Як виглядав Івано-Франківськ у 70-х роках минулого століття (фоторепортаж)

Літня ностальгія: як виглядало місто майже 40 років тому.

Світлини Івано-Франківська були зроблені наприкінці 70-х років минулого століття, інформує  “Побудовано в Франківську”.

На світлинах із фотоархіву Степана Назаренка зображена центральна частина міста, вокзал, Пасічна, Позитрон, Європейська площа та інші цікаві куточки Івано-Франківська.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto8.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftld.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftr.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrlzh.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftrf.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftft.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto9.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto10.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/frrl.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/ftye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto7.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto51.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto41.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto31.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/yeye.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/foto11.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027539_1010215485820846_2661833506435615182_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027498_1010216825820712_4143068654350996058_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/07/29027195_1010217079154020_8802482098379401236_n.jpg

 

(Visited 2 216 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Хорошие времена были .. чистота и порядок на улицах ,дороги без ям – не то , что сейчас гадюшник …

   Гість,

   Нє-є-є, Союзу вже не буде. Комуняки були при владі. Їхня система себе вичерпала та програла капіталізму. Утопія, коротше кажучи. А хто був молодим при СРСР вже молодим удруге не стане. Комунізм, то вам не еліксир молодості. Нахрін ту ностальгію разом з москалями

    Гість,

    Як виявилось капіталізм і демократію ще терба вміти будувати щоб перевершити побудовану соціалізмом в перемішку з тоталітаризмом інфрраструктуру. Не обирати злодії від малого до великого і не обдирати за найменшої нагоди ближнього свого. Бо інакше все поччне проситись назад плювавши на ці вислови про “утопії” і “програші капіталізму” – розвівши на програвших себе і вигравших там закордоном. Треба свій виграш терміново відшукувати поки не пізно. Бо гниле нутро “українських гнид” уже видно неозброєним оком скільки б на себе національних символів не одягали побільше приховати це.

   Гість,

   Який гадючник? Що ти несеш? Зараз краще виглядає ніж тоді. Вільніше людям без усякиз дебільних зобовязалок. Ще не все викинули з того часу але багато. Автомобілів зараз більше. Є пробелми звичайно з медециною, відпочинком, транспортом дальніх маршрутів. Та не забуваймо Союз розвалився через неефективну економічну політику і злочинний тоталітаризм по відношенню до людей. Не вміють москалі інакше керувати. І Росія через те саме розвалиться щойно нафтові долари США закінчаться.

   хм,

   у фонтані жаботиння пливає, о це фотка, як і радянська влада , фасад гарний, а нутро гниле

  Гість,

  Місто було чисте зелене і привітне. В смітниках ніхто не порпався. Це було місто для комфортного життя.

   Гість,

   Негайно вернути чукчів і бурятів у радянський союз. А що було ГДР? До цих пір просять Москву вернути їх назад з загниваючої Європи. Менталітет і культура місцевих жителів багато визначають.

  Гість,

  Це все правда,дивіться ,гади,скакуни,що ви просрали і чого нам наскакали.Скрізь квітнуть рози,всякі веселі квіти.Чисто,охайно,як в гарної господині.Люди жили скромно,всякі негаразди були,але такого рейваху не чекали в своєму місті.Затишок,комфорт,чистота.Тепер все забудували гидкими висотками без смаку.Коли нажеруться того бабла?На кожному кроці чимось тогують,а в людей в кишені ніц нема.Нема за що купити хліба і шматок ковбаси.До речі,хіба ці вироби можна назвати ковбасою? При радянській владі простим людям жилось дуже добре.Смороду не було.Річки чисті були,сміття під ногами не валялось.

   Гість,

   Хтось скакав у Москві на Красній Площі у 1991 р? Ти дебільний шизофренік. Історію учи перед тим як з освіченими людьми намагатись розмовляти набором букв пацієнта психлікарні.

  Гість,

  Якось знадато чисто, аж дивно слухати зараз всіляких які кажуть що все погано було

   Гість,

   Слухи про начебто погане життя за радянської влади здебільшого розпускають ті що тепер крадуть беруть хабарі займаються бандитизмом. Одним словом злочинці що грабують Україну і її народ. Колись вони такого зробити не могли. А тепер все можна. Ось і довели до ручки повної.

