-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Найкорисніші продукти для боротьби з вірусами

-Реклама-spot_img
spot_img

Після зими організм сприйнятливіший до вірусів. Щоб захисні сили працювали на повну, раціон має бути збалансованим.

Про це йдеться на сайті Центрального ринку.

Ми підібрали для Вас продукти, які зміцнять імунітет і покращать самопочуття організму.

- РЕКЛАМА-

Часник. Часник – це дуже ефективний та природний антибіотик при лікуванні проблем з легенями. Він також допомагає у боротьбі з кашлем. 

Але найголовніше, часник – найкраща профілактика під час епідемій вірусних інфекцій. Вітаміни і мінерали в складі цього овоча надійно зміцнять Ваш імунітет.

Два зубчики в день – хороший спосіб захисту організму від захворювань.

Цибуля. В цибулі дуже багато речовин, які необхідні нашому організму: фосфор, залізо, калій, йод, фтор, цинк, ефірні олії.

Цибуля багата на поживні речовини, а самевітамін С, який зміцнює імунітет, сприяє утворенню колагену, відновленню тканин і засвоєнню заліза. Також цибуля містить вітаміни групи В, які сприяють обміну речовин, утворенню еритроцитів та підтримці функцій нервової системи. Велика кількість калію в цибулі захищає серцево-судинну систему від різних хвороб.

Цибуля має антибактеріальні властивості, покращує стан травної системи, оскільки вона багата на клітковину і пробіотики, необхідні для здоров’я кишечника.

Овочі та фрукти з вітаміном С. Вітамін С є необхідним для розвитку і зростання. Це кращий союзник проти простудних захворювань, оскільки він є імуностимулятором. Він не виліковує, але допомагає запобігти або скоротити тривалість хвороби. Фрукти та овочі є основним джерелом вітаміну С. 

До фруктів, які містять велику кількість цього вітаміну, відносяться цитрусові, ківі, манго, папайя, ананас, полуниця, кавун і диня.

Овочі з найбільшою кількістю вітаміну С – це броколі, цвітна капуста, болгарський перець, шпинат, картопля і помідори.

Пробіотики. Пробіотики – це бактерії, які приносять користь організму. Вони зазвичай містяться в таких молочних продуктах, як йогурт, сир, кефір, а також в ферментованих продуктах – квашена капуста і чайний гриб. Ці мікроорганізми можуть залишатися активними в кишечнику, що дозволяє змінити кишкову мікрофлору. Вони можуть надавати сприятливий вплив при прийомі в достатній кількості.

Одним з найпопулярніших є кефір. Це молочний продукт, що ферментований під дією групи дріжджів і бактерій.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Світлана Якимчук
Світлана Якимчук
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні