Уряд майже на чверть підняв ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Результат пошуку зображень за запитом "гройсман"

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду, інформує “Українська Правда”.

З 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні Уряду не хотіли би бути на ньому присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

 “Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Гройсман додав, якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Очільник Уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій – отримають її.

(Visited 780 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Ваня из России,

  Ура! Нарешті!! Боже бережи цю владу! Слава Україні!!!

   Гість,

   Скільки б українець не заплатив Фірташу за росгаз, тобі, “Ване из России” Путін нічого з того не дасть. Не доходить? Троль далі, дурник.

  Гість,

  Скоти.Будьте ви прокляті,разом з своїм МВФ

  Гість,

  Не буде життя в Україні!

  Гість,

  Російським тролям, переживайте за свої проблеми, а не наше підняття цін на ваш газ бо вам, не міллерам і путінам, з того ні копійки ні рубля.

   Гість,

   Іди нах”й рогуль. Я не в Росії живу. Жив би я там мені булоб пох. Хоть ти здохни від морозу чи від жари. А через такого дауна як ти українці мають останнє віддати за газ? Щоб ти все життя при такій владі жив. І діти твої теж.

  Гість,

  В Европі, якщо немає 5 доларів у день на одну особу то живуть за межею бідності. Но там ціни трошки меньше.

  Гість,

  Шо ти розкудахтався: на росії століттями живете в ср.ці — і нічого, ще свого царя весь вас в причинне місце цілуєте, на колінах постійно — і нічого існуєте якось, навіть на бояришнік ще лишається. Але все потроху стає на свої місця — без грошей Заходу, без західних технологій і обладнання, людей, які ці технології і обладнання здатні обслуговувати, недоімперія скочується до феодалізму, бананової держави, де голова русогвардії по ТБ виступає як гопник з підворітні, погрожуючи розправою, при цьому розцяцкований як генерали Латинської Америки 70—80 років. Глава розкольницької, єретичної секти РПЦ Кіріл в гордині своїй погрожує Матері—Церкві, забуваючи, що негоже донці так рота до матері відкривати, можна і поза вуха дістати. Те, чого інші встидаються, для вас, убогі єретики — причина для гордості.

   Гість,

   Іди в АТУ придурок.

    Гість,

    Правда очі коле?

    Гість,

    Не істери, він правду написав. Москалям більше діла до “хохлів” і “піндосів” ніж до життя на Росії. І їхати повертатись з України, Європи назад на РФ не хочуть, а гидять тут, розказуючи як треба любити їх “Родіну” і “Царя”.

  Гість,

  Нащо кредит МВФ, якщо його й так розкрадуть? Субсидії потрібно скасувати повністю і націоналізувати облгази щоб не перепродували куплений урядом російський газ. Допомога – як на заході хто справді немає чим платити і у кого замалі доходи. Зараз це під другу лякалку “МВФ нападе” перекачають чергові кошти з бюджету субсидіями і здерши з платоспроможних недостаньохитрозроблених в кишеню Ахметову, Фірташу, Коломойському, Суркісу і іншим олігархам власникам облгазів. Премія в мільярд гривень працівникам Нафтогазу, в якого три кабінети порахувати і підписати скільки газу прийшло і скільки продали облгазам – це економія бо “дефолт”, “затягніть пояси”, “в країн і війна”. Звичайно в Європі дорожче бо там зарплати вищі і Європа створює ціну на російський газ відповідно до своїє платоспромоності. Не могли б платити багато – продавала б Росія їм дешевше щоб хоч щось отримати. Україна зі своєї жебрацькою економікою і низькою платоспроможністю мала відмовлятись від росіського газу, уже й Крим Росія забрала, ,допомагає убивати українців на Донбасі, але люди все одно на виборах проголосували за торгуючу владу бо дали субсидії на російський газ. Відміна субсидій, спрямування газу власного видобутку на потреби населення – чи не це програма усіх партій, які зараз у Зраді, в коаліції?

  Гість,

  В Україні стільки розумних людей! Що ж не знайдеться одна мудра людина, щоб допомогла нам українцям вижити.Та поставим йому “Золотий памятник” ! Допоможіть!

