Чимало франківчан скаржаться на стан атракціонів у парку розваг, мовляв, давно поіржавіли та стали просто небезпечними. В свою чергу працівники підприємства, які опікуються цими каруселями не реагують на прохання містян.
Івано-Франківський парк атракціонів «Лис Микита» працює з 1994 року. Та чи можна вважати франківський парк атракціонів цілком безпечним?
Сезонна робота атракціонів розпочинається 25 травня і триває до 31 серпня, коли кількість відвідувачів найбільша. Після цього періоду атракціони працюють у міру відвідування і необхідності, періодично у святкові дні, пише Типовий Франківськ.
За франківськими атракціонами, зібраними у “Парк атракціонів Лис Микита” в міському парку, відповідає підприємець Олег Олексюк.
Підприємець неодноразово у своїх коментарях зазначав, що атракціони – в робочому стані.
«Атракціони перевіряються, готуються, ремонтуються. Щороку ДП Карпатський Експертно-технічний центр Держпраці здійснює перевірку всіх механізмів щодо безпеки атракціонів», – стверджує бізнесмен.
Проте їх естетичний вигляд залишає бажати кращого. Атракціонам в середньому 25 років і очевидно, що їх зношеність ставить під загрозу життя та здоров’я відвідувачів.
Більшість атракціонів у парку застарілі і мають поганий вигляд. Вони потребують бодай елементарного покращення.
Для прикладу “Оглядове колесо” нещодавно оновили – на колесі замінили крісла, але сама конструкція залишилась у занедбаному стані. Не треба бути фахівцем, щоб зрозуміти наскільки це небезпечно.
“На цих гойдалках ні сьогодні, ні завтра я не покатаюся — страшно”, – каже відвідувачка парку Оксана.
Крім того, усі ці розваги коштують грошей, а ці каруселі справді небезпечні і єдине, що з ними роблять – це фарбують.
Нагадаємо, 1 вересня 2016 року двоє дітей травмувалися під час раптової зупинки ланцюгової каруселі.
Лише коли стається нещасний випадок, проблема якості атракціонів знову стає актуальною. Так коли ж власник почує прохання містян і відповідально віднесеться до свого бізнесу та здоров’я відвідувачів?