Як виглядав Івано-Франківськ у 70-х роках минулого століття (фоторепортаж)

Літня ностальгія: як виглядало місто майже 40 років тому.

Світлини Івано-Франківська були зроблені наприкінці 70-х років минулого століття, інформує  “Побудовано в Франківську”.

На світлинах із фотоархіву Степана Назаренка зображена центральна частина міста, вокзал, Пасічна, Позитрон, Європейська площа та інші цікаві куточки Івано-Франківська.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto8.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftld.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftr.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrlzh.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrf.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftft.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto9.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto10.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/frrl.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto7.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto51.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto41.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto31.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/yeye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto11.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027539_1010215485820846_2661833506435615182_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027498_1010216825820712_4143068654350996058_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027195_1010217079154020_8802482098379401236_n.jpg

 

(Visited 2 400 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Хорошие времена были .. чистота и порядок на улицах ,дороги без ям – не то , что сейчас гадюшник …

   Гість,

   Нє-є-є, Союзу вже не буде. Комуняки були при владі. Їхня система себе вичерпала та програла капіталізму. Утопія, коротше кажучи. А хто був молодим при СРСР вже молодим удруге не стане. Комунізм, то вам не еліксир молодості. Нахрін ту ностальгію разом з москалями

    Гість,

    Як виявилось капіталізм і демократію ще терба вміти будувати щоб перевершити побудовану соціалізмом в перемішку з тоталітаризмом інфрраструктуру. Не обирати злодії від малого до великого і не обдирати за найменшої нагоди ближнього свого. Бо інакше все поччне проситись назад плювавши на ці вислови про “утопії” і “програші капіталізму” – розвівши на програвших себе і вигравших там закордоном. Треба свій виграш терміново відшукувати поки не пізно. Бо гниле нутро “українських гнид” уже видно неозброєним оком скільки б на себе національних символів не одягали побільше приховати це.

   Гість,

   Який гадючник? Що ти несеш? Зараз краще виглядає ніж тоді. Вільніше людям без усякиз дебільних зобовязалок. Ще не все викинули з того часу але багато. Автомобілів зараз більше. Є пробелми звичайно з медециною, відпочинком, транспортом дальніх маршрутів. Та не забуваймо Союз розвалився через неефективну економічну політику і злочинний тоталітаризм по відношенню до людей. Не вміють москалі інакше керувати. І Росія через те саме розвалиться щойно нафтові долари США закінчаться.

   хм,

   у фонтані жаботиння пливає, о це фотка, як і радянська влада , фасад гарний, а нутро гниле

  Гість,

  Місто було чисте зелене і привітне. В смітниках ніхто не порпався. Це було місто для комфортного життя.

   Гість,

   Негайно вернути чукчів і бурятів у радянський союз. А що було ГДР? До цих пір просять Москву вернути їх назад з загниваючої Європи. Менталітет і культура місцевих жителів багато визначають.

  Гість,

  Це все правда,дивіться ,гади,скакуни,що ви просрали і чого нам наскакали.Скрізь квітнуть рози,всякі веселі квіти.Чисто,охайно,як в гарної господині.Люди жили скромно,всякі негаразди були,але такого рейваху не чекали в своєму місті.Затишок,комфорт,чистота.Тепер все забудували гидкими висотками без смаку.Коли нажеруться того бабла?На кожному кроці чимось тогують,а в людей в кишені ніц нема.Нема за що купити хліба і шматок ковбаси.До речі,хіба ці вироби можна назвати ковбасою? При радянській владі простим людям жилось дуже добре.Смороду не було.Річки чисті були,сміття під ногами не валялось.

   Гість,

   Хтось скакав у Москві на Красній Площі у 1991 р? Ти дебільний шизофренік. Історію учи перед тим як з освіченими людьми намагатись розмовляти набором букв пацієнта психлікарні.

  Гість,

  Якось знадато чисто, аж дивно слухати зараз всіляких які кажуть що все погано було

   Гість,

   Слухи про начебто погане життя за радянської влади здебільшого розпускають ті що тепер крадуть беруть хабарі займаються бандитизмом. Одним словом злочинці що грабують Україну і її народ. Колись вони такого зробити не могли. А тепер все можна. Ось і довели до ручки повної.

