pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

В Івано-Франківську говорили про безпеку в умовах гібридних війн (фото)23 Лют, 22:47

Сьогодні, 23 лютого, в Прикарпатському національному університеті відбулася Міжнародна конференція.

Тема заходу – “Глобальна і регіональна безпека в умовах гібридних війн”, інформує WestNews.

На конференції обговорили суть, сферу та характеристики гібридної війни, особливості війн минулого і сучасного, ролі та діяльності НАТО в контексті гібридних загроз.

«У психології описано багато методів, які діють проти нас. Зважаючи на те, що в Україні своєрідна ситуація, крім того, що у нас війна на Сході, є й інші аспекти в країні, які тиснуть на свідомість людей. Ми постійно живемо в страху і це не дозволяє нам бути впевненим у своєму майбутньому. На мою думку, чоловіки повинні освоювати захисти самооборони, жінки – мають знати основи медичної допомоги. Це допоможе відчути себе більш впевненими», – розповів під час конференції Сергій Курилюк, доцент психологічних наук.

«Ми зіткнулися з гібридної війною дуже не очікувано. Паралельно, ведеться інформаційна та економічна війна. Завдання науковці  – належно і вчасно реагувати на це, адже гібридні війни передбачають вплив на свідомість людей. Також вони впливають і на відносини між громадянами», – своєю чергою зауважив Олег Білоус, кандидат політичних наук.

Нагадаємо, що нещодавно в Івано-Франківську поговорили про попередження проявів сексистської реклами.

(Visited 133 times, 1 visits today)