате ледь не кожного разу , коли буваю в Торбі , виникають якісь недорозуміння. Ця мережа тривалий час незаконно стягувала з покупців “оплату за обслуговування”. Тепер це відмінили , але магазин тепер це заклав в цінах товару , значна частина яких відрізняється між тією , що на прилавках і тим , що вибивають на касі. Ще там можуть на касах пииписати більше одиниць товару , аніж ви взяли на правді. Але ці порушення є типовими для всіх мереж , через повну відсутність контролю з боку державних органів. Тому треба завжди бути пильними.

   Гість,

   Торба Торбі різниться. В Коломийській Торбі ще жодного разу не намахали. Мабуть все ж ефективна робота магазину залежить від керівника магазину і адміністратора, від іхньоі грамотності, компетентності і культури виховання також

  Гість,

  дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
  Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Гість,

  Це все від незібраності думає про салатик, а на гроші уваги не звертає, навіть чек не бере, а тоді АТБ буде правий, бо в нього немає доказів.

  Гість,

  Чек треба було взяти, але якщо було повідомлення в телефоні від банку, то принципово не потрібно було платити. Потрібно було складати протокол і навіть їхати в участок, але в жодному разі не платити. Зараз рекомендую подавати в суд на всю компанію і вимагати моральне відшкодування в максимально високому розмірі.

  Гість,

  ЧОМУ ПОКУПЕЦЬ НЕ ВЗЯВ ЧЕК ? сТІЛЬКИ НЕРВІВ І БУМАГИ ПОТРАЧЕНО .

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9247

загрузка...

Івано-Франківськ потребує понад 120 мільйонів гривень на заробітні плати медикам та освітянам 22:44

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради розглянули питання про виконання бюджету за перше півріччя 2019 року. За словами начальниці фінансового управління Вікторії Сусаніної, на заробітні плати медикам та освітянам потрібно...

Прикарпатців запрошують на Всеукраїнську прощу до Крилоса 22:10

3-4 серпня відбудеться Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони, що в с. Крилос. Традиційно 3 серпня паломники, одночасно вирушатимуть пішою прощею із Івано-Франківська, Калуша, Галича та велопрощею із Голині, інформує пресслужба УГКЦ...

Учасники АТО з Калущини зібрали для тяжкохворої дружини ветерана 50 тисяч гривень 21:41

З метою збору коштів для допомоги онкохворій матері чотирьох дітей та дружині ветерана АТО Світлані Ткачук у Калуші відбулися три благодійні “Музичні марафони”. Як повідомив голова Спілки учасників АТО Калущини Олександр Соколовський, на...

Франківські школярі запропонували зробити пішохідні переходи у місті кольоровими 21:15

Вихованці навчального центру "Англійська Хелен Дорон" запропонували міській раді Івано-Франківська нанести кольорову розмітку на пішохідні переходи в місті. З такою пропозицією сьогодні вони прийшли до міського голови Руслана Марцінківа, передає Фіртка. "Сьогодні...

У Франківську муніципали допомогли чоловікові, який розбив собі голову (фотофакт) 20:56

Сьогодні, 18 липня, в Івано-Франківську близько 13 години працівники Комунального підприємства “Муніципальна варта” по вулиці Мазепи виявили чоловіка з травмою голови. Коли ми до нього підійшли, то він лежав на...

В Івано-Франківську відбудеться традиційний велопарад дівчат 19:46

Франківських велокрасунь запрошують долучитися до дев'ятого велопараду. Збір та реєстрація на площі "Бастіону" Маршрут: Площа Бастіону - Низова - Майдан Шептицького - Галицька – Шеремети - Лесі Українки -Сотника Мартинця...

На Прикарпатті чоловік з вистрілив в голову молодику – потерпілому ампутували око 18:55 1 коментар

Конфлікт стався 14 липня у Калуші. Місцевий житель побачив компанію молодих людей і вирішив, що вони поводять себе неадекватно. Він витягнув із рюкзака травматичний пістолет з гумовими кулями та вистрілив...

Прикарпатця звільнили із високої чиновницької посади 18:37 7 коментарів

Президент України Володимир Зеленський оголосив про відсторонення від виконання обов'язків керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Про це він заявив під час засідання Нацради з питань антикорупційної політики. "Якщо взяти Укртрансбезпеку. Україна...

