pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Яремче потрапило до переліку ідеальних місць для літнього відпочинку11 Чер, 20:35

Вже літо, і можна планувати відпустку або хоча б вилазку кудись на вихідні.

Автор фото: Iryna Makukha IGotoWorld Photo Group.

Якщо з цього приводу у вас ідейна криза, то ловіть від нас добірку міст, ідеальних для літнього відпочинку. Обіцяємо, що б ви не обрали, буде прекрасно, пише igotoworld.

У переліку найкращих міст для літнього відпочинку: Батурин, Чернігів, Коростишів, Житомир, Чорноморськ, Одеса, Генічеськ, Болград, Гола Пристань, Кам’янець-Подільський, Сколе, Берегове і Яремче.

Яремче

Мабуть, туристичний потенціал цього місця не потребує особливої реклами. У більшості на підсвідомому рівні: Яремче дорівнює природа, краса, гори, відпочинок. Улітку місто забуває про образ гірськолижного курорту і перетворюється на центр зеленого, пішохідного та велотуризму, рафтингу.

Найпопулярніші маршрути ведуть гостей міста до водоспадів Пробій, Жонка, Дівочі сльози, Капливець, до каменя Довбуша, на вершини гір Маковиця та Смерічок. Також у Яремче можна провідати і погодувати оленів, козуль, качок та фазанів у вольєрному господарстві, де тварини живуть у напіввільних умовах.

Щоб повністю відчути дух міста, потрібно обов’язково завітати на місцевий ринок за домашнім вином, сирами, ковбасами, карпатським чаєм та сувенірами роботи яремчанських майстрів.

Де зупинитися: обирати житло у Яремче можна на будь-який смак і гаманець.

(Visited 3 224 times, 1 visits today)