Уряд майже на чверть підняв ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Результат пошуку зображень за запитом "гройсман"

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду, інформує “Українська Правда”.

З 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні Уряду не хотіли би бути на ньому присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

 “Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Гройсман додав, якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Очільник Уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій – отримають її.

(Visited 761 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Ваня из России,

  Ура! Нарешті!! Боже бережи цю владу! Слава Україні!!!

   Гість,

   Скільки б українець не заплатив Фірташу за росгаз, тобі, “Ване из России” Путін нічого з того не дасть. Не доходить? Троль далі, дурник.

  Гість,

  Скоти.Будьте ви прокляті,разом з своїм МВФ

  Гість,

  Не буде життя в Україні!

  Гість,

  Російським тролям, переживайте за свої проблеми, а не наше підняття цін на ваш газ бо вам, не міллерам і путінам, з того ні копійки ні рубля.

   Гість,

   Іди нах”й рогуль. Я не в Росії живу. Жив би я там мені булоб пох. Хоть ти здохни від морозу чи від жари. А через такого дауна як ти українці мають останнє віддати за газ? Щоб ти все життя при такій владі жив. І діти твої теж.

  Гість,

  В Европі, якщо немає 5 доларів у день на одну особу то живуть за межею бідності. Но там ціни трошки меньше.

  Гість,

  Шо ти розкудахтався: на росії століттями живете в ср.ці — і нічого, ще свого царя весь вас в причинне місце цілуєте, на колінах постійно — і нічого існуєте якось, навіть на бояришнік ще лишається. Але все потроху стає на свої місця — без грошей Заходу, без західних технологій і обладнання, людей, які ці технології і обладнання здатні обслуговувати, недоімперія скочується до феодалізму, бананової держави, де голова русогвардії по ТБ виступає як гопник з підворітні, погрожуючи розправою, при цьому розцяцкований як генерали Латинської Америки 70—80 років. Глава розкольницької, єретичної секти РПЦ Кіріл в гордині своїй погрожує Матері—Церкві, забуваючи, що негоже донці так рота до матері відкривати, можна і поза вуха дістати. Те, чого інші встидаються, для вас, убогі єретики — причина для гордості.

   Гість,

   Іди в АТУ придурок.

    Гість,

    Правда очі коле?

    Гість,

    Не істери, він правду написав. Москалям більше діла до “хохлів” і “піндосів” ніж до життя на Росії. І їхати повертатись з України, Європи назад на РФ не хочуть, а гидять тут, розказуючи як треба любити їх “Родіну” і “Царя”.

  Гість,

  Нащо кредит МВФ, якщо його й так розкрадуть? Субсидії потрібно скасувати повністю і націоналізувати облгази щоб не перепродували куплений урядом російський газ. Допомога – як на заході хто справді немає чим платити і у кого замалі доходи. Зараз це під другу лякалку “МВФ нападе” перекачають чергові кошти з бюджету субсидіями і здерши з платоспроможних недостаньохитрозроблених в кишеню Ахметову, Фірташу, Коломойському, Суркісу і іншим олігархам власникам облгазів. Премія в мільярд гривень працівникам Нафтогазу, в якого три кабінети порахувати і підписати скільки газу прийшло і скільки продали облгазам – це економія бо “дефолт”, “затягніть пояси”, “в країн і війна”. Звичайно в Європі дорожче бо там зарплати вищі і Європа створює ціну на російський газ відповідно до своїє платоспромоності. Не могли б платити багато – продавала б Росія їм дешевше щоб хоч щось отримати. Україна зі своєї жебрацькою економікою і низькою платоспроможністю мала відмовлятись від росіського газу, уже й Крим Росія забрала, ,допомагає убивати українців на Донбасі, але люди все одно на виборах проголосували за торгуючу владу бо дали субсидії на російський газ. Відміна субсидій, спрямування газу власного видобутку на потреби населення – чи не це програма усіх партій, які зараз у Зраді, в коаліції?

  Гість,

  В Україні стільки розумних людей! Що ж не знайдеться одна мудра людина, щоб допомогла нам українцям вижити.Та поставим йому “Золотий памятник” ! Допоможіть!

