Уряд майже на чверть підняв ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Результат пошуку зображень за запитом "гройсман"

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду, інформує “Українська Правда”.

З 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні Уряду не хотіли би бути на ньому присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

 “Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Гройсман додав, якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Очільник Уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій – отримають її.

(Visited 738 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Ваня из России,

  Ура! Нарешті!! Боже бережи цю владу! Слава Україні!!!

   Гість,

   Скільки б українець не заплатив Фірташу за росгаз, тобі, “Ване из России” Путін нічого з того не дасть. Не доходить? Троль далі, дурник.

  Гість,

  Скоти.Будьте ви прокляті,разом з своїм МВФ

  Гість,

  Не буде життя в Україні!

  Гість,

  Російським тролям, переживайте за свої проблеми, а не наше підняття цін на ваш газ бо вам, не міллерам і путінам, з того ні копійки ні рубля.

   Гість,

   Іди нах”й рогуль. Я не в Росії живу. Жив би я там мені булоб пох. Хоть ти здохни від морозу чи від жари. А через такого дауна як ти українці мають останнє віддати за газ? Щоб ти все життя при такій владі жив. І діти твої теж.

    Гість,

    Чому ти ще не живеш на Росії? Рогулів любиш, сам рогуль? Дякую за побажання, взаємно. Іди на х*й.

  Гість,

  В Европі, якщо немає 5 доларів у день на одну особу то живуть за межею бідності. Но там ціни трошки меньше.

  Гість,

  Нащо кредит МВФ, якщо його й так розкрадуть? Субсидії потрібно скасувати повністю і націоналізувати облгази щоб не перепродували куплений урядом російський газ. Допомога – як на заході хто справді немає чим платити і у кого замалі доходи. Зараз це під другу лякалку “МВФ нападе” перекачають чергові кошти з бюджету субсидіями і здерши з платоспроможних недостаньохитрозроблених в кишеню Ахметову, Фірташу, Коломойському, Суркісу і іншим олігархам власникам облгазів. Премія в мільярд гривень працівникам Нафтогазу, в якого три кабінети порахувати і підписати скільки газу прийшло і скільки продали облгазам – це економія бо “дефолт”, “затягніть пояси”, “в країн і війна”. Звичайно в Європі дорожче бо там зарплати вищі і Європа створює ціну на російський газ відповідно до своїє платоспромоності. Не могли б платити багато – продавала б Росія їм дешевше щоб хоч щось отримати. Україна зі своєї жебрацькою економікою і низькою платоспроможністю мала відмовлятись від росіського газу, уже й Крим Росія забрала, ,допомагає убивати українців на Донбасі, але люди все одно на виборах проголосували за торгуючу владу бо дали субсидії на російський газ. Відміна субсидій, спрямування газу власного видобутку на потреби населення – чи не це програма усіх партій, які зараз у Зраді, в коаліції?

  Гість,

  В Україні стільки розумних людей! Що ж не знайдеться одна мудра людина, щоб допомогла нам українцям вижити.Та поставим йому “Золотий памятник” ! Допоможіть!

   Гість,

   Розумних не люблять. Голосують за тих, хто “будку збудував” укравши і обіцяв поділитись. Після Майдану вибір був. І ще раз вибори були до Зради. Але знову молодь, якій попередні провали після майданів, не відбили віру в краще, буде умирати в повстаннях проти влади.

    Гість,

    Молодь вмирає за вибір пенсіонерів, які ніхера в своєму житті недосягли, вічно хочуть халяви, пенсію їм подавай незнати за що, субсидії і т.д, ще і країну в минулому просрали маскалями.

     Гість,

     Не знати як би молодь голосувала ставши пенсіонерами. Пенсіонери теж були молодими, будували заводи, дороги, будинки – все чим зараз користуємось в більшості у містах і селах. Манафорт розводив кого хотів маючи гроші олігархів в ресурсах. А москалям свої держави просрали не лише українці, півєвропи захопили обманами підступами і грубою силою. Питання що робити зараз, а не лише когось звинувачувати в історії.

  Гість,

  Робочі місця, зарплата. А якщо розганяти чоловіків призовами і мобілізаціями, віддати продаж газу, електрики олігархам створивши монополії. То одна радість – кордон відпритий по безвізу і конкуренція серед хлібопекарень – в холодній хаті доіндустріального періоду, але зїсти пайку ще можна буде. Якщо ті пекарні не закриються різко разом з супермакетам. Дефіцит і обвал в СССР теж раптово стався несподівано. Догратись хочуть кермувальники лобісти оілгархів? До стінки ж вас як Чаушеску ставити будуть, а не олігархів – ви ж “зіц-председателі” від них для народу.

