pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

7 секретів безпеки паркувального приміщення – підбираємо автоматичні гаражні ворота у Львові разом із vorota24.com.ua17 Вер, 13:39

Для того, щоб захистити автомобіль від викрадення, необхідно залишати його в будівлі, обладнаній надійною в’їзною системою. Секційні ворота для гаража підвищать рівень безпеки, оскільки зловмисники зазвичай намагаються здійснити доступ всередину саме через проріз. Але яку конструкцію краще встановити? Чим оснастити її для максимального захисту? На всі ці запитання «ВОРОТА 24» дадуть відповідь просто зараз, розкриваючи 7 головних секретів підбору безпечних гаражних систем.

  1. Уважно вивчаємо типи в’їзних брам

Розглядаючи різні варіанти та моделі виробів, варто врахувати, що не всі вони зможуть захистити приміщення від несанкціонованого проникнення. Алюмінієві ролети, наприклад, відповідають низьким класам зломостікості: найбільш ненадійні з них можна пошкодити навіть без допомоги інструментів. На підняття міцніших рулонних систем злодії витрачають близько 10 хвилин, що теж не дуже обнадіює. Тому ми радимо встановлювати ворота з сендвіч-панелей високої якості – наприклад, Hormann, Wisniowski або Ryterna. Європейські секційні системи витримують вплив домкратів і молотків протягом 50-120 хвилин в залежності від їхніх особливостей. За цей час жоден зломщик не залишиться непочутим і непоміченим.

  1. Обираючи теплі ворота, звертаємо увагу на товщину панелей

«Сендвічі», з яких збирається полотно, повинні бути міцними та надійними. Якщо пінополіуретан, розташований всередині секцій, має неоднорідну структуру та щільність, це свідчить про погану якість виробу. Підйомні ворота повинні мати міцну стулку з товщиною 40, 45, а найкраще – 60 мм. Це позитивно позначиться як на безпеці системи, так і на її тепло- та звукоізоляції.

  1. Визначаємо точні розміри воріт

В’їзна конструкція обов’язково повинна відповідати габаритам приміщення. Якщо вона не буде щільно прилягати до прорізу – зазори та щілини, які з’являться після монтажу, стануть справжнім подарунком для грабіжників. Індивідуальне виготовлення воріт на замовлення допоможе уникнути подібної ситуації.

  1. Перевіряємо наявність підлогового ущільнювача

Нижня секція системи повинна бути оснащена спеціальним елементом, який міцно прилягатиме до покриття. Ущільнювач вирішує проблему з нерівною підлогою, а також забезпечує захист від протягів. Завдяки наявності прокладки під полотном не залишається просвітів, які спростили б процес піддомкрачування.

  1. Підбираємо аксесуари

Панорамні вставки та віконця виготовляють з небиткого скла, тому ними сміливо можна прикрашати полотно. Єдиний мінус – крізь прозорі панелі зловмисники побачать особливості приміщення та його вміст. Якщо вас хвилює цей момент – відмовтеся від вставок або обладнайте стулку дуже маленькими віконцями.

  1. Замовляємо автоматику на ворота

Установка електричного приводу багаторазово знижує шанси злому. Річ у тім, що пристрій блокує полотно в закритому положенні та не дає йому піднятися без відповідного сигналу з пульта. Крім захисту, автоматика сприятливо впливає на роботу системи: хід стулки буде здійснюватися плавно та стабільно. Радимо звернути увагу на приводи від італійських заводів: Nice, CAME або FAAC.

  1. Встановлюємо замок

Якщо ви з якоїсь причини відмовилися від автоматики, не можна залишати конструкцію без механізму замикання. Моделі підйомних систем, обладнані засувами зсередини, здаються деяким клієнтам недостатньо захищеними. Саме тому для закривання пропонуються надійні ригельні замки.

Як замовити автоматичні гаражні ворота у Львові?

На сторінках інтернет-магазину vorota24.com.ua представлені в’їзні системи від провідних європейських заводів. Виберіть із каталогу вподобану модель і зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію за номером 0-800-305-077. Наш менеджер оперативно оформить замовлення та проконсультує вас з усіх питань. Ознайомитися зі зразками продукції можна у виставковому салоні «ВОРОТА 24 Львів». Шоу-рум розташовано за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс №1.

(Visited 126 times, 1 visits today)