Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу (фоторепортаж)

Румунія, Сербія, Чорногорія, Албанія, Греція, Туреччина – ні, це не країни з туру по Європі. Це місця, де побувала пара з Івано-Франківська Женя та Жанна під час участі в реаліті-шоу “ЛавЛавCar”.

Результат пошуку зображень за запитом "Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу"

 У проекті беруть участь чотири пари: Олексій і Ксеня, Євгеній і Саша, Олег і Люба, Женя і Жанна, які вирушили в подорож, сповнену випробувань та квестів. Кожна маленька перемога дарує учасникам додатковий комфорт під час поїздки та наближає до перемоги в проекті, за яку пара отримає 200 000 гривень. Які країни найбільше запам’ятались, найважче випробування і що не сподобалось під час зйомок – читайте в інтерв’ю WestNews.

Відносини з учасниками

Жанна: У перший день зйомок, в аеропорті, пара стриптизерів – Олексій і Ксюша, хотіли сподобатись всім. А вже потім, коли почалась гра, то вони розказували, які всі погані, а особливо ми. Після шоу вони ніби знову з нами дружать і все нормально. Люба ж  насправді зовсім інша була поза кадром. Під час зйомок завжди виступала жертвою, а коли камер не було – то проявляла свій характер. Саша і Женя, які були на шоу, такі і поза ним. Вони нам найбільше сподобались, і ми зараз продовжуємо підтримувати спілкування, їздимо один до одного.

Женя: Усім учасникам було очікувано, що в мене професія, пов’язана з порноіндустрією. Саша і Женя було видно, що вони прогресивні, тому дуже круто на це відреагували. Олексій і Ксюша – стриптизери, вони просто не могли критикувати мою роботу. Але Ксюша вмудрилась сказати, що соромилась б розповісти своїй мамі, що в неї хлопець порноагент. А в неї ж чоловік – стриптизер, а я просто займаюсь документацією. Олег із Любою просто були в шоці.

Четвірка, яка найбільше не сподобалась – Люба і Олег. Ми з ними не були у четвірці, просто жили в палатці. До ранку були постійні сварки. Олег міг сісти збоку і розповідати, яка в нього тяжка робота. Навіть тоді, коли в нас був серйозний конфлікт зі стриптизерами, то ми нормально жили з ними в палатці. Найкраща четвірка була із Сашею і Женею в Албанії. Тоді був просто кайф. Ми вибились зі змагань, нам було все одно. Кожного вечора ми йшли на пляж, купались, слухали музику. То було неймовірно, бо Албанія – єдине місце, де я був радий опинитись в палатці. Ми там підем поплаваємо в морі, а за дві години має прийти знімальна група нас будити, і ми швидко біжимо в палатку з мокрим волоссям і робимо вигляд, що тільки встали.

Країни-фаворити та аутсайдери

Жанна: Сподобалась Албанія. Вона була найяскравіша. Там був постійно в нас хороший настрій, ще й сонце, вітаміни. Але в Шкодері дуже багато жебраків. Якщо подивитись збоку, то можна й подумати, що це Індія. А в Саранді ми навіть раді, що потрапили в палатку, бо могли більше всього побачити. Своїм менталітетом, традиціями найбільше зацікавила Туреччина. Просто ходиш вуличками і насолоджуєшся. Румунія запам’яталась, бо там хоч було чисто. А Сербія була нецікава, вона не запам’яталась. Сіре місто, сірі челенджі та й взагалі сіра серія вийшла.  Греція також не запам’яталась, бо ми не були в людних місцях, їздили тільки по окраїнах. Але Монастирі Метеори сподобались. Було таке відчуття, ніби ми маленькі мурахи, а це велике каміння. Розповідали нам цікаві історії про це місце. Ми жили в Греції нагорі, їхали серпантинами, і там були острови. Це виглядало дуже гарно.

