-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Український генерал пояснив, як можна перемогти Росію на Донбасі

-Реклама-spot_img
spot_img

Наразі можливості російської армії є набагато більшими, аніж війська України, щоправда у Кремля поки недостатньо сил, аби провести повномасштабний наступ. Крім того, Росія зазнає поразки у мирному протистоянні – санкції суттєво б’ють по російській економіці.

Росія була та буде сильнішою за Україну, тому має бути міжнародна допомога Києву та політичний тиск на РФ, – Лопата

Таку заяву зробив генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата, передає “Обозреватель”
“Наразі на окупованих територіях Донецької та Луганської областей перебувають близько 2 тисяч одиниць російського важкого озброєння. Ми знаємо фактичну кількість танків, кількість артилерії, кількість бойових броньованих машин. Сьогодні приховати це досить складно. Ми повинні розуміти, що угруповання там є солідним. З урахуванням кількості танків, “АК-1” і “АК-2″ – це фактично дві повноцінні дивізії”, – підкреслює військовий.
За його словами, проте цього недостатньо Кремлю, щоб провести широкомасштабний наступ.
“Щоб провести повномасштабну операцію, противнику треба було б мати хоча б 150 тисяч. Тобто наявне угруповання треба збільшити у 2-3 рази”, – зауважив генерал-полковник у відставці.
Як наголосив Анатолій Лопата, потрібно щонайменше 3 роки, аби Київ зміг звільнити Донбас.
Але у плані наших можливостей цього не буде ніколи. Тому що наші можливості сьогодні полягають в обороні. Якщо ми порівнюємо можливості Російської Федерації та України, цього не станеться ніколи. Росія була та буде сильнішою за Україну. Перш за все мовиться про міжнародну допомогу Україні, про політичний тиск на РФ. Крім того, ми розуміємо, що поки для цього немає ані внутрішніх, ані зовнішніх умов. Все залежить, перш за все, від позиції США та Європи. Тут важливою є їхня спільна підтримка, бо Росія зазнає поразки у мирному протистоянні – санкції суттєво б’ють по російській економіці, – констатує колишній перший заступник міністра оборони України.
Водночас він переконує, що Україні потрібно щонайменше 7 років, аби до неї захотіли приєднатися південні райони Росії, зокрема Кубань.
“Перш за все, це залежить від економічної ситуації в Україні. Нам потрібно хоча б 7 років. Протягом 7 років ми повинні піднятися за однієї-єдиної умови: зберегти мир. Навіть той стан, в якому ми перебуваємо, є позитивним у вирішенні економічних питань. Нам легше тримати оборону, ніж вести війну”, – констатував Анатолій Лопата.

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

1 коментар

  1. Кожен законослухняний громадянин старше 25 років повинен володіти і мати право на носіння нарізної вогнепальної зброї. Тому треба закон про право на самозахист та про обіг цивільної зброї. Має бути прописано, що участь у будь яких проугорських, проросійських, прорумунських і подібних рухах чи організаціях як і наявність двох громадянств або посвідок на проживання означає втрату права на володіння зброєю щонайменше на 5 років. Наглядові функції щодо виконання закону повинні бути покладені на будь яке міністерство крім МВС (нацполіції), бо його керівний склад себе занадто сильно дискредитував і дискредитує. Тоді поступово можна буде говорити про формування озброєного і навченого оборонного резерву. Але влада повинна показати, що вірить у людей, а не використовує їх, коли їй вигідно. За теперішніх умов, коли для захисту твоєї сімї тобі зброю не довіряють, постійно кажучи, що ти не готовий, не на часі, не той менталітет, і з іншої сторони хочуть, щоб ти йшов до війська, діла не буде.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні