В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки” (фото+відео)

В мережі з’явилось відео початку заворушень на франківській стометрівці, де побились неповнолітні представники “Нацдружин” і спортсмени-“тітушки”.

Відомий франківський художник на блогер Ігор Роп’яник виклав у мережу фото та відео початку заворушень на франківській “стометрівці” біля стоматологічної поліклініки.

На відео і фото видно, як молодики “характерної зовнішності” намагаються відтіснити колону “Національних дружин”, серед яких, судячи із відео, було й чимало неповнолітніх (яким згідно закону України про вибори заборонена участь у політичній агітації та політичних акціях).

Світлина від Ігора Роп'яника.

На відео, яке виклав у мережу художник, чітко видно і чути як перелякані діти в уніформі “Національних дружин” скандують гасло “Разом і до кінця!”. А в цей момент, присутні на “стометрівці” “тітушки”, серед яких можна було впізнати і відомих франківських спортсменів, намагаються залякати та відтиснути переляканих підлітків.

У цей час поліція намагається розвести два натовпи, щоб уникнути кровопролиття…

Світлина від Ігора Роп'яника.

Зокрема серед “тітушок” можна помітити молодика дуже схожого на чемпіона України з кікбоксингу за версією UPMMA 20-річного Ігоря Ткачука.

Світлина від InterFit в Івано-Франківську.

 

Нагадаємо, що Так звані “нацжони” Авакова влаштували у Франківську сутички із охороною Президента (фото+відео)

У Франківську, під час сутичок із “Нацдружинами” Авакова, постраждав журналіст

(Visited 24 797 times, 2 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Тепер принципово буду голосувати за Порошенка!

  Гість,

  Тільки так!

  Гість,

  Не будем голосувати за петю тому що він зробив нас ніщими.і янукович кидав тітушок на людей де зараз ця гнида .наш народ ні віті ні тим більше порохи не переможуть.

  Гість,

  Франківські тітушки! В білому капішоні похожий на бійця з Альянсу, “Вульчин Іван”. На чемпіонатах з ММА як бачим мало платять. І ще пару пацанів з Франківську в кадрі….

  Гість,

  Тітушки – суто мусорс… поліцейський ресурс. Коли дільничий бере на гачок місцеву гопоту за принципом “я тебе не посаджу, а ти мені допоможеш”. Тому загальне враження (можна читати голосом Подерв’янського): лялькою, надягненою на праву руку, Арсен лупцює ляльку, надягнену на ліву руку.

  Гістьв,

  Шановне панство , будемо відверті , пан Порошенко наш президент . Він дуже багато зробив для нашого народу.

   Гість,

   Пан педро дуже багато вкрав,і пролив укр.крові,йому час вішатися!

    Мкола Красуляк,

    Порада тому ,кому Президент багато зробив. Не дивлячись на те, що ЙОГО вже не буде, не знімай портрета зі стіни. Хай він образ Пречистої Діви йому замінить.

   Гість,

   Іди подальше з порошенком

  Гість,

  Після скандалу із Свинарчуками він повинен піти у відставку, так роблять у європейський країнах. А вам хто написав цю статтю встид та сором, на відео видно хто почав сутички, але ви як завжди не вмієте аналізувати , займайтесь в далі заказухою, адекватні журналісти такого не напишуть. Хто аналізував ваші піблікації , той повинен був зауважити, якщо якийсь корупційний скандал ви перші публікуєте ,мабуть працюєте на тих кого треба. Жаль вас, бо немаєте свободи слова.

  Еспешнікі,

  Дибілів пофоткали,тепер всі будуть знати ,тих тупоголових тітушок,і показувати пальцями на бидло будуть

   Микола Красуляк,

   Приємно , що вляпався, обідно що дітей будуть цим образом булуть лякати.

  Гість,

  Порошенко чи Путін, ось і весь вибір!

  Гість,

  Петя це біда бідність нещастя,корупція,свинарчуки,путини ,корупція.

  Гість,

  Асп охороняє президента, люди вдумайтесь, шо дальше… Взагалі хто такі асп? Охоронці,комерсанти,бандити,сторожі??????? Мабуть просто ананісти….

  Гість,

  Хто завіз цих підарасів у Франківськ? У нас спокійне місто, жодних нацдружин нема і не потрібно! Я не є прихильником Пороха, але принципово тепер проголосую за нього! Хай аваковські шавки заткнуться!!!

