Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу (фоторепортаж)

Румунія, Сербія, Чорногорія, Албанія, Греція, Туреччина – ні, це не країни з туру по Європі. Це місця, де побувала пара з Івано-Франківська Женя та Жанна під час участі в реаліті-шоу “ЛавЛавCar”.

Результат пошуку зображень за запитом "Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували, – пара з Івано-Франківська про участь в реаліті-шоу"

 У проекті беруть участь чотири пари: Олексій і Ксеня, Євгеній і Саша, Олег і Люба, Женя і Жанна, які вирушили в подорож, сповнену випробувань та квестів. Кожна маленька перемога дарує учасникам додатковий комфорт під час поїздки та наближає до перемоги в проекті, за яку пара отримає 200 000 гривень. Які країни найбільше запам’ятались, найважче випробування і що не сподобалось під час зйомок – читайте в інтерв’ю WestNews.

Відносини з учасниками

Жанна: У перший день зйомок, в аеропорті, пара стриптизерів – Олексій і Ксюша, хотіли сподобатись всім. А вже потім, коли почалась гра, то вони розказували, які всі погані, а особливо ми. Після шоу вони ніби знову з нами дружать і все нормально. Люба ж  насправді зовсім інша була поза кадром. Під час зйомок завжди виступала жертвою, а коли камер не було – то проявляла свій характер. Саша і Женя, які були на шоу, такі і поза ним. Вони нам найбільше сподобались, і ми зараз продовжуємо підтримувати спілкування, їздимо один до одного.

Женя: Усім учасникам було очікувано, що в мене професія, пов’язана з порноіндустрією. Саша і Женя було видно, що вони прогресивні, тому дуже круто на це відреагували. Олексій і Ксюша – стриптизери, вони просто не могли критикувати мою роботу. Але Ксюша вмудрилась сказати, що соромилась б розповісти своїй мамі, що в неї хлопець порноагент. А в неї ж чоловік – стриптизер, а я просто займаюсь документацією. Олег із Любою просто були в шоці.

Четвірка, яка найбільше не сподобалась – Люба і Олег. Ми з ними не були у четвірці, просто жили в палатці. До ранку були постійні сварки. Олег міг сісти збоку і розповідати, яка в нього тяжка робота. Навіть тоді, коли в нас був серйозний конфлікт зі стриптизерами, то ми нормально жили з ними в палатці. Найкраща четвірка була із Сашею і Женею в Албанії. Тоді був просто кайф. Ми вибились зі змагань, нам було все одно. Кожного вечора ми йшли на пляж, купались, слухали музику. То було неймовірно, бо Албанія – єдине місце, де я був радий опинитись в палатці. Ми там підем поплаваємо в морі, а за дві години має прийти знімальна група нас будити, і ми швидко біжимо в палатку з мокрим волоссям і робимо вигляд, що тільки встали.

Країни-фаворити та аутсайдери

Жанна: Сподобалась Албанія. Вона була найяскравіша. Там був постійно в нас хороший настрій, ще й сонце, вітаміни. Але в Шкодері дуже багато жебраків. Якщо подивитись збоку, то можна й подумати, що це Індія. А в Саранді ми навіть раді, що потрапили в палатку, бо могли більше всього побачити. Своїм менталітетом, традиціями найбільше зацікавила Туреччина. Просто ходиш вуличками і насолоджуєшся. Румунія запам’яталась, бо там хоч було чисто. А Сербія була нецікава, вона не запам’яталась. Сіре місто, сірі челенджі та й взагалі сіра серія вийшла.  Греція також не запам’яталась, бо ми не були в людних місцях, їздили тільки по окраїнах. Але Монастирі Метеори сподобались. Було таке відчуття, ніби ми маленькі мурахи, а це велике каміння. Розповідали нам цікаві історії про це місце. Ми жили в Греції нагорі, їхали серпантинами, і там були острови. Це виглядало дуже гарно.

