pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Влад Яма показав, яким був у дитинстві (фото)11 Лип, 16:30

10 липня, хореограф відсвяткував  день народження.

Результат пошуку зображень за запитом "влад яма"

Танцівнику виповнилося 36 років. Вранці зірковий іменинник завітав до студії “Сніданку з 1+1”. Яма поділився своїми архівними дитячими фото.

Влад Яма_3

Влад Яма_1

Влад Яма_2

Також хореограф розповів, що вранці його встигли привітати дружина Ліліана, син та декілька друзів.

“Ми ще не лягали опівночі. Ми вийшли на двір і я побачив маленький тандир у дворі. Хотілося одразу щось посмажити, але вночі якось не пішло”, – поділився Яма.

Влад розповів, як проведе свій святковий день. Спочатку хореограф вирушить до зали, потім збере родичів за сімейним столом.

“Потім у мене декілька занять, а потім увечері, можливо, з Ліліаною якось посидимо, по-дорослому”, – заінтригував хореограф.

У 5 років Влад із татом випадково зайшов на чемпіонат з бальних танців і просто не зміг звідти вийти до вечора – так хлопчика захопило дійство. Але знаковим для Влада став 2006-й рік, коли Влад взяв участь у телевізійному шоу на 1+1 “Танці з зірками”, де його партнеркою стала співачка Наталя Могилевська. Їхня пара вийшла до фіналу і запам’яталась своїми чуттєвими і яскравими виступами. Сьогодні відомому хореографу та судді проектів “Танці з зірками” та “Ліга сміху” – 36 років. І свій день народження він святкує у студії Сніданку.

У свій день народження Яма зізнався, що мріє про ще одну дитину, проте з дружиною вони цього поки не обговорювали.

Також суддя “Танців з зірками” поділився, як готується до нового сезону проекту. Яма зізнався, що ніяк не звикне до нового амплуа члена журі танцювального шоу:

“Я не звик. Я щоразу настільки хвилююся, що мені навіть лячно самому. Прямий ефір – це щось особливе. Танцювати це все ж таки дві хвилини, танцювати я вчився і практикував усе життя. Я не планую бути якимось суддею, я би хотів казати правду, мені здається, у мене виходило минулого сезону. Дехто навіть встиг образитися, але я робив це щиро”, – запевнив Влад.

Джерело

(Visited 249 times, 1 visits today)