pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Встановили платформу: будинок правосуддя в Івано-Франківську облаштували для особливих людей (фото+відео)11 Лип, 18:12

Ще минулого тижня у Будинку правосуддя Івано-Франківська розпочали встановлювати піднімальну платформу для людей з інвалідністю. А вже сьогодні, 10 липня, її презентували, а також показали, як вона працює.

Презентацію провели голова Апеляційного суду Богдан Гриновецький, Віталій Девляшевський, заступник голови, та Оксана Розвадовська, керівник апарату, інформує WestNews. Варто зазначити, що встановлення платформи проводила львівська компанія. Вартість апарату – 340 тисяч гривень.

«Ми дуже вдячні керівникам Апеляційного суду. Суд стає ще більш доступним. Першими кроками було встановлення таблички зі шрифтом Брайля та фарбування останніх сходинок у жовтий колір. Але є ще прохання встановити звуковий маячок, бо інколи можна загубитися, йдучи до суду. Зайвими й не будуть тактильні доріжки», – каже пані Марія, мешканка, яка має вади зору.

Керівник апарату переконує, що всі зауваження візьмуть до уваги, можливо буде встановлена відповідного кольору плитка, аби люди мали можливість орієнтуватися.

 

(Visited 132 times, 1 visits today)