  Гість,

  А це потягне підняття цін на Все! І УКРАЇНСЬКА економіка в глубокій задниці ( зрештою де вона успішно знаходиться вже 27 років).

  Гість,

  Це програма цілковитого і докорінного винищення всіх українців. З держави і так виїхало понад 12 млн осіб за останніх 4 роки терору Порошенка та його бандитів. В очевидь злочинці вирішили викосити всіх до останнього жителів України, мабуть тому що вже продали комусь землі та національні багатсьва українського народу. Вони знищать всіх. Всіх до одного самого останнього українця

   Гість,

   Підняття болюче, але не критичне. Ефекту великого економічного не дасть, бо на чвреть можна поекономити без проблем при бажанні. Тенденція звісно лякаюча в купі з іншим, особливо з підняттям цін на пальне, бо разом воно спарвді на все підінме ціни, кожен продавець захоче компенсувати ці витрати закладаючи в ціни. Бабки з сіл молоко почнуть дорожче продавати якщо по простому. Щодо планів влади, не виключено що стрімке скорочення популяції і населення України є чиїмось планом, де планують завозити більше вихідців з азії як це зараз відбувається на Росії, де цілі “чорні” квартали у Москві – дешевша робоча сила для сировинних економік, бо освідчені забагато просять і забагто питань до влади ставлять.

  Гість,

  Ну що ватани , викусіть тепер.Бу га га га.Україна це Європа! Перемога. Ми так міцнішаєм що скоро станем безсмертними!

   Гість,

   У “ватанів” інакше? Який пенсійни вік на Росії? Такий як в Україні зробив Путін. І ціну москалям підніме вслід за Порошенком, зачекай но трохи.

  Гість,

  Реально очень печальна судьба этого народа . Выбирающего себе правителей мафиози причём все разы подряд . Расплачивается УЖЕ!! этот народ нищетой , побиранием по заработках . Отсутствием медицины ( вернее медицина на уровне 60-70 годов 20 века и очень дорого ) Безнадёгой и преждевременной смертью. Война тоже следствие добровольного выбора президентом вора и предателя.

  Гість,

  Потрібно кожнього підприємця чи бізнисмена заставити платити податки. 90% економіки в тіні. Та ще й ті що приховують податки , не оформляють працівників не підтримують економічний розвиток держави, а власний і отримують допомогу, субсидію від держави. Держава на це закриває очі і бере позики на Заході. А віддавати буде український народ. Через піднняття цін. Треба негайно підняти дисципліну, а не ціни. З дисципліни почнеться і добробут людей.

   Гість,

   І куди по твоєму підуть ці податки? Десь дороги бачиш? Ти дурний? Чи чиновник-паразит?

  Гість,

  Жидам слава

  Гість,

  Геноцид

   Гість,

   Не голодомор як за москалів, а лише ціна на російських і український газ на 25%. Звичайно питання д оуродів куди дівають гроші МВФ і україснький газ, що то за формула ротердам. Свині у владі звичайно б не проти голодомор напевно провести, але до 1933 їм ще далеко і не вдасться. Не такий жорсткий режим як на Росії на щастя, хоч і стараються.

  Гість,

  Одні злорадні коментарі пишуть інші ім відписують ,а разом знести цю паршиву владу і зробити Украіну сильною не пробували??? Чи ви чекаєте ,що хтось це зробить за вас поки ви будете лежати ,та пити пиво перед телевізором???

   Гість,

   Нема пива. Тєлік в ломбарді. Всі гроші віддав за комуналку. Слава Рогулям що революції вимагають.

  Гість,

  Не має майбутнього у цій країні . Кругом жидва рулить , при владі злодії , а народєц мерзенний, гнилий

  Гість,

  100% правда! По пишуть коменти і змиряться із судьбою.

   Гість,

   За змиряться ствердно б не казав. За ціну на російський газ не вийдуть звичайно. А от чому не вийшли коли Луценко в лице сказв що співпрацює з ФСБ і обмінює сотні людей в рік, видав за Сирію чеченця, а скільки спілок ветеранських є.

  Гість,

  Порошенко виявився хуйлом. Потрібно виходити на банкову класти на вила злодюгу

  Гість,

  У нас однакові проблеми! А чому сваритися? Давай те разом будемо вирішувати!

