Відомого прикарпатського політика підозрюють в організації незаконних корупційних схем

Укріпити свій рейтинг на окрузі лише гаслами, обіцянками чи зустрічами з виборцями не вдасться – треба показати наявний результат. А для цього потрібно залучати кошти – свої або ж бюджетні. Своїх коштів завжди шкода та й зароблені важкою працею, а от бюджетні кошти, людські, і витрачатися мають на людей, а ще краще на людей свого округу. Тоді й вовки ситі і вівці цілі – електорат не розбігається.

 

У 2015 році Богдан Станіславський спробував свої політичні сили і балотувався до Івано-Франківської обласної ради від партії «Самопоміч».

Саме тоді «Самопоміч» збирала нові обличчя, які потрібні українському суспільству.

На місцевих виборах 2015 року «Самопоміч» підтвердила свій статус загальнодержавної політичної сили, показавши гідний результат практично в усіх регіонах країни.

Проте партія багато де на місцях потрапила під контроль людей, які прийшли у політсилу переважно з бізнесу. Одним з таких і є бізнесмен Богдан Станіславський.

За інформацією сайту Івано-Франківського осередку партії «Самопоміч», Богдан Станіславський представляє інтереси Тлумацького району.

Богдан Станіславський (на світлині ліворуч).

Варто зазначити, що Б. Станіславський тривалий час проживає у Коломиї, але депутатом був обраний по територіальному виборчому округ №59 з виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради, куди виходять такі населені пункти: Обертин, Гончарів, Яківка, Жуків, Олещин, Гавриляк, Гарасимів, Підвербці, Живачів, Ісаків, Петрів, Сокирчин, Хотимир, Жабокруки, Пужники, Бортники, Прибилів, Гостів.

Саме в селищі Обертин зареєстрована фірма Богдана Станіславського «Станіславський». Також там працює хлібопекарня, яка зареєстрована на матір Богдана – Ганну Станіславську, яка також є співвласником цієї фірми.

Шанс бути обраним від Коломиї – мізерний, тому він і балотувався від Обертинського куща, де і був обраним депутатом до Івано-Франківської облради від партії «Самопоміч», а згодом став керівником обласного осередку цієї політсили.

Скріншот з сайту “Курс”.

Якщо до 2015 року про Богдана Станіславського мало хто чув, то згодом він все частіше почав згадуватися у медіа-ресурсах Прикарпаття.

У 2016 році Богдан Станіславський став переможцем регіонального конкурсу «Благодійне Прикарпаття-2015» у номінації «Волонтер: фізична особа». Цього ж року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив його Орденом Святителя Миколая Чудотворця за благодійну допомогу з ремонту нового приміщення Єпархіального управління у Коломиї. Потім прикарпатські медіа-ресурси все частіше рясніли традиційними заголовками: «завдяки Богдану Станіславському…», «за сприяння обласного депутата…», «депутат від «Самопомочі» спрямував обласні кошти на ремонт…».

Що саме стоїть за благодійністю Богдана Станіславського – досліджували журналісти «Вільне.ІНФО».

У 2016-2017 роках Департамент будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА перерахував ТзОВ «Станіславський» на капітальний ремонт приміщення на вул. Коновальця, 27 у Коломиї 656,38 тис. грн. Також у 2016 році Коломийська міська рада на ремонт цієї ж будівлі перерахувала цій же фірмі 179,96 тис. грн. Саме за цією адресою знаходиться єпархіальне управління Коломийської єпархії УПЦ КП у Коломиї, яке у червні 2016 року освятив Патріарх Філарет.

Також у 2016 році Департамент будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА, Нижнівська сільська рада та відділ освіти Тлумацької РДА перерахували фірмі Богдана Станіславського «Станіславський» на ремонт дитячих садків у селах Нижнів та Гостів 1,54 млн грн.

 «І якщо у лютому 2016 року мова йшла про потребу хоча б розглянути питання ремонту дитячого садка в селах Гостів, Нижнів та у селищі Обертин, то станом на жовтень 2016 року приміщення і гостівського, і нижнівського дошкільних навчальних закладів відремонтовані», – цитата з депутатського звіту Богдана Станіславського, опублікованого на сайті «Дзеркало.Медіа».