  Гість,

  Після такого сука тепер буду голосуватииза Порошенка 100%

  Гість,

  Кожен проти Порошенка,але ніхто не пише альтернативи!
  З ким буде краще?
  За кого голосувати?
  Наше майбутнє в руках кожного і починати треба з себе,тільки з себе……

  Гість,

  Впізнав одного теж в сіро чорній шапці і руки в кармані (стоїть справа від пацана в зеленій курточці в капюшоні). Роман Оленюк! За бабки ця АСПшна собака разом з рештою, зроблять все (від банального підпалу авто до летального).

  Гість,

  Так, підтримую. Це Оленюк Ромко. Вчився з ним в паралельних групах в Прикарпатському університеті. Він боротьбою займається. Тому і не дивно що там всі спортсмени.

   Хтось,

   Бик смердючий з Косова і проститутка бандитська, яку всі трахають. От хто цей Ромко Оленюк

  Небайдужий,

  Давайте ВСІ, хто кого впізнав напишемо: ПІБ, і дані хто що знає. Нехай правоохоронці займаються ними. Зробимо наше місто чистішим і безпечнішим!

  Гість,

  На фото ще один відомий франківський спортсмен, боєц змішаних єдиноборств Іван Вульчин ! Ганьба таким спортсменам !!!

  УПА,

  Ви далбайоби, пацани вийшли і захистили своє місто від заїжджих тітух, а ви їх обзиваєте!!! Якби не вони, то ця бидлота побила б навіть і пенсіонерів. Та вони коли лунав Гімн України- кричали у рупори “ганьба”
  Всі хто на фото вас впасти від біди і побоїв! Ви їм ще дякувати маєте, що захищають своє місто.

   Гість,

   Це пише хуєсос Пороха і Аспешників дибільних !!! Не ведіться !!!

   Гість,

   Ти чьо дурной?чмихов зігнав лошидєй шоб бізнес схеми його не обламалися з пальоним спиртом,і наркотрафіком.лошаді за дурно відстояли і розійшлися по домам

  Гість,

  Пацани на фото -красавчики. Зреагували на провокацію оперативно, краще за правоохоронців

   Гість,

   Пацани на фото – проститутки! За бабки вони готові один проти одного стояти, їм одинаково, лиш би гроші платили. А пишуть що вони молодці самі ж АСП-пси , типу себе відмазують. Поширюйте всі їхні фото і дані. Нехай народ знає яке чмо гуляє по місту.
   Вчора вони там за гроші, а завтра вони у нас вдома будуть нам машини палити чи взривати! Нехай валять на фронт! Я не перший раз замічаю що АСП- пси на мітинги виходять і замітьте усі зі зброєю травматичною!!! Що ви думаєте що у них в сумочках? Гроші, телефон? Усі вони представники якоїсь організації легальної і під шумок у всіх (майже) є дозвола на зброю видані ще Нач УМВС Шкутовим – це їхній був чоловік! Не вірите? Внесіть дані в ЕрДР і почніть перевірку! Там ще не таке вилізе!

  Вітя,

  Саме головне що з буровських нікого не було замічено,мають трохи розуму значить,а асікі-це галімі лошаді,,,,без мозглі

   Гість,

   Буровскі пацани всі мають голову. Лишній раз ніхто не показується. Там інша політика у них. А ці підари смердючі нехай тепер їх вся Україна знає !! Лошари!!

  Гість,

  Позганяли тупих баранів,таких як той мммайщик,воно ж тупе,з цілоі області зігнали кримінальне -тітушське бидло,шоб педра мальдівського охороняли від нац.корпусу,.пацани ібальники засвітили по тупому,тепер нехай знають дибілів

  Гість,

  АСПШна підарасня …

  Гість,

  Дєд, в кепці ходить барига пасічнянська.
  Хребтик Олег бородатий в кепці тоже… Станкевич Павло, брати ткачуки…

  Гість,

  О Макс бландін з опришівців

  Гість,

  Я дивуюсь з коментарів, які в сраку тітушки? Хлопці стояли там і дивились за порядком! Захищали своє місто від якраз таки приїжджих тітушок і провокаторів! Не люди а дебіли зомбовані… Гидко читати