  Гість,

  Одні експерти зібрались, а робити нема кому, бздуни бездельнікі, це і так дешево, дешевше тільки в параші, заробіть тут чи в Європі дорога вільна , так ні вам гандонам дай халяву

   Гість,

   Фірташ, ти? Куди поділи газ українського видобутку? Чому олігархи тримають всі облгази і списують їм борги за рахунок податків? Цим гандонам халяву можна? Кредити МВФ хто просить?

  Гість,

  чого ніхто не вмерає за то що ійфони в нас дорожче ніж в сша чи Швейцарії, га дебіли?

   Гість,

   Айфони у нас доречі дешевші. Ти не в темі, зайнятий самопишання і обзивання усіх дебілами. При експорті з Європи експортерам повертають 20% і дилери в Україні можуть собі скидати ціну на ці 20%. Це як Ахметову держава повертає 20% і не тільки йому, а ще є купа фіктивних фірм. Яка середня зарплата у ЄС, не знаєш “недебіл”?

    Гість,

    це називається не оплатити податки, вкрасти в народу

     Гість,

     в народу ізраїлевого з представництвом у Верховній Зраді. Дуже шкода премії Коболєва, пробач платникам податків будь-ласка, дорогий порохоботе. Декларацію свою покажеш?

  Гість,

  Українці будуть купувати американський газ і дорожче ніж з параші, нам вашого газу і даром не потрібно не вбивайтесь так, нам похер ви і ваш газ, йдіть нахер, ну шо тут неясно.

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня зносить без упину

  Гість,

  Порох газову сіську показав маскалям та так що маскальня вже два дня дрочить без упину

   Гість,

   Порохобот, ще тебе тут бракувало. Валив би ти разом з російськими тролями. Експорт газу з Росії зросте зимою і вугілля більше Порошенко закупить позорно.

  Гість,

  Никогда не быть нам братьями, ни по родине, ни по матери, духа нет у вас быть свободными, рождены вы быть безвольными. Нам на захід, вам на схід. Гудбай!

  Гість,

  Хто напише дальше коментар той москаль!

  Гість,

  Порошенко з жидами будуть до тих пір підвищувати тарифи, поки всі хохли не здохнуть

  Гість,

  Шо ти розкудахтався: на росії століттями живете в ср.ці — і нічого, ще свого царя весь вас в причинне місце цілуєте, на колінах постійно — і нічого існуєте якось, навіть на бояришнік ще лишається. Але все потроху стає на свої місця — без грошей Заходу, без західних технологій і обладнання, людей, які ці технології і обладнання здатні обслуговувати, недоімперія скочується до феодалізму, бананової держави, де голова русогвардії по ТБ виступає як гопник з підворітні, погрожуючи розправою, при цьому розцяцкований як генерали Латинської Америки 70—80 років. Глава розкольницької, єретичної секти РПЦ Кіріл в гордині своїй погрожує Матері—Церкві, забуваючи, що негоже донці так рота до матері відкривати, можна і поза вуха дістати. Те, чого інші встидаються, для вас, убогі єретики — причина для гордості.

  Гість,

  Іди в АТУ придурок.

  Гість,

  Правда очі коле?

  Гість,

  Не істери, він правду написав. Москалям більше діла до “хохлів” і “піндосів” ніж до життя на Росії. І їхати повертатись з України, Європи назад на РФ не хочуть, а гидять тут, розказуючи як треба любити їх “Родіну” і “Царя”.

  Гість,

  Про що ти пише взагалі? Ти даун може?

  Гість,

  30% російських домогосподарств негазифіковані – їх гріють російські прапори і портрет Путіна. Не переживай за нас так, а то сам замерзнеш поки тут тролитимеш, лох. Це наші проблем, що тобі недорозвинтому неясно?

  Гість,

  Які прапори мають бути і який гімн має звучати на кожному подвірї щоб газ і зарплата були? Ну не вішай бандерівський прапор, не співай гімн і розкажи як змінилась ціна на російський газ. Звісно влада прикривається національним. Польща відкрила робочі візи, Німеччина збирається. На виборах треба бути мудрішими щоб не обирали всіх підряд хто вишиванку одягнув.

  Гість,

  Вали в рашку, немайдануте. Ти ніхто щоб мені питання ставити. Зрозуміла, свиня? На х*й.

  Гість,

  Маскальня ви йобнуль на вашому газі, нам похер газ, шо вам так підгорає, бачу що ви за газ і хуй сосати готові

  Гість,

  Не розберу цю шифровку з якимось “гітлерами” і “фашистами”. Брєдня. Зрозуміло одне, москалю не до своїх проблем.

  Гість,

  Надієтесь на бабу юлю, молодці ми так і знаєм. Ми вас будемо примушувати до миру в ваших парашах.

  Гість,

  Пенсійний вік собі верни, москаль, спочатку. Під час ядерного удару не забуть сховатись.

  Гість,

  Зменшіть газ, пригорає!

  Гість,

  Ваш удэл виживати особливо після бояришніка, а всім нашим путіністам – чемодан вокзал расея. Рузькі мір ваз ждеьйот.

  Гість,

  Псих, хто тобі завжає жити з твоїм Путіном? Хто змушує на наш сайт ходити херню якусь писати, потішати нас?

  Гість,

  Ти не зрозумів куди тебе послали?

  Гість,

  Кого спалюють, кого закопують після неминучої смерті. Думаєш жити вічно на своїй жовчі і нераціональній ненависті до незнайомих тобі людей?

  Гість,

  Ваші уже ніколи не переможуть бо слабші за СССР і світ вам не обманути більше. Місто наше гарно пахне, помите шампунями до свят. Тупий рускій ніяк не зрозуміє що ображає і ображатиме його ж влада, а не вигадані нею вороги в Україні, Сирії, Грузії, США, Британії, Країнах Балтії куди ви пхаєте носа, а не до вас.

  Гість,

  Коли і де збрехав Бнадера? Горні дікарі – це ти про Кадирова? Не дивує що всі “банедрівці” культурніше тебе висловлються?

  Гість,

  А якщо досяг, візьмеш свої слова назад?

  Монтян божеволіє,

  Тебе ніхто ніде не чекає. Свій туалет не забуть помити, москалиха дурнувата чорнорота.

  Гість,

  Тебе шлюху чорнороту звичайно корисніше послухати, ти все на світі знаєш. Не набридло ганьбитись і всюди пхати свою кісельовську антибандерівщину? Пролікуватись не намагалась, городская сумашедшая? Тема про газ і його ціну в Україні. Не про Бандеру, не про Древній Єгипет, не про Росію. Ліки приймай.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9027

Коли у Франківську повноцінно запрацює новий комунальний транспорт? 21:18

Спливає 2018 рік, який у Івано-Франківську оголосили роком громадського транспорту. За цей час міська влада провела тендери на закупівлю 24 нових автобусів та 29 нових тролейбусів великого класу з низькою...

Міський голова Івано-Франківська збирається пояснити ситуацію щодо будівництва моста на Пасічну 17:09 4 коментарі

Руслан Марцінків організовує прес-конференцію щодо будівництва моста на Пасічну. Як раніше інформували ЗМІ, ціни на будівництво коливаються. Спершу у “Прозорро” була інформація про те, що управління капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської...

Старости прикарпатських ОТГ об’єднують зусилля (відеосюжет) 12:46 1 коментар

Старости прикарпатських ОТГ – хто вони, чим займаються щодня і як працюють на благо власних сіл? Про це йшлося в рамках дводенного семінару «Участь старост у реалізації місцевих ініціатив на...

Територіальні громади Прикарпаття і служба зайнятості об`єднують зусилля 21:30 2 коментарі

Послуги служби зайнятості спрямовані на задоволення потреб різних категорій громадян, у тому числі учнівської молоді, яка стоїть перед вибором професії. На сьогодні одним із пріоритетних завдань служби є допомога об’єднаним...

Представників прикарпатський ОТГ навчали використовувати стратегічні комунікації (фотофакт) 15:55

Впровадження ефективних комунікацій в об’єднаних територіальних громадах нині є вкрай важливим завданням. Ефективна робота у цьому напрямі може стати запорукою забезпечення відкритості та прозорості органів публічного управління ОТГ при здійсненні...

Старости прикарпатських громад створюють свій «Клуб» (фоторепортаж) 13:22

«Клуб старост» започатковують прикарпатські громади для обміну досвідом та вивчення кращих практик колег. Таке рішення стало підсумком семінару «Участь старост у реалізації місцевих ініціатив на прикладі Більшівцівської ОТГ», організованого Івано-Франківським...

Про спростування недостовірної інформації 11:06 12 коментарів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що інформація в статті, котра була опублікована на сайті Pravda.if.ua 11.11.2018 р. о 15-40 год. за назвою «Прикарпатських підприємців внадились перевіряти псевдоінспектори?», є...