Варто зазначити, що головихою Нижнівської сільради є Леся Ковалюк, яка на місцевих виборах-2015 балотувалася до Тлумацької районної ради від партії «Самопоміч».

Технагляд по виконанню робіт на цих об‘єктах здійснювала фірма «Креатив – Інжиніринг». За інформацією аналітичної платформи «YouControl» власником фірми «Креатив – Інжиніринг» є Оксана Томин – родина Станіславських.

Фірма «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» мають однаковий стаціонарний номер телефону – +380347943245. Проте ці фірми мають різну юридичну адресу.

Також ці фірми на тендерах вказували однаковий контактний номер телефону: 0988034965.

Заступником директора у фірмі «Креатив – Інжиніринг» є син Богдана Станіславського – Олег Станіславський, який також є співзасновником фірми «Станіславський».

Родина Станіславських: син Олег, Богдан та дружина Любов (зліва на право). Фото зі сторінки ФБ.

З 2016 року фірма «Креатив – Інжиніринг» отримала 1,86 млн грн. з бюджетів різних рівнів. Основними замовниками послуг були Обертинська селищна рада та ОТГ Тлумача.

Варто зазначити, що фірма «Станіславський» з 2016 року отримала з бюджетних установ 3,12 млн грн.

До ремонту дитсадків, шкіл та інших комунальних приміщень також долучився депутат Обертинської селищної ради Володимир Комара. З 2016 року загалом він отримав 1,10 млн грн. від відділу освіти Тлумацької РДА, Тлумацької центральної лікарні та Департаменту будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА.

Депутат Обертинської селищної ради Володимир Комара.

На одних із торгів Володимир Комара вказує контактний номер телефону +380988034965. Такий же номер телефону фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» використовували як контактний на торгах.

Володимир Комара вказує контактний номер телефону +380988034965. Такий же номер телефону фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг» використовували як контактний на торгах.

Щодо родини Богдана Станіславського, то його матір пані Ганна з 2017 року отримала замовлень на постачання хлібобулочних виробів від відділу освіти Тлумацької РДА на суму 272 тис. грн. та від Територіального центру соцобслуговування Тлумацького району на 70 тис. грн.

Син Олег у 2017 році отримав від Коломийської міської ради на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям на території Коломийської гімназії ім. М. Грушевського у Коломиї 1,40 млн грн.

Цікавим фактом є те, що першим заступником міського голови Коломиї є Сергій Коцюр, за сумісництвом депутат Івано-Франківської облради від партії «Самопоміч». А його однопартієць і депутат Коломийської міськради Любомир Бордун є начальником управління освіти Коломийської міськради.

У 2015 та 2018 роках управління освіти Коломийської міської ради перерахували фірмі «Станіславський» 532 тис. грн на ремонт дитячого садочка ім. блаженного Папи Римського Івана Павла ІІ. 2010-го року Коломийська міська рада передала приміщення колишнього дитсадка, який знаходиться на вул. І.Франка, 39, благодійному фонду «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Варто нагадати й про нагородження Богдана Станіславського «Орденом Святителя Миколая Чудотворця» за благодійну допомогу з ремонту нового приміщення Єпархіального управління у Коломиї.

Одним з найбільших своїх досягнень Богдан Станіславський вважає створення у лютому 2016 року Обертинською селищною радою комунального підприємства «Комунальник».

«Вітаю також успішно реалізовану нашу спільну ініціативу щодо відновлення роботи комунального підприємства “Комунальник”. Завдяки цьому кроку створено близько 20 робочих місць. Підприємство вже успішно реалізувало кілька проектів. Серед них: капітальний ремонт приміщення сільського клубу та бібліотеки в селі Гончарів, облаштування скверу в центрі селища Обертин, асфальтування доріг у Тлумацькому районі та інші. Адже загальний обіг коштів цього комунального підприємства вже перевищує 1 мільйон гривень», – йдеться у звіті Богдана Станіславського за 2016 рік.

Загалом за 2016-2018 рр. КП «Комунальник» освоїло 11,35 млн грн.

