pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

15 прикарпатських громад модернізують або створять ЦНАП30 Кві, 11:16

15 заявок від прикарпатських громад успішно пройшли відбір Програми «U-LEAD з Європою» на модернізацію та створення ЦНАП.

Картинки по запросу цнап

Це найбільша кількість успішних заявок серед усіх областей України. Повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки U-LEAD.

Усього на конкурс було подано 250 заявок від органів місцевого самоврядування, з яких відібрано 150 громад-кандидатів.
Більшівцівська ОТГ, Брошнів-Осадська ОТГ, м. Бурштин, Верхнянська ОТГ, Витвицька ОТГ, Дзвиняцька ОТГ, Космацька ОТГ, Ланчинська ОТГ, Матеївецька ОТГ, Печеніжинська ОТГ, Рожнівська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Угринівська ОТГ, Ямницька ОТГ та місто Яремче згідно з умовами Програми зможуть отримати сучасні Центри надання адміністративних послуг або модернізувати існуючі.
Вже незабаром мешканці відібраних громад отримають кращий доступ до адміністративних послуг у комфортних умовах.
Згідно з умовами програми в кожному випадку громада отримає необхідний їй вид допомоги – техніку, програмне забезпечення, навчання персоналу та інше. Минулого року за цією програмою у грудні було відкрито ЦНАП у Старобогородчанській ОТГ Івано-Франківської області, який днями прийняв тисячного відвідувача.
Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Джерело

(Visited 89 times, 1 visits today)