Женя: Мені дуже сподобалась Чорногорія. Албанія також заслуговує уваги. Бо коли ми були в Шкодері, то для мене це місто гірше виглядало, ніж українське село. Там у центрі люди на інвалідних візках ганяли по дорозі, вони не знають ніяких правил. Повсюду по вулицях сміття і вівці. Пам’ятаю момент, коли ми йшли і шукали довго місце, де можна зняти гарне розкадрування. А коли ти переїжджаєш у другий кінець Албанії, у Саранду, то різниця величезна. Саме місто чисте, краєвиди класні. Навіть неможливо повірити, що ці дві різні частини однієї країни. А Сербія – то був жах. Запам’ятався дощ, дурні челенджі. Добре, що ми тоді жили в люксі. Бо я не уявляю, що було б, якби ми тоді попались в палатці. Єдине, що сподобалось в Греції – це поїздка в Монастирі Метеори. Особисто для мене, за цілий проект це було найкрутіше місце.

Найважче випробування

Жанна: Однозначно квадроцикли. І морально, і фізично мені було важко. Коли я впала і мене притиснув квадроцикл – мені ніхто не допомагав, я виздоровлювала сама. На екрані вони це показали зовсім по-іншому. Люди в соцмережі писали навіть, чи це не постанова. На мене впав квадроцикл, я не чую Жені, переживаю за себе, чи взагалі після цього зможу ходити. Потім вже почула, що Женя починає піднімати квадроцикл, який вагою десь 500 кг, а знімальна група навіть не поспішає допомагати. Було таке відчуття впродовж проекту, що мене постійно пхали в якусь небезпеку.

Женя: Після челенджу з квадроциклами у нас відбувся конфлікт зі знімальною групою. Коли Жанна впала з квадроцикла, то людський фактор у них зник. Головне – зробити рейтинги. Організація знімальної групи була поганою, це стало помітно на четвертий-п’ятий день проекту. Інструктор їхав спереду від нас з різницею десь 20 метрів. Я кликав його декілька разів на допомогу, але він не йшов. Бо почав піднімати штатив зі свого квадроцикла і перевіряти, чи працює камера. А вже після цього підбіг до нас. У серії не показали, що я догнав тоді інструктора і побив його. Тоді ще і Олексію мало дістатись.

Враження від проекту

Жанна: Думаю, нас взяли на проект через відкритість і почуття гумору. Женя вміє говорити, а я вмію його підтримувати. Спершу він був дуже настроєний виграти шоу. Казав, що ніколи не будем в палатці, не будемо програвати. Але як сталось, ми не шкодуємо ні про що.

Спершу редактори казали, що ми дуже мила пара. А в серіях нас показали так, що Женя постійно свариться, а я тільки нию. І все. Мене зробили “сірою мишкою” на проекті, але ж я постійно говорила. Прийшлося – у кадрі показали, як я дивлюся на пташку, як я дивлюсь, що дракон пролетів, і все нормально. А того, як я говорила, про психологію багато пояснювала, то взагалі нема. Вони нас зовсім не розкривали.

Ми хотіли двоє просто побути разом, в зовсім інших умовах. Ясно, що ці слова, які казались на початку проекту: “Я прийшов перевірити Жанну”, це все було для шоу. Але в загальному ми йшли, щоб побути разом, ще й подорожі, це все було цікаво. Тим більше, що ми любимо зніматись. Ми збоку подивились на себе, як це все виглядає і що нам потрібно змінити.

Женя: Починаючи з челенджу з байдарками, де ми відмовились і нас оштрафували на п’ять лайків, ми перестали прагнути виграти.

У челенджі, де ми ходили з Сашею і Женею, і розпитували людей, то показали тільки, як це роблять вони, а ми просто бігали за ними і все. Ми просто розчаровані в команді знімальної групи, бо вони виявились некомпетентними.  На нашу думку, показали лише 20% правди від усього, що відбувалось на шоу. Але ми знали, на що йшли. І в загальному все, окрім знімальної групи, було позитивно. Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували. Ми задоволені тим, що все було по-справжньому. Ми не знали челенджі, на які зараз будем іти, наперед не знали країни, в які маємо їхати, кожен раз був, як перший. Постійно трималась інтрига.

Життя після шоу

Жанна: Однозначно будемо пробуватись ще на інших шоу, бо любимо зніматись. Помітила, що багато людей справді були за нас і підтримували під час проекту. На негативні коментарі в соцмережах мало звертала уваги, бо писали їх переважно діти.

