Як виглядав Івано-Франківськ у 70-х роках минулого століття (фоторепортаж)

Літня ностальгія: як виглядало місто майже 40 років тому.

Світлини Івано-Франківська були зроблені наприкінці 70-х років минулого століття, інформує  “Побудовано в Франківську”.

На світлинах із фотоархіву Степана Назаренка зображена центральна частина міста, вокзал, Пасічна, Позитрон, Європейська площа та інші цікаві куточки Івано-Франківська.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto8.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftld.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftr.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrlzh.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrf.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftft.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto9.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto10.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/frrl.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto7.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto51.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto41.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto31.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/yeye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto11.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027539_1010215485820846_2661833506435615182_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027498_1010216825820712_4143068654350996058_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027195_1010217079154020_8802482098379401236_n.jpg

 

(Visited 2 339 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Хорошие времена были .. чистота и порядок на улицах ,дороги без ям – не то , что сейчас гадюшник …

   Гість,

   Нє-є-є, Союзу вже не буде. Комуняки були при владі. Їхня система себе вичерпала та програла капіталізму. Утопія, коротше кажучи. А хто був молодим при СРСР вже молодим удруге не стане. Комунізм, то вам не еліксир молодості. Нахрін ту ностальгію разом з москалями

    Гість,

    Як виявилось капіталізм і демократію ще терба вміти будувати щоб перевершити побудовану соціалізмом в перемішку з тоталітаризмом інфрраструктуру. Не обирати злодії від малого до великого і не обдирати за найменшої нагоди ближнього свого. Бо інакше все поччне проситись назад плювавши на ці вислови про “утопії” і “програші капіталізму” – розвівши на програвших себе і вигравших там закордоном. Треба свій виграш терміново відшукувати поки не пізно. Бо гниле нутро “українських гнид” уже видно неозброєним оком скільки б на себе національних символів не одягали побільше приховати це.

   Гість,

   Який гадючник? Що ти несеш? Зараз краще виглядає ніж тоді. Вільніше людям без усякиз дебільних зобовязалок. Ще не все викинули з того часу але багато. Автомобілів зараз більше. Є пробелми звичайно з медециною, відпочинком, транспортом дальніх маршрутів. Та не забуваймо Союз розвалився через неефективну економічну політику і злочинний тоталітаризм по відношенню до людей. Не вміють москалі інакше керувати. І Росія через те саме розвалиться щойно нафтові долари США закінчаться.

   хм,

   у фонтані жаботиння пливає, о це фотка, як і радянська влада , фасад гарний, а нутро гниле

  Гість,

  Місто було чисте зелене і привітне. В смітниках ніхто не порпався. Це було місто для комфортного життя.

   Гість,

   Негайно вернути чукчів і бурятів у радянський союз. А що було ГДР? До цих пір просять Москву вернути їх назад з загниваючої Європи. Менталітет і культура місцевих жителів багато визначають.

  Гість,

  Це все правда,дивіться ,гади,скакуни,що ви просрали і чого нам наскакали.Скрізь квітнуть рози,всякі веселі квіти.Чисто,охайно,як в гарної господині.Люди жили скромно,всякі негаразди були,але такого рейваху не чекали в своєму місті.Затишок,комфорт,чистота.Тепер все забудували гидкими висотками без смаку.Коли нажеруться того бабла?На кожному кроці чимось тогують,а в людей в кишені ніц нема.Нема за що купити хліба і шматок ковбаси.До речі,хіба ці вироби можна назвати ковбасою? При радянській владі простим людям жилось дуже добре.Смороду не було.Річки чисті були,сміття під ногами не валялось.

   Гість,

   Хтось скакав у Москві на Красній Площі у 1991 р? Ти дебільний шизофренік. Історію учи перед тим як з освіченими людьми намагатись розмовляти набором букв пацієнта психлікарні.

  Гість,

  Якось знадато чисто, аж дивно слухати зараз всіляких які кажуть що все погано було

   Гість,

   Слухи про начебто погане життя за радянської влади здебільшого розпускають ті що тепер крадуть беруть хабарі займаються бандитизмом. Одним словом злочинці що грабують Україну і її народ. Колись вони такого зробити не могли. А тепер все можна. Ось і довели до ручки повної.

