В одному з сіл Франківщини замість дороги – ставок (фото)

Жителі Івано-Франківської області продовжують скаржитися на стан доріг.

У соцмережі Фейсбук Наталія Кушніренко виклала фото доріг у селі Старий Лисець, інформує WestNews.

“Ото вже маємо ставок, навесні качок запустимо. Чи ліпше гуси? Старий Лисець, центральна вулиця. Люди страшне тішаться, у триповерховий спосіб”. – йдеться у дописі.

(Visited 2 817 times, 118 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Але не сумуйте і не зрадьте майдан

   Гість,

   Не сумуй і не зрадь Путіна, у твоєму Мухосранську візовому очевидно кращі дороги. Га-га-га.

   Гість,

   А при чом тут майдан? Якщо Бик голова

   Гість,

   Менше він кравби того не було,а латалася дорога так якось мазут лили в ями, та крошкою засипали ,а ногами топтати,вінж обікрав село, де наш тендер який виграли на побудову стадіона,в нього в кішені,так само було з пам’ятником Тараса Шевченка посилав людей аби збирати гроші на пам’ятник.

  Гість,

  Чи в одному селі.

  Гість,

  пів села має камази,неможуть засипати,чи іх треба просити??

  Гість,

  маєте доброго голову ,що таке твориться,зато як землі дерибанити то він перший!!голосуйте дальше за того корупціонера,скоро не лише плавати будете)))

  Гість,

  зато своій жінці ,сільське величезне озеро дав в оренду на 49 років))а ви люди плавайте))

  Гість,

  А ви що йому свічку тримали? А дочого тут його сімейне життя? Тут говориться про роботу та про дорогу!!!!!

   Гість,

   Озеро не може бути приватизованим…А якщо це так,то чому не задекларовано .Це знову обман голови,щоб люди платили за оренду альтанок.То виходить їх може поставити будь який мешканець села.До озера відпочинку ручки дотянулися,а до доріг -ні.Правда є в селі”Проспект Лущака”,так називають цю вулицю люди,де чудесна дорога.І що йому до доріг, адже взуття він не нищить,бо їздить на машині не власній ,а села.

    Гість,

    Ні у пана голови ні у його дружини у електронній декларації не зазначено про оренду чи власність озеро, а людям говорять що воно у оренді на дружині голови.
    Проте у електронній декларації старшої дочки війта зазначено власність земельної ділянки у розмірі 9 (девять) ГЕКТАРІВ …… Що це??? Чому??? Якщо під цим приховане озеро то чому не штучна водойма ???

  Гість,

  Дороги дійсно погані. А то кого він ї..е не наша справа.

   василь фірман,

   як це не наша?він голова,то є публічна людина,то є всьо на виду,і всьо має бути якось по феншую,,,а то як б*дло

  Гість,

  Не розумію одного…
  Всі тут святі, типу «ці руки нічого не крали», ніхто нікому не брехав, не зраджував і т.п., так???
  Якщо так розібратися, він багато зробив для села. Залишилася дорога. То, чим роздувати оцю ганебну вонь, взяли б і якось по людськи це вирішили. До того ж, саме біля цього «озера», живуть далееееко не бідні люди. Одні з них, бізнесмени, які до всього ще й мають магазин поруч. Який нормальний господар, хотів би таку ж..у біля свого магазину?? Але ж це не так складно. Просто, для себе це зробити. Але ж ні… треба тикнути пальцем в іншого. Я не захищаю нікого. Просто, іноді, треба почати з себе. Навчитися також щось робити, а не чекати, що хтось зробить…
  І ще, я вважаю, що особисте життя, на те і є особисте. Ніхто нікому свічку не тримав. І нікого не повинно обходити хто і з ким…
  Тут деякі спонсорують, а потім вимагають повернути гроші. Оце сміх!… Молоко на губах не обсохло, а він фотографує ями і постить в Фейсбуці. Та ти візьми і засип ті ями, а не пость. Можливо, тоді за тебе хоч хтось проголосує, коли балатуватися будеш… хоча, шансів мало…

    Гість,

    Деклараціями мають зайнятися відповідні органи.По селах багато голів ,у яких “молоко не обсохло”,а як добре працюють.А цей тільки зарплату бере 11000 та ще й премії.А люблять його за неймовірну красу : зовнішню і внутрішню.

   Гість,

   Місцеві бізнесмени сплачують податки і за дороги в тому числі! Чому люди за своі гроші мають робити дорогу??

  Гість,

  Що він почав робити і доробив докінця. Де розрикламована биркетна машина і нашого вона працює. А у садочку ріщьом палять.