Вже у липні 2016 року КП «Комунальник» отримує замовлення від відділу будівництва Тлумацької РДА на поточний ремонт доріг Озеряни-Рожнів та Лука-Коломия на загальну суму 334,74 тис. грн, а від Обертинської селищної ради на капітальний ремонт клубу та благоустрій скверу в Обертині – 726,32 тис. грн.

Проте не зовсім зрозуміло: як можна проводити будівельні роботи, а тим більше виконувати ремонт доріг, не маючи відповідної будівельної техніки та інструменту? Хоча у нас є відповідь на це запитання.

За інформацією аналітичної платформи «YouControl», КП «Комунальник» зареєстрований і знаходиться за адресою: смт. Обертин, вул. І. Сірка, буд. 6.

Саме за цією адресою знаходиться й фірма «Креатив – Інжиніринг», яка належить родичці Богдана Станіславського – Оксані Томин. Також КП «Комунальник», ТзОВ «Станіславський» та ТзОВ «Креатив-Інжиніринг» в офіційних документах вказують однаковий номер стаціонарного телефону: (03479) 4-32-45.

КП «Комунальник», ТзОВ «Станіславський» та ТзОВ «Креатив-Інжиніринг» в офіційних документах вказують однаковий номер стаціонарного телефону: (03479) 4-32-45.

Варто також зазначити, що в КП «Комунальник» на посаді виконавця робіт працює Палійчук Олег Іванович, який у ТзОВ «Станіславський» займає посаду заступника директора по будівництву.

В КП «Комунальник» на посаді виконавця робіт працює Палійчук Олег Іванович, який у ТзОВ «Станіславський» займає посаду заступника директора по будівництву

Фактично ж більшість робіт, які отримує КП «Комунальник», виконують фірми Богдана Станіславського – «Креатив – Інжиніринг» і «Станіславський».

11 листопада 2016 року Обертинська селищна рада укладає договір з КП «Комунальник» на проведення робіт  з будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж в селищі Обертин Тлумацького району на суму 8,36 млн грн.

Єдиним конкурентом на торгах була львівська фірма “Салон. Архітектура. Будівництво, дизайн”, яка належить Максиму Потюку.

Одним з обов‘язкових кваліфікаційних критеріїв була наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Тобто, без такого наявного договору КП «Комунальник» не могло виграти тендер з будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж в Обертині.

КП «Комунальник» надало такий договір, який підписаний з ТзОВ «Станіславський» 3 травня 2016 року на виконання робіт з виводу лінії водоводу з плями забудови, підключення будівлі авто сервісного комплексу до водопроводу та каналізації, підключення зливної каналізації на об‘єкті за адресою: вул. Генерала Карпенка, м. Миколаїв на загальну суму 376 тис. грн.

Тобто фірма Богдана Станіславського наймає новостворене комунальне підприємство без техніки та обладнання для виконання будівельних робіт в іншій частині країни.

Цікавим є те, що у тендерній документації КП «Комунальник» вказав залучення субпідрядників, а саме фірми «Станіславський» та «Креатив – Інжиніринг». Також комунальне підприємство вказало, що для будівництва каналізації в Обертині всю необхідну будівельну техніку орендує у цих же фірм.

КП “Комунальник” вказує, що залучає фірми “Станіславський” та “Креатив-Інжиніринг” як субпідрядників до виконання робіт. Документ із тендерної документації КП “Комунальник”.

Те, що роботи виконує фірма Богдана Станіславського, підтвердилося в одному із сюжетів на прикарпатському телеканалі, де виконавчий директор ТзОВ «Станіславський» Володимир Дурда коментує хід будівництва каналізаційної мережі та очисних споруд в Обертині. Щоправда його протитрували у сюжеті лише як виконавця робіт.

Виконавчий директор ТзОВ “Станіславський” Володимир Дурда. Скріншот з відеоновини.

Чи дійсно КП «Комунальник» виконував роботи в Миколаєві на замовлення ТзОВ «Станіславський», перевірити не важко: накази на відрядження працівників, виплати на відрядження та грошові кошти чи дебіторська заборгованість за надані послуги мають бути відображені в розпорядчих та бухгалтерських документах КП “Комунальник”. Проте на чисельні запити депутатів і журналістів селищний голова Обертинської с/р Віктор Хомут і Богдан Станіславський відповіді не надають.