    Гість,

    Якщо все було так файно то чому розвалилось? Чи не в курсі економічних проблем і нестачі елементарних товарів перед тим як почало все валитись? Думали наказувати коровам скільки доїтись і пшениці скільки родитись самодури-москалі у Москві. Звчиайно злодії теперішні підтримують тренди і хвалять себе. Вони до рівня Януковича дійти не здатні через клептоманію і даунізм. Та це не висвячує союз кривавий ніяк. Скільки заводів побудували увязнені без зарплати? Дозвіл у поліцейського брати щоб кудись поїхати усім без винятку. Це ти хочеш повернути заради дешевої ковбаси одного виду і більше нічого?

  Гість,

  від тих світлин віє якимось теплом. чисто, спокійно, затишно. можна було гуляти всю ніч, не боячись за своє життя і майно. ніхто сережки з вухами не відривав, і сумки з плечей не зривав. зараз дивишся на ту не таку вже й давнину- і собі не віриш, що то колись було. теперішня реальність наповнена страхом, безумством та оскаженінням

  Гість,

  шо-шо ти тут про Савецку Націю пілікаєш?..

   Гість,

   Щось дала, а свободу забрала. Зараз є можливість поїхати учитись куди хочеш чи самому в Інтернеті(чув і таке). Незалежна дало свободу від диких москалів. Даунбас московський з плеч і ще легше стало. Є проблеми звичайно, а полумок ти якщо думаєш українців назад під Москву затягти радянським Союзом, який розпався через незадоволення самих людей.

  Гість,

  корпус ФАЕ нафти шміру збудували в 80-их, тролейбуси шкода також друга половина 80-их

  Гість,

  Аж ностальгія прохопила!Добрі були часи!

  Нхй Совок!,

  Нешановні совкодрочери! Якби все лишилося, як тоді, ви би тут не строчили свої гнилі коментарі. Звичайний інтернет був би таким самим недосяжним благом, як харчове різноманіття, якісні й різноманітні товари для дому, будівництва, ремонту та можливість вибирати недорогу відпустку з-поміж Болгарії, Туреччини та Єгипту, а не вибивати по блату путівку в задрипаний санаторій з алюмінієвим посудом. Нагадаю, що в 91-му ніхто з людей не вийшов захищати Совок, за яким ви так ниєте, від розвалу. Бо ота “чистота, порядок та дисципліна” були людям до сраки, яку (сраку) банально нічим було підтерти. Хіба як пожмаканим шматком “Правди”, адже дістати звичайний туалетний папір – це вже була доволі нетривіальна побутова задача.

   Гість,

   Питання про радянський союз і його здубутки не виникало б якби українці у владі не крали б і не продавались як останні шлюхи заразом продаючи і народ України.

  Гість,

  Танками Чехословаччину роздавили, Прибалтику, Грузію. Думали освіченіші раби краще працюватимуть на партію, але згнила сама партія. Перед 1990 на всіх уже не вистачало, бо насправді ніхто не хотів працювати на когось, а партія ласувала закордонним, супроти якого ми були відсталою країною. Можеш у себе вдома комунізм влаштувати і подивись скільки протягнеш без диктатури і кровавих розправ та покарань. Україна не зганяла зеків будувати БАМи, заводи і дороги. В 1990 роках Незалежна проклала дуже багато доріг поки ці олігархи з комуністів не розібрались як красти і на чому паразитувати в капіталізмі. Тепер над тобою не сидить 10-ть паразитів, які дозволяють тобі жити, зараз чиновники лише заважають коли звернешся до них за винятком примусової мобілізації, яка наслідок війни з дебілами даунбасами і москалями. Не вернеться уже ніякий союз – Росія з усіма воює, захоплює території всюди у неї “фашисти” на кордонах чомусь. Не ний нероба.

   Гість,

   Раби не можуть працювати на партію, рабам треба працювати на корпорації і лизати сраки інвесторам.