  Гість,

  Не мало зробив…
  В селі почали вивозити сміття, поремонтували клуб, з’явилася поліклініка, в школі поміняли вікна, садок з’явився нарешті, для молоді щонеділі футбол, хоча туди ходять всі, не лише молодь, і завдяки йому, ми знаємо коли день народження нашого села. Раз на рік святкування села, це свято для всіх. І що б не говорили, всі туди йдуть, всі веселяться та радіють. До нього, ніхто й не знав нічого про це.
  Висновок такий, сусідські села того не бачать і не знають. В Лисці, садок в ужасному стані, в Стебнику сміття вивозять один раз на рік (перед Великоднем). Так, дороги в нас поганющі, але я думаю, що весною все буде добре. І якщо до цього часу ніхто цього не зробив, значить були на це причини…
  Я вважаю, що кращого голови в нашому селі, поки що не знайти. Якщо ж хтось вважає інакше, прошу… в чому проблема!? Будуть вибори і можливо саме Вас виберуть. Хоча, якщо вже стільки років вибирають одного й того ж, треба теж це брати до уваги. Якби все було так погано, давно б його прибрали.
  А 11000 це не гроші в наш час. І особисте життя тут обговорювати не потрібно. В кожного з нас є свої гріхи, тому починаймо з себе…

  Гість,

  День села за наші податки. Вікна ! Моя дитина чотири років гроші здавала його заслуги(0) . А вполіклініці дах тече,а він відправляє до Скоропадського.

  Гість,

  А все починалось з казки!

  Гість,

  Перш ніж судити Голову гляньте на себе і спитайте себе, а що я зробив доброго у своєму житі.. А тоді можете судити інших. А з підприємців потрібно брати податки і зобов’язувати їх щось робити для села, а не лише набивать кармани і обсуждать інших.

  Гість,

  У Вас є краща кандидатура на Голову С/Р. Ви дякуйте Богу, що є Анатолій Романович, який дуже любить своє село і робить все для села. Ні

   магазин "Гетьман",

   та йди ти к йобаной матірі з своім довбойобом,,неможу то читати ,ніхто ним не задоволений,а якесь дурне його хвале,,,

  Гість,

  Ніхто інший не зробив би для села більше ніж Анатолій Романович. Кращого хазяїна для села не найти.

   Гість,

   та би той анатолій романович втопився в тій калабані шо на дорозі,господар хєров,бидло лиш своі рахунки наповняє,а ви люди на концерти ходіть,,,,,,,

  Гість,

  Роботи в селі зроблено не мало це:садочок,амбулаторія,клуб,пожежна,комунальні служба. Налагоджений вивіз сміття,твердопаливні котли у школі і садку,розчищенні від аварійних дерев дороги. Шкода що люди не розуміють скільки це роботи! Так дороги погані,але це не повністю залежить від голови,і я думаю все що в його силах він робить!

   Гість,

   Хто бачив бюджет села?Хватить деребанити бюджет.Треба відповісти за кожну копійку.А то тільки “хвали мене мій язичку.”Де звіт ?

  Гість,

  Бюджет села це і є нікому не потрібна газета, яку дають лише обраним( та вона і не потрібна, пишуть лише про себе і своі заслуги,вітають себе і свою родину). День села- одні і ті ( його артисти), а скільки за це йде наших грошей. Дорога булаб до кінця села відремонтована. Сміття вивозят за наші гроші. Машина нашого села вивозе сміття з Лисця,а платят менше ніж ми. Горішніх людей рахують за людей 2 сорту, ім нащо дорога?

  Гість,

  Люди поділились на різні думки – і це нормально, у цивілізованому світі… Проте не для осіб які стають на захист “шановного голови” бо вони з його подачкі відірвали кусочок чи то плану чи то ласки у вигляді згадки у газеті…. А прості людочки з думкою яких ніхто і не рахується залишають із проблемами загальними сам на сам.
  Чому підприємець має засипати дорогу-він сплатив податок!!! за який Влада повинна забезпечити належні умови для ведення бізнесу …у тому числі і дорогу

   Гість,

   Особисто я не получала «подачки» від голови. Ні план, бо мені відмовили, ні у газеті ні разу не згадали за ці всі роки, бо веду не такий активний вид життя. Я з тих «прости, непримітних» людей. І не стаю назахист голови, просто, вважаю, що він зробив багато, у всякому випадку те, що зміг, а якщо з дорогами ще й досі не владнав, то на це є певні причини. І думаю, це лише питання часу.
   Добре тут писати таке про нього. Всі знають, де він проживає, де його кабінет… але ніхто не наважиться в очі сказати. То, хто ж ви, після цього? Що за людина? Сьогодні пишите тутпро нього таке, а завтра руку потискаєте…

  Гість,

  Дорогі односельчани,хто незнає…більшість вікон в школі -не заслуга голови,а батьків,які купили їх; що стосується котлів,то їх нікому не було потрібно,щоб діти сиділи в рукавицях з шарфами на шиях.Ці котли були вигідні,але явно не нашим дітям в школі.Для того,щоб були дороги,за весь період потрібно було цим питанням займатися.Можу підсумувати одне-єдине,чим він займається дійсно-це організація свят та списання на них грошей.

