Серед інших санаторно-курортних закладів України дані санаторії є унікальними за своїми профілями, розташуванням та історією. Зокрема, поєднання різних профілів та вікових груп хворих, як стверджують керівники закладів, визначає його важливість та необхідність для області – чим можемо пишатися, адже цього не має жоден із санаторіїв області. Також для оздоровлення хворих тут використовують великий комплекс природніх факторів.
Оглянувши стан місцевої інфраструктури та поспілкувавшись із представниками оздоровчих закладів, Вірастюк наголосив на тому, що вкрай необхідно оновити застаріле обладнання. «Тема реабілітації мені близька, тому такий стан справ вважаю неприпустимим. Медичний персонал прагне працювати та й надалі турбуватися про пацієнтів. Знайшов однодумців із розвитку реабілітаційної мережі для ветеранів. А їх в Україні вже майже півмільйона. Треба діяти!» – зауважив Василь Вірастюк.
Працівники санаторіїв розповіли про робочі будні й те, що навколишня природа дає сил працювати та надихає своєю силою. Адже заклади знаходяться серед мальовничих карпатських гір: тут екологічно чисті продукти, повітря і вода – все, що потрібно для відновлення здоров’я й сил та зміцнення організму.
«Коли мене питають про відпочинок, чи їду в Карпати, то відповідаю, що їду додому, а мій дім – це і є Карпати. Якщо обирати активний, здоровий відпочинок і відновлення сил – це, безумовно, рідні гори, бо дім не вибирають. І якщо нам спільно вдасться зреалізувати реабілітаційну мережу для ветеранів, ми зробимо велику справу для усієї України. Адже маємо бути єдиними!» – наголосив Василь Вірастюк.