    Гість,

    Якщо все було так файно то чому розвалилось? Чи не в курсі економічних проблем і нестачі елементарних товарів перед тим як почало все валитись? Думали наказувати коровам скільки доїтись і пшениці скільки родитись самодури-москалі у Москві. Звчиайно злодії теперішні підтримують тренди і хвалять себе. Вони до рівня Януковича дійти не здатні через клептоманію і даунізм. Та це не висвячує союз кривавий ніяк. Скільки заводів побудували увязнені без зарплати? Дозвіл у поліцейського брати щоб кудись поїхати усім без винятку. Це ти хочеш повернути заради дешевої ковбаси одного виду і більше нічого?

  Гість,

  від тих світлин віє якимось теплом. чисто, спокійно, затишно. можна було гуляти всю ніч, не боячись за своє життя і майно. ніхто сережки з вухами не відривав, і сумки з плечей не зривав. зараз дивишся на ту не таку вже й давнину- і собі не віриш, що то колись було. теперішня реальність наповнена страхом, безумством та оскаженінням

   Гість,

   Якщо зараз зняти кіно про Франківськ у сонячні дні ще краще буде. І якість камери доречі теж.

  Гість,

  шо-шо ти тут про Савецку Націю пілікаєш?..

   Гість,

   Щось дала, а свободу забрала. Зараз є можливість поїхати учитись куди хочеш чи самому в Інтернеті(чув і таке). Незалежна дало свободу від диких москалів. Даунбас московський з плеч і ще легше стало. Є проблеми звичайно, а полумок ти якщо думаєш українців назад під Москву затягти радянським Союзом, який розпався через незадоволення самих людей.

  Гість,

  корпус ФАЕ нафти шміру збудували в 80-их, тролейбуси шкода також друга половина 80-их

  Гість,

  Аж ностальгія прохопила!Добрі були часи!

  Нхй Совок!,

  Нешановні совкодрочери! Якби все лишилося, як тоді, ви би тут не строчили свої гнилі коментарі. Звичайний інтернет був би таким самим недосяжним благом, як харчове різноманіття, якісні й різноманітні товари для дому, будівництва, ремонту та можливість вибирати недорогу відпустку з-поміж Болгарії, Туреччини та Єгипту, а не вибивати по блату путівку в задрипаний санаторій з алюмінієвим посудом. Нагадаю, що в 91-му ніхто з людей не вийшов захищати Совок, за яким ви так ниєте, від розвалу. Бо ота “чистота, порядок та дисципліна” були людям до сраки, яку (сраку) банально нічим було підтерти. Хіба як пожмаканим шматком “Правди”, адже дістати звичайний туалетний папір – це вже була доволі нетривіальна побутова задача.

   Гість,

   Питання про радянський союз і його здубутки не виникало б якби українці у владі не крали б і не продавались як останні шлюхи заразом продаючи і народ України.

  Гість,

  Танками Чехословаччину роздавили, Прибалтику, Грузію. Думали освіченіші раби краще працюватимуть на партію, але згнила сама партія. Перед 1990 на всіх уже не вистачало, бо насправді ніхто не хотів працювати на когось, а партія ласувала закордонним, супроти якого ми були відсталою країною. Можеш у себе вдома комунізм влаштувати і подивись скільки протягнеш без диктатури і кровавих розправ та покарань. Україна не зганяла зеків будувати БАМи, заводи і дороги. В 1990 роках Незалежна проклала дуже багато доріг поки ці олігархи з комуністів не розібрались як красти і на чому паразитувати в капіталізмі. Тепер над тобою не сидить 10-ть паразитів, які дозволяють тобі жити, зараз чиновники лише заважають коли звернешся до них за винятком примусової мобілізації, яка наслідок війни з дебілами даунбасами і москалями. Не вернеться уже ніякий союз – Росія з усіма воює, захоплює території всюди у неї “фашисти” на кордонах чомусь. Не ний нероба.

   Гість,

   Раби не можуть працювати на партію, рабам треба працювати на корпорації і лизати сраки інвесторам.

    Гість,

    Хочеш сказати ти міг відмовитись від праці на партію як можна відмовитись і не працювати на корпорацію і на інвесторів? Розкажи казочку.