  Гість,

  На то і є влада щоб організувати роботу а не стогнати що Ми то самостійні найенергозберігаючі для газети новин. А потім та то нам нічого не дають!!!
  Добре що слупи на озеро прокладає за нагітгроші!

  Гість,

  Добре, що є озеро. Є де скупатися, та відпочити сім’єю, компанією і т.д. Багато міських приїзджає на наше озеро, треба робити висновки. Річки нормальної нема, дрбре хоч озеро в порядку. І великий уклін Романовичу, що які не які, а поставив там альтанки. І НІХТО ЗА НИХ ГРОШІ НЕ БЕРЕ!!! Навпаки, скільки приїзджали, ще дрова давали і мангал для того, щоб ми шашлик посмажили. Повторюсь, БЕЗКОШТОВНО!!!

   Гість,

   То ви певно якісь друзяшки з мером. Бо чужим би не дав мангал так ше й з дровами

    Гість,

    Ніякі не друзяшки. І не він особисто давав, а сторож, яуий там був. І не тільки нам, всім, хто там відпочивав, по черзі. Тому, не вигадуйте.

  Гість,

  Чому дочці голова. ВИДІЛИВ 9 гектарів а учасникам ато 0,то дочка більше заслужила ніж вони???( ганьба…

   Гість,

   Своя сорочка ближча…

    Гість,

    Чому ви тут все пишете?! Чому такі питання не задаєте йому особисто? Звідки ви знаєте кому і що він виділив? Та й знаю я особисто таких «учасників ато», які там мисо проїзджали, щоб засвітитися і все. А все для того, щоб земельку виділили. Учасники ато ті, які на передовій стоять, які воюють. А не ті, про яких сказано вище. Особисто я знаю декількох таких «учасників ато».
    Скажу так… ще ні один Президент не вгодив народові, ні один мер і ні один сільський голова. Але висновок с того, що люди його обмрають, тому що добре розуміють, що ніхто не зробить для села більшого!!! І ні один шмаркач, який викладає ці ями в соцмережах, не посяде його місце. Говорити тут може кожен, а стати і зробити… нажаль!!! Що заважає кожному з вас балатуватися на дану посаду ? Тому, цінуйте те, що маєте. А якщо і виникають питання чи невдоволення, то вчіться говорити людині в очі, а не тут крисятничати…

   Гість,

   Читай декларацію правильно! Не 9 гектарів, а 9 сотих, не відстоюю нікого, але з цікавості подивився..

  Гість,

  І я з цікавості. Лущак Богдан : 31.12.2016-земельна ділянка-2020 м2.

  Гість,

  А чому це всі впевнені,що замінити немає ким?В нашому селі багато молодих, розумних і енергійних людей, яким не байдуже до свого села. Пошвидше б вибори!

   хосе гарсіа,

   змінити то є ким,а той упир де вступиться,як він засів там як чиряк на сраці,,,шей має прикормлених посіпак,шо за ним бігають і в сраку цілують,,,вони так просто не здадуться!!
   а озеро то прихватизував кордупель!!!

  Гість,

  Справді велике село,але після діянь голови ,,, СБУ і прокуратурі роботи не на один день,Хто захоче розгрібати за ним сміття,Всюди де торкалася рука голови безлад:це садок,школа(дах і котел,завуч),амбулаторія,пам’ятник,річка(машинами вивозили камінь),ліс,дороги,Що далі?Заважають атошники,соціальні мережі,декларації.а може люди?

  Гість,

  Наприклад?? Хто ці молоді, розумні та енергійні? Де вони були до цього часу??? Чому сидять, як щурики в кущах??
  Вибори будуть в свій час і, побачите, буде той же голова. Ні один «спонсор» не стане на його місце. Було багато до нього таких розумних і енергійних… та тільки він зміг привести село в порядок. Лишилася одна проблема, це дороги. Які, 100%!!! скоро відремонтують. А ті бізнесмени, що розбивають дороги своїми камазами і тракторами, взагалі б закрили роти та й податокз них треба брати вдвічі більший.