   Гість,

   Розумних не люблять. Голосують за тих, хто “будку збудував” укравши і обіцяв поділитись. Після Майдану вибір був. І ще раз вибори були до Зради. Але знову молодь, якій попередні провали після майданів, не відбили віру в краще, буде умирати в повстаннях проти влади.

    Гість,

    Молодь вмирає за вибір пенсіонерів, які ніхера в своєму житті недосягли, вічно хочуть халяви, пенсію їм подавай незнати за що, субсидії і т.д, ще і країну в минулому просрали маскалями.

     Гість,

     А якщо досяг, візьмеш свої слова назад?

     Гість,

     Не знати як би молодь голосувала ставши пенсіонерами. Пенсіонери теж були молодими, будували заводи, дороги, будинки – все чим зараз користуємось в більшості у містах і селах. Манафорт розводив кого хотів маючи гроші олігархів в ресурсах. А москалям свої держави просрали не лише українці, півєвропи захопили обманами підступами і грубою силою. Питання що робити зараз, а не лише когось звинувачувати в історії.

  Гість,

  Робочі місця, зарплата. А якщо розганяти чоловіків призовами і мобілізаціями, віддати продаж газу, електрики олігархам створивши монополії. То одна радість – кордон відпритий по безвізу і конкуренція серед хлібопекарень – в холодній хаті доіндустріального періоду, але зїсти пайку ще можна буде. Якщо ті пекарні не закриються різко разом з супермакетам. Дефіцит і обвал в СССР теж раптово стався несподівано. Догратись хочуть кермувальники лобісти оілгархів? До стінки ж вас як Чаушеску ставити будуть, а не олігархів – ви ж “зіц-председателі” від них для народу.

  Гість,

  А це потягне підняття цін на Все! І УКРАЇНСЬКА економіка в глубокій задниці ( зрештою де вона успішно знаходиться вже 27 років).

  Гість,

  Це програма цілковитого і докорінного винищення всіх українців. З держави і так виїхало понад 12 млн осіб за останніх 4 роки терору Порошенка та його бандитів. В очевидь злочинці вирішили викосити всіх до останнього жителів України, мабуть тому що вже продали комусь землі та національні багатсьва українського народу. Вони знищать всіх. Всіх до одного самого останнього українця

   Гість,

   Підняття болюче, але не критичне. Ефекту великого економічного не дасть, бо на чвреть можна поекономити без проблем при бажанні. Тенденція звісно лякаюча в купі з іншим, особливо з підняттям цін на пальне, бо разом воно спарвді на все підінме ціни, кожен продавець захоче компенсувати ці витрати закладаючи в ціни. Бабки з сіл молоко почнуть дорожче продавати якщо по простому. Щодо планів влади, не виключено що стрімке скорочення популяції і населення України є чиїмось планом, де планують завозити більше вихідців з азії як це зараз відбувається на Росії, де цілі “чорні” квартали у Москві – дешевша робоча сила для сировинних економік, бо освідчені забагато просять і забагто питань до влади ставлять.

  Гість,

  Ну що ватани , викусіть тепер.Бу га га га.Україна це Європа! Перемога. Ми так міцнішаєм що скоро станем безсмертними!

   Гість,

   У “ватанів” інакше? Який пенсійни вік на Росії? Такий як в Україні зробив Путін. І ціну москалям підніме вслід за Порошенком, зачекай но трохи.

  Гість,

  Реально очень печальна судьба этого народа . Выбирающего себе правителей мафиози причём все разы подряд . Расплачивается УЖЕ!! этот народ нищетой , побиранием по заработках . Отсутствием медицины ( вернее медицина на уровне 60-70 годов 20 века и очень дорого ) Безнадёгой и преждевременной смертью. Война тоже следствие добровольного выбора президентом вора и предателя.

  Гість,

  Потрібно кожнього підприємця чи бізнисмена заставити платити податки. 90% економіки в тіні. Та ще й ті що приховують податки , не оформляють працівників не підтримують економічний розвиток держави, а власний і отримують допомогу, субсидію від держави. Держава на це закриває очі і бере позики на Заході. А віддавати буде український народ. Через піднняття цін. Треба негайно підняти дисципліну, а не ціни. З дисципліни почнеться і добробут людей.

   Гість,

   І куди по твоєму підуть ці податки? Десь дороги бачиш? Ти дурний? Чи чиновник-паразит?

