Сьогодні будь-яка автоматизована система управління виробництвом дозволяє мережам ланцюжків поставок і виробництва залишатися синхронізованими, масштабироваться і пристосовуватися до коливань попиту. Кращі реалізації системи MES забезпечують більшу точність, контроль, масштаб і швидкість в торгових залах і є одним з найсильніших каталізаторів зростання, які може мати виробник.
Вибір правильної системи управління виробничими процесами покращує якість продукції, своєчасність поставок і робить успішним запуск найскладнішого нового продукту. Відмова від використання MES швидко призводить до посередніх виробничими показниками, низької якості і втрати клієнтів.
Поради щодо вибору рішення MES
Наступні фактори необхідно враховувати при виборі системи управління виробництвом, яка буде стимулювати зростання, а не просто буде встановлена ”заради галочки”:
- Системи будь-якого постачальника MES здатні задовольнити унікальні, складні потреби вашої конкретної галузі виробництва. Вийдіть за межі слайдів PowerPoint, наповнених логотипами, і познайомтеся з компаніями, які сьогодні використовують MES для свого бізнесу. Відвідайте виробників в вашому регіоні, які впровадили ваші системи МЕС системи. Пройдіться по виробничому цеху, щоб побачити, як працює система.
- Для інтелектуальних, пов’язаних між собою продуктів потрібно зовсім інша серія опцій MES і установки додатків. Переконайтеся, що всі системи, які ви оцінюєте, можуть інтегруватися для підтримки інтелектуального, пов’язаного з виробництвом продукту.
- Шукайте постачальників систем автоматизації виробництва, у яких є аналітичні і бізнес-додатки, які можуть масштабироваться для величезного обсягу виробництва даних.
- Шукайте постачальника, який може забезпечити підтримку управління даними на рівні платформи, включаючи інтеграцію API.Попросіть показати демонстрацію відстеження та простежуваності, генеалогію продукту і історію процесів, щоб побачити, наскільки добре дизайн програми MES відповідає конкретним потребам вашої компанії.
- Будь-яка MES, доступна сьогодні, повинна інтегруватися з управлінням ланцюгами поставок (SCM), плануванням загальорганізаційних ресурсів (ERP) і управління відносинами з клієнтами (CRM) з однієї і тієї ж платформи бази даних.
Ставтеся до вибору відповідально, щоб завтра не розчаруватися в ньому.