  Гість,

  Апологети діючого війта забули доповнити його послужний список

  к відпочинком 2008 року в Криму(в цей час село самотужки боролося з повінню).А якої похвали достойний пам’ятник читачеві „Кобзаря“(язик не повертається назвати його Шевченковим)

  Гість,

  Де гроші з стадіону а їх було 380000 тисяч. усі блоки спонсорська допомога. Роздівалка це лис.

   Гість,

   Боже, стільки інформації і про гроші, бюджет, особисте життя голови, землі… і ніхто в очі не піже не вискаже.. чому тут пишете??? Страшно відкрити всі карти? Стільки нюансів може знати людина, яка там близька. Бо, особисто я не знаю й половини.. це або копати треба на нього роками, або бути поруч… не Дай Бог, мати комусь таку крису поруч. В очі, мабуть сміється щодня, руку жме… а насправді тут тихенько об….є.

  Гість,

  Типове явище для України (і так само для Росії): на місцях керують (і офіційно і не офіційно) колишні комуняки, корумповані судді і правоохоронці, “авторитети”, бандити (в тому числі колишні рекетири кінця 80-х і початку 90-х). Діють в своїх особистих інтересах і інтересах своїх родичів, стараються нахапати всього побільше, особливо земель, ставочків, садочків, гайочків. Користуючись владою і зв’язками (як старими, так і теперішніми) прикривають своїх родичів, які вчинили злочин, “кришують” тіньових спиртовиків, самогонщиків, аферистів з землею і нерухомим майном, лісову мафію і тому подібне. А права, добробут і безпеку простих людей ставлять на останнє місце.

   Гість,

   Браво-бравіссімо !!!Точно,влучно,професійно,зі знанням проблеми!Одним словом,майстерно!!!Мої вам компліменти!

  Гість,

  Тільки правда побудує демократію.Голова не сприймає її зовсім.І в очі говорили,і плювали ,а йому все рівно.Лиш вихвалюється зв’язками в Тисменицькому районі.Одним словом”банкетний генерал”.

  Гість,

  Треба вибирати просту людину без зв’язків хоть буде боятися. Бо хто украв
  Курку той сидить а хто 1000000……. Той гуляє.

  Гість,

  Як далеко голова від людей.Герої тижня- прості хлопці,що врятували людину від пожежі;герой тижня-голова.

  Андрій з Америки),

  дивно як того козла ще не прогнали,скільки років бути на посаді,і так і нічого толком не зробити,він ще при януковичу був ,збирав людей на антимайдан,а тепер при парашенку непогано себе почуває,,,
  треба задуматися мешканцям села,всі незадоволені,але ніхто нічого не каже,,,,
  проженіть його і поставте якусь відповідальнішу людину,а не цього хабарника -розкрадача

  Зелена,

  Пропоную дорогі односельчани зібрати підписи,щоб того голову-корупціонера прогнати !!!бо що інакше можна зробити,поки такі упирі як парашенко і наш голова будуть на посадах,нічого на коаще не зміниться,,тож треба змінювати самим!

  Гість,

  Тих же «упирів» Ви і такі як Ви, обираєте самі.. самі собі перечите. Смішно

   цьоці Свєта,

   наприклад я,і всіх кого я знаю,не голосували за кордупля-махінатора,напевно підтасували голоси,.

   Гість,

   Люди почали сюди писати,тому що кажучи це С/Г в очі,чує тільки він,і нічого з того не робить.А тут може через ЗМІ хоч хтось побачить,що насправді робиться у селі!
   Людям усе надоїло.Ви пишете,що скільки всього ВІН ,голова села, зробив для села…А чому тоді він не вирішує глобальні проблеми села???Як от наприклад те,що школа і садочок від вересня місяця були без води?!Знову скажете,що вони не на балансі села???Як була башня,з якої школа і садок брали воду,і сплачували за це голові,то все було добре,а як тільки башня прогнила,то ну його…І так,шановний дописувач вище,те що ви там в лапках пишете про СПОНСОРА на садок,який зробив помпу,всі ми вже в курсі,за кого ви пишете.І не маєте ніякого права називати його шмаркачем.Він,один з небагатьох,кому не була байдужа проблема води в садочку.І молодець,що хоч хтось за це взявся,тому чому він,проста людина,має за все платити з власної кишені???Вигоди йому ж з цього ніякогої не буде,щоб він,як ви пишете,був “СПОНСОРОМ” для цього!
   Тож,нема чого захищати Анатолія Романовича,всі знають,що він зробив доброго,а що поганого!