  Гість,

  Жидам слава

  Гість,

  Геноцид

   Гість,

   Не голодомор як за москалів, а лише ціна на російських і український газ на 25%. Звичайно питання д оуродів куди дівають гроші МВФ і україснький газ, що то за формула ротердам. Свині у владі звичайно б не проти голодомор напевно провести, але до 1933 їм ще далеко і не вдасться. Не такий жорсткий режим як на Росії на щастя, хоч і стараються.

  Гість,

  Одні злорадні коментарі пишуть інші ім відписують ,а разом знести цю паршиву владу і зробити Украіну сильною не пробували??? Чи ви чекаєте ,що хтось це зробить за вас поки ви будете лежати ,та пити пиво перед телевізором???

   Гість,

   Нема пива. Тєлік в ломбарді. Всі гроші віддав за комуналку. Слава Рогулям що революції вимагають.

  Гість,

  Не має майбутнього у цій країні . Кругом жидва рулить , при владі злодії , а народєц мерзенний, гнилий

  Гість,

  100% правда! По пишуть коменти і змиряться із судьбою.

   Гість,

   За змиряться ствердно б не казав. За ціну на російський газ не вийдуть звичайно. А от чому не вийшли коли Луценко в лице сказв що співпрацює з ФСБ і обмінює сотні людей в рік, видав за Сирію чеченця, а скільки спілок ветеранських є.

  Гість,

  Порошенко виявився хуйлом. Потрібно виходити на банкову класти на вила злодюгу

  Гість,

  Про що ти пише взагалі? Ти даун може?

  Гість,

  30% російських домогосподарств негазифіковані – їх гріють російські прапори і портрет Путіна. Не переживай за нас так, а то сам замерзнеш поки тут тролитимеш, лох. Це наші проблем, що тобі недорозвинтому неясно?

   Гість,

   Вали в рашку, немайдануте. Ти ніхто щоб мені питання ставити. Зрозуміла, свиня? На х*й.

    Гість,

    Кого спалюють, кого закопують після неминучої смерті. Думаєш жити вічно на своїй жовчі і нераціональній ненависті до незнайомих тобі людей?

  Гість,

  У нас однакові проблеми! А чому сваритися? Давай те разом будемо вирішувати!

  Гість,

  Одні експерти зібрались, а робити нема кому, бздуни бездельнікі, це і так дешево, дешевше тільки в параші, заробіть тут чи в Європі дорога вільна , так ні вам гандонам дай халяву

   Гість,

   Фірташ, ти? Куди поділи газ українського видобутку? Чому олігархи тримають всі облгази і списують їм борги за рахунок податків? Цим гандонам халяву можна? Кредити МВФ хто просить?

  Гість,

  чого ніхто не вмерає за то що ійфони в нас дорожче ніж в сша чи Швейцарії, га дебіли?

   Гість,

   Айфони у нас доречі дешевші. Ти не в темі, зайнятий самопишання і обзивання усіх дебілами. При експорті з Європи експортерам повертають 20% і дилери в Україні можуть собі скидати ціну на ці 20%. Це як Ахметову держава повертає 20% і не тільки йому, а ще є купа фіктивних фірм. Яка середня зарплата у ЄС, не знаєш “недебіл”?

    Гість,

    це називається не оплатити податки, вкрасти в народу

     Гість,

     в народу ізраїлевого з представництвом у Верховній Зраді. Дуже шкода премії Коболєва, пробач платникам податків будь-ласка, дорогий порохоботе. Декларацію свою покажеш?

  Гість,

  Маскальня ви йобнуль на вашому газі, нам похер газ, шо вам так підгорає, бачу що ви за газ і хуй сосати готові

  Гість,

  Українці будуть купувати американський газ і дорожче ніж з параші, нам вашого газу і даром не потрібно не вбивайтесь так, нам похер ви і ваш газ, йдіть нахер, ну шо тут неясно.

   Гість,

   Коли і де збрехав Бнадера? Горні дікарі – це ти про Кадирова? Не дивує що всі “банедрівці” культурніше тебе висловлються?

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня зносить без упину

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня дрочить без упину

   Гість,

   Порохобот, ще тебе тут бракувало. Валив би ти разом з російськими тролями. Експорт газу з Росії зросте зимою і вугілля більше Порошенко закупить позорно.