У Парижі працювала в салоні краси візажистом. Мені це було цікаво, бо не люблю сидіти без роботи. Я пробую себе в різних сферах, щоб не сидіти на одному місці декілька років. Давно думала, щоб відкрити щось в Івано-Франківську, але боюсь фіаско. Я пройшла тільки одні курси по візажу. Хочу добитись такого рівня, щоб справді могла комусь давати корисні поради. Зараз, поки молода, пробую все, що мені цікаво.

Женя: Фан-зона у нас збільшилась. Ще й з урахуванням, що ми живемо в маленькому Івано-Франківську. Можуть підійти як і малі, так і дорослі. Хтось щось скаже, хтось хоче сфотографуватись – це дуже приємно. Ми привернули увагу, це круто. Багато є пропозицій щодо зйомок реклами, на телебаченні зніматись і нам подобається.

Потроху я зливаю свою роботу порноагента. Це не є стабільна робота, максимум на років десять. І коли це все закінчиться, не хочу залишитись ні з чим. Тому зараз починаю розвивати свій Youtube-канал.

На шоу ми казали, якщо виграємо, то докладаємо гроші і купляємо Жанні машину. А потім – їдемо в Париж на роботу. Ми програли шоу, але все здійснилось – були за кордоном, машина є.

(Visited 474 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:5329

Журналісти з’ясували деталі збройного нападу на екіпаж поліції в Івано-Франківській області (фото+відео) 20:45

Журналісти з’ясували деталі збройного нападу на екіпаж поліції в Івано-Франківській області Як раніше повідомляли ЗМІ, у смт. Перегінське, що на Рожнятівщині, чоловік напав на патрульних з сокирою. Згодом поліція опублікувала...

Прощальні гудки золотою трубою: у мережі висміяли новий шпиль готелю "Дністер" (фоторепортаж) 20:17

В соцмережі Фейсбук розгорнулася дискусія з приводу зовнішнього вигляду вежі зі шпилем на готелі "Дністер". Реконструкція пам'ятки добігає кінця. "У Франківську з'явився пам’ятник недорогій ялинковій верхівці з ЦУМУ 1970-х. Ніжний,...

Парижанки Карпат: що і як одягали гуцульські панянки у минулому столітті (відеосюжет) 19:37

Їх називали парижанками Карпат, а за вбранням можна було визначити статус людини, інформує WestNews. Фахівці Косівського інституту та Вижницького коледжу прикладного мистецтва дослідили історію моди гуцулів. Зокрема, відтворили жіночий та...

Через негоду рух на Городенку паралізований. Водії самі розчищають дорогу (фотофакт) 17:19 1 коментар

Про це повідомили водії в Телеграм-каналі “Чат-122”.   Повідомляють, що за Тлумачем перед повороту на село Грушка через сильний вітер і сніг утворилися перемети, в які закопалась фура і утворився...

Водій, що зніс опору на Довженка, був п’яним, перехожі влаштували над ним самосуд (фоторепортаж) 17:14 2 коментарі

Як писали ЗМІ раніше, на Довженка джип в’їхав в автобус та зніс електроопору В прес-службі патрульної поліції Івано-Франківської області повідомили, що 23-річний водій автомобіля марки “Great Wall”, рухаючись по вулиці Довженка...

На Галицькій засяяла новорічна ялинка (фоторепортаж) 15:11

У Франківську стартувала новорічна естафета під час якої одна за одною відкриваються ялинки в мікрорайонах міста. На своїй сторінці у Facebook міський голова Руслан Марцінків повідомив, що під дитячий захват...

Майже 14 тисяч гривень зібрали на ярмарку студенти і викладачі франківського медколеджу для дітей-сиріт (фоторепортаж) 14:20

У четвер, 13 грудня, студенти медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми кураторами в холі центрального корпусу влаштували благодійний ярмарок. Мета — збір коштів для допомоги дітям-сиротам.  ...

Прикарпатські школярі спробували себе в ролі суддів (фоторепортаж) 13:32 1 коментар

На Прикарпатті відбулась всеукраїнська акція «Урок справедливості».   З нагоди Всеукраїнського тижня права, суддя – спікер Коломийського міськрайонного суду Віктор Васильковський провів тематичний урок для школярів 5 класу Коломийської гімназії імені...

