pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Завдяки благодійникам, кошти на ремонт бойового авто УДА вдалося зібрати за 6 днів12 Кві, 09:45

Бойовий автомобіль Української Добровольчої Армії уже ремонтують, повідомляє Правда.іф. Протягом шести днів машина перебувала в центрі Івано-Франківська, на Площі Ринок і небайдужі франківці та гості міста могли пожертвувати суму на ремонт автомобіля, кинувши кошти в скриньку. Також пожертвувати кошти на ремонт бойового авто можна було, перевівши їх на банківську картку.

«За шість днів нам вдалося зібрати потрібну суму – трохи більше, ніж 35 тисяч гривень. Зокрема 26 тисяч зібрали в скриньку на Площі Ринок. Деякі люди перераховували кошти на карточку, так один благодійник, який просив не називати його імені, перевів нам 5000 гривень. Машину забрали на ремонт, після чого авто одразу поїде в зону бойових дій і допомагатиме українським воякам захищати незалежність та суверенітет.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів, дякуємо за вашу небайдужість, за вашу доброту. Недаремно кажуть: в єдності сила народу. Це ваш великий вклад у нашу перемогу. Бо люди, які відгукнулися на наше прохання про допомогу, розуміють, що мирне життя тут, на заході України, можливе саме завдяки воїнам, які стоять зараз там, на фронті», – розповів керівник УДА Прикарпаття Василь Абрамів.

(Visited 93 times, 1 visits today)