Женя: Мені дуже сподобалась Чорногорія. Албанія також заслуговує уваги. Бо коли ми були в Шкодері, то для мене це місто гірше виглядало, ніж українське село. Там у центрі люди на інвалідних візках ганяли по дорозі, вони не знають ніяких правил. Повсюду по вулицях сміття і вівці. Пам’ятаю момент, коли ми йшли і шукали довго місце, де можна зняти гарне розкадрування. А коли ти переїжджаєш у другий кінець Албанії, у Саранду, то різниця величезна. Саме місто чисте, краєвиди класні. Навіть неможливо повірити, що ці дві різні частини однієї країни. А Сербія – то був жах. Запам’ятався дощ, дурні челенджі. Добре, що ми тоді жили в люксі. Бо я не уявляю, що було б, якби ми тоді попались в палатці. Єдине, що сподобалось в Греції – це поїздка в Монастирі Метеори. Особисто для мене, за цілий проект це було найкрутіше місце.

Найважче випробування

Жанна: Однозначно квадроцикли. І морально, і фізично мені було важко. Коли я впала і мене притиснув квадроцикл – мені ніхто не допомагав, я виздоровлювала сама. На екрані вони це показали зовсім по-іншому. Люди в соцмережі писали навіть, чи це не постанова. На мене впав квадроцикл, я не чую Жені, переживаю за себе, чи взагалі після цього зможу ходити. Потім вже почула, що Женя починає піднімати квадроцикл, який вагою десь 500 кг, а знімальна група навіть не поспішає допомагати. Було таке відчуття впродовж проекту, що мене постійно пхали в якусь небезпеку.

Женя: Після челенджу з квадроциклами у нас відбувся конфлікт зі знімальною групою. Коли Жанна впала з квадроцикла, то людський фактор у них зник. Головне – зробити рейтинги. Організація знімальної групи була поганою, це стало помітно на четвертий-п’ятий день проекту. Інструктор їхав спереду від нас з різницею десь 20 метрів. Я кликав його декілька разів на допомогу, але він не йшов. Бо почав піднімати штатив зі свого квадроцикла і перевіряти, чи працює камера. А вже після цього підбіг до нас. У серії не показали, що я догнав тоді інструктора і побив його. Тоді ще і Олексію мало дістатись.

Враження від проекту

Жанна: Думаю, нас взяли на проект через відкритість і почуття гумору. Женя вміє говорити, а я вмію його підтримувати. Спершу він був дуже настроєний виграти шоу. Казав, що ніколи не будем в палатці, не будемо програвати. Але як сталось, ми не шкодуємо ні про що.

Спершу редактори казали, що ми дуже мила пара. А в серіях нас показали так, що Женя постійно свариться, а я тільки нию. І все. Мене зробили “сірою мишкою” на проекті, але ж я постійно говорила. Прийшлося – у кадрі показали, як я дивлюся на пташку, як я дивлюсь, що дракон пролетів, і все нормально. А того, як я говорила, про психологію багато пояснювала, то взагалі нема. Вони нас зовсім не розкривали.

Ми хотіли двоє просто побути разом, в зовсім інших умовах. Ясно, що ці слова, які казались на початку проекту: “Я прийшов перевірити Жанну”, це все було для шоу. Але в загальному ми йшли, щоб побути разом, ще й подорожі, це все було цікаво. Тим більше, що ми любимо зніматись. Ми збоку подивились на себе, як це все виглядає і що нам потрібно змінити.

Женя: Починаючи з челенджу з байдарками, де ми відмовились і нас оштрафували на п’ять лайків, ми перестали прагнути виграти.

У челенджі, де ми ходили з Сашею і Женею, і розпитували людей, то показали тільки, як це роблять вони, а ми просто бігали за ними і все. Ми просто розчаровані в команді знімальної групи, бо вони виявились некомпетентними.  На нашу думку, показали лише 20% правди від усього, що відбувалось на шоу. Але ми знали, на що йшли. І в загальному все, окрім знімальної групи, було позитивно. Усе вийшло крутіше, ніж ми навіть очікували. Ми задоволені тим, що все було по-справжньому. Ми не знали челенджі, на які зараз будем іти, наперед не знали країни, в які маємо їхати, кожен раз був, як перший. Постійно трималась інтрига.

Життя після шоу

Жанна: Однозначно будемо пробуватись ще на інших шоу, бо любимо зніматись. Помітила, що багато людей справді були за нас і підтримували під час проекту. На негативні коментарі в соцмережах мало звертала уваги, бо писали їх переважно діти.