Святкова атмосфера: на Каскаді засяяла новорічна ялинка (фоторепортаж) 12:47

Минулого року в Івано-Франківську започаткували традицію встановлювати новорічні ялинки у мікрорайонах. У суботу, 15 грудня, на Каскаді міський голова Руслан Марцінків разом з секретарем міської ради Оксаною Савчук, депутатом міської ради Віктором...

Цієї ночі франківські патрульні ловили позашляховик, який використовував спецсигнали. Найцікавіше виявилось у середині (фотофакт) 11:02 5 коментарів

У ніч на 16 грудня в Івано-Франківську на вулиці Галицькій патрульні подали вимогу про зупинку водію Nissan Pathfinder – номерний знак автомобіля закріпили не там, де він має бути. Втім,...

Прикарпатські дорожники намагаються подолати наслідки снігової стихії (фоторепортаж) 10:03 2 коментарі

Станом на восьму годину 16 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення Івано-Франківської області забезпечений, незважаючи на те, що погодні умови погіршилися.   Через снігопади стало замітати. Впродовж вечора 15...

Небайдужих просять допомогти врятувати життя малесенької Віолетти з Болехова 23:09

Марунчак Віолетта Юріївна народилась передчасно, 29 жовтня з вагою 1765 г. Мама народжувала в кареті швидкої допомоги, стався розрив матки, і дитина і мама чудом залишилися живі. Рятували їх в...

"Сквот 32": в мережі опублікувати трейлер фільму про українську молодь, де зіграв франківський актор Іван Бліндар (фото+відео) 22:56

Фільм Фільм "Сквот32" – це історія сучасної української молоді, яка шукає себе та своє місце в божевільному ритмі сучасного мегаполісу. За сюжетом фотограф Ліза потрапляє в сквот, який заселений молодими людьми...

Бізнес у 13. Як франківські школярі заробляють, виготовляючи бафи (фоторепортаж) 22:32

У якому віці можна починати бізнес? У 20-30, а може 40 років, натягнувши діловий костюм та набравшись довіду успіхів і невдач знайомих чи перечитавши десятки мотивуючих книг? Не обов’язково! Команда OGOGO!...

Франківчанка потрапила у ТОП-100 найвпливовіших людей України 21:54

Журнал “Фокус” опублікував щорічний рейтинг 100 найвпливовіших українців, інформує WestNews. Традиційно в нього потрапили артисти, волонтери, діячі сфери культури, режисери та спортсмени. Всі учасники рейтингу розділені на шість груп –...

Франківську школу №14 зробили ліцеєм та повернули їй 13-ий номер 21:40 2 коментарі

У п’ятницю, 14 грудня, відповідне рішення прийняла міська рада.   Також про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook. “Батьки, вчителі просили – не можемо ігнорувати! Повертаємо...

Терміново! Прикарпатці благають врятувати життя їхнього маленького сина (фото+документи) 20:55 2 коментарі

П'ятирічний Дениско з Яворова, Косівського району, терміново потребує трансплантації кісткового мозку. Таку операцію зможуть провести за кордоном. Проте, вартість її непідйомна для родини – більше 100 тисяч або точніше 158...

В Івано-Франківській області трапилася дорожньо-транспортна пригода, як у фільмі "Пункт призначення" (фоторепортаж) 20:29

В Івано-Франківській області трапилася дорожньо-транспортна пригода, як у фільмі "Пункт призначення". На щастя ніхто із людей під час цієї автопригоди не постраждав. Фотографії наслідків небезпечної ДТП виклав у себе на...

Потрібна допомога: в прикарпатського атовця Руслана Давидовича згорів будинок (фото+відео) 20:17 6 коментарів

У відомого учасника російсько-української війни, учасника проекту “Пісні народжені в АТО” Руслана Давидовича з Мелітополя, сталася трагедія. Про це розповіли у спілці учасників АТО Калущини, пишуть “Вікна”. Згоріла хата з усім майном:...

Ми є часткою західного світу, – зіркова франківчанка Тіна Кароль (відеофакт) 19:54

Тіно Григорівно – тепер тільки так після нагороди за визначний внесок у розвиток української музики. – Ні, для тебе – Тіна! Це для тебе, напевно, неочікувано! Тобі 33 роки, дійсно,...
  • ріел ІФ виринаюча