    Гість,

    «спонсор» не просто шмаркач, а самовпевнений шмаркач! Незай навіть не позориться і не сунеться на ГС. Бо, і так з нього нічого путнього не вийде. Якщо вже хоче влізти дальше, то нехай спочатку покаже ділом, що він на щось здатен окрім того, щоб як маленька дитинка, ходити фотографувати ямки і постити в соцмережах.. це так смішно. І якщо вже виставив себе спонсором, то навіщо ще більше позоритись і просити ті гроші у людей назад. Треба було взагалі не сунутись. Просто, мабуть, зрозумів, що в цьому селі йому нічого не світить, запанікував, що останні грошики викинув, от і підняв бунт, щоб повернули. Якщо вже спонсор, то спонсор. А не якесь маленьке, сопливе сміттячко, в якого ще молочко на губах не обсохло.

    Гість,

    Боже…як це низько з вашої сторони!!!Чогось Ви за це не взялися,і свої кошти не дали на ту посту?!А сума не є маленька!І не тільки він помітив ями в селі,а багато інших односельчан!Так що давайте не будьте такими розумними.Ви напевно з кола голови,тому і пишете,щоб він навіть не сунувся на посаду голови,бо відчуваєте,що він здатен посунути Анатолія Романовича,і тоді багатьом урветься пайок

  Гість,

  Дуже популярний голова села що стільки коментів

  Михайло,

  дивно як він цього не розуміє,що всім вже остогид,,,?

  НАБУ,

  як це так пішов?спочатку потрібно повернути вкрадене у громади,тоді відсидіти у вязниці ,за фінансові махінаціі,аж тоді може йти на всі 4сторони,,,,

  Гість,

  Розумні люди знають що дорога не на балансі сільської ради!!! Про особисте життя голови нам з вами турбуватися не потрібно(на те воно і особисте) А всі хто прагне змін,давайте робіть!Найлегше сидіти і постити всяку гидоту,і видавати коментарі. Робіть щось реальне, виступайте ініціаторами, і якщо вам вдасться домогтися покращення, ви зможете реально оцінити все що було зроблено в селі…

  Гість,

  Люди, почніть робити щось самі, досягнути якусь хоч особисту перемогу, а ви тільки завидуєте..якщо і голова щось робить не так значить кажіть це на пряму в очі , в соціальних мережах всі герої а особливо коли ти пишеш анонімно, от всі хто тут писав це все в реальності не підтвердять своїх слів.. Багато що було зроблено за період посади, але ніхто цього не цінить бо до хорошого звикається зразу, яка вам різниця про його особисте життя, маєте своє дивіться за собою

   Марисі,

   як то люди мають робити щось самі??та то платиться податки,то є якась держава чи ми десь живем в днр,чи лнр?та ж бюджет який виділяється на наше село є!та ми маєм жити як в швейцаріі,з ттми коштами,все має бути зроблено,,а маємо що?ідіота який набиває своі кишені за наші кошти!!!!!!!!

  Гість,

  Дорога не на балансі села, але літом ями засипалися своїми силами, звичайно що з приходом зими вона ще гірша стала, але ж розумні розуміють що в даний період дорогу ремонтувати нема як, з приходом весни будеться щось робити… Жодний керівник, посадовець не вгодив людям, це так завжди, але ж потрібно дивитися трохи й засобою, що ти зробив для покращення!

   Гість,

   Якщо дорога не на балансі села і на неї в бюджеті села немає коштів,то чому голова не звернеться в інші інстанції,щоб зробили дорогу???! Він що,не їздить цієї дорогою?Питання про проблему доріг села,стоїть уже якнайменше 3роки!!! І за цей час був зроблений частковий(!!!) ямковий ремонт до “Світанку”.

    Гість,

    Йому нах… і пох…

     Гість,

     Та він підерас обікрав село,тендер який виграли на постройку стадіону де дівся, звісно що в нього кішені лишився,де роздівайся для футболістів яку він построів за 20.000 тис. бо тощо зараз є то немош назвати роздівалкою а туалетом на 5 пирсон,хотів ще забрати гроші які були виділені на пам’ятник Т.Шевченка а йому не вдалося,бо думав що люди почнуть здавати гроші.

  Гість,

  Якби показали документи то дорога мабуть платинова. А ремонт останній був до клубу бо гості їдуть. На день села.

  Гість 1111,

  Люди добрі, підписуйтесь під своїми коментарями. А то як доходить до справи ви всі язики в сраку ховаєте. Будьте смілевіші панство…

   Гість,

   Та чомусь ті,хто захищає пана голову,теж не підписуються під своїми коментарями!:)))

    петро фірман,

    який то пан,то гнида !!!в мене кінь аж поносить як він іде попри нього,то вже навіть тварина відчуває шо то за гімно!

  Гість,

  То певне сам голова пише.Бо красти добре, гуляти добре,брехати добре.Все признає,але з посади не піде.Тікай ,Романович,тікай.