  Гість,

  Що сталося з танком номер 100? Невже патріоти на металолом здали?

  Гість,

  Один і той же бот пише масу коментів, створюючи враження масовості “ностальгіійників”. Мені за 40, але я добре пам’ятаю як чергу за маслом в гастрономі займали в 5 ранку, дві пачки на руки видавали і викидали його в продажу регулярно – приблизно 1 раз на місяць. Пам’ятаю, як три рази мене в піонери приймали, кожного разу для показухи, приуроченої тій чи іншій даті або приїзду когось із “високих чинів” до школи. Як комсомольські збори проводили, на яких клеймили позором тих, хто посмів джинси надіти чи фальшиву музику слухати. Ідіотизм повний. У моїх дітей набагато насиченіше і цікавіше життя, величезний простір і вибір для освіти, подорожей, у них зовсім інше життя, про яке ми в часи Совка і мріяти не могли. А місто тоді і зараз не порівняти. Це зараз воно чисте, доглянуте, оновлене, не зважаючи на тих проплачених чи ідейних ботівських вандалів, які регулярно нищать те, що створюється владою.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:



9192

загрузка...

Франківчанка поділилася секретами створення домашнього шоколаду (відео) 00:19

До ранкового шоу на телеканалі "Карпати UA" завітала франківська майстриня. Про створення домашнього шоколаду говоримо із Мар`яною Халус.  

Прикарпатська співачка, яка стала прокурором, презентувала авторську пісню (відео) 23:45

Прикарпатська співачка, яка стала прокурором, навіть працюючи в правоохоронних органах, не може не творити. Прокурор Надія Теслін (дівоче прізвище Шекеряк) тимчасово виконує обов’язки прес-секретаря прокуратури Івано-Франківської області. У вільний від...

Пластуни провели у Карпатах чотириденний вишкіл із зимового мандрівництва (фоторепортаж) 22:31

Декілька днів тому завершилася Школа зимового мандрівництва, яку щорічно організовує третій курінь УСП-УПС (Улад Старших Пластунів-Улад Пластового Сеніорату ) "Лісові Чорти". Вишкіл Школи зимового мандрівництва відбувся з 14 по 17...

Франківські священики та семінаристи позмагались за першість з гігант-слалому в Буковелі (фоторепортаж) 21:50

21 лютого у туристичному комплексі “Буковель” відбулися міжєпархіальні змагання з гірськолижного спорту серед духовенства УГКЦ. Такі змагання цього року відбулися з нагоди 10-ліття проголошення блаж. свщмч. Омеляна Ковча покровителем душпастирів Української...

Стало відомо про стан 7-річної франківчанки яка перенесла інсульт 21:24

Як повідомляла раніше Правда.іф. в Івано-Франківську в 7-річної дівчинки стався ішемічний інсульт. Сьогодні в соціальній мережі Фейсбук з'явилася інформація про стан дитини. Як повідомив журналістці Правди.іф, друг сім'ї, стан Злати...

Альтернатива стриптизу. На Прикарпатті набирає популярності полденс 20:46 1 коментар

Більшість жінок мріє про ідеальну фігуру і красиву поставу. Для досягнення цих цілей необхідні регулярні заняття в спортзалі. Однак часто представниці прекрасної статі неохоче ідуть туди, адже бояться ефекту перетренованих...

Загиблий під час вчорашнього невдалого сходження на Піп Іван прикарпатець, керував підготовкою туристів у Коломиї (фотофакт) 20:11 2 коментарі

Загиблий під час вчорашнього невдалого сходження на Піп Іван прикарпатець, керував підготовкою туристів у Коломиї . Як вже інформували ЗМІ, у Карпатах від обмороження загинули двоє туристів.   Стало відомо,...

Культурна спадщина гуцулів: в мережі опублікували відео унікальної співанки (відео) 20:10

В мережі з'явилося відео традиційної співанки горян. Дуже часто у традиційних співанках гуцулів присутня тематика кохання, подружньої зради та “походеньок” когось із подружжя з коханцями. Джерело  

Рятувальники з Попа Івана передали медикам найбільш постраждалих екстремалів, яким вдалося вижити після вчорашнього невдалого сходження на Чорногірський хребет (фотофакт) 19:54 1 коментар

22 лютого о 20:30 до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувального відділення села Явірник Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області прийшли 4 туристів та повідомили, що...

