Ідея такого контенту виникла давно, але через участь Оксани Гошовської у конкурсі “Вчитель року-2020” її довелося відкласти. Після проходження першого етапу вчительки таки створили канал у TikTok.
За одну годину освітянки складають десять сценаріїв коротких роликів. Спочатку обирають мовне значення, потім – найпоширеніші помилки в сертифікаційних роботах ЗНО. Наступний крок – зав’язка сюжету, пише Суспільне Карпати.
“Спочатку зняли перші ролики, а вже потім виникла сама назва “Філологині на карантині”, бо справді почали знімати ролики в період карантину. Це для того, щоб власним прикладом показати дітям, що ми також розвиваємо свою креативність, бо дуже часто даємо дітям творчі завдання”, – каже Вікторія Буличева.
Вчителька розповідає, що її школярі стали фокус-групою, давали поради.
“Учні спочатку були єдиними нашими глядачами. Підтримували, хтось ставив лайки, коментували. Хтось підписався, хтось навіть зареєструвався заради того, щоб підтримати нас. Але відгукуються досить позитивно. Часто навіть на уроці пригадують. Сьогодні мали навчальний диктант, то вони пригадали, що останній ролик був про слово “напечатали”. І ми вже почали цю тему пригадувати. “О, ні. Не напечатали, а надрукували”, – ділиться вчителька.
Весь контент Оксана Гошовська та Вікторія Буличева постійно аналізують, стежачи за охопленням, переглядами та реакціями глядачів. Навіть музику беруть із рекомендацій TikTok, адже таким чином відео ймовірніше набере більшу кількість переглядів.
“Ми вже три тижні загалом десь працюємо і вже маємо 702 підписників. Це є стрімкий розвиток. Ми записалися в спеціальну програму розвитку талантів в TikTok, які обирають конкурсантів. Чи потрапили до цього списку, будемо знати лише п’ятого січня”, – розповідає Оксана Гошовська.
Фінансово педагогині поки канал не розвивають, лише часом і власною працею.
Деградация? А детей когда учат?