  Гість,

  Никогда не быть нам братьями, ни по родине, ни по матери, духа нет у вас быть свободными, рождены вы быть безвольными. Нам на захід, вам на схід. Гудбай!

   Монтян божеволіє,

   Тебе ніхто ніде не чекає. Свій туалет не забуть помити, москалиха дурнувата чорнорота.

  Гість,

  Хто напише дальше коментар той москаль!

  Гість,

  Надієтесь на бабу юлю, молодці ми так і знаєм. Ми вас будемо примушувати до миру в ваших парашах.

  Гість,

  Зменшіть газ, пригорає!

  Гість,

  Ваш удэл виживати особливо після бояришніка, а всім нашим путіністам – чемодан вокзал расея. Рузькі мір ваз ждеьйот.

   Гість,

   Ваші уже ніколи не переможуть бо слабші за СССР і світ вам не обманути більше. Місто наше гарно пахне, помите шампунями до свят. Тупий рускій ніяк не зрозуміє що ображає і ображатиме його ж влада, а не вигадані нею вороги в Україні, Сирії, Грузії, США, Британії, Країнах Балтії куди ви пхаєте носа, а не до вас.

   Гість,

   Тебе шлюху чорнороту звичайно корисніше послухати, ти все на світі знаєш. Не набридло ганьбитись і всюди пхати свою кісельовську антибандерівщину? Пролікуватись не намагалась, городская сумашедшая? Тема про газ і його ціну в Україні. Не про Бандеру, не про Древній Єгипет, не про Росію. Ліки приймай.

  Гість,

  Які прапори мають бути і який гімн має звучати на кожному подвірї щоб газ і зарплата були? Ну не вішай бандерівський прапор, не співай гімн і розкажи як змінилась ціна на російський газ. Звісно влада прикривається національним. Польща відкрила робочі візи, Німеччина збирається. На виборах треба бути мудрішими щоб не обирали всіх підряд хто вишиванку одягнув.

  Гість,

  Не розберу цю шифровку з якимось “гітлерами” і “фашистами”. Брєдня. Зрозуміло одне, москалю не до своїх проблем.

  Гість,

  Пенсійний вік собі верни, москаль, спочатку. Під час ядерного удару не забуть сховатись.

  Гість,

  Псих, хто тобі завжає жити з твоїм Путіном? Хто змушує на наш сайт ходити херню якусь писати, потішати нас?

  Гість,

  Порошенко з жидами будуть до тих пір підвищувати тарифи, поки всі хохли не здохнуть

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6116

загрузка...

Печеніжинська ОТГ співпрацюватиме з румунською комуною 19:15

Делегація Печеніжинської об’єднаної територіальної громади відвідала комуну Тарна Маре, повіту Сату Маре, Румунія. Про це повідомили в Печеніжинській ОТГ. У рамках візиту відбулось підписання угоди про побратимство між комуною Тарна...

У Бурштині відбувся Форум місцевого самоврядування (фотофакт) 12:46

12 червня Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Бурштинською міською радою провела у Бурштині ІІІ щорічний форум представників органів місцевого самоврядування Прикарпаття «Сила громад – в єдності». Про...

На Франківщині витратять 313 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг (перелік) 11:41 5 коментарів

На Прикарпатті планують капітально відремонтувати ряд доріг. Заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів підписав розпорядження «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування...

На Прикарпатті створили ще одну об'єднану територіальну громаду - Підгайчиківську ОТГ 15:55

Офіційно отримала позитивний висновок Івано-Франківської ОДА Підгайчиківська об’єднана територіальна громада. Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». «Вітаємо і тішимось за...

Головний розвідник Зеленського: медаль ФСБ, концерти "Кварталу" і мільйонні подарунки 07:51 3 коментарі

Призначений президентом Володимиром Зеленським голова Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв раніше неодноразово організовував виступи "Кварталу 95" у своєму депутатському окрузі. Повідомлення про безкоштовні концерти збереглись як на сторінках місцевих ЗМІ,...

На Івано-Франківщині реорганізували територіальні управління Пенсійного фонду 20:56

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України в 15 – ти...