    Гість,

    Хочеш сказати ти міг відмовитись від праці на партію як можна відмовитись і не працювати на корпорацію і на інвесторів? Розкажи казочку.

  Гість,

  Що сталося з танком номер 100? Невже патріоти на металолом здали?

  Гість,

  Один і той же бот пише масу коментів, створюючи враження масовості “ностальгіійників”. Мені за 40, але я добре пам’ятаю як чергу за маслом в гастрономі займали в 5 ранку, дві пачки на руки видавали і викидали його в продажу регулярно – приблизно 1 раз на місяць. Пам’ятаю, як три рази мене в піонери приймали, кожного разу для показухи, приуроченої тій чи іншій даті або приїзду когось із “високих чинів” до школи. Як комсомольські збори проводили, на яких клеймили позором тих, хто посмів джинси надіти чи фальшиву музику слухати. Ідіотизм повний. У моїх дітей набагато насиченіше і цікавіше життя, величезний простір і вибір для освіти, подорожей, у них зовсім інше життя, про яке ми в часи Совка і мріяти не могли. А місто тоді і зараз не порівняти. Це зараз воно чисте, доглянуте, оновлене, не зважаючи на тих проплачених чи ідейних ботівських вандалів, які регулярно нищать те, що створюється владою.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3543

Наче марсіанські пейзажі: у мережі опублікували світлину світанку на горі Піп Іван (фотофакт) 22:06

"Червоний слон" - так охрестили світлину світанку на горі Піп Іван користувачі соцмережі Фейсбук. Фото опублікував гірський рятувальник з Калуша Vasyl Fitsak. Світанкове проміння, що потрапляє на стіни обсерваторії, дає...

Вечірня ДТП на "Братах": винуватець аварії імовірно сів п'яним за кермо (фоторепортаж) 21:25

Ввечері 17 жовтня на вулиці Хоткевича, в районі Паркової, сталася ДТП. Водій легковика “Черрі” в’їхав мікроавтобус “Пежо”. Його з травмами голови госпіталізували у лікарню. У патрульній поліції проінформували “Галку”, що...

На Верховинщині посаджено понад 36 тисяч молодих дерев 21:18

Про це повідомляють у соцмережі Фейсбук: Осіння посадка в ДП «Гринявський лісгосп» З приходом золотої осені перед лісівниками постає одне з найважливіших завдань – осіння посадка. Цього року погода, завдяки...

У середмісті Івано-Франківська горів один із найпопулярніших відпочинкових закладів міста (фоторепортаж) 21:07 2 коментарі

17 жовтня, близько 19:20, у центрі Франківська загорілася будівля відомого громадського закладу Pasage Gartenberg, по вулиці Незалежності, 3. За словами очевидців, пожежа тривала близько 15-20 хвилин. У патрульній поліції кажуть, що...

Катастрофа: новий та старий міст на Пасічну очима франківців (відеофакт) 19:52 4 коментарі

Ззакохана пара франківських блогерів зняла відеосюжет, у якому показала стан діючого мосту на Пасічну, а також майбутнього, який зараз перебуває у стані будівництва. Свою роботу вони розмістили в соціальній мережі...

У Франківську вандали нищать зупинки та крадуть камери спостереження 16:23 3 коментарі

Про це йшлося 16 жовтня на оперативній нараді міського голови. Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак розповів про прибирання та вандалізм на зупинках в Івано-Франківську, пише “Галка”. На щоденне...

На велосипеді по Європі: Четверо франківців подолали 1200 кілометрів (відеосюжет) 16:02 2 коментарі

За 18 днів вони здолали майже дві тисячі кілометрів. На велосипедах через Німеччину, Швейцарію, Ліхтенштейн, Австрію та Італію. Маршрут завдовжки 1200 кілометрів любителі крутити педалі подолали за 18 днів. Складали...

