Для багатьох новачків геймдев уявляється, як закрите товариство для обраних, куди можна потрапити, лише маючи солідний запас знань, щільне портфоліо і корисних знайомих. Насправді все не так складно. В ігрову індустрію може потрапити кожен, хто виявить наполегливість, опанує терпіння та буде згоден працювати спочатку на молодших посадах.
Прикладом тому може стати студія, де зібралися однодумці з розробки кращої мобільної гри. Зазирніть на сайт https://vokigames.com/ і переконайтеся в цьому самі! Замотивувались? Тоді розглянути п’ять способів, які допоможуть стати справжнім розробником у хорошій компанії.
Активна участь у тематичних форумах, власний блог
Дуже дієвий метод «засвітитися» перед широкою аудиторією, серед яких можуть бути й солідні розробники. Навіть якщо вас не помітять, участь у таких спільнотах допоможе набратися досвіду, беручи до уваги поради досвідчених геймдевелоперів. Не соромтеся публікувати власні проєкти, запитуйте думку інших користувачів.
Ведення власного блогу на ігрову тематику — чудовий варіант для залучення аудиторії. Знайдіть цікаві теми для обговорення, і регулярно публікуйте оновлення. Чим більше слухачів і читачів — тим вищі шанси стати впізнаваним у потрібних вам колах.
Розробка інді-ігор
Ведення інді-проєктів допоможе наповнити портфоліо та набити руку на розробках ігор. Інді-розробки — універсальний солдат, який вміє робити все. Сьогодні для цього є багато інструментів та готових рішень, про які розробники перших поколінь могли тільки мріяти.
Робота тестувальника або стажування
Отримати роботу в QA може навіть недосвідчений новачок без відповідної освіти. Проявіть свій творчий хист, і вас може помітити керівництво та перевести на іншу посаду.
Такі ж перспективи у тих, хто йде в компанію геймдева на стажування. Маючи початковий рівень знань, можна відшукати місце стажиста, нехай навіть безоплатного, який згодом має всі шанси вирости до рівня майстра.
Вища освіта і диплом розробника
Попри те, що в більшості випадків вирішальну роль у прийнятті на роботу відіграють креативність та володіння певною майстерністю геймдева, майже всюди потрібна вища освіта. Диплом може не бути безпосередньо пов’язаним з майбутньою професією, але він вказує на серйозність потенційного співробітника та наявність базових навичок.
Диплом вузькопрофільного фахівця ще більше наблизить вас до мети, адже деякі навчальні заклади працевлаштовують, особливо успішних учнів.
Будь-яка робота в компанії з розробки ігор
У багатьох студіях і компаніях є багато місць допоміжного персоналу, на які можна влаштуватися, поки не виявите себе та не досягнете бажаної посади. Ніколи не впадайте у відчай та прямуйте до мети. Наполегливих та впевнених у своїх силах — чекає успіх!