pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську відкрили «Меблевий парк» (фото)02 Бер, 21:56

Сьогодні у Івано-Франківську відкрили новий простір – «Меблевий парк». Знаходиться він за адресою: вул. Левинського, 1.

«Ми хочемо надати для людей повний спектр послуг для виробництва меблів, аби людина до нас прийшла і замовила усі необхідні речі, потрібні для виробництва меблів: для кухонь, для шаф-купе, для тумб, ліжок, усіх меблів, які потрібні вдома кожній людині. Основний наш клієнт – людина, яка займається виробництвом меблів. Вона в нас замовляє матеріали і продає готові вироби кінцевому клієнту.

«Меблевий парк» – це цілком новий проект і ми стараємося зробити наголос на сервісі та комфорті – і для кінцевого клієнта, і для меблевика», – розповідає засновник компанії «Меблевий парк» Тарас Приступа.

На підприємстві працює сучасне італійське обладнання, яке дає змогу швидко і якісно виконувати замовлення.

Побував на відкритті підприємства і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Чим більше виробництва буде в Івано-Франківську, тим більше буде нових робочих місць, тим більше сімей матимуть матеріальний добробут.

Відкриття такого підприємства означає, що відновлюється виробництво, а це така річ, в яку вкладаються великі кошти, інвестиції і вони будуть працювати роками. Дуже тішимося, що відкрився «Меблевий парк» і хочу побажати їм збільшення кількості виробництва. Ви знаєте, що ця територія була занедбана, років 15 тут не було ніякої діяльності, тому дуже важливо, що такі підприємства відновлюються.

Ми, як міська влада, сьогодні намагаємося сприяти виробництву, йдемо на пільгову оренду землі, сприяємо підприємствам, які легально працюють, сплачують податки. Для міста це надзвичайно важливо, це – резерв розвитку Івано-Франківська», – наголосив мер.

(Visited 2 050 times, 1 visits today)