Франківці звернулися до Турчинова щодо токсикологічних отруєнь під час Майдану 18:16

У п’ятницю, 22 лютого, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція представників громадської організації «Хімічні та токсикологічні отруєння в Україні» із приводу злочинів, які були скоєні за участі держави-агресора проти учасників Революції Гідності....

Стало відомим ім'я одного із загиблих вчора на Попі Івані туристів. Чоловік із Прикарпаття (фотофакт) 16:28 10 коментарів

Стало відомо, що один із загиблих туристів на горі Піп Іван – коломиянин Павло Вінтонюк, пише Репортер. Про це у мережі Facebook повідомила його донька Ярина Вінтонюк. Також вона написала, що...

Косівчанин Тарас Дзвінчук шиє автентичне гуцульське взуття 16:07

Виготовлення постолів, або як їх ще називали – терпців, моршнів, моршинців, морщинців, морщенців, ходаків, верзунів, равликів, чунів та ін., як давнє шевське ремесло українців регіону Карпат активно побутувало на Прикарпатті...

Зловмисники перебували під грошової заставою – в поліції розповіли про обставини спецоперації із затримання в Івано-Франківську «гастролерів» з Донбасу (фото+відео) 15:48

Зловмисників упіймали за вчиненням крадіжки з однієї із франківських багатоповерхівок. Звідти крадії винесли гроші, побутову техніку та інші цінні речі. 19 лютого правоохоронці спіймали “на гарячому” 48-річного уродженця Донецької області...

Прикарпатець показав, як виглядають засніжені Горгани (фоторепортаж) 15:19

Величні гори і багато пухкого снігу. Зима у горах - це неймовірне видовище. Olek Shkil виклав у мережу фото з походу у гори. "Кілька днів в Горганах...",- підписав світлину прикарпатець. Довідково: Ґорґа́ни — гірський...

Франківців просять допомогти впізнати вандалів, які намалювали свастику у центрі міста (фото+відео) 14:33

Як писали ЗМІ раніше, у центрі Франківська вандали нанесли фашистські символи.   У п’ятницю, 22 лютого, Муніципальна інспекція з благоустрою силами свого спецпідрозділу провела розслідування щодо акту вандалізму, який було вчинено в ніч з...

Ukraїner зняв фільм про "Промприлад.Реновація" (фото+відео) 13:52

"Промприлад.Реновація" – це перший в Україні приклад перетворення закинутого радянського заводу на сучасний бізнес-кластер із залученням інвестицій громадян. За прикладом проекту "UrbanSpace" Юрій Филюк і команда взялися за значно масштабніші перетворення...

Чому франківський атовець займається танцями на пілоні (фоторепортаж) 13:25 5 коментарів

Система підготовки воїнів в Індії, циркове мистецтво, змагання моряків на мачтах, гімнастика, акробатика, циркове мистецтво – з цих різнотипних джерел увібрав свої елементи пол-денс. Незважаючи на розмаїття витоків та складність...

У Франківську відкрили меморіальну дошку полеглому розвіднику (фоторепортаж) 12:43

На фасаді школи №4 увічнили пам'ять полеглого учасника АТО з Івано-Франківська – майора, начальника розвідки 8-го окремого гірського-штурмового батальйону Віталія Кузнєцова. Віталій Кузнєцов народився 9 липня 1974 року в Івано-Франківську....

Правоохоронці затримали мерзотників-рецидивістів, які викрали людину та поглумилися над прапором у Коломиї (фоторепортаж) 12:11 2 коментарі

Коломийські правоохоронці затримали двох чоловіків, яких тривалий час розшукували за наругу над державним прапором, побиття та пограбування відвідувача кафе.   Нагадаємо, ця резонансна подія трапилася у вересні 2017 році в...

В Івано-Франківській області горіла вантажівка (фото) 10:13

В Івано-Франківській області горіла вантажівка У п'ятницю вранці, о 08.51 годині, у місті Долина, по вулиці Промисловій, трапилася пожежа. Горів вантажний автомобіль КРАЗ. Наразі встановлюється причина займання та завдані вогнем...
 • ріел ІФ виринаюча