У Парижі працювала в салоні краси візажистом. Мені це було цікаво, бо не люблю сидіти без роботи. Я пробую себе в різних сферах, щоб не сидіти на одному місці декілька років. Давно думала, щоб відкрити щось в Івано-Франківську, але боюсь фіаско. Я пройшла тільки одні курси по візажу. Хочу добитись такого рівня, щоб справді могла комусь давати корисні поради. Зараз, поки молода, пробую все, що мені цікаво.

Женя: Фан-зона у нас збільшилась. Ще й з урахуванням, що ми живемо в маленькому Івано-Франківську. Можуть підійти як і малі, так і дорослі. Хтось щось скаже, хтось хоче сфотографуватись – це дуже приємно. Ми привернули увагу, це круто. Багато є пропозицій щодо зйомок реклами, на телебаченні зніматись і нам подобається.

Потроху я зливаю свою роботу порноагента. Це не є стабільна робота, максимум на років десять. І коли це все закінчиться, не хочу залишитись ні з чим. Тому зараз починаю розвивати свій Youtube-канал.

На шоу ми казали, якщо виграємо, то докладаємо гроші і купляємо Жанні машину. А потім – їдемо в Париж на роботу. Ми програли шоу, але все здійснилось – були за кордоном, машина є.

(Visited 504 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4216

загрузка...

Намисто і квіти - як українки одягались 100 років тому (фото) 14:05

Українські жінки прикрашали святковий одяг намистом, квітами та вінками. Орнамент на вишитій сорочці відрізнявся залежно від регіону. Прикрашали переважно святковий одяг. Побутовий робили простішим, передає "Главком". У харківській області переважають...

В Івано-Франківську п'яний чоловік розгулював містом із автоматом у руках (фоторпортаж) 13:42

20 березня близько 23-ї години на вулиці Галицькій перехожі стали очевидцями, як якийсь невідомий погрожував здійснити постріли. Заявник повідомив про це поліцію. І додав - у руках чоловік тримає автомат....

Анатолій Гриценко представив свою команду на Марші єдності в Івано-Франківську (фото+відео) 13:39

В Івано-Франківську відбулася спільна акція партій демократичної опозиції «Марш єдності заради порядку». На Вічевий майдан прийшли тисячі людей. “Ми зруйнували міф, що українські демократи не можуть об’єднатись. Ми змогли. Демократи...

Зірковий франківець Юрій Горбунов номінований на премію “Тато року 2019” 12:57

Відомі українські телеведучі каналу 1+1 – Юрій Горбунов та Володимир Остапчук потрапили до списку номінантів премії Тато року 2019,  у категорію Тато зірка. Всього оголошено 35 номінантів у 6 номінацiях: Тато-зiрка, Тато-спортсмен, Тато-лiкар,...

Івано-Франківськ готується до «Французької весни» 12:26

У Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль ”Французька весна”. Про це повідомили у середу, 20 березня, на прес-конференції в ”Urban Space 100”. Цього року обіцяють більше різноманіття заходів і жанрів, ніж минулого...

Усміхнена Тоня Матвієнко зачарувала весняним образом (фото) 12:03

Артистка показала світлини з нової фотосесії. Українська співачка Тоня Матвієнко, яка випустила сумну пісню, яку їй вперше написав чоловік Мірзоян, знялася у новій фотосесії. На сторінці в Instagram виконавиця запостила...

Меланія Трамп повторила свій минулорічний образ: фотофакт 11:02

Перша леді США Меланія Трамп взяла участь в офіційній зустрічі Білого дому. На заході вона засвітила стильний костюм, який вже одягала у березні 2018 року. Меланія Трамп вміє дивувати публіку...

Відома франківчанка Тіна Кароль похвалилася контрактом у Нью-Йорку (фото, відео) 10:33

Співачка Тіна Кароль вирішила спробувати свої можливості на Заході і підписала контракт із лейблом у Нью-Йорку, де записуватиме англомовний альбом. Своїм досягненням артистка похвалилася в Instagram, зізнавшись, що мріє стати...