   Гість,

   Розумних не люблять. Голосують за тих, хто “будку збудував” укравши і обіцяв поділитись. Після Майдану вибір був. І ще раз вибори були до Зради. Але знову молодь, якій попередні провали після майданів, не відбили віру в краще, буде умирати в повстаннях проти влади.

    Гість,

    Молодь вмирає за вибір пенсіонерів, які ніхера в своєму житті недосягли, вічно хочуть халяви, пенсію їм подавай незнати за що, субсидії і т.д, ще і країну в минулому просрали маскалями.

     Гість,

     А якщо досяг, візьмеш свої слова назад?

     Гість,

     Не знати як би молодь голосувала ставши пенсіонерами. Пенсіонери теж були молодими, будували заводи, дороги, будинки – все чим зараз користуємось в більшості у містах і селах. Манафорт розводив кого хотів маючи гроші олігархів в ресурсах. А москалям свої держави просрали не лише українці, півєвропи захопили обманами підступами і грубою силою. Питання що робити зараз, а не лише когось звинувачувати в історії.

  Гість,

  Робочі місця, зарплата. А якщо розганяти чоловіків призовами і мобілізаціями, віддати продаж газу, електрики олігархам створивши монополії. То одна радість – кордон відпритий по безвізу і конкуренція серед хлібопекарень – в холодній хаті доіндустріального періоду, але зїсти пайку ще можна буде. Якщо ті пекарні не закриються різко разом з супермакетам. Дефіцит і обвал в СССР теж раптово стався несподівано. Догратись хочуть кермувальники лобісти оілгархів? До стінки ж вас як Чаушеску ставити будуть, а не олігархів – ви ж “зіц-председателі” від них для народу.

  Гість,

  А це потягне підняття цін на Все! І УКРАЇНСЬКА економіка в глубокій задниці ( зрештою де вона успішно знаходиться вже 27 років).

  Гість,

  Це програма цілковитого і докорінного винищення всіх українців. З держави і так виїхало понад 12 млн осіб за останніх 4 роки терору Порошенка та його бандитів. В очевидь злочинці вирішили викосити всіх до останнього жителів України, мабуть тому що вже продали комусь землі та національні багатсьва українського народу. Вони знищать всіх. Всіх до одного самого останнього українця

   Гість,

   Підняття болюче, але не критичне. Ефекту великого економічного не дасть, бо на чвреть можна поекономити без проблем при бажанні. Тенденція звісно лякаюча в купі з іншим, особливо з підняттям цін на пальне, бо разом воно спарвді на все підінме ціни, кожен продавець захоче компенсувати ці витрати закладаючи в ціни. Бабки з сіл молоко почнуть дорожче продавати якщо по простому. Щодо планів влади, не виключено що стрімке скорочення популяції і населення України є чиїмось планом, де планують завозити більше вихідців з азії як це зараз відбувається на Росії, де цілі “чорні” квартали у Москві – дешевша робоча сила для сировинних економік, бо освідчені забагато просять і забагто питань до влади ставлять.

  Гість,

  Ну що ватани , викусіть тепер.Бу га га га.Україна це Європа! Перемога. Ми так міцнішаєм що скоро станем безсмертними!

   Гість,

   У “ватанів” інакше? Який пенсійни вік на Росії? Такий як в Україні зробив Путін. І ціну москалям підніме вслід за Порошенком, зачекай но трохи.

  Гість,

  Реально очень печальна судьба этого народа . Выбирающего себе правителей мафиози причём все разы подряд . Расплачивается УЖЕ!! этот народ нищетой , побиранием по заработках . Отсутствием медицины ( вернее медицина на уровне 60-70 годов 20 века и очень дорого ) Безнадёгой и преждевременной смертью. Война тоже следствие добровольного выбора президентом вора и предателя.

  Гість,

  Потрібно кожнього підприємця чи бізнисмена заставити платити податки. 90% економіки в тіні. Та ще й ті що приховують податки , не оформляють працівників не підтримують економічний розвиток держави, а власний і отримують допомогу, субсидію від держави. Держава на це закриває очі і бере позики на Заході. А віддавати буде український народ. Через піднняття цін. Треба негайно підняти дисципліну, а не ціни. З дисципліни почнеться і добробут людей.