Обіцянки-цяцянки: як мер Івано-Франківська займається проблемою переробки сміття 14:27 2 коментарі

Нещодавно досліджувалось, як очільники обласних центрів займаються будівництвом та реконструкцією дитячих садків. Сьогодні «Слово і Діло» пропонує подивитись, як мери вирішують проблему переробки сміття в містах, пише WestNews. Щодо Івано-Франківська, то...

Петиція за відставку Авакова на сайті президента набрала необхідну кількість голосів 07:51 2 коментарі

Петиція з вимогою відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова набрала необхідну для розгляду кількість голосів – 25 тисяч. Петиція розміщена на сайті президента України в розділі "Електронні петиції". Петицію "Про...

Облаштування міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій в Івано-Франківську: які адреси в роботі цього року (список) 22:06

4 червня відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Зокрема, під час оперативки розглянули питання про хід виконання ремонтних робіт з облаштування міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій,...

У Франківську оголосили конкурс ескізів для пам’ятника загиблим героям АТО/ООС 13:43

В Івано-Франківську оголосили конкурс ескізних пропозицій пам’ятного знака загиблим героям АТО/ООС. Про це інформує Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності ІФ міської ради. Умови конкурсу: 1. Замовник конкурсу: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської...

Без паніки, – Марцінків про загрозу закриття дитсадка у Франківську 14:27

Батьки вихованців дитячого садочку №5 «Теремок» хвилюються, чи закриють їхній заклад. Адже через небезпечну систему опалення рятувальники погрожують закрити дитсадок. Міський голова Руслан Марцінків запевняє, що боятися батькам та їхнім...

Не будь як “олень”: в Івано-Франківську з’являться інспектори з паркування 15:12 7 коментарів

В місті полюватимуть на “оленів” та штрафуватимуть за неправильне паркування. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків на своєму сайті, інформує WestNews. В Івано-Франківську з’являться муніципальні інспектори з паркування. Це стало...

В Івано-Франківську грошима заохочують служити в Збройних силах 10:55 2 коментарі

Місто виплатить матеріальну допомогу франківцям, які проходять військову службу в Збройних Силах України. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет у вівторок, 23 квітня. Згідно з ним, десятеро франківців отримають шість тисяч...

Олешанська ОТГ: позитивна демографія, безпека і туристичні перспективи (фоторепортаж) 10:48

Позитивна демографічна ситуація зараз в Україні є швидше винятком, ніж правилом. А в Олешанській громаді села зі зростаючою кількістю мешканців є. На створення належних умов для дітей і спрямували зусилля...

До складу Надвірнянської ОТГ планують включити три гірських села 19:15 1 коментар

У Надвірнянській міській раді відбулися громадські слухання з вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у Надвірнянську ОТГ (об`єднану територіальну громаду) з адміністративним центром у Надвірній. Про це повідомили...

Територію Черніївської сільради збільшили майже на 400 гектарів 10:17

Тисменицька районна рада прийняла рішення «Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Черніїв Черніївської сільської ради Тисменицького району». За прийняття цього рішення проголосувало 28 депутатів. Згідно з документом, у межі...

У франківській ОДА представили оновлену антикорупційну програму (відеосюжет) 15:25

Такий документ, кажуть чиновники, розробляють на вимогу законодавства вже не вперше. Детальніше дивіться у сюжеті: Канал 402  

13 тис. га земель отримали ОТГ Івано-Франківщини в результаті децентралізації 11:54

Майже 1,5 млн га земель отримали об’єднані територіальні громади в результаті реформи децентралізації в країні. Найбільше земель перейшли до ОТГ Дніпропетровщини (188,6 тис. га), Чернігівщини (161,8 тис. га) та Запоріжжя...

Депутатам Івано-Франківської міськради виставили оцінки за рік їхньої діяльності (відеосюжет) 15:25

Спеціалісти всеукраїнського проекту "Атестація депутатів місцевих рад" проаналізували роботу народних обранців. Детальніше дивіться у сюжеті: Канал 402

Перспективи розвитку гірських територій обговорили на Долинщині (фотофакт) 13:53

23 травня у Вигодській ОТГ відбулося засідання «круглого столу» «Розвиток гірських територій українських Карпат: від концепції до плану дій», організований Міністерством регіонального розвитку України та Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування....
 • ріел ІФ виринаюча