pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Великий ювілей Великої Людини: отцю Івану Козовику 90 років” (фото)13 Лют, 22:25

З цієї нагоди, коли Церква вшановує трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова, Йоана Золотоустого, в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння ГНІХ, на чолі з Митрополитом Володимиром, чисельно зібрались духовенство, вірні та представники влади, щоби привітати митрофорного протоієрея Івана Козовика з великим ювілеєм 90-річчя.
Урочистості розпочались Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Високопреосвященний Владика Володимир Війтишин.
Під час Служби Божої, у своїй проповіді Митрополит акцентував увагу на постатях трьох Святителів: “У Богослужіннях празника оспівуємо і прославляємо трьох Святителів за їхню гарячу любов до Бога і ближнього, непохитну віру, значен­ня для святої Церкви, Божу мудрість та заступ­ництво. Вони є прикладом безумовної любові до Господа, якої і нам щоденно слід прагнути”.
По завершенню Божественної Літургії Канцлер Івано-Франківської Архієпархії — о. Віталій Федун зачитав грамоту про нагородження о. Івана Козовика другим золотим нагрудним Хрестом з прикрасами. Опісля Митрополит Володимир звернувся до отця Івана зі словами привітань та вдячності за старанне служіння і пастирську жертовність для парафії Воскресіння Христового, ревну викладацьку діяльність та вагомий внесок у розвиток вищих духовних навчальних закладів Івано-Франківської Архієпаріхії. До привітань долучився міський голова Івано-Франківська, пан Руслан Марцінків, подякувавши ювіляру за невтомну щоденну працю для жителів рідного міста.

Джерело

(Visited 215 times, 1 visits today)