Жителі Косівщини та Надвірнянщини обурені дорогим та неякісним ремонтом доріг, який виконала фірма прикарпатського нардепа Шевченка ПБС (відеофакт) 09:15 2 коментарі

Жителі Косівщини та Надвірнянщини обурені жахливим ремонтом доріг, який виконала фірма прикарпатського нардепа Шевченка ПБС. Мова йде про дорогу Яблунів-Делятин Як йдеться у відео, яке поширюють користувачі соцмереж, гарантійний термін...

«Мистецтво починається з уяви» або як у Івано-Франківському ляльковому театрі створюються ляльки( фото ) 09:00

21 березня відзначається Всесвітній день лялькаря. Саме в цей день всі професіонали і прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря. Якщо замислитися, то ляльковий театр розпочинається з людини, яка проводить...

10-та і 80-та бригади кличуть прикарпатців на службу за контрактом (відео) 23:20

Військові запрошують мешканців Івано-Франківщини на службу за контрактом. На службу за контрактом запрошують 10-та ОГШБр та 80-та ДШБр. Умови військової служби за контрактом щороку змінюються і вдосконалюються. З'явилися сучасні зразки...

Украдені пісні повертає Україні прикарпатський бард Тарас Житинський 21:47

У мистецькому просторі «Ваґабундо» щоразу людно. А недавно переповнений перехід зібрав і наш краянин Тарас Житинський – виконавець і автор пісень. До речі, він – батько Ірини Житинської – оперної...

В мережі набирають популярності чарівні світлини вечірнього неба над Івано-Франківськом (фоторепортаж) 21:19

Захід сонця завжди красиве видовище, але у фотооб'єктиві майстра стає просто вражаючим. Франківець Oleksa Butchak виклав у мережу неймовірно красиві світлини вечірнього неба над містом. “Сьогодні не так ефектно, тому згадуємо як...

Прикарпатські дизайнери показали, що буде в тренді “Весна. Літо -2019” (відеосюжет) 20:56

Вечірні сукні та елегантні костюми… Показ мод «Весна. Літо – 2019» відбувся в Івано-Франківську. 9-ть дизайнерів з Прикарпаття презентували власні колекції одягу. Переконують, це тренд нинішнього сезону. Відтак акцент зробили...

Франківський спортклуб InterFit дарує місяць безкоштовної тренажерки 20:27 2 коментарі

У франківському спортклубі InterFit днями стартувала нова акція. Придбавши 10 персональних занять в тренажерний зал, ви отримаєте в ПОДАРУНОК БЕЗЛІМІТНИЙ АБОНЕМЕНТ на місяць. Персональні тренування - це гарантія здоров'я та...

КП «Електроавтотранс» представило безробітним франківцям понад 50 вакансій 20:07 2 коментарі

19 березня Івано-Франківським міським центром зайнятості проведено презентацію роботодавця КП «Електроавтотранс».   Підприємством було представлено для безробітних понад 50 вакансій, а саме: водій тролейбуса, електромонтер з ремонту та монтажу кабельних...

Представники «Національного корпусу» прокоментували вчорашні сутички у Івано-Франківську (фото+відео) 19:36 10 коментарів

Як уже повідомляв WestNews, учора, 19 березня, в Івано-Франківську відбувався широко анонсований захід – зустріч з Президентом України в рамках його всеукраїнського агітаційного передвиборчого туру. Ще до приїзду Порошенка в центрі...

“Дім Сірка” поповнився новими сучасники вольєрами (фоторепортаж) 19:27

Благодійна організація “Дім Сірка”, яка опікується безпритульними тваринами, отримала кілька нових сучасних вольєрів. Про це у соцмережі повідомила очільниця організації Наталія Когут. “Щира подяка нашому благодійнику Олександру Дегтяренко за подарованих ще 5...

Кремль має намір не пропустити Порошенка у другий тур - блогер 18:42 12 коментарів

Кремль хочет помешать Петру Порошенко переизбраться на второй президентский срок и даже выйти во второй тур выборов, поскольку именно его Россия боится больше всего. Такое мнение на своей странице в...

Мешканці села Новиця, що на Калущині, скинулися грошима і полатали 2 км обласної дороги (відеофакт) 18:12 1 коментар

Мешканці села Новиця Калуського району придбали холодний асфальт, заправили газові балони і відремонтували одну з найгірших ділянок дороги, що проходить селом. Два кілометри “страшного” покриття полатали за 4 тис. грн....
  • ріел ІФ виринаюча