  Гість,

  це сраколизи АСП…

  Гість,

  вульчин тормоз

  Гість,

  Шановні Коментатори Івано Франківська . Всі ви тут виписуйте цей бред а чому не вписуєте свої імена і не виставляють свої фотографії в коментах . Спочатку треба почати з себе і розказати про себе . Ви такі безстрашні в коментах вдома за компютором . Дрочери ананісти. Повний брєд і абсурд . Лохі

   Гість,

   Золоті слова! Всі дуже сміливі і дуже розумні за монітором і під анонімністю. Тупорилі морди не можуть відкрити очі і подивитись хто дійсно почав сутечки і хто був провокатором, але сидіти і писати хуйню то це всі аси, всі молодці

  Гість,

  Дивно що Віталія Мерінова з ними не було, то ще той бандит

  Гість,

  Не проголосуєте за Порошенко будете згадувати ці часи і плакати по волю в малоросії (вона жє хуесосія)

  Гість,

  Слава Україні

  Гість,

  Бандитство, злодійство, куривство (і в прямому і в переносному значенні) були і залишаються візитними картками державних утворень від Карпат до Камчатки.

  Гість,

  100% – вульчин, дебіл + ткачук, імбіцил. бажаю зазнати покидькам травм, несумісних із продовженням спорткарєри. НЕ гідні для спорту вже. недолюди

  Гість,

  Довбойоб, Крим і Донбас почаіся ще до нього.

  Гість,

  Тварь продажна

  Гість,

  Старий конь

  Варданян Камо,

  Слава Україні

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8600

загрузка...

Забудовник-вандал продовжує знищувати архітектурну пам’ятку у центрі Івано-Франківська (фоторепортаж) 23:21 4 коментарі

Не пройшло і тижня, як «Муніципальна інспекція» демонтувала будівельний паркан на Василіянок, а на цьому місці «виросла» нова огорожа – самовільний будмайданчик огородили сіткою. Будівельний скандал розгорівся на початку квітня,...

Зима не відступає: у Карпатах відомий курорт засипало снігом (фоторепортаж) 22:06

Від початку тижня на Закарпатті різко похолодало. Місцями в області температура опустилася майже до нуля. Вночі у низинних районах стовпчики термометрів опустилися до 1-5 градусів тепла, а вдень — від...

«Укрнафта» передасть Долині три соціальних об’єкта 21:47

Відбулось підсумкове засідання спільної комісії з питань передачі у власність територіальної громади міста Долини об’єктів соціальної сфери ПАТ «Укрнафта». Про це повідомили в Долинській міській раді. Йдеться про дитячий садок...

Нових автобусів більше не буде, зараз зосереджені на оновленні тролейбусного парку, – Марцінків 21:18

Франківців, які сподіваються на продовження традиції майже щомісячного запуску нового автобусного комунального маршруту, чекає розчарування – мерія не має наміру цьогоріч купувати нові автобуси. З початку року у Франківську вже...

Як у Франківську всіх охочих вчать розписувати писанки (фоторепортаж) 21:07

Готуючись до свята кожен намагається зробити свій кошик оригінальним і неповторним. І одним з головних атрибутів великоднього кошика є писанки. Звісно писанку можна купити завчасно на великодніх ярмарках чи на...

На Прикарпатті міністр оборони зустрівся з родинами загиблих військовослужбовців та волонтерами (фоторепортаж) 20:07 1 коментар

Сьогодні, 18 квітня, перебуваючи з робочим візитом на Івано-Франківщині у Коломиї, Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з родинами військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади та волонтерами. "Ми дуже часто спілкуємося з військовими...

Франківці, яка сама виховує доньку, потрібна допомога на ремонт 19:53 8 коментарів

Франківка живе у двокімнатній квартирі з 13-річною донькою. Раніше з ними жив брат жінки, який постійно пиячив. Зараз квартира у неналежному стані, а матір сама не може забезпечити дитину нормальними...

Франківців закликають зібрати великодній кошик для бідних 19:41

Великодню акцію в Івано-Франківську ініціювала Спільнота Святого Егідія. Її активісти щотижня роздають безпритульним і стареньким людям гарячу їжу. А цьогоріч вирішили зробити їм сюрприз – подарувати продукти для святкового кошика,...

