pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

За півроку у Франківську водіїв тролейбусів будуть забезпечувати тимчасовим житлом14 Лют, 23:21

В Івано-Франківську КП “Електроавтотранс” запрошує на роботу водіїв тролейбусів. Кандидатів на роботу навчають, обіцяють їм високу зарплату, а за півроку планують забезпечити житлом.

Про це вчора на комісії з питань житлово-комунального господарства Івано-Франківської міської ради заявив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, пише КУРС.

Втім, кандидатів на роботу водіями зовсім небагато.

“Ми готуємо водіїв тролейбусів в акредитованому навчальному закладі. За три місяці зібрали аж сім охочих. Навчання безкоштовне, крім того, центр зайнятості їм ще платить стипендію”, – каже Голутяк.

За його словами, люди не зголошуються на цю роботу через те, що їдуть за кордон. Цього місяця, каже Голутяк, з КП “Електроавтотранс” п’ятеро працівників їдуть за кордон. Їдуть навіть ті, хто має зарплату 12 тис. грн.

Потенційних водіїв тролейбусів можна знайти і в прилеглих селах. Однак, каже Голутяк, з околиць важко добиратися на роботу на 5.00.

Але і цю проблему найближчим часом на підприємстві планують вирішити.

“У готелі “Бандерштадт” роблять ремонт, за півроку там має відкритися кілька наших кімнат”, – повідомив Віталій Голутяк.

Нагадаємо, на КП “Електроавтотранс” чи не найбільшою проблемою є нестача водіїв. Їх запрошують на роботу на зарплату від 7 до 12 тис. грн.

Як писали ЗМІ, на наступній сесії планують затвердити програму розвитку комунального транспорту на 2018-2022, за якою протягом п’яти років в Івано-Франківську планують закупити 40 нових низькопідлогових тролейбусів та 35 таких, що були у використанні.

Перші 30 тролейбусів КП “Електроавтотранс” купить вже цього року.

(Visited 116 times, 1 visits today)