Гуцули споконвіку вважали овець ледь не культовими тваринами. І хоча, на відміну від індусів, українські горяни не зарахували їх до касти священних, проте завжди ставилися до них із не меншою шаною. Адже вівці давали м’ясо, вовну, молоко, сир, сметану і масло.
Про це йдеться на сайті Центрального ринку.
Саме масло вважається найбільш поживним, корисним і, навіть цілющим. Воно виготовляється з овечих вершків, має дуже приємний і ніжний смак, відмінно засвоюється організмом та придатне до прямого вживання в їжу, а також широко використовується в кулінарії.
Овече масло – високожирне, містить 82,5% жиру, має у своєму складі вітаміни груп А, В, С. Оскільки там міститься вітамін А в чистому вигляді, то масло – білого кольору.
Цей унікальний карпатський продукт Ви можете придбати у молочному відділі Центрального ринку, який знаходиться в новому корпусі.
«Овече молоко набагато корисніше, ніж коров’яче, – говорить продавчиня Ксенія. – Так, якщо в коров’ячому молоці є бета-каротин, то в овечому молоці він іде самим вітаміном А. Тому молоко вівці є набагато кориснішим і краще засвоюється. Там вищий відсоток жиру та білка».