    Гість,

    Якщо все було так файно то чому розвалилось? Чи не в курсі економічних проблем і нестачі елементарних товарів перед тим як почало все валитись? Думали наказувати коровам скільки доїтись і пшениці скільки родитись самодури-москалі у Москві. Звчиайно злодії теперішні підтримують тренди і хвалять себе. Вони до рівня Януковича дійти не здатні через клептоманію і даунізм. Та це не висвячує союз кривавий ніяк. Скільки заводів побудували увязнені без зарплати? Дозвіл у поліцейського брати щоб кудись поїхати усім без винятку. Це ти хочеш повернути заради дешевої ковбаси одного виду і більше нічого?

  Гість,

  від тих світлин віє якимось теплом. чисто, спокійно, затишно. можна було гуляти всю ніч, не боячись за своє життя і майно. ніхто сережки з вухами не відривав, і сумки з плечей не зривав. зараз дивишся на ту не таку вже й давнину- і собі не віриш, що то колись було. теперішня реальність наповнена страхом, безумством та оскаженінням

  Гість,

  корпус ФАЕ нафти шміру збудували в 80-их, тролейбуси шкода також друга половина 80-их

  Гість,

  Аж ностальгія прохопила!Добрі були часи!

  Нхй Совок!,

  Нешановні совкодрочери! Якби все лишилося, як тоді, ви би тут не строчили свої гнилі коментарі. Звичайний інтернет був би таким самим недосяжним благом, як харчове різноманіття, якісні й різноманітні товари для дому, будівництва, ремонту та можливість вибирати недорогу відпустку з-поміж Болгарії, Туреччини та Єгипту, а не вибивати по блату путівку в задрипаний санаторій з алюмінієвим посудом. Нагадаю, що в 91-му ніхто з людей не вийшов захищати Совок, за яким ви так ниєте, від розвалу. Бо ота “чистота, порядок та дисципліна” були людям до сраки, яку (сраку) банально нічим було підтерти. Хіба як пожмаканим шматком “Правди”, адже дістати звичайний туалетний папір – це вже була доволі нетривіальна побутова задача.

   Гість,

   Питання про радянський союз і його здубутки не виникало б якби українці у владі не крали б і не продавались як останні шлюхи заразом продаючи і народ України.

  Гість,

  Що сталося з танком номер 100? Невже патріоти на металолом здали?

  Гість,

  Один і той же бот пише масу коментів, створюючи враження масовості “ностальгіійників”. Мені за 40, але я добре пам’ятаю як чергу за маслом в гастрономі займали в 5 ранку, дві пачки на руки видавали і викидали його в продажу регулярно – приблизно 1 раз на місяць. Пам’ятаю, як три рази мене в піонери приймали, кожного разу для показухи, приуроченої тій чи іншій даті або приїзду когось із “високих чинів” до школи. Як комсомольські збори проводили, на яких клеймили позором тих, хто посмів джинси надіти чи фальшиву музику слухати. Ідіотизм повний. У моїх дітей набагато насиченіше і цікавіше життя, величезний простір і вибір для освіти, подорожей, у них зовсім інше життя, про яке ми в часи Совка і мріяти не могли. А місто тоді і зараз не порівняти. Це зараз воно чисте, доглянуте, оновлене, не зважаючи на тих проплачених чи ідейних ботівських вандалів, які регулярно нищать те, що створюється владою.

  Гість,

  шо-шо ти тут про Савецку Націю пілікаєш?..

  Гість,

  Танками Чехословаччину роздавили, Прибалтику, Грузію. Думали освіченіші раби краще працюватимуть на партію, але згнила сама партія. Перед 1990 на всіх уже не вистачало, бо насправді ніхто не хотів працювати на когось, а партія ласувала закордонним, супроти якого ми були відсталою країною. Можеш у себе вдома комунізм влаштувати і подивись скільки протягнеш без диктатури і кровавих розправ та покарань. Україна не зганяла зеків будувати БАМи, заводи і дороги. В 1990 роках Незалежна проклала дуже багато доріг поки ці олігархи з комуністів не розібрались як красти і на чому паразитувати в капіталізмі. Тепер над тобою не сидить 10-ть паразитів, які дозволяють тобі жити, зараз чиновники лише заважають коли звернешся до них за винятком примусової мобілізації, яка наслідок війни з дебілами даунбасами і москалями. Не вернеться уже ніякий союз – Росія з усіма воює, захоплює території всюди у неї “фашисти” на кордонах чомусь. Не ний нероба.

