Завтра франківське «Прикарпаття» може достроково здобути путівку на вихід у Першу лігу українського чемпіонату

У суботу, 21 квітня, на львівському стадіоні «Скіф», у рамках 23 туру чемпіонату України серед команд Другої ліги франківське «Прикарпаття» зіграє з ФК «Львів».

Результат пошуку зображень за запитом "мфк прикарпаття фк львів"

Якщо іванофранківці переможуть, а вінницька «Нива-В» не виграє у буковинців, то «Прикарпаття» за шість турів до кінця чемпіонату здобуде омріяну путівку до Першої ліги. Крім того, підопічні Володимира Ковалюка гарантуватимуть собі бронзові медалі поточного чемпіонату — з шансами на нагороди вищого ґатунку. Але тоді їм ще треба перемагати в усіх наступних матчах і сподіватись на осічку волочиського «Агробізнесу», пише “Репортер”.

Тренування перед грою у Львові. 20 квітня, стадіон “Рух”. Фото Володимира Омома

Наразі «Прикарпаття» відстає на сім балів — за сім турів до фінішу. При цьому франківці — єдина команда групи «А», яка після зимової перерви не втратила жодного залікового очка.

Враховуючи статистику ігор «Прикарпаття» з львівськими командами у сезоні 2017/2018 (дві перемоги над ФК «Львів» у чемпіонаті та одна над «Карпатами» в Кубку України), франківські вболівальники мають усі підстави сподіватись на черговий успіх.

Також у суботу, 21 квітня, стартує відкритий чемпіонат України «Герої АТО». Його започаткували Всеукраїнська футбольна ліга учасників і ветеранів АТО та Федерація футболу України. Серед учасників є і представник Івано-Франківщини — «Прикарпаття-АТО». Свій перший матч прикарпатці проведуть у Винниках із командою Тернопільської області.

У рамках підготовки команда «Прикарпаття-АТО» провела два контрольно-тренувальні матчі з ветеранами ФК «Прикарпаття». У першій грі перемогли ветерани клубу — 1:0, у другій атовці взяли реванш — 4:1.