   Гість,

   І куди по твоєму підуть ці податки? Десь дороги бачиш? Ти дурний? Чи чиновник-паразит?

  Гість,

  Жидам слава

  Гість,

  Геноцид

   Гість,

   Не голодомор як за москалів, а лише ціна на російських і український газ на 25%. Звичайно питання д оуродів куди дівають гроші МВФ і україснький газ, що то за формула ротердам. Свині у владі звичайно б не проти голодомор напевно провести, але до 1933 їм ще далеко і не вдасться. Не такий жорсткий режим як на Росії на щастя, хоч і стараються.

  Гість,

  Одні злорадні коментарі пишуть інші ім відписують ,а разом знести цю паршиву владу і зробити Украіну сильною не пробували??? Чи ви чекаєте ,що хтось це зробить за вас поки ви будете лежати ,та пити пиво перед телевізором???

   Гість,

   Нема пива. Тєлік в ломбарді. Всі гроші віддав за комуналку. Слава Рогулям що революції вимагають.

  Гість,

  Не має майбутнього у цій країні . Кругом жидва рулить , при владі злодії , а народєц мерзенний, гнилий

  Гість,

  100% правда! По пишуть коменти і змиряться із судьбою.

   Гість,

   За змиряться ствердно б не казав. За ціну на російський газ не вийдуть звичайно. А от чому не вийшли коли Луценко в лице сказв що співпрацює з ФСБ і обмінює сотні людей в рік, видав за Сирію чеченця, а скільки спілок ветеранських є.

  Гість,

  Порошенко виявився хуйлом. Потрібно виходити на банкову класти на вила злодюгу

  Гість,

  Про що ти пише взагалі? Ти даун може?

  Гість,

  30% російських домогосподарств негазифіковані – їх гріють російські прапори і портрет Путіна. Не переживай за нас так, а то сам замерзнеш поки тут тролитимеш, лох. Це наші проблем, що тобі недорозвинтому неясно?

   Гість,

   Вали в рашку, немайдануте. Ти ніхто щоб мені питання ставити. Зрозуміла, свиня? На х*й.

    Гість,

    Кого спалюють, кого закопують після неминучої смерті. Думаєш жити вічно на своїй жовчі і нераціональній ненависті до незнайомих тобі людей?

  Гість,

  У нас однакові проблеми! А чому сваритися? Давай те разом будемо вирішувати!

  Гість,

  Одні експерти зібрались, а робити нема кому, бздуни бездельнікі, це і так дешево, дешевше тільки в параші, заробіть тут чи в Європі дорога вільна , так ні вам гандонам дай халяву

   Гість,

   Фірташ, ти? Куди поділи газ українського видобутку? Чому олігархи тримають всі облгази і списують їм борги за рахунок податків? Цим гандонам халяву можна? Кредити МВФ хто просить?

  Гість,

  чого ніхто не вмерає за то що ійфони в нас дорожче ніж в сша чи Швейцарії, га дебіли?

   Гість,

   Айфони у нас доречі дешевші. Ти не в темі, зайнятий самопишання і обзивання усіх дебілами. При експорті з Європи експортерам повертають 20% і дилери в Україні можуть собі скидати ціну на ці 20%. Це як Ахметову держава повертає 20% і не тільки йому, а ще є купа фіктивних фірм. Яка середня зарплата у ЄС, не знаєш “недебіл”?

    Гість,

    це називається не оплатити податки, вкрасти в народу

     Гість,

     в народу ізраїлевого з представництвом у Верховній Зраді. Дуже шкода премії Коболєва, пробач платникам податків будь-ласка, дорогий порохоботе. Декларацію свою покажеш?

  Гість,

  Маскальня ви йобнуль на вашому газі, нам похер газ, шо вам так підгорає, бачу що ви за газ і хуй сосати готові

  Гість,

  Українці будуть купувати американський газ і дорожче ніж з параші, нам вашого газу і даром не потрібно не вбивайтесь так, нам похер ви і ваш газ, йдіть нахер, ну шо тут неясно.

   Гість,

   Коли і де збрехав Бнадера? Горні дікарі – це ти про Кадирова? Не дивує що всі “банедрівці” культурніше тебе висловлються?

