Збірна України стартувала з перемоги над Чехією в Лізі Націй

Національна збірна України з футболу стартувала з перемоги над командою Чехії в стартовому матчі новоствореного турніру Ліга Націй, в якому будуть також виборюватися путівки на ЧЄ-2020 року.

Результат пошуку зображень за запитом "чехія україна 06 вересня"

Матч пройшов у четвер, 7 вересня в маленькому містечку Угерське Градіште.

Українці пропустили швидкий гол. Вже на четвертій хвилині Андрій Ярмоленко помилився в центрі поля і в результаті Патрік Шик легко пройшов Сергія Кривцова, і ударом у верхній кут воріт відкрив рахунок в матчі – 1:0. Це був єдиний момент чехів в першому таймі.

Через кілька хвилин після пропущеного голу синьо-жовті мали зрівнювати рахунок. Після удару головою Романа Яремчука м`яч пролетів поруч зі штангою. Протягом десяти хвилин Яремчук мав ще два моменти, щоб забити гол, але знову пробивав повз ворота з вигідних позицій.

На 41-хвилині після удару зі штрафного Руслана Малиновського в гру вступив воротар господарів Томаш Вацлик. На другій доданій хвилині до першого тайму Україна зрівнює рахунок. Марлос з під чотирьох гравців збірної Чехії віддав пас на Євгенія Коноплянку, котрий пробив у кут воріт чехів – 1:1.

У другому таймі українці знову переважали суперника за грою, хоча моменти почали з`являтися і в збірної Чехії. На 50-й хвилині знову чудовий удар вийшов у Коноплянки, але трохи неточно. У Чехії варто відзначити удар на 55-й хвилині Яна Боржила, який парирував Андрій П`ятов.

На 90-й хвилині мав забивати гол Євгеній Селезньов, але з кількох метрів примудрився пробити у воротаря. Але свій гол українці таки забили. У доданий арбітром час після прострілу у штрафну помилився воротар та захисник збірної Чехії і Олександр Зінченко забивав у порожні ворота – 1:2.

За весь матч українці завдали по воротах збірної Чехії 26 ударів, а їх суперники лише 11.

Відразу після гри сталася сутичка між українськими уболівальниками та поліцією. В результаті кількох уболівальників затримали. До поліції відразу кинувся головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який намагався зупинити побиття фанатів і просив заспокоїтися сектор українських фанів.

Варто зазначити, що українські уболівальники, яких на цій грі було близько тисячі, знову вивісили на трибунах банер: хто замовив Гандзюк?