  Гість,

  Щось дала, а свободу забрала. Зараз є можливість поїхати учитись куди хочеш чи самому в Інтернеті(чув і таке). Незалежна дало свободу від диких москалів. Даунбас московський з плеч і ще легше стало. Є проблеми звичайно, а полумок ти якщо думаєш українців назад під Москву затягти радянським Союзом, який розпався через незадоволення самих людей.

  Гість,

  Раби не можуть працювати на партію, рабам треба працювати на корпорації і лизати сраки інвесторам.

  Гість,

  Хочеш сказати ти міг відмовитись від праці на партію як можна відмовитись і не працювати на корпорацію і на інвесторів? Розкажи казочку.

  Гість,

  Розділові знаки вживай, бо твій коментар – набір слів, словесний понос.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7523

Фестиваль фірманів на Прикарпатті (фотрепортаж) 23:02

12 серпня до села Спас з’їхалась чимала кількість фірманів з Коломийського, Снятинського та Косівського районів. Саме там відбувся кінний фестиваль під назвою "Шана фірманам", інформує Правда.іф посилаючись на "Курс".  ...

У Галичі відкрили меморіальний хрест загиблим воїнам (фоторепортаж) 19:26

12 серпня голова районної державної адміністрації Микола Попович, голова районної ради Павло Андрусяк, голова Галицької міської ради Орест Трачик, голова ГО «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» Артур Пірус взяли участь...

Співачка Настя Каменських показала свій відпочинок в Італії: відверті фото 16:30 1 коментар

Співачка Настя Каменських в купальнику – це вже давно не новина. Адже відтоді як зірка почала вести здоровий і спортивний спосіб життя, її сторінка в соцмережі рясніє подібними світлинами з різних ракурсів....

У Франківську "оселилася" родина слонів (фоторепортаж) 15:47

Вчора, 13 серпня,  розпочали встановлення зелених скульптур сімейства слоників. Їх виготовили з живоплоту й тепер вони "оселяться" на клумбі центральної алеї парку, інформує Правда.іф.     Наш парк з кожним...

Банкет влаштувала в Криму: Скандальна Поклонська вийшла заміж. Кумедна реакція соцмереж (фото) 14:05 1 коментар

У російських ЗМІ з'явилася інформація, що депутат нелегітимної Державної Думи РФ, колишній "прокурор" Криму Наталія Поклонська вийшла заміж. Її обранцем став 47-річний російський політик, керівник апарату уповноваженого з прав людини...

Дмитро Комаров показав, як "влип" у халепу: фото 13:36 1 коментар

Український телеведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров розповів своїм шанувальникам, як проходять зйомки нового сезону проекту в Бразилії. Про один з курйозних інцидентів Комаров розповів на своїй сторінці в Instagram. Дмитро...

Музичне подружжя Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян показали свою карпатську романтику (фото) 13:04

Музичне подружжя Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян нарешті наважилися показати свою доньку Ніну. Утрьох вони прикрасили обкладинку та кілька сторінок Viva!, а в мережі поділилися фото з відпустки у Карпатах. Родина...

У храмі Надвірнянського району освятили новий іконостас та стінопис (фоторепортаж) 09:07

Подія відбулася вчора, 12 серпня. Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) з архипастирським візитом відвідав парафію св. Івана Христителя в  с.Білі Ослави з нагоди освячення іконостасу та стінопису, повідомляє Правда.іф.    Церква збудована...

В Івано-Франківську вперше церемонія весілля пройшла на англійській мові (фоторепортаж) 07:14 7 коментарів

У Франківську вперше церемонія «Шлюб за добу» проходила на англійській мові, інформує Правда.іф.    Сьогодні начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській...