  Василь Миколайович,

  шановно громадо!потрібно гнати того голову як пса,то таке не може бути,,,як до такого взагалі дійшло?однозначного “голову”потрібно до вязниці!я вже написав в програму”гроші”тож думаю буде цікавий сюжет!про озеро,про стадіон,про дороги!!того пройдисвіта і корупціонера,більше не буде в нашому селі!!!!

  НАБУ,

  дорогі друзі,ми за всім уважно стежим,тільки без підтримки зверху,ваш шахрай-голова не протримався б і дня,на посаді,тому відпрацьовуєм увась ланцюг!дякуєм за інформацію яку ви тут розміщуєте,і памятайте одне що народ то є головне ,а такі собі голови,то є слуги народу…

  сусід з боку,

  голова пороздавав земельні ділянки сбушніка,і ті його кришують,прошу то взяти до уваги!

  НАБУ,

  так, є така інформація,.опрацьовується,,,

   Гість,

   Я, вчитель Старолисецької школи ,зверталась про надання земельної ділянки 10 років тому і влітку 2017р. Просила письмового пояснення ,чому мені було відмовлено , відповіді не надали.Порушуючи Конституцію України,”Закон про освіту”,права інваліда(я інвалід 3 групи ),принижуючи мою людську гідність Лущак роздавав землю родичам ,навіть своєму науковому керівнику.Село його вивчило.

    вуйкрюо Василь,

    пані як він вам може дати земельну ділянку ,якщо ви йому потім ніяк не віддячите!а от сбу,убоз ,люди які прикривають його жо*у подіставали,які навіть не є мешканцями села!отак,і коментарі тут пишуть не дві-три людини!а ті хто кожен день іде по старолисецькій дорозі,і згадує того п*дера!!!

  Мару з сусіднього керунку,

  Кілька коментаторів то не все село. Так шо подумайте добре чи вам потрібний весь цей кіпіш і чи є альтернатива. Пропоную голосування. Хто за діючого сільського голову ставим плюс, хто проти ставим мінус

   Андрій з америки,

   за кого там голосувати,ви що подуріли?та його до вязниці треба з конфіскацією майна!
   мінус
   мінус
   мінус
   мінус

  Гість,

  Це все гамно пише 2-3 людини з діагнозом “дибіл”, яким Анатолій Романович перейшов дорогу, тому й так багато негативних коментарів, бо іх пишуть по декілька разів одні і ті ж самі люди! нормальні люди таким не займаються! Очевидно, що для цього села кращоі кандидатури як Анатолій Романович не було і не буде! Анатолій Романович продовжуйте працювати на благо села і знайте, що в цьому селі є люди не байдужі до справ, які ви робите і не звертайте увагу на дибілів!

   Гість,

   най здохне твій анатолій романович!вже в печінках всім сидить!сподіваюся його не перевиберуть,махінаціі з голосами не пройдуть!!ато то голосування,мені нагадує як в росіі за путіна!!!

   Гість,

   На виборах була підтасовка голосів,голоси купувались за бухло,велика родина,а ще більше сраколизів яким щось перепадає або перепало

   Гість,

   Не ставте діагнози,бо правильно—дЕбіл,небайдужі,а про „гамно“ вже і не мовиться.
   Почитайте про „комплекс Наполеона“
   P.S.Дуже рекомендую

  Гість,

  Як голова переходить дорогу своїм виборцям?

  Тарас,

  справді сраколизі є багато,але хочу щоб у нас був новий голова,такий щоб справді щось зробив для людей

  Гість,

  А за кого голосувати, як не за А.Р.? За «спонсора-шмаркача»???

  Гість,

  Сільський голова Старого Лисця переміг за кількістю коментарів в газеті Правда.іф. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

  Гість,

  Які вибори?Не допустити.Тоді він згадає і про Конституцію ,і про Закон.Може це навчить,як жити в правовій державі.

  Гість,

  Бо ви там слабохарактерні. Лисець виник як місце скупчення інтернаціонального зброду. От у нас в Чернієві всього добилися і все будують

  Гість,

  І в Хриплині. Голові 27 років.Навіть вулички зроблені.