Водія автобуса “Івано-Франківськ-Брно” спіймали на контрабанді бурштину (фотофакт) 14:58 1 коментар

Вранці 16 жовтня в пункт пропуску «Краківець», на виїзді з України, прибув рейсовий автобус «Neoplan», який здійснює перевезення на маршруті Івано-Франківськ-Брно. Під час проходження кордону у правохоронців виникли підозри щодо нелегального...

Кокетлива франківчанка Тіна Кароль похизувалася фігурою (фото) 14:37

На своїй сторінці у Instagram популярна українська співачка Тіна Кароль все частіше тішить шанувальників своїми знімками. Цього разу 33-річна Тіна похизувалася розкішним образом, викликавши захват у своїх шанувальників. Так, на...

На Долинщині соцслужби забрали малолітніх дітей у п'яних батьків (фоторепортаж) 14:33 1 коментар

У Долинському районі працівники ювенальної превенції з представниками служби у справах дітей РДА та районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді забрали з батьківської оселі двох малолітніх діток....

В Івано-Франківську встановили оригінальний рекорд (фоторепортаж) 13:43

У Франківську встановлено рекорд України з найбільшою кількістю людей в одному місці з наголівниками під гаслом “Ми за здорове харчування”. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова...

Оксана Марченко влаштувала вечірку після виходу з шоу "Танці з зірками 2018": фотофакт 13:04 3 коментарі

Скандальна Оксана Марченко, яка є дружиною Віктора Медведчука, вирішила відсвяткувати свій вихід з шоу "Танці з зірками 2018". Телеведуча влаштувала вечірку, фото з якої опублікувала в мережі. Напередодні 8 прямого...

Франківська перукарка про тренди у фарбуванні та стрижках (фоторепортаж) 12:57

15 жовтня, у рамках підготовки Star face of the season, учасницям провели майстер клас, присвячений тенденціям у сфері зачісок. Проводила лекцію перукар-колорист, технолог “LAKME” – Олена Михайлюк. Спікер розповіла дівчатам про нинішні...

У Франківську представили унікальний мультимедійний проект за участі Сергія Жадана (фоторепортаж) 12:26

У вівторок, 16 жовтня, на “Промприлад. Реновація” франківцям презентували мультимедійний проект “роздІлові” за участю письменника та музиканта Сергія Жадана. Проект поєднує поезію, музику та візуалізацію. Під час виступу “роздІлових” візуальна частина...

У Франківську утворилися величезні черги на отримання субсидії 11:41

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що потрібно організувати для людей кращі умови по оформленню заявок на отримання субсидії. Мера обурили фото, на яких люди стоять в черзі на отримання субсидії,...

Вагітна Меган Маркл вперше показала округлий живіт: фото 10:33

15 жовтня, Кенсінгтонський палац приголомшив цілий світ оголошенням про те, що дружина принца Гаррі Меган Маркл вагітна. Так, 16 жовтня герцогиня Сассекська вперше вийшла на публіку після новини про поповнення...

Спецоперація "Розкол" 09:47 1 коментар

Чим скоріше виникне Українська помісна церква, тим скоріше знизиться загроза кривавих провокацій. І збільшиться ймовірність ізоляції РПЦ 15 жовтня в Мінську пройшов синод РПЦ, який оголосив, що РПЦ розриває єдність...

Івано-Франківськ: у мережі розшукують чоловіка, який викрав автомобільні номера в районі вулиць Довга-Тичини (фотофакт) 09:39 2 коментарі

В автомобільній спільноті Прикарпаття в соцмережі Фейсбук просять опізнати чоловіка, який вкрав з автомобіля номерний знак: Любі друзі , можливо хтось опізнає дану особу? Ввечері 15.10.18 року викрав номера з...

Катастрофа Су-27: з'явилися перші фото і відео 09:13

ЗМІ публікують перші фото і відео з місця падіння винищувача Су-27 біля села Уланів, що на Вінничині На знімках видно, як військові, рятувальники і поліцейські працюють на місці падіння літака....

У Гошеві відбулася студентська проща (фотофакт) 09:08

У Гошеві на Ясній Горі відбулася ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді. 13 жовтня прочани мали змогу бути присутніми на Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франкійський –...
 • ріел ІФ виринаюча