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня зносить без упину

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня дрочить без упину

   Гість,

   Порохобот, ще тебе тут бракувало. Валив би ти разом з російськими тролями. Експорт газу з Росії зросте зимою і вугілля більше Порошенко закупить позорно.

  Гість,

  Никогда не быть нам братьями, ни по родине, ни по матери, духа нет у вас быть свободными, рождены вы быть безвольными. Нам на захід, вам на схід. Гудбай!

   Монтян божеволіє,

   Тебе ніхто ніде не чекає. Свій туалет не забуть помити, москалиха дурнувата чорнорота.

  Гість,

  Хто напише дальше коментар той москаль!

  Гість,

  Надієтесь на бабу юлю, молодці ми так і знаєм. Ми вас будемо примушувати до миру в ваших парашах.

  Гість,

  Зменшіть газ, пригорає!

  Гість,

  Ваш удэл виживати особливо після бояришніка, а всім нашим путіністам – чемодан вокзал расея. Рузькі мір ваз ждеьйот.

   Гість,

   Ваші уже ніколи не переможуть бо слабші за СССР і світ вам не обманути більше. Місто наше гарно пахне, помите шампунями до свят. Тупий рускій ніяк не зрозуміє що ображає і ображатиме його ж влада, а не вигадані нею вороги в Україні, Сирії, Грузії, США, Британії, Країнах Балтії куди ви пхаєте носа, а не до вас.

   Гість,

   Тебе шлюху чорнороту звичайно корисніше послухати, ти все на світі знаєш. Не набридло ганьбитись і всюди пхати свою кісельовську антибандерівщину? Пролікуватись не намагалась, городская сумашедшая? Тема про газ і його ціну в Україні. Не про Бандеру, не про Древній Єгипет, не про Росію. Ліки приймай.

  Гість,

  Які прапори мають бути і який гімн має звучати на кожному подвірї щоб газ і зарплата були? Ну не вішай бандерівський прапор, не співай гімн і розкажи як змінилась ціна на російський газ. Звісно влада прикривається національним. Польща відкрила робочі візи, Німеччина збирається. На виборах треба бути мудрішими щоб не обирали всіх підряд хто вишиванку одягнув.

  Гість,

  Не розберу цю шифровку з якимось “гітлерами” і “фашистами”. Брєдня. Зрозуміло одне, москалю не до своїх проблем.

  Гість,

  Пенсійний вік собі верни, москаль, спочатку. Під час ядерного удару не забуть сховатись.

  Гість,

  Псих, хто тобі завжає жити з твоїм Путіном? Хто змушує на наш сайт ходити херню якусь писати, потішати нас?

  Гість,

  Порошенко з жидами будуть до тих пір підвищувати тарифи, поки всі хохли не здохнуть

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3362

загрузка...

Наступного тижня в обласному центрі презентують статут Івано-Франківської ОТГ 15:44

26 лютого 2019 року об 11.00 в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», (вул. Галицька, 63А) відбудеться презентація та обговорення, напрацьованого експертним середовищем, проекту...

В Івано-Франківській області 600 кілометрів дороги ще потребують відновлення 19:27

В Івано-Франківській області успішно реалізується державна програма «Розвиток дорожнього господарства української частини Карпатського єврорегіону», завдяки якій за останні чотири роки проведено добротний ремонт на понад 400 км автодоріг Прикарпаття, пише...

Марцінків запроваджує “громадську експертизу” відремонтованих вулиць, дворів і майданчиків 15:12 2 коментарі

Мер міста Руслан Марцінків каже, що прості мешканці ефективніше контролюватимуть ремонти за бюджетні кошти. Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови 19 лютого, інформує «Галка». Марцінків доручив...

Національна академія аграрних наук судиться за 1850 га земель на Івано-Франківщині 00:14

На Прикарпатті прокуратура через суд вимагає повернути державі особливо цінні землі вартістю понад 68 млн грн. Землі Національної академії агарних наук України площею 1850 га розміщені на території Івано-Франківської області....

Делятинська ОТГ розпочала розробку Стратегії розвитку (фотофакт) 11:52

14 лютого відбулось перше засідання робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Делятинської об'єднаної територіальної громади до 2027 року за участю експертів Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки...