  Вчитель,

  “Моє село”- дійсно село ЛущакаА.Р.,а не людей села.В цьому я переконалася особисто.Одного дня на приватизованому городі моєї мами- пенсінерки з’явився орендар.Люди повідомили,що город розорюється самовільно. Ніяких зборів і повідомлень не було.Два роки мама ходила в сільську ради дізнатися ,хто орендар.Голова сказав ,що він до цього не має віношення.Коломийський орендар сам знає ,де обробляти землю В Старому Лисці.Так,що було твоє-уже не твоє.Коли мама написала заяву до сільського голови,ще стала ворогом,замість того ,що отримати відповідь на свої запитання.Мама просила довідку .що дійсно орендар обробляє самовільно її землю.В чому вона не права?Відписала сільска рада дурницю.Відповідь у мами на руках,але довідку не надала.Що робити ? Треба йти до суду.Судитися з землеміром,який виховув двох сиріт?Це наша головна біль?.Чому голова не подумав про своїх працівників,якщо вже не думає ,про пенсіонерів,які ходять по сільській раді і шукають правди.Така ,як моя мама ,не одна.Зустрілася я з представником орендаря в сільській раді.Голови не було на робочому місці.Правда всі працівники були і вислухали всю нашу розмову.Преставник сказав ,щоб я довела,що земля ,яку вони обробляють моєї мами.Тобто не документи,а наочно,на місці.Дійшло до того,що я збиралася дзвонити в поліцію.Після двох годин доводів,секретар надала мамі довідку,що її земля обробляється “Оскаром”.За два роки оренди вони розрахувалися,а за два-ні.Це компанія не бідна,платить за оренду копійки і ще обдурює.То тепер хай голова розрахується з пенсіонеркою.Він її знайшов ,на її городі.Чому жінка має жити спокійно?Її життя може змінити голова сільської ради.Хоч би вибачився?”Ліпше з мудрим загубити,чим з дурним найти.”Тільки високо моральна і розумна людина визнає свої помилки,справляє їх.А в нього,як у дітей:”Це не я,це не у моїй компетентності.”

  Гість,

  Якщо за голову всю роботу чорну роблять працівники сільської ради,то їм треба платити зарплату.А 11000+премії збирати на дорогу.Я б за 11000 працював чесно і махінації не крутив.Тепер “доробився” на селі ,хай і буде спонсором.А від підприємців руки геть,чим їх більше ,тим краще селу.І атошників не смійте чіпати грязними словами.Майте ,щось святе.Господь все бачить,його ще ніхто не обдурив.

  Гість,

  “Герой Галичини.” І старолисецької газет,на кожні сторінці він національний герой довбаний. У тюрму на довго.

  Гість,

  У Листі був жигуль продав усе а тут Лущак.Ніхто добрим словом не згадає.

   Гість,

   Центральна дорога не на баланси сильс.ради.вси инши дороги на баланси. Нияких пидтасовок щодо вибору голови сильради не було. Це дийсно правда.вин пройшов чесно.бо я була в комисии.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:Базарні пристрасті. У Коломиї триває конфлікт влади з підприємцями “синього” ринку 22:06

Ще 16 років тому Коломийська міська рада підписала договір про оренду ділянки в центрі міста на 50 років з агрофірмою «Прут». Фірма збудувала там ринок, який у народі називають синім…

За два роки експлуатації капітально відремонтована траса на Львів вже потребує ремонту (фоторепортаж) 21:561 коментар

Лише за два роки після виконання капітального ремонту за технологією холодного ресайклінгу траса Івано-Франківськ – Львів потребує гарантійних робіт.    Про це свідчать фото, зокрема з села Черче Рогатинського району…

Українці зі всього світу виступили проти будівництва ГЕС на Дністрі (фото) 20:3510 коментарів

Створивши спільноту «saveDnister_fromHPP» українці хочуть привернути увагу всього світу до проблеми будівництва ГЕС на Дністрі. Активісти публікують пости лише англійською мовою з хештегом #saveDnister_fromHPP, передає сайт “Тернополяни“. «Ми зробили цю…

У Франківську відкрили пам’ятну дошку чотирьом загиблим бійцям АТО (фото) 19:42

У четвер, 22 лютого, в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання та спорту відкрили пам’ятну дошку загиблим в АТО бійцям Петру Остап’юку, Дмитру Пацино, Миколі Самаку та Андрію Бистрову. Всі вони свого…

В мережу виклали захоплюючі фото вечірнього Івано-Франківська із висоти пташиного польоту (фоторепортаж) 19:068 коментарів

В мережу виклали захоплюючі фото вечірнього Івано-Франківська із висоти пташиного польоту Фотографій на своїй сторінці у ФБ виклав івано-франківець Mike Rebristy “якось ввечері…” – підписав він серію світлин    …

Уже п’ятий прикарпатський суд взявся слухати справу пенсіонера КГБ по обвинуваченні у замаху на вбивство 18:514 коментарі

Після Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної та Тисмениці резонансну справу про спробу вбивства заступника директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА Дмитра Сідлярчука взялися слухати у Калуші. Справу слухатиме троє суддів. Йдеться,…

В обласному музеї визвольної боротьби хочуть зібрати кошти на унікальну “пружку” УГА (фото) 18:391 коментар

Для поповнення колекції Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С. Бандери збирають 5555 гривень на викуп на аукціоні унікальної нарукавної відзнаки ступеня старшин “пружки” часів Української Галицької армії. Як писали…

Як франківські студенти-іноземці за лічені тижні вивчили українську (фото) 18:124 коментарі

Всі знають вислів: “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”. Але коли йдеться про вивчення нової мови, навіть англійської, у багатьох виникають проблеми. А уявіть-но, франківці, якби вам довелося…

Франківським музейникам вдалося викупити на аукціоні унікальну річ часів Української Галицької Армії 17:59

У четвер, 22 лютого, в Івано-Франківську в музеї визвольної боротьби презентували унікальний експонат часів Української Галицької Армії (УГА). Це «зубчатівка» – петлиця офіцера УГА. За словами директора музею Ярослава  Коретчука, столітній…

“Сумівці” з Калуша, Львова та США дарували футболки та бензопили українським військовим та на Сході (фото) 17:481 коментар

Сумівським візитом у Краматорськ та Новоайдарський район закінчилася Всеукраїнська акція “Теплом зігріємо серця”. Упродовж трьох днів лютого восьмеро сумівців з Калуша, Львова та США їздили на Схід України, щоб передати…

Івано-Франківськ: на вулиці Чорновола зіткнулися два автомобіля (фото) 16:321 коментар

Чергова аварія трапилась сьогодні у Франківську.   Про це повідомляє WestNews із посиланням на чат IF INFO в мережі Телеграм. Аварія сталася на вулиці Чорновола, поруч із поворотом на Національної Гвардії, де зіштовхнулися джип та легковик…

Українські військові показали свій побут на передовій (фото) 16:30

Поблизу Світлодарської дуги, що на Донеччині, українські військові відбили атаку російських бойовиків. Як стверджують бійці, на фронті атаки – це вже буденність. Але також вони наголошують, що перші вогонь не…

Біль Дебальцева. Як бійці у Франківську щороку відзначають свій другий день народження 16:237 коментарів

«Про Дебальцеве мусять пам’ятати всі, – каже Дмитро. – Почнемо забувати, почнуть забувати про всю Україну». Цього дня він щороку приїздить до Франківська, аби згадати загиблих і, каже, підтримати честь…

У Львові відреставрували знайденого на Франківщині волохатого носорога, який вимер 10 000 років тому (фотофакт) 15:20

У Львівському природознавчому музеї відреставрували унікального волохатого носорога. Його знайшли у 1907 році в селі Старуня на Богородчанщині. Фото опублікували на сайті ZAXID.NET. На фотографії старший науковий співробітник Львівського природознавчого музею Андрій…

У Франківську вже 25% споживачів СТЕКу успішно переключили до “Теплокомуненерго” (фото) 15:121 коментар

В Івано-Франківську завершують роботи з реконструкції котельні у приміщенні 63-го заводу, яке “Теплокомуненерго” взяло в оренду на 2 роки 11 місяців.   Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків. “Розглядали…

Казковий ранок у зимових Карпатах: як виглядають оповиті хмарами засніжені схили гір (відео) 14:581 коментар

В соціальній мережі Фейсбук набирає популярності відео, що було зняте зимовим ранком на Чорногірському хребті:   Timelapse. Ранок на г. Піп Іван хмари наче морські хвилі пропливають над довколишніми полонинами,…

Відомий комік Місько Батяр закликав припинити трансляцію російськомовної попси в громадських закладах Івано-Франківська (відео) 14:296 коментарів

До Дня української мови відомий ведучий та гуморист виставив відео в якому підняв питання мови. Мені не подобається, коли в закладах харчування та в публічних місцях звучить російськомовна попса, –…

У Косові представили понад сотню творів, що показують глибину народного мистецтва (фото) 10:29

У Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відкрилась виставка «Глибина народного мистецтва». На ній представлено більше сотні творів студентів Вижницького коледжу. Тут можна побачити різьбу та інкрустацію, гобелени, колажі, батик,…

В Івано-Франківську відбувся концерт, присвяченій оперній співачці Ірі Маланюк (фоторепортаж) 09:39

В обласній філармонії 21 лютого відбувся вечір пам’яті Іри Маланюк. Симфонічний оркестр, струнний колектив Harmonia Nobile,  солістки Ольга Яловенко, Оксана Кречко та Ірина Ключковська виконали відомі романси та арії, які свого часу…

Франківець зняв неймовірне відео з вечірнім містом 09:08

Франківець Ігор Волочій розмістив у Фейсбуці оригінальне відео Івано-Франківська.   “Івано-Франківськ вечірній в 24-х секундах та всього 240 кадрах”, – написав він.   (Visited 222 times, 222 visits today)