pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Як вже повідомляли ЗМІ актор театру і кіно з Прикарпаття Богдан Юсипчук був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018.16 Тра, 12:29

Як вже повідомляли ЗМІ актор театру і кіно з Прикарпаття Богдан Юсипчук був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018.

Результат пошуку зображень за запитом "богдан юсипчук"

 

В Перу Богдан став першим в історії України переможцем міжнародного чоловічого конкурсу краси, інформує WestNews. Йому 29 років, народився у Києві, але потім переїхав з батьками до міста Косів, що на Прикарпатті. Займався греко-римською боротьбою, отримав звання майстра спорту, має дві освіти – художника та актора. Знімався у фільмах та серіалах, зокрема “Гвардія”, “Тіні незабутих предків”, “Крути 1918”. Богдан Юсипчук володар титулів “Містер Україна” та “Містер Конгеніальність” у Великій Британії.

“Насправді слово краса, яке можна застосувати до чоловіка. Чоловік може бути харазматичним та привабливим, але не красивим. Конкурс краси закінчується у перший же день, як ти приїжджаєш туди. Далі починається конкурс стратегів, тактиків, психологів. Тому, що якби це був просто конкурс краси нас би відбирали по фотографіях, хто найкрасивіший, найпропорційніший, найпідкачаніший”, – розповів Богдан Юсипчук.

Детальніше у сюжеті “Сніданок 1+1“:

 

Нагадаємо, що Вихідець з Прикарпаття став найкрасивішим чоловіком світу (фотофакт)

Батько прикарпатця, який став найкрасивішим чоловіком світу, розповів про його дитинство (фоторепортаж)

 

(Visited 156 times, 1 visits today)