Терміново потрібні донори крові для порятунку життя молодої франківчанки 01:03 1 коментар

Франківка Оксана Аннушак наразі знаходиться у франківській обласній клінічній лікарні в дуже важкому стані. Жінка упала з даху, інформує в мережі Facebook колега постраждалої жінки Ольга Теплицька. “Потрібна терміново 3- кров для переливання...

Чоловік, який стріляв у центрі Франківська, чекатиме на суд у СІЗО 23:54

Днями в Івано-Франківську обрали міру запобіжного заходу чоловіку, який стріляв у центрі міста. Нагадаємо, що конфлік між 42-річний громадянин України, уродженець Сирії поконфліктував із 26-річним уродженцем Йорданії, студентом 5 курсу ІФНМУ. Під...

МФК “Прикарпаття” підсилився юним нападником (фотофакт) 22:33 1 коментар

Напередодні поєдинку 4-го туру Першої ліги, івано-франківське “Прикарпаття” підсилилося  19-річним нападником Андрієм Слободяном. Співпраця з молодим футболістом розрахована до кінця поточного сезону. За команду рідного краю гравець виступатиме під 37-им ігровим...

Куди поїхати в Карпатах: 10 найцікавіших сіл (фоторепортаж) 22:09

Якщо ви хочете відвідати Карпати, але ще не вирішили, куди їхати – ось вам 10 гірських поселень, які ви не зможете забути. Кожне із описаних місць в Карпатах – унікальне і незабутнє,...

Дівчата з Франківська виграли чемпіонат України WU-16 серед команд Першої ліги з футболу (фотофакт) 21:22

На центральному стадіоні в Великих Гаях Тернопільської області зіграні вирішальні матчі за призові місця Першої ліги чемпіонату України з футболу серед дівчат WU-16 сезону 2018 року. У матчі за одинадцяте...

На Тисменицькій трасі чергова ДТП. Один із автомобілів розірвало навпіл (фото+відео) 21:10 10 коментарів

Сьогодні, 11 серпня, на Тисменицькій трасі трапилась дорожньо-транспортна пригода. Про це у соціальній мережі повідомив прикарпатець Максим Ярославович. “Галицькому кореспонденту” чоловік розповів, що ДТП трапилась у селі Підпечари поблизу ресторану “Villa Park”. У...

У промзоні на Макухи грейдером покращують проїзд для авто (фотофакт) 20:39 6 коментарів

Про це повідомив у Facebook директор КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко. Очільник нагадав, що вулиця потребує капітального ремонту, але на це немає коштів. “На чисельні скарги та прохання підприємців профілюємо вулицю Макухи....

Обмін досвідом: депутат Європарламенту від Естонії та голова громади Отепя відвідали прикарпатські громади (фотофакт) 19:50

На Прикарпатті побували депутат Європарламенту від Естонії Іварі Падар та голова громади Отепя (Естонія) Кайдо Тамберг. Іноземці поділилися успішним досвідом місцевого врядування у цій балтійській країні. Голова Матеївецької ОТГ Петро...

Очільнику калуського “Правого сектору”, котрий три роки тому втік зі сім’єю з Росії, отримав статус біженця 19:24 5 коментарів

Два роки тому родина Бутусінів, яка виховує 11 дітей, втекла з Владивостока і нині проживає у Галицькому районі. Тривалий час сім’я не могла отримати громадянство України. На рівні Державної міграційної...

Як до Станиславова львівське пиво не пускали 19:07

Сучасні іванофранківці залюбки смакують львівське пиво, а от у 1898 році міська влада була категорично проти того, щоб його продавали в місті. І на це були серйозні причини.  Про це...

Через ремонт на дорозі тимчасово змінять маршрут автобуса №27 18:27 1 коментар

У зв’язку з ремонтними роботами КП “Івано-Франківськводоекотехпром” перекрито рух в районі перехрестя вулиці Ленкавського-Короля Данила. Автобусний маршрут №27  міні-району”Каскад” – вулиця Пулія курсує за тимчасовою схемою руху в об’їзд: вулицями  Довга-Бельведерська-Південний бульвар-Володимира...
 • ріел ІФ виринаюча