На Яремчанщині укріплюють схил на дорозі держзначення (фотофакт) 18:13

У селі Татарів Яремчанської міськради на дорозі Н-09 Мукачеве – Львів взялися за укріплення схилу. Про це повідомили на сторінці у соцмережі Служби автомобільних доріг в області. Укріплення відбувається за рахунок влаштування...

В центрі Івано-Франківська діють шахраї (відео) 17:49 1 коментар

У Івано-Франківську активізувались шахраї. Не приємний випадок трапився у кафе-ресторані Бест Бургер в середмісті Франківська. "Вчора, о 19:30 до нас в заклад зайшли особи ромської національності, замовили 1 фанту, а потім -...

Прикарпатські рятувальники пильнують громадян, які приходять відпочивати до водойм 17:13

17 липня 2019 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 4 рейди моточовном. З 11.00 до 21.20 в районі міського пляжу виставлено рятувальний пост,...

У Галичі невідомі замінували водоканал 17:11

У зв'язку з анонімним телефонним дзвінком про мінування водопроводу та зараженням води, зараз проводяться заходи по евакуації працівників водоканалу (с.Шевченкове) та перекриття постачання води водопроводом в місто (на невизначений час),...

Страли відомі нові подробиці ДТП на Прикарпатті, в якій загинув велосипедист 16:52

Як повідомлялось раніше, дорожньо-транспортна пригода трапилася 17 липня в селі Бовшів, що в Галицькому районі. Велосипедист 1959 р. н., житель села Задністрянське Галицького району, виїжджаючи з спуску другорядної дороги на головну дорогу, проявив...

Аналог "Синього кита": в Україні почали бити на сполох через нову небезпечну гру 16:30 1 коментар

Міністерство внутрішніх справ України  попередило про нову небезпечну для дітей гру під назвою "Зникнути на 24 години". Про це повідомила пресслужба відомства на сторінці у Facebook, порівнявши її з суїцидальним "Синім...

Франківські патрульні впіймали двох юнаків з наркотиками (фотофакт) 16:20

Здійснюючи патрулювання, близько 18-ої години інспектори роти ТОР (тактико-оперативного реагування) помітили на вулиці Миру двох невідомих громадян, які, побачивши транспортний засіб поліцейських, почали тікати. Патрульні наздогнали й зупинили незнайомців, які...

Президент відзначив прикарпатських спортсменів, які здобули нагороди на Європейських іграх 15:55

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на II Європейських іграх». Серед нагороджених є і представники Івано-Франківщини. Чемпіона з легкої атлетики Станіслава...

Кандидатка у Верховну Раду з Прикарпаття агітує за марихуану та лає політиків (фото+відео) 15:44 9 коментарів

За звання найскандальнішої кандидатки до Верховної Ради в Івано-Франківській області може позмагатися 26-річна модель Любов Филюк. Вона балотується у 86 окрузі з центром у місті Долина від політичної партії “Опозиційний...

Кандидат від партії Медведчука годував виборців морозивом (відео) 15:38

У Миколаєві кандидат у народні депутати агітував за себе безкоштовним морозивом. Про це повідомляють спостерігачі "Опори" 12 липня у центрі міста відбувся концерт "за підтримки" кандидата-мажоритарника по 129-му округу Максима Невінчанного. Той...

Подружка Богдана розказала про їхні стосунки: "Він прийшов до мене на день народження і вкрав моє серце" (фото) 15:06

Дама серця голови Офісу президента Андрія Богдана, Анастасія Слічна вирішила поділитися деякими подробицями їхнього роману. Зокрема, у коментарі "Страна.ua" власниця бренду купальниківрозказала про знайомство з Андрієм та про те, чим саме...

Візит Зеленського до Івано-Франківська перенесли 14:51 1 коментар

Приїзд президента України Володимира Зеленського в Івано-Франківськ перенесли на наступний тиждень. Про це Фіртці повідомили власні джерела. Він завітає в обласний центр не в четвер-п'ятницю, як планувалося раніше, а вже наступного тижня....
 • ріел ІФ виринаюча