pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську відбудеться відкрита лекція і практичний воркшоп на тему «Фріланс в Україні. Як це працює? Upwork»06 Лют, 15:27

11 лютого о 11.00 в аудиторії №405 Університету Короля Данила кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії УКД, спільно з What IF:Education, РобоклубІФ та Івано-Франківський ІТ-кластер організовують відкриту лекцію і практичний воркшоп на тему «Фріланс в Україні. Як це працює? Upwork».

Захід розрахований на студентів, вчителів інформатики, учнів старшої школи, ІТ-спеціалістів, дизайнерів та представників інших вільних професій.

 

Спікером лекції стане Ігор Лужанський – співвластник ChatBots.Studio, який побудував вдалий бізнес в Neadevis завдяки продажам через Upwork  Профіль в Upwork – https://www.upwork.com/fl/igorluzhanskiy.

 

ІТ, як галузь економіки, в цілому та ІТ-фріланс, як складова частина цієї галузі, у всіх на слуху. Інтернет переповнений пропозиціями почати життя спочатку, долучившись до лав і так величезної кількості ІТ-спеціалістів. Отримавши нові знання, багато хто пробується на посади в ІТ-компанії, локальні та глобальні, але знайти роботу відразу щастить не всім.

Ось саме тоді, в більшості випадків, ми починаємо думати про роботу на фрілансі.

Пошук оптимального майданчику, створення портфоліо (якщо є з чого) і перші намагання отримати контракт.

Багато хто «зрізається» на цьому етапі і полишає спроби бути одним з тих, хто проводить зиму десь на острові посеред теплого океану, попиваючи цитрусові фреші. І це логічно, тому що фріланс – це не тільки пляжі, коктейлі та вільний графік, а ще й велика самомотивація та особиста  дисципліна. І купа, купа проробленої роботи.

 

Запрошуємо приєднатися до нас 11 лютого об 11-й годині, щоб поспілкуватися з людиною, що поринула в джунглі вітчизняного фрілансу і змогла себе там знайти – Ігорем Лужанським. Спікер готовий поділитися своїм досвідом, розповісти про підводні камені та різні течії фріланс руху в Україні, та, зокрема, роботі на платформі Upwork у форматі лекції та короткої сесії для питань-відповідей.

 

Після першої частини події, з тими, хто має практичні питання і хоче зрозуміти як подавати пропозиції так, щоб вам відповідали – відбудеться практичний воркшоп. Участь у воркшопі зможуть прийняти тільки 15 учасників за попередньою реєстрацією.

 

Якщо вас зацікавив наш захід, заповніть будь ласка невеличку форму –

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRe2o7zODxf879yc5zq2innxShd7fAoGwg6pbti7aC28c26Q/viewform

 

Програма заходу

 

Перша частина – вхід вільний.

11:00-12:30

 

  1. Вступ

Факти і міфи про фріланс:

– чим фріланс не є;

– класіфіція проектів і клієнтів;

– типи майданчиків;

– мій шлях у фрілансі;

  1. Старт Роботи в Upwork:

– профіль;

– правила подачі проектів;

– переговори з клієнтом;

  1. Процес роботи:

– «підводні» камені;

– звітність по проекту;

– закриття проекту і зворотний зв’язок;

  1. Що далі?

– своє агентство;

– робота на іншого;

– як більше отримувати.

 

12:30-12:50 Представники [bvblogic] разом з командою IT CLUSTER Academy презентуватимуть для Вас ще один курс по напрямку IT Sales та поділяться власним досвідом як стати успішним Sales Manager в IT-сфері.

 

Перерва

12:50-13:00

 

Друга частина. Вчимося подавати пропозиції так, щоб вам відповідали.

Попередня реєстрація обов’язкова і участь платна – 200 грн. Група – 15 учасників.

13:00-14:30

 

– Аналіз профілів учасників ворк-шопу на Upwork;

– Розбір реальних кейсів;

– Редагування профілів;

– Робота над основами індивідуальних стратегій учасників.

 

(Visited 230 times, 1 visits today)