На запити журналіста «Вільне.Інфо» Богдан Станіславський відповів, що не знаходить підстав для надання будь-якої інформації з таким змістом запиту та не є розпорядником інформації.

Тому тепер справа за правоохоронними органами.

Цікавою фігурою в оточені Богдана Станіславського є ще одна людина – Володимир Нижник.

Він є начальником управління капітального будівництва Департаменту будівництва ЖКГМА Івано-Франківської ОДА. До 2016 року працював виконавчим директором у ТзОВ «Станіславський», а раніше займав посаду першого заступника голови Тлумацької райдержадміністрації. З 2016 року є депутатом Тлумацької міської ради ОТГ від партії «Самопоміч». За інформацією сайту «Посіпаки-2»  Володимир Нижник є помічником обласного депутата Богдана Станіславського.

Також в декларації за 2017 рік Володимир Нижник вказав, що орендує автомобіль «Фольксваген Гольф» 1986 року випуску у брата Богдана Станіславського Ярослава.

Фірми та особи, які наближені до Богдана Станіславського.

Замість післямови

«І тому наша ціль – моя, як голови, і всіх моїх колег – показати власним прикладом, як працювати в партії і навіщо це робити. Вважаю, що на цей момент люди, які є в «Самопомочі», мають бути прикладом того, як потрібно жити і працювати. Ми обрали принцип терплячості – як кажуть старші люди, «хто терпен, той спасен», – коментар  Богдана Станіславського для одного з прикарпатських видань.

Джерело

(Visited 700 times, 1 visits today)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:



6957

загрузка...

Луценко заявляє, що посол США дала йому список людей, яких не можна переслідувати 08:24 2 коментарі

енеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати". Про це він заявив в інтер'ю виданню The Hill. "На...

У Долині тендер на харчування школярів розпиляли підприємці, які подали документи з однаковими помилками 20:35

Управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації за результатом відкритих торгів підписало договір з приватним підприємцем Галиною Савчук на послуги з харчування учнів на 288 тис. грн. За...

Суд зобов’язав ГПУ відновити справу проти Холодницького і Ситника 05:42

Печерський райсуд Києва зобов’язав Генпрокуратуру відновити справу проти спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького та директора НАБУ Артема Ситника про розголошення даних досудового розслідування і втручання у діяльність державного діяча. Про...

Юний підприємець із Снятина отримає від івано-франківського міськвиконкому 155 тисяч гривень за проведення навчальних семінарів 10:29

14 березня управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради уклало угоду із переможцем тендеру на проведення чотирьох тренінгів-семінарів у галузі інноваційних технологій. За даними сайту громадських закупівель...

Освітяни Коломийщини мало не віддали понад 900 тисяч гривень за м’ясо недобросовісній компанії 23:19

Центр протидії корупції оскаржував тендер на закупівлю м’яса Управлінням освіти Коломийської міськради. Справа в тому, що переможцем стала компанія із чорного списку Антимонопольного комітету. Більше того, фірма подала неправдиву довідку,...

Справа Булки: адвокат судді, якого спіймали на хабарі, просить перенести розгляд справи з Івано-Франківська 18:42 6 коментарів

Вчора в Івано-Франківському міському суді відбулося підготовче засідання у справі Володимира Булки – екс-судді Господарського суду Івано-Франківської області, якого спіймали на хабарі у 5000 євро. Суддя Володимир Булка Як повідомляли...

На окрузі Шевченка-молодшого чимало "жирних" тендерів виграють новостворені фірми наближені до депутатів від "Укропу" 20:56 3 коментарі

Болохів – невелике село на Калущині. В серпні 2015 воно увійшло до Верхнянської ОТГ. Село було засноване XIV столітті. Зараз тут проживає близько 200 мешканців, хоча ще 100 років тому...

Аудит оборонки: Порошенко назвав три подальші кроки 07:51 3 коментарі

Аудит "Укроборонпрому" має здійснювати одна з чотирьох всесвітньовідомих аудиторських компаній. Про це ввечері 10 березня в ефірі телеканалу ICTV заявив президент України Петро Порошенко. "Аудит "Укроборонпрому" - щоб довіряли і...

