pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

В Івано-Франківську розпочав роботу курс “Англійська для медіаграмотності” (фотофакт)16 Тра, 14:18

15 травня 2018 р. в Івано-Франківську, у ресурсно-інформаційному центрі “Вікно в Америку” стартував курс “Англійська для медіаграмотності”. Це загальнодержавний проект, який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з січня по червень 2018 року, а в Івано-Франківську курс координує ГО “Центр дослідження комунікації”. Це навчання, яке поєднує вивчення англійської мови та основи медіа-грамотності, а також передбачає онлайн заняття на платформі Coursera та роботу з фасилітаторами на безкоштовній основі.

Протягом перших зустрічей фасилітатори проф. Девід Грейкон, професор Східного університету Іллінойсу (Eastern Illinois University), учасник програми для науковців імені Фулбрайта у ПНУ ім. Василя Стефаника та Наталія Гошилик, директор ГО “Центр дослідження комунікації”, доцент кафедри англійської філології ПНУ ім. Василя Стефаника  ознайомили слухачів з особливостями пропонованого навчання, розповіли про основні передумови медіаграмотності у сучасному світі. Проф. Грейкон розвіяв міфи про безперешкодний та якісний доступ до інтернет-ресурсів у США, а також звернув увагу на різницю між засобами масової інформації та іншими видами комунікації. Окрім того, учасники спробували провести аналітичне дослідження спільних та відмінних рис українських та американських газет.

Загалом курс містить шість 2 годинних групових зайнять з фасилітаторами, проведені перших два засвідчили високий рівень актуальності проблеми та зацікавлення питаннями медіаграмотності серед громади міста.

 

 

(Visited 56 times, 1 visits today)