Батьки стурбовані виборами директора школи №10 або "Чоловік Божий" Олександр Левицький не вселяє довіру людям 20:46 24 коментарів

У ЗОШ № 10 відбулися розширені збори школи. На зустрічі педагогів та батьків єдиним питанням денним були вибори директора школи. - Сказати, що я йшов звідти пригніченим - це не...

Темне питання УКБ. Чому дорожчає новий міст у Франківську – всі деталі 19:36 5 коментарів

Поки Франківськ щодня у час пік стоїть у заторах через Бистрицю, поряд триває будівництво нового Галицького мосту. Міський голова Руслан Марцінків навіть назвав його майбутнім своєї політичної кар’єри. Врятувати місто...

“Івано-Франківськавтодор” відремонтує дорогу на Софіївці за 11,5 млн грн 18:37 13 коментарів

У четвер, 8 листопада, відбувся аукціон на роботи з капітального ремонту вулиці Софіївка в Івано-Франківську. Тендер на ремонт вулиці управління капітального будівництва (УКБ)  оголосило у жовтні. На площу 5721 квадратних...

У заклади культури Івано-Франківська пресу доставлятиме київське агентство майже за 100 тисяч гривень 11:06

У першому півріччі 2019 року передплатою та доставкою газет та журналів для закладів, які перебувають у підпорядкуванні департаменту культури Івано-Франківського міськвиконкому, займатиметься київське ТОВ “АС-Медіа”. Як повідомляє сайт публічних закупівель...

Новий громадський транспорт Франківська: Ніби уже є, але досі ще немає 17:46 8 коментарів

Спливає 2018 рік, який у Івано-Франківську оголосили роком громадського транспорту. За цей час міська влада провела тендери на закупівлю 24 нових автобусів та 29 нових тролейбусів великого класу з низькою...

Делегація з Китаю планує завітати до Івано-Франківська наступного року 15:55

У рамках ІІ міжнародної конференції міст-побратимів "China Shaoxing International Friendship Cities Conference" в Китаї відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування Івано-Франківської міської ради з міським головою міста Шаосінь. Представити Івано-Франківськ у...

Луценко розповів, коли Порошенко розгляне його заяву про відставку 09:47 4 коментарі

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що президент України Петро Порошенко розгляне його заяву про відставку, щойно повернеться зі своєї робочої поїздки з-за кордону. Про це він сказав в ефірі програми "Право...

У Франківську на бізнес-сніданки з мером виділили кошти з бюджету 23:08 2 коментарі

Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету вчора, 7 листопада. На проведення тематичних семінарів-тренінгів «Бізнес-сніданок з міським головою» зі статті видатків «Комплексної програми сприяння залученню інвестицій в економіку м. Івано-Франківська...

До Івано-Франківська приїде перша леді України 21:47 7 коментарів

В Івано-Франківськ незабаром приїде перша леді – Марина Порошенко. Про це “Галицькому кореспонденту” стало відомо із власних джерел. За попередньою інформацією, дружина Президента України Петра Порошенка приїде наприкінці тижня в...

На «Буковелі» шукали «нелегалів» (фотофакт) 17:09

На Прикарпатті продовжується робота з виявлення нелегальних працівників, інформує WestNews. За участю начальника Управління Держпраці Ігора Росипайла та начальника Івано-Франківського відділу Львівського управління Офісу ВПП ДФС Юрія Якимишина розпочато інспекційні відвідування...

Мер Франківська розкритикував реформу поліції 16:23 3 коментарі

На своїй сторінці у соціальній мережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що думає про реформу поліції. Мер проаналізував роботу патрульних та нацполіції та зробив висновок, що все залишилося незмінним....

Троє прикарпатських сільських голів просять парламент звільнити керівника Івано-Франківщини з посади 16:02 7 коментарів

Трoє сільських гoлів Кaлуськoго рaйону – Крoпивницької сільськoї рaди Михaйло Бaрнич, Мoстищенської сільськoї рaди Гaлина Пукіш і Томaшівської сільськoї рaди Михaйло Мaцько минулoго тижня нaпрaвили звернення до нaродних депутaтів Укрaїни...

У мерії анонсували здорожчання проїзду у тролейбусах 14:58 1 коментар

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови шостого листопада. Начальник відділу транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив, що на наступний рік актуальною буде проблема росту тарифу...
 • ріел ІФ виринаюча