Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Українці стали менше відпочивати біля моря і більше їздять у Карпати

-Реклама-spot_img
spot_img

У готелях південного регіону України за результатами літнього сезону 2018 року з минулого року скоротився період бронювання з семи до чотирьох днів, при цьому українці стали частіше влітку їздити відпочивати в Карпати.

Результат пошуку зображень за запитом "карпати"

Про це розповів виконавчий директор керуючої компанії Ribas Hotels Group Андрій Маренчук, пише  “Інтерфакс-Україна”.

- Advertisement -

За його словами, це був непростий літній сезон.

“Термін бронювання в південному регіоні значно скоротився, період раннього бронювання – також. Середня тривалість броні в цьому сезоні – чотири дні, в минулому році – сім днів “, – сказав він.

 Маренчук зазначив, що це один з головних чинників оцінки туристичного ринку.

Також представник компанії вважає, що зменшення цього показника свідчить про низький рівень маркетингового продукту більшості курортних готелів країни.

Він вважає, що Кароліно-Бугаз, Грибівка, Очаково, Затока і Коблево стали курортами “останнього моменту”, тобто їх вибирають в останню чергу, якщо не вдалося виїхати на закордонний курорт.

“Це найгірший маркетинговий продукт з існуючих. Його набувають в останню чергу, тому що інші чинники не зіграли: наприклад, не вистачило часу поїхати в Єгипет або Туреччину на 10 днів, тому з’їздили в Затоку на три доби”, – розповів Маренчук.

Він також вважає, що в боротьбі за гостя, що віддає перевагу Україні на тривалий термін, вітчизняні курорти програють іноземним, в першу чергу, через відсутність розвиненої інфраструктури готелів.

“Якщо в Туреччині будують готель в середньому на 300 номерів, то в нашому регіоні такий об’єкт вважається дуже великим. А якщо у готелі невеликий номерний фонд, то вбудовувати басейн, встановлювати водні гірки та іншу розважальну інфраструктуру нерентабельно”, – сказав експерт.

Разом з тим Маренчук констатував зрослу конкуренцію з карпатськими готелями.

За його словами, туризм в Карпатах стрімко розвивається, оскільки гори розглядають вже не тільки в ракурсі зимового “Буковеля”, але і бронюють карпатські готелі і в літній сезон.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Все дуже просто.Нам вже давно замилюють очі.На чорне говорять біле,полюють в очі ,кажуть божа роса.А телебачення зомбує не гірше за російське.

  2. Поясніть мені люди добрі, хотілося би у вас довідатися. Справа в тому що як математик я мислю мовою цифр. То поясніть як може бути так, що ВВП України зріс, якщо до революції гідності він був 180 мільярдів, а тепер 110. Я бачу що тут навпаки падіння, це задача першого класу. Мінус 70. То як може бути ріст, про котрий говорять президент та премєр України. Поясніть мені.
    І ще одне питяння. Гройсман каже що підняття тарифів робить українців сильнішими. Але при мінімалці 3000 гривень, навіть менше, якщо віддати комірного за хату понад 3000 – тисяч 5000, наприклад. То в мене знов виходить мінус. Відємне число. То як це може зробити українців сильнішими? Хіба бомжами. Поясніть мені і це питання

    • “Ми стали жити краще” – сказав уряд. “Ми дуже за вас раді!” – сказав народ.
      Просто в тих сук,що це говорять,насправді достатки ростуть,і вони стають сильнішими.А от населення нищає,та ще й борги,звичайним людям потім віддавати.Нажаль,мало серед нас “математиків”, щоб це зрозуміти

  3. Вони їздять в Карпати дорубувати ліси дял опалення хатів, тому що газ дорогий, палити нема чим

  4. Просто завдяки владі моря стало менше, як і зрештою всього іншого.

    • Не пиши дурниць – Моря менше не стало. – В Криму дуже охоче приймають туристів з України, бо більшість тих, хто раніше їздив туди, відмовилися від поїздок. А хто раніше мав гроші на поїздки до моря, той має їх й зараз…

Comments are closed.

-Реклама-
Квартири Івано-Франківськ
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні