Відомого прикарпатського політика підозрюють в організації незаконних корупційних схем

Укріпити свій рейтинг на окрузі лише гаслами, обіцянками чи зустрічами з виборцями не вдасться – треба показати наявний результат. А для цього потрібно залучати кошти – свої або ж бюджетні. Своїх коштів завжди шкода та й зароблені важкою працею, а от бюджетні кошти, людські, і витрачатися мають на людей, а ще краще на людей свого округу. Тоді й вовки ситі і вівці цілі – електорат не розбігається.

 

У 2015 році Богдан Станіславський спробував свої політичні сили і балотувався до Івано-Франківської обласної ради від партії «Самопоміч».

Саме тоді «Самопоміч» збирала нові обличчя, які потрібні українському суспільству.

На місцевих виборах 2015 року «Самопоміч» підтвердила свій статус загальнодержавної політичної сили, показавши гідний результат практично в усіх регіонах країни.

Проте партія багато де на місцях потрапила під контроль людей, які прийшли у політсилу переважно з бізнесу. Одним з таких і є бізнесмен Богдан Станіславський.

За інформацією сайту Івано-Франківського осередку партії «Самопоміч», Богдан Станіславський представляє інтереси Тлумацького району.

Богдан Станіславський (на світлині ліворуч).

Варто зазначити, що Б. Станіславський тривалий час проживає у Коломиї, але депутатом був обраний по територіальному виборчому округ №59 з виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради, куди виходять такі населені пункти: Обертин, Гончарів, Яківка, Жуків, Олещин, Гавриляк, Гарасимів, Підвербці, Живачів, Ісаків, Петрів, Сокирчин, Хотимир, Жабокруки, Пужники, Бортники, Прибилів, Гостів.

Саме в селищі Обертин зареєстрована фірма Богдана Станіславського «Станіславський». Також там працює хлібопекарня, яка зареєстрована на матір Богдана – Ганну Станіславську, яка також є співвласником цієї фірми.

Шанс бути обраним від Коломиї – мізерний, тому він і балотувався від Обертинського куща, де і був обраним депутатом до Івано-Франківської облради від партії «Самопоміч», а згодом став керівником обласного осередку цієї політсили.

Скріншот з сайту “Курс”.

Якщо до 2015 року про Богдана Станіславського мало хто чув, то згодом він все частіше почав згадуватися у медіа-ресурсах Прикарпаття.

У 2016 році Богдан Станіславський став переможцем регіонального конкурсу «Благодійне Прикарпаття-2015» у номінації «Волонтер: фізична особа». Цього ж року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив його Орденом Святителя Миколая Чудотворця за благодійну допомогу з ремонту нового приміщення Єпархіального управління у Коломиї. Потім прикарпатські медіа-ресурси все частіше рясніли традиційними заголовками: «завдяки Богдану Станіславському…», «за сприяння обласного депутата…», «депутат від «Самопомочі» спрямував обласні кошти на ремонт…».

Що саме стоїть за благодійністю Богдана Станіславського – досліджували журналісти «Вільне.ІНФО».

У 2016-2017 роках Департамент будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА перерахував ТзОВ «Станіславський» на капітальний ремонт приміщення на вул. Коновальця, 27 у Коломиї 656,38 тис. грн. Також у 2016 році Коломийська міська рада на ремонт цієї ж будівлі перерахувала цій же фірмі 179,96 тис. грн. Саме за цією адресою знаходиться єпархіальне управління Коломийської єпархії УПЦ КП у Коломиї, яке у червні 2016 року освятив Патріарх Філарет.

Також у 2016 році Департамент будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА, Нижнівська сільська рада та відділ освіти Тлумацької РДА перерахували фірмі Богдана Станіславського «Станіславський» на ремонт дитячих садків у селах Нижнів та Гостів 1,54 млн грн.

 «І якщо у лютому 2016 року мова йшла про потребу хоча б розглянути питання ремонту дитячого садка в селах Гостів, Нижнів та у селищі Обертин, то станом на жовтень 2016 року приміщення і гостівського, і нижнівського дошкільних навчальних закладів відремонтовані», – цитата з депутатського звіту Богдана Станіславського, опублікованого на сайті «Дзеркало.Медіа».

Варто зазначити, що головихою Нижнівської сільради є Леся Ковалюк, яка на місцевих виборах-2015 балотувалася до Тлумацької районної ради від партії «Самопоміч».

Технагляд по виконанню робіт на цих об‘єктах здійснювала фірма «Креатив – Інжиніринг». За інформацією аналітичної платформи «YouControl» власником фірми «Креатив – Інжиніринг» є Оксана Томин – родина Станіславських.

Фірма «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» мають однаковий стаціонарний номер телефону – +380347943245. Проте ці фірми мають різну юридичну адресу.

Також ці фірми на тендерах вказували однаковий контактний номер телефону: 0988034965.

Заступником директора у фірмі «Креатив – Інжиніринг» є син Богдана Станіславського – Олег Станіславський, який також є співзасновником фірми «Станіславський».

Родина Станіславських: син Олег, Богдан та дружина Любов (зліва на право). Фото зі сторінки ФБ.

З 2016 року фірма «Креатив – Інжиніринг» отримала 1,86 млн грн. з бюджетів різних рівнів. Основними замовниками послуг були Обертинська селищна рада та ОТГ Тлумача.

Варто зазначити, що фірма «Станіславський» з 2016 року отримала з бюджетних установ 3,12 млн грн.

До ремонту дитсадків, шкіл та інших комунальних приміщень також долучився депутат Обертинської селищної ради Володимир Комара. З 2016 року загалом він отримав 1,10 млн грн. від відділу освіти Тлумацької РДА, Тлумацької центральної лікарні та Департаменту будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА.

Депутат Обертинської селищної ради Володимир Комара.

На одних із торгів Володимир Комара вказує контактний номер телефону +380988034965. Такий же номер телефону фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» використовували як контактний на торгах.

Володимир Комара вказує контактний номер телефону +380988034965. Такий же номер телефону фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» використовували як контактний на торгах.

Щодо родини Богдана Станіславського, то його матір пані Ганна з 2017 року отримала замовлень на постачання хлібобулочних виробів від відділу освіти Тлумацької РДА на суму 272 тис. грн. та від Територіального центру соцобслуговування Тлумацького району на 70 тис. грн.

Син Олег у 2017 році отримав від Коломийської міської ради на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям на території Коломийської гімназії ім. М. Грушевського у Коломиї 1,40 млн грн.

Цікавим фактом є те, що першим заступником міського голови Коломиї є Сергій Коцюр, за сумісництвом депутат Івано-Франківської облради від партії «Самопоміч». А його однопартієць і депутат Коломийської міськради Любомир Бордун є начальником управління освіти Коломийської міськради.

У 2015 та 2018 роках управління освіти Коломийської міської ради перерахували фірмі «Станіславський» 532 тис. грн на ремонт дитячого садочка ім. блаженного Папи Римського Івана Павла ІІ. 2010-го року Коломийська міська рада передала приміщення колишнього дитсадка, який знаходиться на вул. І.Франка, 39, благодійному фонду «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Варто нагадати й про нагородження Богдана Станіславського «Орденом Святителя Миколая Чудотворця» за благодійну допомогу з ремонту нового приміщення Єпархіального управління у Коломиї.

Одним з найбільших своїх досягнень Богдан Станіславський вважає створення у лютому 2016 року Обертинською селищною радою комунального підприємства «Комунальник».

«Вітаю також успішно реалізовану нашу спільну ініціативу щодо відновлення роботи комунального підприємства “Комунальник”. Завдяки цьому кроку створено близько 20 робочих місць. Підприємство вже успішно реалізувало кілька проектів. Серед них: капітальний ремонт приміщення сільського клубу та бібліотеки в селі Гончарів, облаштування скверу в центрі селища Обертин, асфальтування доріг у Тлумацькому районі та інші. Адже загальний обіг коштів цього комунального підприємства вже перевищує 1 мільйон гривень», – йдеться у звіті Богдана Станіславського за 2016 рік.

Загалом за 2016-2018 рр. КП «Комунальник» освоїло 11,35 млн грн.

Вже у липні 2016 року КП «Комунальник» отримує замовлення від відділу будівництва Тлумацької РДА на поточний ремонт доріг Озеряни-Рожнів та Лука-Коломия на загальну суму 334,74 тис. грн, а від Обертинської селищної ради на капітальний ремонт клубу та благоустрій скверу в Обертині – 726,32 тис. грн.

Проте не зовсім зрозуміло: як можна проводити будівельні роботи, а тим більше виконувати ремонт доріг, не маючи відповідної будівельної техніки та інструменту? Хоча у нас є відповідь на це запитання.

За інформацією аналітичної платформи «YouControl», КП «Комунальник» зареєстрований і знаходиться за адресою: смт. Обертин, вул. І. Сірка, буд. 6.

Саме за цією адресою знаходиться й фірма «Креатив – Інжиніринг», яка належить родичці Богдана Станіславського – Оксані Томин. Також КП «Комунальник», ТзОВ «Станіславський» та ТзОВ «Креатив-Інжиніринг» в офіційних документах вказують однаковий номер стаціонарного телефону: (03479) 4-32-45.

КП «Комунальник», ТзОВ «Станіславський» та ТзОВ «Креатив-Інжиніринг» в офіційних документах вказують однаковий номер стаціонарного телефону: (03479) 4-32-45.

Варто також зазначити, що в КП «Комунальник» на посаді виконавця робіт працює Палійчук Олег Іванович, який у ТзОВ «Станіславський» займає посаду заступника директора по будівництву.

В КП «Комунальник» на посаді виконавця робіт працює Палійчук Олег Іванович, який у ТзОВ «Станіславський» займає посаду заступника директора по будівництву

Фактично ж більшість робіт, які отримує КП «Комунальник», виконують фірми Богдана Станіславського – «Креатив – Інжиніринг» і «Станіславський».

11 листопада 2016 року Обертинська селищна рада укладає договір з КП «Комунальник» на проведення робіт  з будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж в селищі Обертин Тлумацького району на суму 8,36 млн грн.

Єдиним конкурентом на торгах була львівська фірма “Салон. Архітектура. Будівництво, дизайн”, яка належить Максиму Потюку.

Одним з обов‘язкових кваліфікаційних критеріїв була наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Тобто, без такого наявного договору КП «Комунальник» не могло виграти тендер з будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж в Обертині.

КП «Комунальник» надало такий договір, який підписаний з ТзОВ «Станіславський» 3 травня 2016 року на виконання робіт з виводу лінії водоводу з плями забудови, підключення будівлі авто сервісного комплексу до водопроводу та каналізації, підключення зливної каналізації на об‘єкті за адресою: вул. Генерала Карпенка, м. Миколаїв на загальну суму 376 тис. грн.

Тобто фірма Богдана Станіславського наймає новостворене комунальне підприємство без техніки та обладнання для виконання будівельних робіт в іншій частині країни.

Цікавим є те, що у тендерній документації КП «Комунальник» вказав залучення субпідрядників, а саме фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг». Також комунальне підприємство вказало, що для будівництва каналізації в Обертині всю необхідну будівельну техніку орендує у цих же фірм.

КП “Комунальник” вказує, що залучає фірми “Станіславський” та “Креатив-Інжиніринг” як субпідрядників до виконання робіт. Документ із тендерної документації КП “Комунальник”.

Те, що роботи виконує фірма Богдана Станіславського, підтвердилося в одному із сюжетів на прикарпатському телеканалі, де виконавчий директор ТзОВ «Станіславський» Володимир Дурда коментує хід будівництва каналізаційної мережі та очисних споруд в Обертині. Щоправда його протитрували у сюжеті лише як виконавця робіт.

Виконавчий директор ТзОВ “Станіславський” Володимир Дурда. Скріншот з відеоновини.

Чи дійсно КП «Комунальник» виконував роботи в Миколаєві на замовлення ТзОВ «Станіславський», перевірити не важко: накази на відрядження працівників, виплати на відрядження та грошові кошти чи дебіторська заборгованість за надані послуги мають бути відображені в розпорядчих та бухгалтерських документах КП “Комунальник”. Проте на чисельні запити депутатів і журналістів селищний голова Обертинської с/р Віктор Хомут і Богдан Станіславський відповіді не надають.

На запити журналіста «Вільне.Інфо» Богдан Станіславський відповів, що не знаходить підстав для надання будь-якої інформації з таким змістом запиту та не є розпорядником інформації.

Тому тепер справа за правоохоронними органами.

Цікавою фігурою в оточені Богдана Станіславського є ще одна людина – Володимир Нижник.

Він є начальником управління капітального будівництва Департаменту будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА. До 2016 року працював виконавчим директором у ТзОВ «Станіславський», а раніше займав посаду першого заступника голови Тлумацької райдержадміністрації. З 2016 року є депутатом Тлумацької міської ради ОТГ від партії «Самопоміч». За інформацією сайту «Посіпаки-2»  Володимир Нижник є помічником обласного депутата Богдана Станіславського.

Також в декларації за 2017 рік Володимир Нижник вказав, що орендує автомобіль «Фольксваген Гольф» 1986 року випуску у брата Богдана Станіславського Ярослава.

Фірми та особи, які наближені до Богдана Станіславського.

Замість післямови

«І тому наша ціль – моя, як голови, і всіх моїх колег – показати власним прикладом, як працювати в партії і навіщо це робити. Вважаю, що на цей момент люди, які є в «Самопомочі», мають бути прикладом того, як потрібно жити і працювати. Ми обрали принцип терплячості – як кажуть старші люди, «хто терпен, той спасен», – коментар  Богдана Станіславського для одного з прикарпатських видань.

Джерело

(Visited 611 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3490

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі 10:48 13 коментарів

Прикарпатського депутата упіймали на рекордному хабарі Прокуратура Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»)...

Комітет Ради схвалив зняття недоторканності з "опоблоківця" Дунаєва 05:45

Регламентний комітет Верховної Ради підтримав клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва і направив це питання на розгляд парламенту. Про це повідомив журналістам у середу...

Дволикий Янус: однією рукою прикарпатський нардеп Шевченко пише закон, який заборонятиме московитську ідеологію, а іншою рахує гроші від спільного бізнесу з російським доктором Бубновським 20:43 7 коментарів

Днями скандальновідомий прикарпатський нардеп Олександр Шевченко зареєстрував у Верховній раді законопроект про визнання ідеології "Русского міра" як фашистської і людиноненависницької та заборону її в Україні. Після цього його прес-служба запустила...

Колишня та теперішня фірма франківця позмагалися за 4-мільйонне замовлення 22:06

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 24 вересня уклав контракт з ТОВ «Шобелі Україна» на капітальний ремонт міжбудинкового проїзду за 3,9 млн грн. Про це стало відомо з системи...

Франківська «Свобода» схаменулась: скандального чиновника Тараса Рибака так і не призначили на «хлібну» посаду? 20:36

Після нещодавньої публікації нашого нашим сайтом статті Хто може стати новим «смотрящим» за Івано-Франківськом від львіського кримінального авторитета «Пупса»?, до редакції звернулося декілька місцевих підприємців, які займаються будівельним бізнесом, і...

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони в Івано-Франківську 18:51 1 коментар

Створена через тиждень після оголошення тендеру фірма отримала підряд на 4 мільйони. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші. Ремонтні роботи відбуватимуться на вулиці Вовчинецькій...

Фірма нардепа Шевченка відремонтує 15 кілометрів за 185 мільйонів гривень 12:26

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області визначила підрядника поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш (на ділянці км 52+264 – км 67+776). У тендері взяли участь...

Колишнього міністра-регіонала затримали в Москві, - росЗМІ 08:24 5 коментарів

За даними журналістів, колишнього міністра транспорту і зв'язку часів президентства Віктора Ющенка, екс-депутата від Партії регіонів Миколу Рудьковського затримували у Москві Про це повідомляє агентство "Москва" з посиланням на власні...