З червоними волоссям: відома франківчанка Тіна Кароль несподівано змінила імідж (фотофакт) 19:27

Шанувальники Тіни Кароль залишилися в захваті від нового образу артистки. Українська співачка Тіна Кароль здивувала шанувальників зміною образу. Артистка сфотографувалася в чорній міні-сукні, блискучих високих чоботях і яскравій двоколірній перуці....

Прикарпатців просять повідомляти про випадки браконьєрства 18:51

На Івано-Франківщині триває операція “Нерест”. Про це повідомляють активісти Івано-Франківського осередку Національних Дружин, які продовжують акцію спільно з ГО “Івано-Франківський риболовний клуб”. Зазначається, що протягом останніх кількох днів, проводилося патрулювання...

У Франківську письменник з Прикарпаття презентував нову книгу 18:12

Вчора, 17 квітня, у Франківську презентували нову книгу. Презентацію проводили в Підземному Переході Ваґабундо, там і відбулась зустріч із автором книги Мирославом Лаюком. Модерував зустріч Юрій Андрухович, пише МІСТО. Письменник...

Місто без людей. Франківців запрошують пройтися порожніми вулицями й зафіксувати цей стан 18:01

Засновник антифестивалю Blank Андрій Назаренко вп’яте запрошує мешканців Івано-Франківська прогулятися безлюдним містом, пише Репортер. Цього року антифест  відбудеться 29 квітня, як завжди – ранком Поливаного понеділка, повідомляє Назаренко. “Раз на...

Замело посеред квітня: на гірськолижному курорті в Карпатах випав сніг (фото) 16:30

Карпати у середу замело снігом. Фото / snig.info Зокрема, снігом замело на гірськолижному курорті Драгобрат на Закарпатті, повідомляє УНІАН. Опадів випало чимало. У той же час в Українському гідрометцентрі попередили, що через снігопад 17 квітня у високогір'ї Івано-Франківської області очікується значна...

Прикарпатські ветерани українсько-російської війни на Донбасі оголосили про підтримку Петрові Порошенку 16:01 41 коментарів

Прикарпатські ветерани українсько-російської війни на Донбасі оголосили про підтримку Петрові Порошенку. Вказану заяву розмістив заступник голови Міської Асоціації учасників АТО   Vasul Andriyv розмістив у соцмережі Фейсбук: Ми вирішили заявити про...

Чотири нові ділянки та автівка: як змінився дохід голови Калуської РДА за рік 14:58

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Традиційно WestNews аналізує декларації і показує, як змінилися статки чиновників за минулий 2018...

Жовтий рівень небезпеки: сьогодні та завтра на Прикарпатті очікується густий туман 14:47

Жовтий рівень небезпеки: сьогодні та завтра на Прикарпатті очікується густий туман 19 квітня у високогір'ї  Івано–Франківської області збережеться значна сніголавинна небезпека  (3 рівень). Ввечері 18 квітня із збереженням протягом ночі...

Міністр оборони перевірив, як на Прикарпатті будують гуртожитки для військових (фоторепортаж) 14:37

Сьогодні, 18 квітня, в рамках робочої поїздки на Івано-Франківщину Міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід будівництва гуртожитків поліпшеного планування та об’єкти військової інфраструктури. В ході роботи глава вітчизняного оборонного...

Відома співачка з Івано-Франківська похизувалася оригінальним подарунком (фотофакт) 14:27

Відому франківчанку Тіну Кароль зобразили звабливим зайчиком на оригінальній картині. Співачка показала прихильникам, який оригінальний презент їй піднесли, інформує ТСН. Так, виконавиці подарували незвичну картину, де у неї замість обличчя...

Будинок, автомобіль та вісім земельних ділянок задекларував голова Старобогородчанської ОТГ 13:43

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Традиційно WestNews показує, як змінилися статки чиновників. За 2018 рік свою щорічну декларацію подав і...

Відтепер бійці-добровольці отримуватимуть безкоштовні медичні послуги у міській лікарні (фоторепортаж) 12:57

У середу, 17 квітня, між Івано-Франківською міською радою, ГО «Добровольчий Український Корпус» та Центральною міською клінічною лікарнею підписали тристоронній меморандум про співпрацю. Відтепер добровольці отримуватимуть фахове й безкоштовне медичне обслуговування....
 • ріел ІФ виринаюча