Катар таємно заплатив ФІФА $880 млн за право проведення ЧС-2022 - ЗМІ 06:33

За 21 день до виборів країн-господарів чемпіонатів світу з футболу 2018/2022 телеканал Al Jazeera, який належить еміру Катара, шейху Хамаду бін Халіфа Аль-Тані, таємно заплатив ФІФА 400 млн доларів за...

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо прикарпатського нардепа Іванчука 19:55 8 коментарів

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації депутатом Верховної Ради Андрієм Іванчуком («Народний фронт»), який є другом екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в НАБУ, пише СТИК....

У поліції проводять розслідування щодо вимагання хабара поліцейськими у Косові 16:58 2 коментарі

Днями у мережі було оприлюднене відео, на якому зафіксовані неправомірні дії з боку закарпатських правоохоронців. За фактом призначено перевірку, пише WestNews з посиланням на ГУ НП у Закарпатській області. Йдеться...

У соцмережах повідомляють про провокацію зі сторони патрульної поліції проти відомого прикарпатського журналіста-розслідувача 12:17 3 коментарі

У соцмережах повідомляють про провокацію зі сторони патрульної поліції проти відомого прикарпатського журналіста-розслідувача. Віталій Мацьоцький Мова йде про журналіста "Дорожнього контролю" із міста Косів Віталія Мацьоцького, який нещодавно фактично самостійно...

Суд арештував підозрюваних у підкупі кандидата з Прикарпаття Юрія Тимошенка з правом застави у 4 млн гривень 18:35

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою підозрюваним у спробі підкупу кандидата в президенти України з правом внесення застави в розмірі 4 млн гривень. Про це...

Спорудження житла для яремчанських ветеранів АТО пахне аферою та відмиванням коштів 08:21 1 коментар

У 2018 році Яремчанська міська рада прийняла рішення про виділення земельної ділянки для спорудження багатоквартирного будинку для колишніх бійців АТО. Під забудову надали 82 сотки. Мета благородна — забезпечити помешканням...

На Прикарпатті правоохоронці затримали поліцейських-хабарників, які хотіли викупити у місцевого журналіста компромат на себе (відеофакт) 20:41

На Прикарпатті правоохоронці затримали поліцейських-хабарників, які хотіли викупити у місцевого журналіста компромат на себе. Фото ілюстративне Відомому прикарпатському журналістові-розслідувачу Віталію Мацьоцькому, який проживає у місті Косові, стало відомо, що закарпатські...

Стали відомими прізвища чоловіків, які намагалися дати хабара прикарпатському нардепи, аби той зняв свою кандидатуру із виборів 15:00 3 коментарі

При спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенко затримано голову однієї з політичних партій. Про це повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко, інформує Лівий берег. За його словами, голова однієї з...

На Прикарпатті прокуратура викрила на хабарі керівника одного з державних підприємств (фотофакт) 09:22

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом отримання неправомірної вигоди. Встановлено, що керівник одного із державних підприємств м. Коломиї вимагав неправомірну вигоду в сумі 600...

«Мене намагалися підкупити 12 разів з часу реєстрації»: стали відомими подробиці затримання чоловіків, які пропонували хабар прикарпатському кандидату Тимошенко (фото) 07:38 1 коментар

При спробі вручення хабара нардепу і кандидату в президенти Юрію Тимошенку за відмову балотуватися затриманий голова однієї з політичних партій. Про це у Facebook повідомив речник Генпрокуратури Андрій Лисенко. "Затримано...

Гендиректор "Укроборонпрому": Не вважаю себе винним у чомусь 06:31 2 коментарі

Генеральний директор ДК "Уроборонпром" Павло Букін заявляє безпідставність звинувачень журналістів "Наших грошей" щодо розкрадань в оборонній сфері. Про це він сказав в інтерв’ю BBC News Україна. В розслідуванні вказується, що...

Прикарпатський керівник одного із державних підприємств вимагав хабар розміром 600 доларів 21:03

Встановлено, що керівник одного із державних підприємств міста Коломиї вимагав неправомірну вигоду в сумі 600 доларів США у місцевого жителя за передачу майна комунального підприємства у тимчасове користування. Про це...
  • ріел ІФ виринаюча