Відомий блогер дослідив як прикарпатський нардеп Шевченко, разом із "смотрящим" Анатолієм Матвієнком, доять державний бюджет на завищених у декілька разів цінах по ремонту доріг на Франківщині 15:01 5 коментарів

24 сентября премьер-министр Владимир Гройсман опубликовал в фейсбуке пост про ремонт дорог в Косовском районе Иввано-Франковской области. Он цитировал местного жителя, который с восторгом описывал новую дорогу в селе Старые...

Франківські комунальники уклали договір з фірмою, власника якої підозрюють у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах 08:02 1 коментар

Івано-франківське комунальне підприємство “Теплокомуненерго” за результатами тендеру нещодавно уклало угоду з львівською фірмою “ЗІО-Спорт” на постачання 120 тонн технічної солі. Під час аукціону львів’яни запропонували ціну всього на 100 гривень...

Головний лікар приховав від нас гроші, які нам належать, – лікарі Івано-Франківської ОДКЛ відстоюють право на індексацію зарплат (фоторепортаж) 20:35 1 коментар

Лікарі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні прийшли в Управління Держпраці шукати справедливості – з 2015 року їм не нараховують індексацію заробітної плати. Понад два десятки медиків підписалися під колективною заявою....

Новостворена після оголошення тендеру фірма, збрехавши в документах, отримала підряд на 4 мільйони у Франківську 18:51 3 коментарі

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради в результаті відкритих торгів підписав договір з ТОВ «Карпатновобуд» на ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій. Сума договору становить 4,32 млн грн, про...

Вилучають документи, починаючи з 2011 року: в офісі обласної Служби автомобільних доріг триває обшук 15:17 5 коментарів

В межах розслідування правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України, за попередніми даними сума збитків державі складає понад 224 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба столичної...

Вища рада правосуддя звільнила франківського суддю, якого упіймали під час отримання хабара 21:07 5 коментарів

Вища рада правосуддя 25 вересня ухвалила звільнити у відставку суддю господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку. Як йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя, Володимира Булку звільнили  з посади "за загальними обставинами"....

Прикарпатський нардеп Шкварилюк взяв компенсацію за житло при тому, що його дружина купила квартиру в Києві 20:56 8 коментарів

Прикарпатський нардеп Володимир Шкварилюк скористався компенсацією за оренду житла чи готельного номеру у Києві. Сума компенсації у серпні склала майже 20 тис. гривень, про це пише Чесно. Громадська організація відзначає,...

На Прикарпатті почали судити податківця-хабарника, який вимагав 200 тисяч гривень неправомірної вигоди 11:13 1 коментар

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з прокуратури Чернівецької області надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінального правопорушення передбаченого частини третьої статті 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України....

На Прикарпатті засудили чоловіка, який намагався дати хабара офіцеру поліції 10:57 1 коментар

Днями, Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про надання неправомірної вигоди службовій особі і призначив покарання винуватій особі Г. за частиною першою ст. 369 Кримінального кодексу України, у вигляді штрафу...

Антимонопольний комітет виявив змову під час тендеру, який оголосило франківське комунальне підприємство 10:29

За результатами розгляду звернень Івано-Франківської місцевої прокуратури, Управління захисту економіки в Івано-Франківській області ДЗЕ Нацполіції України та проведеного Івано-Франківським обласним територіальним відділенням АМКУ дослідження, адміністративною колегією відділення 19 вересня 2018...

Нардепи хочуть почути від Порошенка, чи має він бізнес у Росії 08:24 3 коментарі

Кілька десятків народних депутатів вимагають від президента Петра Порошенка публічної відповіді щодо низки питань зокрема можливого зловживання владою та наявності в глави держави бізнесу в Росії. Відповідний лист-звернення оприлюднив 24...

У міському перинатальному центрі збираються витрати на ремонт радянського дивану у десятки разів більше коштів, а ніж він власне коштує 22:06 8 коментарів

У міському перинатальному центрі збираються витрати на ремонт радянського дивану у десятки разів більше коштів, а ніж він власне коштує Про це повідомляє франківська громадська активістка, волонтерка, журналістка Наталія Сербин. Йдеться про...
  • ріел ІФ виринаюча