За два роки кількість комунального транспорту у Франківську має сягнути 50%, – Марцінків 21:07 4 коментарі

Про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив в ефірі ОТБ “Галичина”. Марцінків має надію, що до липня в місті з’являться ще два нові комунальні автобусні маршрути. Він наголосив, що...

Комунальне майно Франківська продаватимуть через електронні аукціони 17:44

Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська». Цей нормативний документ дасть змогу розпочати процедуру приватизації за...

У Франківську оштрафували порушника, який не мав документів на будівництво по вулиці Степана Бандери 19:19

Управління з питань державного архітектурно-будівельногоконтролю виконкому Івано-Франківської міськради оштрафувало порушника на 10 тисяч 200 гривень. Наприкінці 2018 року до Управління з питань ДАБК надійшло звернення від мешканців із приводу проведення...

На Прикарпатті поліція анулювала 246 дозволів на носіння зброї 16:18 3 коментарі

Протягом 2018 року на території Івано-Франківської області скоєно два кримінальних правопорушення з використанням травматичної зброї. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини. «За цей період на Прикарпатті анульовано 246...

В Івано-Франківську освітили 18 пішохідних переходів 19:27

Вчора, 14 лютого, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього затвердили питання про передачу на баланс освітлення пішохідних переходів. Відомо, що управління транспорту та зв’язку передає КП...

Суд повернув повноваження Супрун 08:24 1 коментар

Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Таке рішення суддя Сергія Каракашьян оголосив 14 лютого. "Суд ухвалив в задоволенні клопотань...

Михайло Довбенко: на небезпечній ділянці дороги в Тисменицькому районі встановлять світлофор 21:08 1 коментар

На ділянці дороги державного значення Н-10 у селі Старі Кривотули Тисменицького району встановлять світлофор. Для його облаштування спрямують кошти державної та обласної програм підвищення рівня безпеки дорожнього руху, інформує Типовий Франківськ....

Міськрада таки хоче виселити Московський патріархат з приміщення на Чорновола 18:01 5 коментарів

Івано-Франківська міська рада звернулась до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом до Івано-Франківської Єпархії Української Православної Церкви Йдеться про зобов’язання звільнити нежитлові приміщення, розташовані на першому поверсі в будівлях за...

На Прикарпаття їде Президент 16:15 5 коментарів

На Прикарпаття їде Президент. Про це на власній сторінці у Фейсбук повідомив митрополит Івано-Франківський і Галицький, керуючий Івано-Франківсько-Галицькою єпархією ПЦУ, священноархімандрит Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря Іоасаф Василиків. "ДОРОГІ БРАТИ і...

На сесії Івано-Франківської облради розглянуть 26 питань 13:22 3 коментарі

15 лютого розпочне свою роботу 27-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської обласної ради. На перше пленарне засідання президія обласної ради рекомендувала винести 26...

Івано-Франківськ розширює кордони? 17:31

На сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали угоди про співпрацю з потенційними учасниками об'єднаної громади. Наразі ухвалили 4 таких угоди - з селами Підлужжя, Підпечари, Узин та Добровляни. Раніше прийнято...

В судах Івано-Франківщини все ще не вистачає суддів 23:08 4 коментарі

Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківському апеляційному суді відзвітували про діяльність за рік. Голова суду Богдан Гриновецький розповів, що кадрова криза все ще є, але попри це судді працюють – із...

Тепло в Івано-Франківську здорожчає на третину 19:04 14 коментарів

11 лютого в приміщенні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулося відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо коригування тарифів на теплопостачання та підігрів гарячої води. У своїй доповіді директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Гайда повідомив, що...

"Я – Бандера!" – екс-очільники прикарпатських патрульних включилися у флешмоб 13:43 10 коментарів

В соцмережі Фейсбук поширюється флешмоб за участю працівників поліції, що висловлюють свою позицію з приводу скандалу із затриманням активістів у Києві. Нагадаємо, 9 лютого перед зустріччю одного з кандидатів у президенти з...

В прикарпатців забиратимуть субсидії через борги 13:11 3 коментарі

За 30-денний борг по комунальних платежах будуть забирати субсидії. 6 лютого Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив зміни до порядку призначення субсидій. Зокрема, якщо раніше державну допомогу могли відібрати за...
 • ріел ІФ виринаюча